Článek

Všechno špatně! Co si počít s chronickými fňukaly?

 
Neustále je všechno špatně. V práci protivný šéf, doma příliš zlobí děti, partner ničemu nerozumí, máslo zase zdražili, dokonce ani to počasí nic moc. Určitě nějakého crhonického fňukala také znáte a víte, jak neskutečně obtížný takový člověk dokáže být. Co s ním?
28.02.2016 11:35 |

podobné články

Podobné články

V písecké nemocnici garantují kvalitu při péči o pacienty s chronickými ranami

 
Písecká nemocnice získala už podruhé certifikát, který garantuje kvalitu v péči o klienty s chronickými a komplikovanými ranami. Certifikát je pro pacienty zárukou kvalitní zdravotní péče o chronickou ránu a používání nejnovějších hojících materiálů. Zároveň také deklaruje vzdělaný a vyškolený personál, který sleduje nové trendy péče o chronické defekty.
31.08.2017 07:30 |

podobné články

Arťuchin: Češi jsou fňukalové, Michálek simulant

 
Ruský útočník Jevgenij Arťuchin označil českého kouče Aloise Hadamczika i jeho svěřence za fňukaly. Forvard Petrohradu to prohlásil v rozhovoru pro oficiální web KHL při ohlédnutí za dosavadním působením sborné na turnaji a svými výkony, v nichž se to střety se soupeři jen hemží.
11.05.2011 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Jevgenij Arťuchin (16 článků)

Všechno špatně, všechno špatně... Senátor Jirsa promluvil v ČT bez cenzury o Ukrajině

 
Senátor za ODS a člen senátního výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Tomáš Jirsa podporuje dodávky obranných zbraní ukrajinské vládě, neboť tanky a protiletadlové zbraně prý na trhu v Luhansku a Doněcku prostě sehnat nelze. Inciativy se prý zřejmě chopí Spojené státy americké, zatímco Česká republika bude jako vždycky přihlížet. Jak senátor ve vysílání ČT několikrát zopakoval, dle něj je na Ukrajině ,,všechno špatně".
18.02.2015 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (55 článků)

Pocit štěstí závisí na výši platu, prokázali vědci

 
Pocit osobního štěstí se zvyšuje s velikostí platu. Přišli na to vědci z americké Princetonské univerzity. Emoční komfort, tedy pocit štěstí, prý kulminuje na platové hranici 75 000 dolarů ročně (asi 120 000 korun měsíčně), alespoň tedy u Američanů. Kdo bere ještě víc, je sice spokojenější, ale pocit štěstí už si nevylepší.
07.09.2010 10:40 |

podobné články

Špatné hygienické návyky, které každý dělá i přesto, že jsou nebezpečné!

 
Je spousta věcí, které děláme odmala špatně, a tak je logické, že je děláme dál. Špatné hygienické návyky neustále mezi lidmi přetrvávají a tím, že je děláme my, dělají je i naše děti. Víte, co všechno děláme špatně?
21.06.2016 07:05 |

podobné články

Fotky, co vám zvednou náladu: 37 nešťastníků, kteří měli rozhodně horší den než vy

 
Nemáte svůj den a máte pocit, že zkazíte doslova všechno, na co sáhnete? Špatné známky ve škole, pozdní příchod do práce, šéf, který se špatně vyspal nebo káva rozlitá na klávesnici, to všechno ještě jde. Pořád jste na tom totiž o chlup lépe než ti nešťastníci v naší fotogalerii!
06.12.2016 12:25 |

podobné články

Vakcínu proti prasečí chřipce dostanou i děti, rozhodla vláda

 
Děti od 10 do 17 let s chronickými nemocemi dostanou vakcínu proti prasečí chřipce.
02.12.2009 09:30 |

podobné články

Vláda dala souhlas k očkování dětí proti prasečí chřipce

 
Bezpečnostní rada státu i vláda souhlasí s očkováním dětí se závažnými chronickými nemocemi mezi 10 a 17 lety proti prasečí chřipce. Očkovat se mají děti s podobnými diagnózami, jaké mají dospělí navržení k očkování, a děti s dalšími vážnými nemocemi.
02.12.2009 09:50 |

podobné články

Své dítě očkovat nebudu, tvrdí šéf záchranky

 
Vláda odsouhlasila očkování proti prasečí chřipce u 66 tisíc dětí (10 až 17 let) se závažnými chronickými nemocemi. Většina lékařů ale vakcíně nedůvěřuje a mezi lidmi se šíří strach z případných nežádoucích účinků.
02.12.2009 10:30 |

podobné články

Řápková (ODS): Neprosazuji líbivá řešení, ale svými návrhy reaguji na praktické problémy

 
Zákaz až ročního pobytu v obci pomůže chránit její obyvatele před chronickými potížisty
10.05.2011 17:10 |

podobné články

Jak vyzrát na zimní nemoci? Poradí léčitel i čínská medicína

 
Na léčitele, kteří praktikují postupy čínské medicíny, se často obracejí pacienti, kteří mají špatnou zkušenost s klasickou medicínou. Antibiotika totiž rychle uleví od bolesti a zaženou zánět, jenže choroby se můžou opakovaně vracet, až se stanou chronickými. Léčitel proto neřeší jen projev nemoci, ale hledá její příčinu, kterou léčí přírodní cestou.
05.01.2012 14:20 |

podobné články

Další úmrtí na chřipku! Tentokrát zabila 65letého muže na jihu Čech

 
V českobudějovické nemocnici zemřel v neděli večer starší muž po chřipce. Trpěl však několika dlouhodobými chronickými onemocněními, řekl dnes mluvčí nemocnice Jan Dušek. V
04.02.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (189 článků)

Heger dostal nápad: Vrátí peníze těm, co žijí zdravě

 
Ministerstvo zdravotnictví v čele s ministrem Leošem Hegerem (TOP 09) chce motivovat pacienty trpící chronickými nemocemi k lepšímu životnímu stylu. Pokud nebudou kouřit, pít alkohol ani jíst tučná jídla a nezapomenou na pravidelné preventivní prohlídky, nebudou muset platit žádné regulační poplatky.
12.04.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Polovina lidí nad 65 let trpí třemi chronickými nemocemi

 
Polovina lidí nad 65 let má alespoň tři chronické nemoci, pětina jich má pět a více. Většina potřebuje, aby jejich nemoc byla chápána v souvislostech a byly stanoveny priority léčby.
25.05.2013 05:05 |

podobné články

Dezinfekce zaplavených oblastí přijde na desítky milionů korun

 
Běžný rodinný dům je možné dekontaminovat za 500-1000 korun. Kontaminované prostory ohrožují zdraví plísněmi a infekčními chorobami. Zvláště ohroženy jsou malé děti, senioři, osoby s chronickými chorobami, alergici a astmatici. S dezinfekcí je nutné začít ihned po opadnutí povodňové vlny. Zahrnuje vnitřní a vnější obytné prostory a zdroje pitné vody. Před užíváním studniční vody je třeba si nechat udělat mikrobiologický rozbor.
06.06.2013 16:10 |

podobné články

V Libereckém kraji bojují kvůli vysokým teplotám se smogovou situací

 
Meteorologové dnes vyhlásili smogovou situaci v Libereckém kraji. Důvodem je vysoká koncentrace přízemního ozonu, která může způsobovat problémy lidem s chronickými dýchacími problémy, starším lidem a malým dětem. Měli by se odpoledne vyvarovat pobytu pod širým nebem a zvýšené fyzické zátěže, spojené se zvýšenou frekvencí dýchání. U zdravých dospělých nejsou žádná omezení. ČTK o tom informovala pobočka Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) v Ústí nad Labem. 
18.06.2013 19:10 |

podobné články

Zahoďte konečně cigáro: Kuřáci trpí bolestmi zad třikrát častěji než nekuřáci!

 
Chcete-li se vyhnout bolesti zad, nekuřte. S tímto vzkazem přišli vědci z lékařské fakulty v Chicagu. Podle jejich výzkumů totiž osoby holdující cigaretám a tabáku trpí chronickými bolestmi zad třikrát častěji. Riziko lze snížit jednak tím, že člověk nikdy kouřit nezačne, ale také tím, že okamžitě přestane.
10.11.2014 09:30 |

podobné články

Lékaři: Uprchlíci mají zanícené rány z přelézání plotů, děti trápí nemocné plíce

 
Děti s dýchacími obtížemi a těhotné ženy – to jsou nejčastější pacienti v Röszke na srbsko-maďarských hranicích, kudy proudí nejvíc uprchlíků. Tým Lékařů bez hranic jich ve své mobilní klinice ošetřil už stovky. Po dlouhé cestě jsou prý fyzicky i psychicky vyčerpaní. Navíc běžencům s chronickými problémy došly léky.
11.09.2015 21:50 |

podobné články

Chřipka zabíjí častěji než dopravní nehody: Jak se ubráníte?

 
Chřipková sezona klepe na dveře a její virus si nevybírá. Ohroženi jsou hlavně senioři, děti a lidé s chronickými onemocněními. Nakazit se může kdokoliv a někdy může mít nemoc fatální následky. Chřipková epidemie nás potrápila na začátku roku a vyžádala si několik desítek úmrtí. Jak se na chřipku připravit?
18.09.2015 05:10 |

podobné články