Článek

Vtrhli do zlatnictví v Praze a začali všechno rozbíjet: Policie pátrá po lupičích

 
Policisté pátrají po pachatelích dvou přepadení zlatnictví v Praze, která se stala během jedné hodiny. Obě přepadení se odehrála podle stejného scénáře. Do obchodu vběhli dva muži a za použití tyče rozbili skleněnou vitrínu se šperky, které pak ukradli, a utekli. Šperky měly hodnotu zhruba 850 000 korun. Informoval o tom dnes na webu policejní mluvčí Jan Daněk. Za loupež jim hrozí až deset let vězení.
03.12.2015 13:25 |

podobné články

Podobné články

Tito grázlové vyloupili zlatnictví na pražském Žižkově. Poznáváte je?

 
Policie zveřejnila záběry pachatelů ze čtvrteční loupeže ve zlatnictví v Praze. Pátrá po čtyřech lupičích, kteří si odnesli zlaté šperky za milion korun. Kamery je zachytily po loupeži už bez šátků na obličeji. Poznáváte je?
28.03.2014 15:45 |

podobné články

Policie pátrá po nebezpečných lupičích, kteří přepadávají pražské herny

 
Pražská policie pátrá po velmi nebezpečných a ozbrojených lupičích. Za svůj cíl si vybírají různé herny. Už přepadli minimálně dvě a odnesli si kolem sto padesáti tisíc korun.
14.07.2010 18:25 |

podobné články

V Řevnicích u Prahy přepadli lupiči zlatnictví, škoda přes milion korun

 
Neznámí lupiči dnes dopoledne přepadli zlatnictví v Řevnicích u Prahy. Odnesli si odtud zlaté šperky v hodnotě kolem jednoho milionu korun. Při přepadení byla zraněna majitelka obchodu. Policisté po lupičích pátrají, řekl mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek.
25.02.2012 16:30 |

podobné články

Mladík tvrdil, že byl napaden, policisté ale věděli, že se zranil při vloupání do zlatnictví

 
Zloděj vykradl zlatnictví a chvíli poté byl již v rukou policie. Celá událost se stala dne 16. července kolem šesté hodiny ranní v ulici Budovatelů v Příbrami. Krádeže si všiml oznamovatel, který zaslechl ránu, když pachatel vykopával skleněnou výlohu zlatnictví. Poté zpozoroval, jak přes mříže dotyčný bere vystavená plata se šperky, které byly v hodnotě asi 30 tisíc korun, a utíká z místa činu pryč.
17.07.2014 21:20 |

podobné články

PRODAVAČKA ve zlatnictví ZAHNALA OZBROJENÉ LUPIČE

 
Šestapadesátiletá prodavačka uchránila zlatnictví v Ivančicích na Brněnsku před vyloupením. Brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek ve čtvrtek řekl Mediafaxu, že zlatnictví přepadli se zbraní dva maskovaní lupiči, s nimiž se žena pustila do potyčky a přivolala pomoc.
24.03.2011 12:15 |

podobné články

Majitel zlatnictví střílel na lupiče. Zasáhl omylem syna!

 
Dvojice neznámých pachatelů přepadla ve středu ráno zlatnictví na Slovanské třídě v Plzni. Pachatelům se podařilo utéct, majitel zlatnictví se je snažil zastavit a neš´tastnou náhodou při tom postřelil svého syna!
09.11.2011 10:05 |

podobné články

Policisté rozprášili čtyři gangy lupičů zlata. Zlatnictví ale přepadl další

 
Loupeže zlata za více než 10 milionů korun se podařilo objasnit středočeským kriminalistům. Čtyři gangy přepadaly zlatnictví ve Středočeském a Moravskoslezském kraji. Paradoxní je, že když své úspěchy prezentovali, přepadl lupič zlatnictví nedaleko jejich sídla.
01.11.2012 22:40 |

podobné články

Velká loupež ve zlatnictví: Zloději v Plzni ukradli zlato za milion korun

 
Zlato a peníze v celkové hodnotě jednoho milionu korun odcizili dnes dva ozbrojení lupiči v centru Plzně. Hned po otevření, tedy po 09:00, přepadli s pistolí obsluhu obchodu v Sedláčkově ulici. Dnes to zjistila ze zdrojů informovaných o případu. Policie, která po lupičích pátrá, zatím nezveřejnila podrobnosti.
12.06.2012 17:35 |

podobné články

Policie hledá muže, který ukradl šperky ze zlatnictví ve Kbelích

 
Pražská policie pátrá po muži, který na začátku července ukradl ze zlatnictví v pražských Kbelích šperky za čtvrt milionu korun. Událost se stala 1. července kolem poledne. ČTK to dnes oznámila mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Hledanému muži za krádež, kterou zachytily kamery, hrozí až pět let ve vězení.
27.07.2014 15:20 |

podobné články

VIDEO: Policie jde po bankovních lupičích!

 
Po nebezpečných lupičích pátrají pražstí policisté.
16.12.2010 17:30 |

podobné články

Policie pátrá po lupičích, kteří přepadli pražskou benzínku

 
Policie pátrá po dvojici lupičů, kteří v noci z úterka na středu přepadli čerpací stanici na Poděbradské ulici v Praze 9. Odnesli si 50.000 korun a za trestný čin loupeže jim v případě odsouzení hrozí až desetileté vězení, uvedla dnes mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. 
31.01.2014 10:25 |

podobné články

Královně Pařížské Kotvalové vykradli klenoty: Policie po zlodějích stále pátrá, indicie vedou na Prahu 5

 
Po lupičích, kteří si v pondělí 31. října odnesli z luxusního butiku Carollinum v Pařížské ulici hodinky, policie stále pátrá. Té se tak například podařilo dohledat automobil pachatelů značky SMART modrostříbrné barvy, samotní zloději však stále unikají. „Pozornost se v tomto ohledu obrací zejména na lokalitu pátého pražského obvodu,“ uvedla mluvčí policie Andrea Zoulová, která zároveň vyzývá všechny občany a provozovatele hotelů, penzionů a jiných ubytovacích zařízení v Praze 5 o případné sdělení svědectví k výskytu obou pachatelů.
07.11.2016 13:20 |

podobné články

Celé město plné policistů: Ve Slavičíně pátrají po lupičích, kteří ukradli 884 tisíc korun

 
Dramatické chvíle prožívají obyvatelé v okolí Slavičína na Zlínsku. Území je plné policistů, kteří pátrají po lupičích. Ti měli údajně dopoledne přepadnout poštu v Horním Srní na Slovensku a byli ozbrojeni. Po zločinu prchli na naše území.
19.06.2017 15:30 |

podobné články

Dva muži přepadli zlatnictví v Uherském Brodě: přišli si na milion!

 
Dva neznámí ozbrojení muži dnes dopoledne přepadli zlatnictví v Uherském Brodu na Uherskohradišťsku a ukradli zlaté šperky. Při přepadení nebyl nikdo zraněn, škoda se předběžně odhaduje na milion korun, řekl policejní mluvčí Aleš Mergental. Policie po pachatelích pátrá, za trestný čin loupeže jim hrozí až deset let odnětí svobody.
15.10.2011 14:05 |

podobné články

Přepadení zlatnictví v Praze: Maskovaní cizinci ukradli zlato za miliony

 
Dva maskovaní muži přepadli zlatnictví v ulici Pod pekárnami v Praze 9. Podařilo se jim ukrást šperky za čtyři miliony korun. Policie nyní prosí o pomoc při pátrání.
29.01.2013 17:20 |

podobné články

Pražští policisté pátrají po lupiči s nožem, který v centru přepadl zlatnictví

 
Kriminalisté v Praze od minulé středy pátrají po muži, který s nožem v ruce přepadl prodavačku ve zlatnictví v Kozí ulici v Praze 1 a odnesl několik desítek tisíc korun.
19.05.2010 18:10 |

podobné články

Nebezpeční lupiči v Praze: Takhle utíkali s lupem! Znáte je?

 
 To jsou oni, ozbrojení lupiči z pražského zlatnictví! Policie nyní zveřejnila záběry čtveřice nebezpečných ozbrojenců, kteří ve čtvrtek vyloupili žižkovské zlatnictví. Z obchodu si odnesli zlaté šperky za milion korun
28.03.2014 15:55 |

podobné články

Loupež ve zlatnictví ve Varech. Kořist 20 milionů, samopaly policie

 
Maskovaní lupiči s pistolemi vyloupili za bílého dne zlatnictví v Karlových Varech. Policie objevila jejich auto v lesích u Bečova.
18.06.2009 11:50 |

podobné články

Zloděj si odnesl ze zlatnictví šperky za 200.000 korun

 
Policie hledá zloděje, který kradl v českotěšínském zlatnictví. Odnesl zlaté šperky v celkové hodnotě 200.000 korun. Zločin zachytily kamery. Dnes to řekla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.
10.01.2012 15:50 |

podobné články