Článek

Vražedkyně (33) z hypermarketu: Velký rozbor jejích kreseb od psychiatrů!

 
Obrázky, na kterých chybí život. To jsou kresby, které vytvořila Michaela S. (33). Pocházejí z psychiatrické léčebny, kde žena pobývala předtím, než ubodala Hanu H. (†54) v obchodním centru na pražském Andělu. Aha! dalo výkresy k nahlédnutí renomovanému psychiatrovi Janu Cimickému. Co o myšlení vražedkyně vypověděly?
26.07.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cimický (113 článků)
Podobné články

Poslední sbohem Haně H. (†54), oběti vražedkyně z hypermarketu!

 
Uplynul týden, kdy nepochopitelnou vraždou zasáhla šílená Michaela S. (33) do života rodiny z Příbramska. S Hanou H. (†54), ubodanou v pražském hypermarketu na Smíchově, se včera se slzami v očích a nevyřčenou otázkou »Proč?« rozloučili.
29.07.2016 05:10 |

podobné články

Chovanec přinesl Zemanovi právní rozbor služebního zákona

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) dnes přinesl prezidentu Miloši Zemanovi právní rozbor, podle nějž pasáž o politických náměstcích ve služebním zákoně není přílepek. Chce tak Zemana přesvědčit, aby kvůli těmto paragrafům nepodával ústavní stížnost. Prezident slíbil, že si právní rozbor prostuduje, řekl Chovanec po jednání novinářům.
11.09.2014 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1391 článků)

Kojeňák, adopce, nepovedená změna pohlaví... Jak se zrodila vražedkyně z Anděla? Rozbor psychologa

 
Proměna jemné ženy ve vražedkyni. To je příběh šílené Michaely S. (33), která v pražském obchodním centru ubodala Hanu H. (†54). Renomovaný psycholog Jeroným Klimeš pro Blesk zpracoval psychologický rozbor »bestie ze Smíchova«. Vraždou podle něj dokončila ranní hádku s pacientkami a primářem psychiatrie v Bohnicích, odkud ten den byla propuštěna. Co vše mohlo hrát roli při »zrození vraždícího monstra«?
29.07.2016 06:10 |

podobné články

Skrývala násilnické erotické touhy! Psycholog rozebral básně vražedkyně z Anděla

 
Vražedkyně s ambicemi umělkyně. Michaela S. (33), která v hypermarketu v Praze na Smíchově ubodala Hanu H. (†54), své zvrácené pocity vtělovala do básní. Napsala jich desítky. Pro Blesk je rozebral renomovaný psycholog Jeroným Klimeš.
30.07.2016 14:00 |

podobné články

Matka vražedkyně (38): S mrtvým synem (†3,5) se mazlila v náručí

 
Brutální vražedkyně, nebo zoufalá nešťastná a psychicky nemocná žena? Zjištění motivu vražedného útoku Moniky N. (38) na svého syna Ondřeje (†3,5), bude patrně úkolem především psychiatrů. Blesk už ví, za jakých okolností malý chlapec minulý čtvrtek v podvečer zemřel.
17.09.2012 05:10 |

podobné články

Královna Alžběta vystaví (kromě jiného) i největší sbírku Leonardových kreseb

 
Sbírky britské královny Alžběty II. připomenou 60. výročí jejího nástupu na trůn výstavami jejích fotografií, diamantů i unikátních kreseb Leonarda da Vinciho. Výstavy budou v oficiálních sídlech britské panovnice v Londýně, ve Windsoru a v Holyroodhouse v Edinburghu ve Skotsku, oznámil vedoucí královských sbírek Jonathan Marsden.
10.05.2011 16:20 |

podobné články

Bartoška při křtu málem ani neotevřel šampaňské

 
Ve středu se v pražské Galerii Café Louvre konal neobvyklý křest. Jiří Bartoška s Ivanou Chýlkovou a Lucií Šoralovou s dalšími herci polili dětským šampaňským knihu Velcí herci čtou malým dětem, která mimo kreseb a textů kreseb samotných umělců obsahuje také CD s písničkami pro děti.
06.11.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (597 článků) , Ivana Chýlková (265 článků)

Evropský parlament si připomíná Lidice. Výstavou dětských kreseb

 
Ojedinělý projekt maleb, kreseb, keramiky a dalších technik, do něhož se zapojilo letos více než 26 tisíc dětí ze 67 zemí světa, představuje v Evropském parlamentu dnes zahájená výstava, kterou pořádá europoslanec Vladimír Remek. Podporu této akci připomínající památku vyhlazených Lidic vyjádřil i Jerzy Buzek.
05.06.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Remek (136 článků) , Jerzy Buzek (19 článků)

Erotická výstava kreseb Káji Saudka návštěvníky pohorší

 
V Tančícím domě začíná výstava erotických kreseb Káji Saudka nazvaná 18+. Nabídne i dosud neznámá díla známého výtvarníka.
16.06.2015 13:22 |

podobné články

V Tančícím domě začíná výstava erotických kreseb Káji Saudka

 
Kresby slavného Káji Saudka výhradně s erotickou tematikou vystavuje Galerie Art Salon v Tančícím domě. Výstava se jmenuje 18+, podle pořadatelů některé z kreseb nebyly nikdy vystaveny. Výstava potrvá až do poloviny září a zahrnuje téměř 300 děl. Pořadatelé jí také připomínají letošní, 80. narozeniny Káji Saudka.
16.06.2015 14:46 |

podobné články

Chcete obraz od Michaela Jacksona? Stovka jeho kreseb jde do dražby

 
Jedním z koníčků talentovaného hudebníka Michaela Jacksona byla grafika. Věnoval se především kresbě skic a portrétů, z nichž některé teď půjdou do dražby. Aukce bude zahrnovat více než sto kusů kreseb, na nichž jsou třeba princezna Diana, Beatles či Charlie Chaplin. Díla mají spíš cenu sběratelskou než uměleckou.
20.01.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1629 článků) , Charlie Chaplin (92 článků)

Takhle vesele s vražednou zbraní pózovala žena, která ubodala tři muže. Sériová vražedkyně v době sociálních sítí!

 
Britka "Joanna Dennehy":http://www.extra.cz/tema/joanna-dennehy se přiznala, že je masová vražedkyně poté, co zabila tři muže. Už jsme "o tom psali":http://www.extra.cz/novodoba-cerna-vdova-mlada-britka-se-priznala-ze-je-masova-vrazedkyne-zabila-tri-muze-a-u-dvou-to-planovala, ale při vyšetřování byly zveřejněny nové fotografie, na kterých zábavně pózuje dokonce i s vražednou zbraní.
24.01.2014 11:00 |

podobné články

Tohle je vyjednavač, co zabránil vražedkyni ze Žďáru v dalším běsnění, teď dostal vyznamenání!

 
"Vražedkyně Barbora Orlová":http://www.extra.cz/vrazedkyne-ze-zdaru-uz-ma-tvar-a-vazebni-celu-v-noci-zjistila-jaky-flastr-ji-hrozi (26), která ve škole ve Žďáru nad Sázavou "ubodala studenta":http://www.extra.cz/tohle-je-statecny-kluk-ktereho-zabila-vrazedkyne-na-zdarske-skole-chtel-pomoci-kamaradce Petra (†16), mohla mít na svědomí další děti. V jejím řádění jí zabránil policista Petr Gruber, který dnes dostal od ministra vnitra Milana Chovance vyznamenání.
16.10.2014 19:51 |

podobné články

Nejvíc sexy vražedkyně světa: Ani rajcovní kukuč jí ovšem nepomohl u soudu!

 
Spadla klec! Kolumbijská policie konečně dopadla ženu, která má na svědomí 14 lidských životů. Tahle chladnokrevná vražedkyně se jmenuje Yuri Patricia Sanchez a je jí teprve dvacet dva let. Přestože jí mezi prsty proteklo spoustu krve, vysloužila si titul nejvíc sexy vražedkyně světa. To jí ovšem nijak nepomůže.
12.06.2016 12:35 |

podobné články

Velký, tlustý, nebo ideální? Rozbor zadku Ewy Farne od kulturisty Grznára je hitem internetu. Prý má pořádnou pr...!

 
Ewa Farna (24) se před pár dny pochlubila snímkem, na němž dominuje její zadek. O tom, že by se řadil k těm pevnějším, lze hodně pochybovat. Ovšem mnozí si myslí, že je skvělý. A navíc, když má dívka v Ewině věku nadváhu, je to dokonce sexy. Redakce eXtra.cz oslovila kulturistu Filipa Grznára (33), aby udělal rozbor pozadí Farne a velkohubý youtuber zadek krásné zpěvačky nešetřil, ale...
05.02.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1090 článků) , Filip Grznár (37 článků)

Holčička (2) žebrá v hypermarketu. S cigaretou v puse

 
Slovenská matka neuvěřitelně zneužívá svou dvouletou dceru. Od rána do večera s ní už rok žebrá v bratislavském hypermarketu.
04.11.2009 12:00 |

podobné články

Opilý pacient léčebny hrozil výbuchem bomby v hypermarketu!

 
Podnapilý třiapadesátiletý muž v pondělí krátce po 17. hodině na policii anonymně ohlásil uložení výbušniny v opavském hypermarketu Albert Hypernova. Policie ho zadržela a převezla na protialkoholní záchytnou stanici v Opavě, informoval v úterý policejní mluvčí René Černohorský.
25.10.2011 15:35 |

podobné články

Hypermarkety v Česku: Čtvrtá nejhustší síť v Evropě

 
Česká republika má čtvrtou nejhustší síť hypermarketů v Evropě. Na milion obyvatel Česka totiž připadá už 26 hypermarketů.
10.02.2012 11:35 |

podobné články

Farář: Vládne morální chudoba, chybí vztah k Bohu. Žijeme v obřím hypermarketu

 
Velikonoční tradice rok od roku na mnoha místech v Česku upadají. Podle římskokatolického faráře Josefa Opluštila je to dáno především morální chudobou a duchovním chaosem v naší společnosti. Žijeme prý ve světě, který se dá připodobnit k obrovskému hypermarketu, kdy nebývalé množství je spíše na závadu, protože člověk pak přestává vědět, co vlastně chce.
01.04.2013 14:50 |

podobné články