Článek

Vy vážně přejete uprchlíkům jen to nejhorší? Podívejte se na těchhle 5 fotek a možná změníte názor

 
Nejen ze Sýrie, ale i z dalších válečných zón utíkají denně tisíce lidí. My máme strach, že nám ukrojí něco z našeho pohodlí... Jenže každá mince má dvě strany!
27.11.2015 09:41 |

podobné články

Podobné články

Za své peníze si zasloužíme ty nejnovější módní kolekce! Pojďte se podívat do ráje pro značkové oblečení

 
Díky množství internetových outletových shopů se zbožím nízké kvality nebo s falzifikáty značek převládá názor, že sortiment internetových obchodů je vždy levný, méně kvalitní nebo že jde o výprodeje zboží starších sezón. Pokud však objevíte kouzlo nakupování na Dessue – European Fashion House, svůj názor rychle změníte. Cesta, kterou jsme se vydali, je totiž naprosto odlišná.
21.10.2012 20:35 |

podobné články

Pojďte se podívat do ráje pro značkové oblečení. Za své peníze si zasloužíte ty nejnovější módní kolekce!

 
Díky množství internetových outletových shopů se zbožím nízké kvality nebo s falzifikáty značek převládá názor, že sortiment internetových obchodů je vždy levný, méně kvalitní nebo že jde o výprodeje zboží starších sezón. Butiky a obchody s oblečením a spodním prádlem nám často servírují levné pseudoznačky nízké kvality, které zdaleka nejsou tím, co bychom po značkovém zboží měli požadovat. Stejné je to u plavek, oblečení, ale i u spodního prádla. Pokud však objevíte kouzlo nakupování na Dessue – European Fashion House, svůj názor rychle změníte. Cesta, kterou jsme se vydali, je totiž naprosto odlišná. Nenapodobitelný luxus vyjádřený přes působivé tvary a barvy! VERSACE Jeans a Emporio Armani exkluzivně otevírá sezónu Podzim / Zima 2013 na DESSUE │ European Fashion House! Léto skončilo, přichází však pestrobarevný podzim a s ním nové trendy a modely do vašeho šatníku! Internetový módní dům DESSUE na vás nezapomněl a přináší vám exkluzivní módu za okouzlující ceny, račte vstoupit!
06.11.2013 18:20 |

podobné články

Těchhle 10 věcí, které k životu opravdu potřebujeme znát, jsme se naučili už v mateřské škole!

 
Robert Fulghum o tom dokonce napsal stejnojmennou knihu, že všechno, co opravdu potřebuje znát, se naučil v mateřské škole. A my mu nyní dáváme za pravdu, neboť těchhle 10 věcí nám dennodenně ulehčuje život, a přitom je známe už od svých 4 let!
14.04.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fulghum (15 článků)

10 kulturních zážitků, po kterých jsme kdysi úplně šíleli a dnes to absolutně nechápeme!

 
"Kdysi před lety":http://www.extra.cz/naha-sedesata-pokochejte-se-10-divcimi-akty-z-60-let-a-uznejte-ze-v-prirozenosti-je-ta-nejvetsi-krasa, kdy se svět ještě točil trochu jiným směrem než dnes, prezidentem byl Václav Havel, o globálním oteplování jsme věděli asi tolik jako o stopách v písku na Venuši, nebyl žádný Facebook, žádný chat a vůbec internet byl cizí slovo, "trávili jsme svůj volný čas poněkud jinak než dnes":http://www.extra.cz/taky-jste-jako-deti-milovali-techhle-8-podivnych-her-divime-se-ze-jsme-se-dospelosti-dockali-bez-nasledku. Tohle je 10 akcí, po kterých jsme kdysi prahli, "byli jsme schopni obětovat jim půlroční kapesné":http://www.extra.cz/techhle-9-divnych-veci-jsme-delali-kdyz-jsme-chodili-na-zakladku-dnes-jim-proste-nerozumime, ale dnes tomu absolutně nerozumíme.
20.06.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků)

Holky, věděly jste to? Těchhle 9 věcí vám muži nikdy neodpustí!

 
"Mezilidské vztahy jsou velice komplikovaná záležitost":http://www.extra.cz/panove-uvazujete-o-spolecne-domacnosti-se-zenou-techhle-10-nastrah-vas-ceka. A o těch partnerských to platí dvojnásob!
31.10.2014 20:46 |

podobné články

Poslechněte si tohle a hned vám bude o 15 let míň! Těchhle 5 božích znělek musí znát každý!

 
Tenkrát ještě nebylo žádné vysílání online! Pokud jsme chtěli vidět svůj oblíbený pořad, museli jsme běžet včas k televizi, jinak bylo pozdě. A byly pořady, které se nám zavrtaly do hlavy víc než ty ostatní. Třeba těchhle pět následujících znělek poznáte naprosto bezpečně!
28.04.2016 11:20 |

podobné články

11 skvělých fotek ježka cestovatele: Netradiční domácí mazel Biddy je nyní hitem internetu

 
Určitě jste si toho už taky museli všimnout, namísto psů, koček nebo zakrslých králíků lidé dnes začínají chovat - ježky. "Někdo si koupí afrického trpasličího ježka určeného přímo na chov":http://www.extra.cz/jezci-jsou-extremne-roztomila-stvoreni-a-co-teprv-kdyz-nekteremu-z-nich-chybi-predni-zub-techhle-8-fotek-vam-nakopne-den v domácnosti, někdo si ho uloví ještě jako mládě přímo na zahradě.
04.06.2014 09:15 |

podobné články

Katka Adamičková: Fit se udržuje sexem!

 
Jestli je pro vás ideál ženské krásy vychrtlá holka s klučičí postavou, asi vás nepotěšíme. Dneska vám ukážeme kočku krev a mlíko. Při pohledu na její přírodní přednosti svůj názor ale možná změníte! V celé své kráse se vám ukáže ve 20:00.
18.05.2010 18:05 |

podobné články

Slovenka Katka: Fit se udržuji sexem

 
Jestli je pro vás ideál ženské krásy vychrtlá holka s klučičí postavou, asi vás nepotěšíme. Dnes se vám totiž předvede kočka krev a mlíko. Při pohledu na její přírodní přednosti svůj názor možná změníte!
18.05.2010 20:15 |

podobné články

Martin Pecina (ČSSD): Veřejná odpověď na výzvu šéfredaktorů

 
Co mne tedy zaráží? V dopisu jsem nezaznamenal žádnou zmínku o základních potravinách. Myslí si mocní mediálního světa, že duševní potrava je důležitější než ta tělesná? Dnes se vám to tak možná zdá, ale až budete brát 8 tisíc důchodu, nebo minimální mzdu, pak vám všem garantuji, že změníte názor.
15.03.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (404 článků)

SKANDÁL ve Fukušimě: provozovatel lhal, jako když tiskne

 
Věříte informacím o tom, co se děje v japonské jaderné elektrárně Fukušima? Až si přečtete tento článek, možná změníte názor.
17.03.2011 11:00 |

podobné články

Neonové barvy v líčení

 
Říkáte si, že neonové líčení není dobrý nápad a neumíte si ho ve skutečnosti představit? Až poznáte, jak obličej každé ženy krásně rozzáří, určitě změníte názor. Neonové barvy možná samy o sobě působí hodně zářivým ...
03.05.2011 07:40 |

podobné články

I správná příprava jídla má vliv na zdraví

 
Ošíváte se nad zelenými banány či vařenou mrkví? Možná změníte názor, až si přečtete, že právě v tomto stavu jsou pro vás tyto potraviny nejprospěšnější.
09.07.2012 06:55 |

podobné články

TRAGÉDIE V DRUŽINĚ: Chlapečka (8) zabila televize

 
Pokud si myslíte, že v družině jsou vaše děti v bezpečí, přečtěte si tenhle smutný příběh. A možná změníte názor.
16.02.2014 15:40 |

podobné články

NEUVĚŘITELNÉ FOTO: Profesor tvrdí, že zachytil opravdové VÍLY!

 
Skřítci, trollové, víly a jiná podobná havěť - že na tyhle věci nevěříte? Po snímku jednoho profesora možná změníte názor. Podařilo se mu vyfotit tvory, kteří skutečně vypadají jako kouzelné víly.
08.04.2014 10:55 |

podobné články

VIDEO: Krvavá bitka žen před autem! Přidal se i chlap!

 
Že jsou ženy mírumilovné pohlaví? Pak se podívejte na toto video a změníte názor.
22.03.2011 11:05 |

podobné články

VTÍPEK: Cestování v Pákistánu

 
Stěžujete si často na dopravu v naší zemi? Myslíte si, že je to v jiných zemích lepší? Pro povzbuzení se podívejte na obrázek. Věříme, že změníte názor.
28.05.2011 11:20 |

podobné články

20 fotografií, které vás přesvědčí o tom, že hlodavci jsou ti nejlepší mazlíčci na světě!

 
Připadají vám hlodavci odporní a jejich přítomnosti se přímo děsíte? Tak se podívejte na malého potkana, který v náručí svírá malého medvídka, a hned změníte názor!
04.04.2015 19:56 |

podobné články

Tyto nevěsty bojují o přežití! Hlasování se chýlí ke konci...

 
Jen pár dní zbývá do ukončení internetového hlasování v soutěži Svatební fotka roku a spousta krásných fotek zřejmě uvízne před branami finálové třicítky. Nebo to změníte?
05.10.2011 05:15 |

podobné články