Článek

Vtipkoval o přepadení zlatnictví v Pardubicích a málem skončil ve vězení

 
Prý je velký vtipálek, ale s tímhle žertem to muž z Pardubic přehnal. V obchodu, který přijímá i věci na opravu, řekl prodavačce, že se pro opravené zboží vrátí za hodinu a ať mu připraví peníze, že se jí na oplátku podepíše.
18.10.2015 18:30 |

podobné články

Podobné články

Vtrhli do zlatnictví v Praze a začali všechno rozbíjet: Policie pátrá po lupičích

 
Policisté pátrají po pachatelích dvou přepadení zlatnictví v Praze, která se stala během jedné hodiny. Obě přepadení se odehrála podle stejného scénáře. Do obchodu vběhli dva muži a za použití tyče rozbili skleněnou vitrínu se šperky, které pak ukradli, a utekli. Šperky měly hodnotu zhruba 850 000 korun. Informoval o tom dnes na webu policejní mluvčí Jan Daněk. Za loupež jim hrozí až deset let vězení.
03.12.2015 13:25 |

podobné články

VIDEO - Přepadení zlatnictví: Otec postřelil syna!

 
Přepadení přímo za bílého dne! Na jedné z nejrušnějších ulic v Plzni si včera lupiči vyhlédli zlatnictví. Vrazili dovnitř, jenže narazili na odpor majitele obchodu. Co se dělo pak, tomu nechtěli věřit ani policisté.
10.11.2011 05:05 |

podobné články

PRODAVAČKA ve zlatnictví ZAHNALA OZBROJENÉ LUPIČE

 
Šestapadesátiletá prodavačka uchránila zlatnictví v Ivančicích na Brněnsku před vyloupením. Brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek ve čtvrtek řekl Mediafaxu, že zlatnictví přepadli se zbraní dva maskovaní lupiči, s nimiž se žena pustila do potyčky a přivolala pomoc.
24.03.2011 12:15 |

podobné články

Majitel zlatnictví střílel na lupiče. Zasáhl omylem syna!

 
Dvojice neznámých pachatelů přepadla ve středu ráno zlatnictví na Slovanské třídě v Plzni. Pachatelům se podařilo utéct, majitel zlatnictví se je snažil zastavit a neš´tastnou náhodou při tom postřelil svého syna!
09.11.2011 10:05 |

podobné články

Policisté rozprášili čtyři gangy lupičů zlata. Zlatnictví ale přepadl další

 
Loupeže zlata za více než 10 milionů korun se podařilo objasnit středočeským kriminalistům. Čtyři gangy přepadaly zlatnictví ve Středočeském a Moravskoslezském kraji. Paradoxní je, že když své úspěchy prezentovali, přepadl lupič zlatnictví nedaleko jejich sídla.
01.11.2012 22:40 |

podobné články

Mladík tvrdil, že byl napaden, policisté ale věděli, že se zranil při vloupání do zlatnictví

 
Zloděj vykradl zlatnictví a chvíli poté byl již v rukou policie. Celá událost se stala dne 16. července kolem šesté hodiny ranní v ulici Budovatelů v Příbrami. Krádeže si všiml oznamovatel, který zaslechl ránu, když pachatel vykopával skleněnou výlohu zlatnictví. Poté zpozoroval, jak přes mříže dotyčný bere vystavená plata se šperky, které byly v hodnotě asi 30 tisíc korun, a utíká z místa činu pryč.
17.07.2014 21:20 |

podobné články

Neváhal pálit. Brněnští kriminalisté dopadli lupiče, který střílel v zlatnictví

 
Přepadení prodejny zlatnictví, při kterém lupič dokonce střílel, vyřešili brněnští kriminalisté. Zadrželi devětadvacetiletého muže, který skončil ve vazební věznici, řekla policejní mluvčí Andrea Straková.
03.07.2013 11:15 |

podobné články

Lupiči přepadli zlatnictví, dopadli je po divoké honičce

 
Brněnští kriminalisté zatkli po dvanáctiminutové automobilové honičce pachatele loupežného přepadení zlatnictví ve Vídeňské ulici v Brně. Agentuře Mediafax to řekl zástupce vedoucího brněnské kriminálky Miroslav Klusáček s tím, že oběma pachatelům hrozí desetileté vězení.
19.12.2011 10:55 |

podobné články

CELÉ VIDEO: Bleskové PŘEPADENÍ ZLATNICTVÍ v Hodoníně

 
Tři muži v kuklách si ze zlatnictví v centru Hodonína minulý čtvrtek odpoledne odnesli šperky za statisíce korun.
28.02.2011 16:55 |

podobné články

PŘEPADENÍ! Zloději si ze zlatnictví odneli šperky, POLICIE ŽÁDÁ O POMOC

 
Dva lupiči přepadli zlatnictví v Havířově, odnesli šperky za 300 tisíc korun.
19.08.2011 14:15 |

podobné články

Dva muži přepadli zlatnictví v Uherském Brodě: přišli si na milion!

 
Dva neznámí ozbrojení muži dnes dopoledne přepadli zlatnictví v Uherském Brodu na Uherskohradišťsku a ukradli zlaté šperky. Při přepadení nebyl nikdo zraněn, škoda se předběžně odhaduje na milion korun, řekl policejní mluvčí Aleš Mergental. Policie po pachatelích pátrá, za trestný čin loupeže jim hrozí až deset let odnětí svobody.
15.10.2011 14:05 |

podobné články

Přepadení zlatnictví! Ozbrojení lupiči si odnesli kupu šperků!

 
Dva neznámí ozbrojení muži vyloupili v Hodoníně zlatnictví. Agentuře Mediafax loupež potvrdila krajská policejní mluvčí Petra Vedrová s tím, že policie nebude poskytovat další informace.
24.11.2011 08:55 |

podobné články

Z řevnického zlatnictví si lupiči odnesli přes milion

 
V sobotu dopoledne přepadli dva lupiči zlatnictví v Řevnicích v Praze-západ. Prodavačka po přepadení zůstala v šoku a museli o ni pečovat záchranáři. Ztratilo se zboží za milion korun.
25.02.2012 14:15 |

podobné články

V Řevnicích u Prahy přepadli lupiči zlatnictví, škoda přes milion korun

 
Neznámí lupiči dnes dopoledne přepadli zlatnictví v Řevnicích u Prahy. Odnesli si odtud zlaté šperky v hodnotě kolem jednoho milionu korun. Při přepadení byla zraněna majitelka obchodu. Policisté po lupičích pátrají, řekl mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek.
25.02.2012 16:30 |

podobné články

Opilý Polák vybral zlatnictví v Těšíně. Prodavačka skončila v nemocnici

 
S otřesem mozku a psychickým šokem převezli záchranáři prodavačku ze zlatnictví na Hlavní třídě v Českém Těšíně, kterou shodil na zem při přepadení prodejny ve čtvrtek odpoledne opilý Polák.
09.03.2012 09:35 |

podobné články

Ozbrojené loupeže otřásly Pardubicemi! Zloději během pár hodin vykradli zlatnictví i trafiku

 
Pardubice ochromila hned dvě loupežná přepadení, která se stala pár hodin po sobě. Trafiku a zlatnictví zde lupiči vykradli s velice podobným scénářem.
09.03.2012 17:30 |

podobné články

Přepadení zlatnictví v Praze: Maskovaní cizinci ukradli zlato za miliony

 
Dva maskovaní muži přepadli zlatnictví v ulici Pod pekárnami v Praze 9. Podařilo se jim ukrást šperky za čtyři miliony korun. Policie nyní prosí o pomoc při pátrání.
29.01.2013 17:20 |

podobné články

Pražští policisté pochytali lupiče ze tří zlatnictví, škoda je téměř 16 milionů korun

 
Kriminalistům z oddělení loupeží se podařila objasnit tři přepadení pražských zlatnictví z letošního ledna. Pachatelé během devíti hodin způsobili škodu za téměř 16 milionů korun, řekl v pondělí Mediafaxu policejní mluvčí Tomáš Hulan.
18.03.2013 16:41 |

podobné články

Luxusní zlatnictví přepadl gang příšer! Zombie si odnesly miliony!

 
Nezvyklého pachatele mělo o víkendu přepadení luxusního zlatnictví v mexickém hlavním městě, které spáchala skupina lupičů převlečených jako zombie a další děsivé halloweenské postavy.
04.11.2013 07:00 |

podobné články