Článek

Všem chlapům se to líbí, jen toho mého to odpuzuje! Chtěla bych to zkusit!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...
10.10.2015 12:10 |

podobné články

Podobné články

Bruselská propaganda normálního člověka odpuzuje. Evropané si zakazovali vlastenectví, a teď jen koukají, jak se jejich země mění v chalífát. Promlouvá známý historik Čvančara

 
ROZHOVOR Chci, aby se vrátila doba, kdy se Češi nebudou stydět za označení vlastenec, říká známý badatel, spisovatel a hudebník Jaroslav Čvančara, jehož nejnovější kniha o národní pomstě na šéfu německé okupační moci Heydrichovi právě nyní vychází. ParlamentníListy.cz byly jako jediné na jejím slavnostním křtu. Jak se Čvančara při této příležitosti přiznal, vadí mu také sebevražedná strategie elit Evropské unie a odpuzuje ho přemíra regulace z Bruselu. Evropě, tak jak ji známe, hrozí konec a změna v muslimský chalífát, burcuje člen legendárního Foglarova 2. skautského oddílu.
03.12.2016 11:05 |

podobné články

Čeští muži touží po voňavých ženách, zanedbaný zevnějšek je odpuzuje

 
Čeští muži oceňují na ženě spíš vůni než oblečení. Zatímco módní výstřelky jsou většinou ochotni tolerovat, nevábná vůně a zanedbaný zevnějšek je odpuzuje. Svědčí o tom průzkum společnosti Fashion Days, jehož se zúčastnilo 300 lidí ve věku od 20 do 50 let.
04.05.2011 10:30 |

podobné články

Pánové, víme, co na vás ženy nejvíce odpuzuje! Čtěte!

 
Ženy na mužích nejvíce odpuzuje ješitnost a posedlost dokonalým vzhledem.
09.08.2011 09:00 |

podobné články

Vynález století: Sledujte zázračný sprej, který odpuzuje nejen vodu. Budete překvapeni, co tenhle objev dokáže!

 
Doba jde stále dopředu a vědci neustále vymýšlejí nové a nové technologie. Jednou z nich je i tento zázračný sprej, který odpuzuje různé kapaliny.
22.06.2013 23:35 |

podobné články

Jiří Klušák: Je, jaká je aneb Když sociálka obchoduje s vašimi dětmi

 
O pravdivosti mého příběhu nelze pochybovat, neboť prošel všemi stupni kontrol a šetření. Celkem těch nezávislých a spravedlivých prozkoumávání mého případu bylo již na 25. Od všech mám odpovědi, či dokonce několik odpovědí. A nikdo z nich, ani jeden neoznačil nic z mého popisu případu za lež, nepravdu, že se nestalo či že se stalo jinak. Takže se stalo a stalo se přesně tak, jak jsem jim popisoval a dokládal, když nikdo neměl nic proti. A já jim všem nejenže podrobně popisoval, ale i perfektně doložil, kterak OSPOD Moravské Budějovice obchoduje s dětmi. Tak to je a bere to jako hotový fakt potvrzený 25 různým šeřením.
08.03.2017 09:10 |

podobné články

Matěj Ruppert se zbláznil: Nechává si narůst knír

 
Matěj Ruppert, frontman skupiny Monkey Business, se zbaví svého typického strniště a nechá si narůst knír! Jedná se o zásadní změnu zpěvákovy image a pro tuto příležitost si Ruppert nevybral jen tak nějaké holičství, ale rovnou specializovaný salon Thomas Barber shop. Aby toho nebylo málo, v salonu se holí břitvou, což Rupperta nejprve trochu vyděsilo. "Abych se přiznal, jsem poprvé v takovém salonu a nemohu si ho vynachválit. Měl jsem trochu strach, když jsem viděl tu břitvu, ale věděl jsem, že se o mě stará profík. Určitě bych doporučil návštěvu tohoto typu salonu všem chlapům."
26.10.2011 12:05 |

podobné články

Klus o svém idolu: Nohavici bych se bál

 
Vycházející hudební hvězda Tomáš Klus (25) prozradil, že ho v době hudebních začátků ovlivnil kolega z branže Jaromír Nohavica (58). Každého hned napadne, jestli dnes, kdy je Klus už zkušenějším hudebníkem, měl příležitost se se svým idolem více poznat. „To bohužel ne, potkali jsme se dvakrát. Ale rád bych s ním zašel na pivo,“ usmíval se zpěvák. Na vyhlašování ankety Český slavík představil skladbu Pánu bohu do oken, která se nápadně podobá Nohavicovu stylu. „Když nad tím ale přemýšlím, asi bych se bál. Nevěděl bych, co na takovém setkání říkat, možná bych jen obdivně zíral,“ mínil talentovaný zpěvák s tím, že se vytouženého piva se svou modlou snad jednou dočká.  
27.03.2012 14:48 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (97 článků) , Tomáš Klus (706 článků)

Kraj mého srdce 2015 - polovina hlavních cen pro Jihomoravský kraj

 
Polovina z osmi hlavních cen každoročně vyhlašované ankety Kraj mého srdce za rok 2015 putovala do Jihomoravského kraje. Na letošním 25. veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze ceny převzala ředitelka Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava Zuzana Vojtová. Po jednom prvenství pak získal Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj a Praha. Jihomoravský kraj získal ocenění ve všech kategoriích kromě kategorie Zimní dovolená. Anketu Kraj mého srdce vyhlašuje každoročně vydavatelství KAM po Česku a veletržní společnost Incheba Expo Praha. Pro svůj oblíbený turistický kraj letos v osmi kategoriích hlasovalo celkem 10 745 osob.
22.02.2016 16:55 |

podobné články

Huml: Co bych udělal na Radkově místě

 
První prohlášení po opětovné volbě do funkce předsedy by se neslo v duchu síly mandátu. Srovnal bych si v hlavě, že s žádným guru nechci mít nic společného. Omezil bych jejich vliv na nulu. Svůj tým bych najmenoval tak, aby do vedení strany přišli lidé nepoznamenaní neústavními kroky, ale ani nepoznamenáni šmírováním, vydíráním a vším tím blátem, které si svým chováním způsobili a které prostě vyšlo najevo. Začal bych znovu a jinak.
24.05.2011 15:25 |

podobné články

Když se odhalí, chlapi jsou v tranzu: 7 nejvíc sexy fotek samice Čvančarové

 
Má jiskru v oku, sex-appeal, živočišnost a líbí se snad všem chlapům. Jestli má dneska některá z českých hereček parametry chodící sexbomby, pak je to Jitka Čvančarová  (36) .
09.11.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (621 článků)

Nálepková: Chtěla se zabít kvůli milenci

 
Zpěvačka Světlana Nálepková (50) kvůli chlapům hodně zkusila. Má za sebou dvě nepovedená manželství a jeden velmi dramatický vztah s mladším milencem. Kvůli němu si dokonce chtěla sáhnout na život. Lásku k ní David Radiměřský (37) jen předstíral a obral ji o všechny peníze.
13.06.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Nálepková (191 článků)

Ariana a Raven: Mám přerušit kontakty s otcem mého dítěte?

 
Milá Ariano a Ravene, líbí se mi vaše rubrika, velmi často ji čtu a občas tam nacházím odpovědi i na mé tápání... Děkuji! Chtěla bych se ale zeptat na jeden můj veliký problém...
20.01.2010 16:30 |

podobné články

Vtípek se sexy s Kamilou

 
Baví se dvě děvčata: „Jak poznáš, jestli se ti kluk líbí nebo líbí moc?“ – „Hodím si mincí, orel - líbí se mi, panna - líbí se mi moc. A ty to děláš jak?“
16.02.2013 06:05 |

podobné články

Líbí se vám módní bikiny plné pruhů a ramínek? Víme, proč nikdy nebudou úspěšné!

 
Líbí se vám ty "nové designy plavek":http://www.extra.cz/6-typu-plavek-pro-baculky-ktere-vytvareji-perfektni-sexy-krivky-mrknete-na-ne, které jsou plné ramínek, proužků a všemožných udělátek? Líbí se mužům, protože docela dost odhalují ženy. Líbí se také ženám, protože jsou moderní a IN.
20.06.2014 17:00 |

podobné články

Kupka (ODS): Co bych na nové vládě podpořil? Bohuslava Sobotku

 
Dostal jsem záludnou otázku, koho nebo co bych jako opoziční politik na nové vládě podpořil. Bylo by snadné a ryze opoziční říct nic a nikoho. Vyslovil jsem nakonec jméno Bohuslava Sobotky. Nemyslel jsem to ironicky ani zlomyslně. A jistě mě nikdo nebude podezírat z toho, že bych k Bohuslavu Sobotkovi choval nějakou politickou lásku. Nechovám. Přesto bych právě jeho v této vládě podpořil. Proč?
04.02.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8231 článků)

Kolbaba (Občané.cz): I cár papíru je vizitka...

 
Rád bych věděl, je-li v Brně větší Brňák než já. Větší patriot než já. Člověk, kromě mého bratra, který má své město raději než já. Ale i člověk, který se ko-nečně těší na konec prázdnin. Na konec dovolených. Na konec návštěv mého drahého města.
04.09.2011 09:00 |

podobné články

Vít Bárta: Za mého ministrování bylo vše jinak

 
VÍME PRVNÍ Dobrý den. Dnes bych se rád prostřednictvím tohoto mého online deníku vyjádřil ke zprávě NKÚ.
14.05.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2821 článků)

Jennifer Aniston: „Sláva je příšernost“

 
Herečka Jennifer Aniston (40) nemá ráda svou popularitu. Není se čemu divit. Její život je pod neustálým drobnohledem bulvárních médií. „Je to tak divné, dokonce i mého psa Normana všichni poznávají,“ říká herečka. „Nicméně nikdy bych svou práci neměnila nebo nepověsila herecké řemeslo na hřebík kvůli paparazzi. Jen bych jim dodala síly z vítězství.“ „Nicméně někdy je to opravdu strašné. Musím se nad to povznést a myslet pozitivně. Mám velmi úzký okruh přátel. Obvykle si s jedním nebo dvěma promluvím a nechám si poradit. Pak si dám vše dohromady a zachovám se podle toho.“ Její přátelé jí dělají společnost u večeře. Jennifer laškuje: „Moji přátelé milují, když jdou ke mně, protože ví, že je nakrmím,“ prozradila pro zářijové vydání The Oprah Magazínu. „Je to totiž ta nejlepší restaurace ve městě.“
20.10.2009 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (668 článků)

Co muže odpuzuje na Monice Marešové (39)? Další románek skončil fiaskem!

 
Kdysi obletovaná manželka ubreptaného Leoše Mareše (37) Monika, vypadá sice pořád k světu, ale najít toho pravého se jí stále nedaří. Sice se pořád tváří, že jí na tom až tak nezáleží, protože má přeci dva syny, ale jistě se tím trápí. Možná by se měla zamyslet, jestli problém nebude někde jinde, než v ní samé.
20.02.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2765 článků)