Článek

Vtipy na Babišův účet a dusno: Co politici řešili v zákulisí superdebaty?

 
Brožíkova síň pražské Staroměstské radnice je celkem prostorný sál. Jenže když se do ní vměstná osm předsedů nebo místopředsedů parlamentních stran krátce před volbami, je i tam dusno. Už před začátkem se do sebe politici strefovali a vzájemně se uráželi žertíky. Pojďte teď nakouknout do zákulisí superdebaty Blesku.
07.10.2016 19:20 |

podobné články

Podobné články

Největší primadona v Tváři? Jednoznačně Vilhelmová! Dykova partnerka dělá obrovské dusno v zákulisí

 
Chová se jako primadona a v zákulisí dělá neskutečné dusno. Tvůrci pořadu prý litují, že Táňu Vilhelmovou (38) do show Tvoje tvář má známý hlas vůbec angažovali. Co při natáčení vyvádí?
02.03.2017 09:15 |

podobné články

Babišův kandidát na dopravu: Šéf firmy, která v Česku staví silnice! Twitter zaplavily kritické vtipy

 
Může se stát novým ministrem dopravy. Místo kritizovaného Antonína Prachaře. Dan Ťok přitom nyní vedl firmu, která v Česku staví silnice. A na Twitteru se kvůli tomu okamžitě rozjely kritické vtipy. Ťok se však těší pověsti profesionála. Zvládne novou výzvu?
12.11.2014 14:50 |

podobné články

Zákulisí televizní superdebaty: Šarvátka s ochrankou, facky a nadávky

 
Čtvrteční superdebatu lídrů stran, které se ucházejí o hlasy voličů v předčasných parlamentních volbách, provázela na chodbách pražského Kongresového centra paralelní bitva. Na rozdíl od bitvy argumentační, která probíhala v sále, se v předsálí odehrála šarvátka zástupců a příznivců stran nepozvaných do debaty s ochrankou.
25.10.2013 14:55 |

podobné články

Blesk.cz radí, jak nadobro smazat účet na Facebooku

 
Už vás omrzel falešný život na Facebooku a chcete svůj účet definitivně zrušit? Není to tak prosté, jak by se mohlo zdát. Pokud svůj účet pouze takzvaně deaktivujete, jen k němu zamezíte přístup. Všechna vaše data a informace, včetně vazeb na ostatní lidi nebo fotografie na serverech totiž zůstanou! Blesk přináší přesný postup, jak účet úplně smazat.
15.11.2010 16:45 |

podobné články

Zeman už má povinný transparentní účet pro prezidentské volby

 
Prezident Miloš Zeman už má povinný transparentní účet pro prezidentské volby. Upozornil na to dnes Český rozhlas Radiožurnál. Účet si musí zájemci o účast v přímé volbě, která se koná 12. a 13. ledna 2018, zřídit do pondělka. Většina potenciálních kandidátů si již transparentní volební účet pořídila.
02.09.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17787 článků)

Těžké dusno v ČSSD. Kamery zaznamenaly jízlivou přestřelku Škromacha s Dienstbierem

 
Dusno v Lidovém domě po vyhlášení volebních výsledků asi nejlépe ilustruje výměna názorů mezi dvěma příslušníky obou stranických křídel, která se odehrála před nedělním jednáním stranického předsednictva. Jejími účastníky byl rozčilený místopředseda Zdeněk Škromach a žoviální senátor Jiří Dienstbier. Záběry ze zákulisí ČSSD přinesla ČT v pořadu 168 hodin.
28.10.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (565 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Nakopat Kalouska do p*dele, žertoval Zeman. A my pro vás máme reakce Kalouska a jiných

 
Prezident Miloš Zeman při své nedávné návštěvě středočeského regionu s tamními občany nejenom probíral jejich aktuální problémy, ale také vyprávěl vtipy. Zatímco se lidé smáli, politici zejména z TOP 09 běsní. Anekdota byla totiž namířena vůči jejich místopředsedovi Miroslavu Kalouskovi. „Tohle jsou vtipy nedomrlých adolescentů,“ pronesl na adresu hlavy státu kupříkladu František Laudát. Zareagoval i sám Kalousek. A rozhovořil se o vulgárním výkonu politiky....
17.10.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (214 článků) , Miroslav Kalousek (6112 článků) , Miloš Zeman (17787 článků)

Nakopat Kalouska do prdele, žertoval Zeman. A my pro vás máme reakce Kalouska a jiných

 
Prezident Miloš Zeman při své nedávné návštěvě středočeského regionu s tamními občany nejenom probíral jejich aktuální problémy, ale také vyprávěl vtipy. Zatímco se lidé smáli, politici zejména z TOP 09 běsní. Anekdota byla totiž namířena vůči jejich místopředsedovi Miroslavu Kalouskovi. „Tohle jsou vtipy nedomrlých adolescentů,“ pronesl na adresu hlavy státu kupříkladu František Laudát. Zareagoval i sám Kalousek. A rozhovořil se o vulgárním výkonu politiky....
17.10.2013 15:26 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (214 článků) , Miroslav Kalousek (6112 článků) , Miloš Zeman (17787 článků)

Velké dusno u Jílkové: Hrozivá slova slavného českého hokejisty Bukače a kauza Růžička

 
V pořadu Máte slovo České televize se strhla ostrá slovní bitka mezi zástupci vládní koalice. Babišův poslanec Jiří Holeček (ANO) nenechal nit suchou na ministrovi školství Marcelu Chládkovi (ČSSD). Do studia přišel i pan Palaščák známý z údajné korupční kauzy Vladimíra Růžičky a řekl své. Nejostřejší slova však padla z úst někdejšího slavného hokejisty a trenéra Luďka Bukače. Politici si je za rámeček nedají. Mizí tu miliardy a vše podle zákona, udeřil.
21.05.2015 23:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků) , Vladimír Růžička (306 článků) , Vladimír Růžička (302 článků)

Lidé nám rozumí, ohromila na úvod Moravcovy superdebaty Němcová

 
Jako „Poslední zásadní slovo před letošními volbami“ prezentoval Václav Moravec debatu lídrů devíti největších stran v pražském Kongresovém centru. První částí byla debata čtyř stran, které obhajují své mandáty.
24.10.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (361 článků)

Na co jsem se ptal, pane Filipe? Moravec peskoval komunistu

 
Za jak dlouho lze vybudovat socialismus? Tato věc zajímala moderátora předvolební superdebaty ČT Václava Moravce tak moc, že se na ni předsedy KSČM Vojtěcha Filipa ptal dokonce dvakrát. Diváci jeho zájem odměnili smíchem.
24.10.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (847 článků) , Václav Moravec (361 článků)

Žák v televizi pobavil diváky: Zemanovští ministři prý dokázali plno věcí

 
SPOZ ve svém volebním programu okopírovala větu z programu z roku 2010, v níž stojí, že budou provádět takovou politiku, která bude klást na úředníky mnohem vyšší nároky. Podle ministra dopravy v demisi Zdeňka Žáka, který byl jedním z hostů Předvolební superdebaty České televize, je to však v pořádku.
24.10.2013 22:00 |

podobné články

Okamura: Do vlády nechceme, chceme obecné referendum

 
Tomio Okamura byl společně s lídry ostatních politických stran hostem předvolební superdebaty vysílané na ČT1 a ČT24.
25.10.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1666 článků)

Podívejte se, jak výpadek ČT během Moravcovy superdebaty zahýbal s diváky

 
Veřejnoprávní televize se chtěla určitě blýsknout tím, jak necelých čtyřiadvacet hodin před začátkem voleb do Evropského parlamentu představí ve stominutové diskuzi dvanáct lídrů nejsilnějších stran. Dívalo se ale jen něco přes 200 tisíc lidí, a to do poruchy, která vysílání před 22. hodinou přerušila. Po ní ale přibylo diváků na ČT24, která v daném čase obvykle vysílá Události, komentáře.
23.05.2014 12:25 |

podobné články

Supernuda s Moravcem a lídry Prahy: Čočka pro Hudečka za SMS Babišově kandidátce

 
Ze superdebaty byla vlastně supernuda. Hodně hostů, od kterých se ale divák nic moc převratného nedozvěděl. Chtějí vymýtit bezdomovce, s Prahou to svorně myslí dobře... A tak bylo zábavné alespoň sledovat jejich popichování. Ve studiu pod taktovkou matadora Václava Moravce, ale i na Twitteru, kde se kandidáti na pražského primátora rozhodně nešetřili.
08.10.2014 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Hudeček (54 článků)

Prostě to tam švihnu. Poslanec ANO bezohledně zaparkoval na chodníku u přechodu

 
Ačkoli poslanci po vleklých debatách ostrouhali a nedostali privilegium, které by jejich vozidla ubránilo před odtahem, poslanec hnutí ANO Jan Volný si s tím hlavu nedělal. Během čtvrteční předvolební superdebaty parkoval své auto na chodníku přímo za přechodem pro chodce. Musel za to uhradit pokutu 500 korun.
17.10.2014 10:40 |

podobné články

Paroubek (LEV 21): Političtí iluzionisté

 
Kdo včera večer hledal komickou podívanou, mohl si přijít na své na ČT u tzv. superdebaty lídrů parlamentních stran, které kandidují ve druhém kole senátních voleb. Zaujaly mě především výkony dvou protagonistů, P. Fialy a B. Sobotky.
17.10.2014 17:55 |

podobné články

Stropnický (SZ): Zelení se připojují ke stížnosti na obsazení volební superdebaty v České televizi

 
Zelení se oficiálně připojují ke stížnosti Pirátů k Radě pro rozhlasové a televizní vysílání kvůli výběru účastníků v závěrečné superdebatě v České televizi před krajskými volbami.
14.09.2016 15:05 |

podobné články

Úsvit-NK: Česká televize narušuje svobodnou soutěž politických sil v zemi

 
Stanovisko strany Úsvit - Národní Koalice k situaci kolem Superdebaty v České televizi:
15.09.2016 15:00 |

podobné články