Výborně! České biatlonistky skončily druhé ve štafetovém závodu v Anterselvě

České biatlonistky si dojely pro druhé místo v dnešním štafetovém závodu Světového poháru v italské Anterselvě. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová a Veronika Vítková nestačilo pouze na Francouzky a vůbec poprvé v letošní sezoně se dostalo na stupně vítězů.
24.01.2016 13:15 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Biatlonistky zakončily olympiádu čtvrtým místem ve štafetě

České biatlonistky skončily ve štafetovém závodě na olympiádě v Soči na čtvrtém místě a dosáhly na nejlepší výsledek v historii her. Čtveřice Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková o dvě místa překonala umístění kvarteta v Naganu z roku 1998. Češky musely hned čtrnáctkrát dobíjet, ale skvěle běžely. K bronzu jim scházelo 46 sekund. Ze zlata se poprvé v historii radují Ukrajinky.
21.02.2014 17:50 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

České biatlonistky byly ve štafetě v Anterselvě jedenácté

Francouzská biatlonová štafeta žen ve složení Marie Laure Brunetová, Sophie Boilleyová, Anais Bescondová a Marie Dorinová Habertová zvítězila v závodu Světového poháru v italské Anterselvě.
21.01.2012 15:00 |

Biatlonistky mají další medaili! Větrný závod jim přinesl stříbro

České biatlonistky dál dokazují, že patří k nejlepším na světě. Kvarteto Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková dojelo v italské Anterselvě ve větrném závodu na druhém místě.
25.01.2015 16:36 |

Biatlonistky rozjely vytrvalostní závod skvěle, ale pokazily závěr

České biatlonistky Gabriela Soukalová a Veronika Vítková útočily ve vytrvalostním závodě na 15 kilometrů na MS v Novém Městě na Moravě na umístění v první šestce, kvůli chybě při poslední střelbě ale skončily až v druhé desítce. Soukalová obsadila dvanácté místo, Vítková dojela o dvě místa za ní.
13.02.2013 20:30 |

Soukup v Anterselvě skončil čtvrtý, Dostál posílil šanci na nominaci

Biatlonista Jaroslav Soukup obsadil ve čtvrtek v individuálním závodu na 20 km v Anterselvě čtvrté místo a zaznamenal nejlepší výsledek ve Světovém poháru v kariéře.
21.01.2010 16:30 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (85 článků) , Jaroslav Soukup (85 článků)

Jedna rána vedle za druhou. Koukalová doběhla v Anterselvě až 24. a ztratila vedení

Biatlonistka Gabriela Koukalová během vytrvalostního závodu v Anterselvě chybovala na každé ze zastávek na střelnici. Nasbírala celkem šest trestných minut, což znamenalo umístění až na 24. místě. Přišla tak o vedení Světového poháru, do čela se vrátila Němka Laura Dahlmeierová. Jako nejlepší z Češek dojela Eva Puskarčíková na třináctém místě.
19.01.2017 17:00 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Biatlonistky Německa vyhrály na MS štafetu, Češky dojely desáté

Německé biatlonové reprezentantky si v sobotním štafetovém závodě na mistrovství světa v německém Ruhpoldingu dojely pro zlatou medaili. Závodu vévodily už od prvních kilometrů, definitivní rozhodnutí pak přinesla finišmenka Andrea Henkelová, český tým obsadil desáté místo.
10.03.2012 17:40 |

Biatlonistky vládnou Světovému poháru, v Anterselvě byly druhé

Štafeta Světového poháru v biatlonu se už počtvrté v řadě neobešla výrazné stopy českých závodnic. Kvarteto Puskarčiková, Soukalová, Landová a Vítková sice tentokrát podlehlo Němkám, jejich druhé místo ale jistilo vedení v průběžném celkovém pořadí poháru.
25.01.2015 20:27 |

Bez Koukalové to nepůjde. Česká štafeta v Anterselvě naprosto propadla

Poslední ostrý start před mistrovstvím světa v Hochfilzenu se českým biatlonistkám vůbec nevydařil. Ve štafetovém závodě v italské Anterslevě obsadily až 16. místo. Kvůli neúčasti Gabriely Koukalové se na druhý úsek postavila Lea Johanidesová, které se však nedařilo střelecky ani běžecky a nabrala obrovskou ztrátu, se kterou už Eva Puskarčíková s Veronikou Vítkovou nemohly nic dělat. V italském středisku vyhrály Němky před Francouzkami, třetí byla Itálie.
22.01.2017 16:50 |

Osobnosti: Veronika Vítková (10 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků) , Lea Johanidesová (1 článek)

Vítková předčila Soukalovou, českým biatlonistkám však medaile stále uniká

Vytrvalostní závod žen na 15 kilometrů ovládly francouzské biatlonistky. Novou světovou šampionkou se v norském Oslu stala  Marie Dorinová Habertová, která v běžeckém souboji zdolala svou reprezentační kolegyni Anais Bescondovou. České biatlonistky Veronika Vítková a Gabriela Soukalová se seřadily těsně pod stupni vítězů, v cíli závodu jim totiž patřilo čtvrté a páté místo.
09.03.2016 15:20 |

Soukalová s Vítkovou dnes skončily těsně pod stupni vítězů

České biatlonistky skončily těsně pod stupni vítězů ve vytrvalostním závodu na olympijských hrách v Soči. Gabriela Soukalová obsadila po 15 km stejně jako ve stíhačce čtvrté místo a Veronika Vítková dojela šestá. Suverénní vítězkou se stala Běloruska Darja Domračevová.
14.02.2014 17:35 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků) , Veronika Vítková (10 článků)

Biatlonistka Neunerová vyhrála sprint v Anterselvě

Němka Magdalena Neunerová vyhrála v italské Anterselvě sprint na 7,5 kilometru, úvodní závod šestého kola Světového poháru biatlonistů. Druhá doběhla Finka Kaisa Mäkäräinenová, třetí místo si zajistila Darja Domračevová z Běloruska.
19.01.2012 18:15 |

Osobnosti: Magdalena Neuner (18 článků)

Lindström ovládl sprint biatlonistů v Anterselvě, Šlesingr byl čtrnáctý

Švédský biatlonista Fredrik Lindström nečekaně zvítězil v pátečním sprintu Světového poháru v italské Anterselvě, když o více než osmnáct vteřin porazil druhého Rusa Garaničeva a třetího Francouze Martina Fourcada.
20.01.2012 16:40 |

Francouzi vyhráli štafetu biatlonistů v Anterselvě, Češi čtrnáctí

Francouzská štafeta zvítězila v závodě na 4 x 7,5 kilometru, který byl v italské Anterselvě součástí šestého kola Světového poháru biatlonistů.
22.01.2012 17:15 |

Čeští biatlonisté skončili v Anterselvě hluboko v poli poražených, vyhrál Schempp

Českým biatlonistům nevyšel sprint Světového poháru v Anterselvě podle jejich představ, když nejlepší z nich byl jednadvacátý Michal Krčmář. Již popáté dokázal v italském středisku zvítězit Němec Simon Schempp, jenž druhého Maxima Cvetkova zdolal o šest vteřin. Nedařilo se ani vedoucímu muži Světového poháru Martinu Fouradovi, který na střelnici třikrát minul a byl osmadvacátý.
22.01.2016 16:30 |

Osobnosti: Michal Krčmář (18 článků) , Martin Němec (4 články) , Martin Němec (23 článků)

České biatlonistky ovládly závody v Oberhofu, zářila hlavně Vítková

České biatlonistky za sebou mají vynikající podnik Světového poháru. V Oberhofu nejdříve vyhrály štafetu a Vítková pak ve sprintu vybojovala své první individuální vítězství. V neděli pak v závodě s hromadným startem obsadila druhé místo, když ji porazila jen Běloruska Darja Domračevová.
11.01.2015 19:27 |

Koukalová sahala po zlatu, dotírající Němky ale za zády neudržela a skončila třetí

Gabriela Koukalová obsadila třetí místo v dnešním závodu Světového poháru s hromadným startem v italské Anterselvě. Česká reprezentantka byla po poslední střelbě v čele závodu, ve finiši ale nestačila na vedoucí ženu průběžného pořadí celého seriálu Němku Lauru Dahlmeierovou, ani na její krajanku Nadine Horchlerovou, která si ve třiceti letech připsala první vítězství v závodu SP v kariéře.
21.01.2017 15:10 |

Češky v polovině štafety vedly. Pak ale přišel výbuch

Výborným způsobem rozjely české biatlonistky na MS v Novém městě štafetový závod na 4x6 kilometrů. Po skvělých výkonech opor Veroniky Vítkové a Gabriely Soukalové po polovině závodu vedly, druhá část závodu se jim ale vůbec nepovedla a nakonec skončily až desáté.
15.02.2013 20:05 |

Sprint překvapivě vyhrála Podčufarovová. Soukalová i Vítková v elitní desítce

České biatlonistky se ve sprintu Světového poháru v italské Anterselvě na stupně vítězů nedostaly. Vedoucí žena Světového poháru Gabriela Soukalová zaznamenala svůj nejhorší výsledek v této sezoně, přesto se těsně vešla do elitní desítky. Střelecky bezchybná Veronika Vítková dojela osmá.
21.01.2016 16:10 |