Článek

Vraždy drogových dealerů na Filipínách? Nový prezident začal zřejmě s popravami

 
Filipínský prezident Rodrigo Duterte (71) se ujal úřadu teprve 30. června, ale během pár dní jeho vlády už byly policií zabity desítky lidí. Dle úřadů šlo údajně o drogové dealery, zloděje aut a muže podezřelé ze znásilnění, kteří kladli odpor. Duterte zvítězil v květnových prezidentských volbách mimo jiné díky tvrdé rétorice, když slíbil, že „zatočí“ se zločinem.
05.07.2016 19:25 |

podobné články

Podobné články

Poprava na stadionu: Před 10 tisíci lidmi zabili osm drogových dealerů

 
Když si v USA zločinec vyslechne trest smrti, čeká na popravu průměrně 15 let. To v Číně se s tím naopak nemažou – 13 drogových dealerů odsoudili k smrti a osm z nich popravili okamžitě! Před zraky 10 tisíc lidí na stadionu!
29.06.2017 18:50 |

podobné články

Nový prezident na Filipínách sliboval brutální válku s dealery. A slib plní tak, že všem spadla čelist

 
Nedávno zvolený filipínský prezident Rodrigo Duterte, přezdívaný „Kat“, se rozhodl dostát svým předvolebním slibům. Jen za týden od uvedení do funkce padlo za oběť jeho války proti drogám přinejmenším 30 drogových dealerů. A přibudou další. Informuje Newsweek.com.
10.07.2016 09:50 |

podobné články

Policie pozatýkala 6 dealerů drog!

 
Desítky policistů, zásahovka v kuklách a výjezd na několik míst Prahy. Tak to ve středu večer vypadalo při mezinárodní protidrogové akci, při které lidé z Národní protidrogové centrály zadrželi šest drogových dealerů. A na další dojde!
11.08.2010 19:30 |

podobné články

Praha, ráj zločinu! Televize líčila město jako doupě prostitutek a dealerů. Byl to PODVOD

 
Město podvodů je nazván dokument TV kanálu National Geographic, v němž je Praha ukázána jako město zločinců, prostitutek, drogových dealerů a zlodějských obchodníků. nyní se však přišlo na to, že dokument byl jen velkým divadlem s najatými herci.
08.10.2013 17:30 |

podobné články

Kriminalisté u Prahy rozbili síť drogových dealerů. Pervitin vařili i poblíž cyklostezky

 
Policejním kriminalistům se podařilo odhalit dvě varny drog, jedna z nich se nacházela v Praze a druhá v jejím těsném sousedství. Pětice dealerů měla díky těmto aktivitám prodávat pervitin na území Prahy-západ, v hlavním městě a v Libereckém kraji.
07.02.2018 18:30 |

podobné články

Samopaly ze zlata: zbraně drogových dealerů jsou pořádně ujeté

 
Mexická armáda před pár týdny zadržela zbraně, které patří gangu Valencia – jednomu z nejděsivějších drogových kartelů na světě.
10.05.2010 00:35 |

podobné články

Inspekce řeší Bartákovu stížnost na velvyslance na Filipínách

 
Lékař Jaroslav Barták údajně na Filipínách násilně zadržoval mladou dívku, kterou bil a hrozil jí i smrtí. Lékař tvrdí, že podobná obvinění jsou nesmyslná, jde prý o spiknutí proti jeho osobě. Proto podal údajný tyran v bílém plášti stížnost na českého velvyslance na Filipínách
19.08.2011 21:10 |

podobné články

Papežova mše na Filipínách: Přišlo přes 3 miliony věřících!

 
I přes silný liják si na Filipínách na poselství od papeže Františka počkalo více než tři miliony Mše je poslední velkou událostí papežovy návštěvy hlavy na Filipínách.
18.01.2015 11:01 |

podobné články

„Sežeru vás zaživa,“ hrozí islamistům prezident, který má Obamu za „zku*vysyna“

 
Ujal se moci teprve koncem června, ale za pár měsíců v úřadě „jede“. Filipínský prezident Rodrigo Duterte (71) už stačil nazvat papeže Františka a amerického prezidenta Obamu (55) „zku*vysyny“, vyzval k zabíjení drogových dealerů a nyní k tomu připojil hrozbu kanibalismu. Teroristy napojené na Islámský stát prý „veřejně sežere zaživa.“
07.09.2016 15:25 |

podobné články

Heger chce omezit uplácení lékařů. Diskriminace, křičí farmaceutické firmy

 
Zatnout tipec farmaceutickým firmám, které korumpují lékaře, se rozhodl ministr zdravotnictví Leoš Heger. Z praxe chce odstranit snahy dealerů přimět pomocí nejrůznějších výhod lékaře k předepisování jejich léků. Podle zástupců lékařů je takovéto omezení činnosti dealerů potřeba, ale bude pravděpodobně obtížně kontrolovatelné. Farmaceutické firmy se navíc bouří, že jde o diskriminaci.
12.04.2012 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Pančování: Vysoká hra politiků

 
Metylakohol se stal postrachem Česka. Na jeho otravu zemřelo už více než dvacet lidí, další desítky skončily v ohrožení života v nemocnici. Vláda vyhlásila mimořádný stav, ministr zdravotnictví nastolil prohibici, policisté a celníci jdou po stopách dealerů a organizátorů nebezpečného obchodu s pančovaným alkoholem. Proč ale až teď, kdy začali umírat lidé, když o problému se ví už více než dvacet let? Podařilo se nám získat výpovědi bývalých dealerů pančovaného alkoholu, které dávají odpovědi i další palčivé otázky.
03.10.2012 12:35 |

podobné články

VIDEO: Kriminalisté zadrželi šestici dealerů, která zásobovala Václavské náměstí

 
V polovině týdne zadrželi kriminalisté šest dealerů, kteří pervitinem zásobovali celý Václavák. Teď jim hrozí až pětileté tresty.
01.03.2014 10:50 |

podobné články

Prodej drog na západě Čech: V Plzni za sex, na Tachovsku za stravenky

 
Celkem pět dealerů pervitinu a marihuany obvinili kriminalisté, jeden distributor byl z Plzně a za drogy kromě peněz přijímal i sexuální služby. Čtveřice dealerů z Tachovska měla zase tak »silně vyvinuté« sociální cítění, že prodávala fet i za stravenky...
21.08.2017 14:40 |

podobné články

Pražská policie dopadla gang dealerů s heroinem: U sebe měli drogy za miliony korun

 
Pražská policie dopadla skupinu čtyř dealerů s více než kilogramem heroinu za několik milionů korun. U sebe měli muži i přes jeden milion korun v hotovosti a pistoli. Všichni z nich pocházeli z Makedonie a policie je dlouhou dobu sledovala. Zadrženým hrozí až deset let vězení.
17.12.2017 14:50 |

podobné články

Dealeři vozili na Plzeňsko drogy z Ústecka: Spláchnout do záchodu je už nestihli

 
Skupinu dealerů, kteří ve velkém vozili na Plzeňsko z Ústecka pervitin a heroin, rozprášil policejní Toxi tým. Celkem v jeho sítích uvázlo deset členů organizovaného gangu. Policisté zabavili i větší množství drogy, kterou se před nimi neúspěšně pokusil jeden z dealerů spláchnout do záchodové mísy.
11.06.2018 15:35 |

podobné články

Vojáci našli hromadný hrob 72 obětí drogových válek

 
Mexická armáda objevila na severu země při hranicích se Spojenými státy mrtvá těla 72 lidí. Jde zřejmě o oběti drogových válek.
25.08.2010 10:30 |

podobné články

Dealer kokainu Novotný-Urban je na svobodě

 
Jeden z největších českých drogových dealerů, Václav Novotný-Urban, který byl v roce 2001 odsouzen na 14,5 roku za pašování kokainu, je od 17. června na svobodě.
28.06.2009 21:20 |

podobné články

Chtěli dostat heroin do Švédska, dostali dohromady 55 let ve vězení

 
Ostravský krajský soud potrestal pětici drogových dealerů. Do Švédska se pokusili propašovat čtyři kila heroinu.
29.04.2010 20:55 |

podobné články

Dováželi a prodávali kokain, nyní jim hrozí až 12 let za mřížemi

 
Brněnský krajský soud ve středu zahájil proces s gangem šesti drogových dealerů, kteří organizovali dovoz a prodej kokainu z Jižní Ameriky do Belgie, Nizozemska a České republiky. Gang vedený Milošem Nutilem převezl před zatčením do Evropy přibližně pět kilogramů kokainu.
18.04.2012 10:10 |

podobné články