Článek

Vtípek s krásnou Naděždou!

 
Chlap je u své vdané milenky. Když jsou v nejlepším, zpod postele vyleze šváb. Chlap ho chce zašlápnout, ale šváb mu povídá:
13.05.2016 05:05 |

podobné články

Podobné články

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Vtípek se sexy Naděždou

 
„Jak se dostanu na nádraží?“ ptá se silně opilý a vrávorající muž kolemjdoucího.
13.09.2013 06:10 |

podobné články

Vtípek se sexy Naděždou

 
 Policejní náčelník potká na ulici svého podřízeného s manželkou a naštvaně se ho ptá: „Balabán, co to má znamenat? Vždyť jste ve službě! A kde máte psa?”
26.02.2014 06:05 |

podobné články

Vtípek se sexy Naděždou

 
Říká jeden ruský dělník druhému: "Tak si představ, že už pět let dělám ve fabrice na šicí stroje, tak si říkám, že bych si mohl nějaký doma postavit.
23.08.2014 06:10 |

podobné články

Kvitová postoupila v Brisbane přes Petrovovou, Hradecká vyřazena

 
Česká tenistka Petra Kvitová zahájila sezonu vítězstvím nad Ruskou Naděždou Petrovovou.
03.01.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1483 článků)

Video z bordelu: Skupina prostitutek zaútočila a zostudila zpěváka Xindla X

 
I když by se dal zpěvák Ondřej Ládek alias Xindl X (31) označit za nikterak nápadného mládence, který přece nemůže nikoho štvát, opak je pravdou. Do zpěváka se navezla skupina pražských „prostitutek”, která v čele s hubatou travesti umělkyní Naděždou Krupskou natočila neuctivé video přímo ve svém domovském nevěstinci!
25.02.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ládek (57 článků) , Naděžda Krupská (41 článků)

Pohlreich: Návrat do Česka byla největší chyba

 
Zdeněk Pohlreich (54) dodnes lituje, že v roce 1993 po dohodě s tehdejší manželkou Naděždou opustil Austrálii. Tam se mu totiž velice slibně rozjížděla kariéra ve francouzské restauraci. Prakticky z ničeho se rychle vyšvihl na post šéfkuchaře. Měl se dokonce stát společníkem ve vedení. Jeho sny však utnula rodinná dohoda vrátit se do České republiky.
07.06.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (461 článků)

Tohle je druhá dcera Luďka Munzara. Hraje ve Vyprávěj

 
Málokdo tušil, že Bára Munzarová (40) má nevlastní sestru Johanu (49), která je rovněž herečkou. Johana vzešla z prvního manželství Luďka Munzara (78) a od šesti let vyrůstala v emigraci se svou matkou Naděždou a jejím novým partnerem spisovatelem Ivanem Krausem (73). Ten je bratrem známého moderátora Jana Krause (58).
14.03.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1017 článků) , Barbora Munzarová (191 článků) , Ivan Kraus (83 článků)

David alias známá travesti umělkyně Naděžda Krupská: Jako žena žiju díky sázce

 
Rozhovor s Naděždou vznikal ve chvíli, kdy se před vystoupením z muže stávala žena. Šípu tak ze začátku ještě David prozradil, jak se k takové obživě dostal, co obnáší a jak se vyrovná s urážkami, které slyší.
23.08.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Naděžda Krupská (41 článků)

Krupská s Vojnarem děsili lidi!

 
Přestože svátek Halloween přišel z Ameriky, pomalu zdomácněl i u nás. A právě toho využilo i několik českých celebrit, v čele s travesti umělkyní Naděždou Krupskou (34) a moderátorem Petrem Vojnarem (36). Ti se s velkou velkou chutí nechali namaskovat a v podobě krvelačných příšer si vyrazili mezi nicnetušící lidi!
01.11.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (61 článků) , Naděžda Krupská (41 článků)

Lesbické hrátky Markéty Poulíčkové: Naděžda Krupská jí olizovala bradavky!

 
Zpěvačka a finalistka soutěže Hlas Československa, Markéta Poulíčková (24), se odvázala a pustila se do „erotických“ hrátek s travesti umělkyní Naděždou Krupskou. Ta Markétě olizovala bradavky a v jednu chvíli se dívky téměř políbily.
08.02.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Poulíčková (58 článků) , Naděžda Krupská (41 článků)

Exkluzivně: Proletěli jsme se nad vilou Bartošové. Iveto, co ten horor na zahradě?

 
Pokud jste se někdy v dětství báli pohybovat v zanedbaných zahradách, v jejichž každé části na vás čekal nějaký ten bubák, pozemek u domu Ivety Bartošové by ve vás vyvolal možná i děsivou noční můru. Super.cz se proletěl nad nemovitostí nejkontroverznější české zpěvačky a to, co jsme viděli, nám vyrazilo dech. I když se přítel pěnice Josef Rychtář dle svých slov snažil zahradu zvelebit, z výšky to vůbec není poznat. Podívejte se do fotogalerie na snímky z dobrodružného letu s imitátorkou Ivety Naděždou Krupskou!
20.04.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Naděžda Krupská (41 článků)

Pusťte Pussy Riot, naléhá McCartney

 
Někdejší člen britské kapely Beatles Paul McCartney dopisem vyzval ruské soudy, aby propustily vězněné členky punkové skupiny Pussy Riot Mariji Aljochinovou a Naděždou Tolokonnikovovou. Soud v Bereznikách na Urale dnes posuzuje žádost Aljochinové o podmíněné propuštění z vězení. Aljochinová se řízení účastnit nemohla, proto na protest zahájila hladovku. 
23.05.2013 14:10 |

podobné články

Předsedkyně politických vězňů na kongresu ODS prozradila: Kdybych mohla, hlasuji pro paní Mirku

 
Konfederace politických vězňů (KPV ČR) v čele s Naděždou Kavalírovou by ráda viděla v čele ODS Miroslavu Němcovou. Podle Kavalírové má KPV k Němcové mimořádné sympatie pro její pevný charakter, hluboce lidské chápání všeho dění a nezlomnou víru v budoucnost.
19.01.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1366 článků) , Naděžda Kavalírová (32 článků)

»Major Zeman« Brabec (81): První foto po kómatu! Učí se znovu chodit a skončí na vejminku...

 
Přesně po 40 dnech major Zeman Vladimír Brabec (81) opustil pražskou Nemocnici Na Homolce. Nikoli sanitka, ale nemocniční vůz s nápisem Převoz krve ho dopravil k dceři Heleně (51) na venkov ve středočeském kraji, kde bude i s manželkou Naděždou (84) bydlet na vejminku. Do pražského bytu už se nevrátí!
01.08.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Brabec (113 článků)

Neuhádnete, co dělá major Zeman po propuštění z nemocnice!

 
Celý život bydlel v paneláku a teď se učí žít na venkově. Do přírody Vladimíra Brabce (81) přestěhovala po srdečním kolapsu jeho dcera.  „Vybojoval si život, a tak se s venkovem určitě dokáže také sžít,“ řekla Aha! herečka Helena Brabcová (51), kterou otcův čtyřicetidenní pobyt v nemocnici přiměl k rozhodnutí, že si ho i s maminkou Naděždou (84) nastěhuje k sobě domů.
17.08.2015 05:11 |

podobné články

Osobnosti: Helena Brabcová (8 článků)

»Major Zeman« Brabec (81): Zlomil ho alzheimer!

 
Po 62 letech manželství zůstal sám! Vladimír Brabec (81) se musel rozloučit s těžce nemocnou chotí Naděždou (84), kterou kvůli Alzheimerově chorobě už nemohl mít v domácí péči. „Jsem sám, s tím nic neudělám. A co to udělá se mnou? Tak to vážně nevím,“ řekl smutně deníku Aha! legendární major Zeman.
15.03.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Brabec (113 článků)

Ukrajinská poslankyně se domáhala účasti na soudu se Savčenkovou. Dopadlo to jinak, než plánovala...

 
Ukrajinská poslankyně Irina Gerašenková se spolu se svými kolegy vydala dnes brzy ráno do Ruska na soud s obviněnou ukrajinskou letkyní Naděždou Savčenkovo. Celé to ovšem nakonec dopadlo tak, že se musela spolu s celou ukrajinskou delegací vrátit zpět do Kyjeva. Vstup na území Ruské federace jí byl zakázán na dalších pět let!
21.03.2016 17:56 |

podobné články

Savčenková, Rusko a Západ: Časy se mění?

 
Soudní proces s ukrajinskou pilotkou Naděždou Savčenkovou vzbudil v českých médiích velký zájem, zatímco česká diplomacie aktivně podpořila novou sankční ofenzívu proti Rusku. Další okolnosti kauzy N. Savčenkové v kontextu současných ukrajinsko-ruských vztahů sledovala pro Parlamentnílisty.cz Veronika Sušová-Salminen.
24.03.2016 13:06 |

podobné články