Výborně! Soukalová slaví desáté vítězství ve SP, Krčmář zajel životní závod

Gabriela Soukalová znovu navýšila svůj náskok v čele průběžného hodnocení Světového poháru biatlonistek. Česká biatlonistka se v náročných podmínkách panujících během závodu s hromadným startem prezentovala bezchybnou střelbou a připsala si jubilejní desáté vítězství ve Světovém poháru. Životní závod zajel Michal Krčmář, který vybojoval páté místo, Ondřej Moravec skončil sedmý.
16.01.2016 13:20 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (214 článků)

Koukalová byla ve stíhačce osmá, Krčmář desátý. Moravec zlomil zbraň

Biatlonista Michal Krčmář si ve stíhacím závodě Světového poháru na 12,5 km v Novém městě na Moravě doběhl pro desáté místo, když si polepšil o osmnáct příček oproti čtvrtečnímu sprintu. Naprosto opačný závod prožil Ondřej Moravec, který při pádu zlomil zbraň a přišel o naději na dobré umístění. Mezi ženami si na desetikilometrové trati vedla z domácích reprezentantek nejlépe Gabriela Koukalová, která skončila osmá a navzdory třem nepřesným ranám se v pořadí posunula o pět míst dopředu. Z vítězství se dnes radovali Francouzi Martin Fourcad a Anais Chevalierová.
17.12.2016 16:25 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (72 článků) , Michal Krčmář (18 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Víme první: Biatlonistka Soukalová ukončí vztah s Koukalem, který se jí do té doby bude držet jako klíště!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova (24), aktuálně "největší česká kočka":http://www.extra.cz/biatlonistka-soukalova-ma-talent-v-soci-sebrala-dvakrat-stribro-ale-v-hrdle-ma-zlato-tohle-je-jeji-dalsi-song, co se zimních sportů týče, se spustila s badmintonistou "Petrem Koukalem":http://www.extra.cz/tema/petr-koukal (28) a její fanatičtí ctitelé rozhodně nemusejí myslet na sebevraždu.
06.07.2014 08:20 |

Soukalová ovládla sprint žen a vede Světový pohár. Mezi muži dominoval Fourcade

Gabriela Soukalová s velkým přehledem vyhrála sprint biatlonistek ve švédském Östersundu. O nejlepší český výsledek mezi muži se postaral třináctý Michal Krčmář.  Závod plný střeleckých nepřesností především zásluhou vynikajícího běhu opanoval Francouz Martin Fourcade.
05.12.2015 14:25 |

Osobnosti: Michal Krčmář (18 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Soukalová dojela ve stíhačce sedmá a zvýšila náskok na čele Světového poháru

Biatlonistka Gabriela Soukalová dojela sedmá v dnešním stíhacím závodě Světového poháru v italské Anterselvě. Česká závodnice dlouho bojovala o stupně vítězů, nicméně dvě chyby na poslední střelbě ji zatarasily cestu k lepšímu výsledku. Přesto si dokázala upevnit svoji pozici na čele průběžného pořadí SP, když její největší konkurentka Francouzka Habertová skončila až ve třetí desítce. V mužské stíhačce byl stejně jako v pátečním sprintu z Čechů nejlepší Michal Krčmář, jenž si polepšil na třináctou pozici.
23.01.2016 14:30 |

Soukalová neudržela vedení a ve stíhačce dojela pátá, Vítková skončila osmá

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová neudržela vedení po sobotním sprintu a ve stíhacím závodu v Östersundu dojela pátá. Do první desítky se vměstnala i Veronika Vítková, která skončila na osmém místě. Z vítězství se radovala Finka Kaisa Mäkäräinenová. Soukalová se navzdory dnešním propadu stále drží na čele světového poháru.
06.12.2015 15:25 |

Výborně! Soukalová skončila ve stíhačce třetí a stále vede Světový pohár

Gabriela Soukalová si v dnešním stíhacím závodu na 10 km v rakouském Hochfilzenu dojela pro třetí místo a udržela si vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Česká reprezentantka si polepšila o pět míst oproti včerejšímu sprintu. S propadem se naopak musela smířit Lucie Charvátová, která se z páté příčky propadla až na 22. pozici. Závod vyhrála Němka Laura Dahlmeierová.
12.12.2015 12:30 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (214 článků)

Soukalová skončila ve stíhačce čtvrtá, další tři Češky se umístily do patnáctého místa

Biatlonistka Gabriela Soukalová si v dnešním stihacím závodě ve slovinské Pokljuce polepšila o jedno místo oproti včerejšímu sprintu, když obsadila čtvrtou příčku. Sedmá dojela Veronika Vítková, o dvě místa za ní se umístila Eva Puskarčíková, která si podruhé během dvou dní vylepšila svoje životní maximum. Výborně zajela i Lucie Charvátová, která uzavřela první patnáctku.
19.12.2015 14:55 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (214 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Sprint mužů opanovali bratři Böové. Soukalovou o vítězství připravila zapomenutá hůlka

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová dojela těsně druhá ve sprintu Světového poháru v německém Ruhpoldingu, když ji o vítězství připravila zapomenutá hůlka. Čeští muži po nevýrazných výkonech z úvodu sezony konečně zabrali a zásluhou osmého Michala Šlesingra získali první umístění v elitní desítce, mezi nejlepší patnáctku se vešli i Michal Krčmář a Ondřej Moravec.
08.01.2016 16:50 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (214 článků) , Michal Krčmář (18 článků)

Skvělá Soukalová znovu kralovala na Sibiři. Završila vítězný hattrick!

Biatlonová fantazie! Gabriela Soukalová ovládla poslední kolo Světového poháru v sibiřském Chanty - Mansijsku a završila vítězný hattrick. Po sprintu a stíhacím závodě vyhrála i závod s hromadným startem, poslední závod v sezoně.
17.03.2013 11:40 |

Famózní Soukalová vyhrála první závod sezony SP

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová vyhrála vytrvalostní závod na 15 kilometrů
28.11.2013 10:57 |

Famózní Soukalová! Česká biatlonistka vyhrála vytrvalostní závod

Biatlonistka Gabriela Soukalová vyhrála vytrvalostní závod Světového poháru v Östersundu na 15 kilometrů. Česká reprezentantka porazila Slovenku Anastasii Kuzminovou o 1,2 vteřiny, třetí Francouzka Marie-Laure Brunetová ztratila na českou vítězku přes čtvrt minuty.
28.11.2013 15:00 |

Krásná biatlonistka Soukalová: Splnila slib Blesku, zazpívala divákům!

Česko nemusí hledat SuperStar, jednu už našlo. Biatlonistka Gabriela Soukalová (23) před šampionátem v Novém Městě na Moravě slíbila, že pokud vyhraje medaili, zazpívá. A protože má bronz, bylo při závěrečném ceremoniálu na čase splnit svůj slib. Soukalová vyšvihla písničku Don´t Speak od skupiny No Doubt a divákům spadla čelist. "Nakonec jsme se dohodli, že když je to MS, tak by bylo příhodné dát anglickou píseň," vysvětlila výběr songu pohledná česká reprezentantka.
18.02.2013 08:55 |

Tak tomu neuvěříte: Stříbrná olympijská biatlonistka Soukalová utekla do lesa a pustila se do romantického zpěvu!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova včera získala stříbrnou medaili v závodu na 12,5 kilometru s hromadným startem. Doteď se ale příliš netušilo o jejích ambicích zpěvačky, které nejsou zas tak staré.
18.02.2014 18:25 |

Biatlonistka Soukalová má Talent! V Soči sebrala dvakrát stříbro, ale v hrdle má zlato. Tohle je její další song

"Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova toho dostala od sudiček do vínku dost. Je skvělá "biatlonistka":http://www.extra.cz/tema/biatlonicka, má dobrý hlas a umí zpívat, a navíc je ještě hezká.
24.03.2014 12:45 |

Biatlonistka Soukalová se dala dohromady s badmintonistou Koukalem

Ještě v květnu biatlonistka Gabriela Soukalová (24) na naši kameru chválila přítele Mirka, jak ustál její slávu, ale teď je podle všeho jejich vztah už minulostí. Soukalová se ukázala ruku v ruce s badmintonistou Petrem Koukalem (28).
04.07.2014 14:25 |

Osobnosti: Petr Koukal (108 článků) , Petr Koukal (108 článků) , Gabriela Koukalová (214 článků)

Soukalová má z vytrvalostního závodu stříbro! Porazila ji neznámá Ruska

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová měla ve vytrvalostním závodě na mistrovství světa na dosah zlato. Díky čisté střelbě ji ale porazila téměř neznámá Ruska Jekatěrina Jurlovová, na kterou stříbrná Soukalová ztratila 23 sekund. Veronika Vítková doběhla osmá.
11.03.2015 20:11 |

Z nejkrásnější české sportovkyně je zrzka: Jak se vám bývalá blondýnka Gábina Soukalová líbí?

Naše nejlepší biatlonistka Gabriela Soukalová prošla pořádnou změnou. Před pár dny se z něžné blondýnky stala sexy zrzka. "Říkala jsem si, že by bylo fajn po letech udělat změnu. Byla jsem zvědavá a šla jsem do toho. Zatím mi to vůbec nevadí, barva se mi líbí. Nějaké pochvaly už byly, byli i lidé, kterým jsem se ale jako blondýnka líbila víc," řekla Super.cz Soukalová.
28.03.2015 15:15 |

Soukalová si v Canmore dojela pro bronz a stále vládne Světovému poháru

Gabriela Soukalová si v dnešním závodě s hromadným startem v kanadském Canmore dojela pro bronzovou příčku. Česká běžkyně nestačila pouze na Francouzsku Marii Dorinovou Habertovou a vítěznou Italku Dorotheu Wieverovou. Soukalová si tak nadále s velkým náskokem udržuje vedení v průběžném pořadí Světového poháru.
06.02.2016 21:05 |

Famózní Soukalová! Ze Sibiře veze další zlato a Šlesingr má bronz!

Gabriela Soukalová vyhrála předposlední závod biatlonové sezony! Na trati sobotní stíhačky uhájila první pozici ze sprintu. Je to už její třetí vítězství ve Světovém poháru!
16.03.2013 12:35 |