Článek

Vražda podnikatele Romana Housky (†51) míří k Nejvyššímu soudu! Přítelkyně Vaňhová: Chci vědět, kdo objednal jeho popravu

 
Kdo byl skutečný vrah, nikoliv jen vykonavatel popravy podnikatele Romana Housky (†51), chce zjistit stůj co stůj jeho partnerka Jana Vaňhová (60). Náměstkyně  hejtmana Ústeckého kraje usiluje o znovuotevření případu.
10.03.2015 05:05 |

podobné články

Podobné články

Vražda chomutovského bosse Housky se má znovu otevřít. Jeho partnerka chce vědět, kdo si zabijáka najal

 
Vražda někdejšího vlivného člena ČSSD Romana Housky se možná znovu otevře. Hodlají o to požádat jeho blízcí v čele s bývalou hejtmankou Ústeckého kraje Janou Vaňhovou. Ví se sice, kdo Housku zabil, ale není jasně, zda a kdo si to objednal. Exhejtmanka by byla ráda, kdyby to policie došetřila. Informuje o tom Český rozhlas.
01.03.2015 14:52 |

podobné články

Hájkův web píše o tajemném pozadí vraždy Romana Housky

 
Přispěvatel serveru Petra Hájka Protiproud.cz Václav Danda ve svém článku píše o dosud neobjasněné vraždě vlivného sociálního demokrata a partnera náměstkyně severočeského hejtmana Jany Vaňhové Romana Housky, která šokovala českou veřejnost. Mnohé prý naznačuje, že vše může být jinak, než se zdá. Vražda Housky mohla být součástí boje o moc v ČSSD, spekuluje Danda.
22.11.2013 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Roman Hájek (10 článků) , Petr Václav (747 článků)

Vtip spojuje vraždu Romana Housky s kauzou Nagyová. Vyjádřil se i doktor Macek

 
Vražda podnikatele a vlivného člena ČSSD Romana Housky neunikla pozornosti bývalého politika ODS Miroslava Macka. Ten si navíc všímá, jak o tragické události informují česká média. Poněkud ironicky glosuje kauzu také známý právník Pavel Hasenkopf, který současně naráží na rozhodnutí Nejvyššího soudu ve věci údajného uplácení trojice exposlanců ODS.
20.11.2013 10:52 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (284 článků)

Vražda politika Romana Housky: plánovaná akce nebo náhoda?

 
Za tmavými skly, s pytlem na hlavě přivezli včera policisté k soudu muže, který se přiznal k vraždě podnikatele a politika ČSSD Romana Housky (†51). Soud ho poslal do vazby.
15.03.2014 06:20 |

podobné články

Byla to politická vražda? Smrt kmotra Housky v novém světle!

 
Vražda kontroverzního chomutovského podnikatele Romana Housky mohla být vraždou na objednávku. Nedávno provedená rekonstrukce u jeho domu, kam vyšetřovatelé přivezli i obviněného sedmatřicetiletého muže, odhalila řadu nesrovnalostí.
30.04.2014 22:35 |

podobné články

Vražda kmotra Housky: Vaňhová doma trpí. Dům smrti chce prodat!

 
Smrt šedé eminence ČSSD Romana Housky (†51) na jeho partnerku exhejtmanku Ústeckého kraje doléhá po týdnu stále silněji. Při odchodu z domu musí projít kolem místa vraždy před garáží. Honosnou vilu zatíženou hypotékou s měsíčními náklady kolem dvaceti tisíc korun chce prý prodat.
25.11.2013 05:17 |

podobné články

Je to velmi bolestné, napsala někdejší hejtmanka a partnerka zastřeleného Housky

 
Bývala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová (ČSSD) prosí všechny o shovívavost. Pondělní vražda jejího partnera Romana Housky ji velmi bolestně zasáhla a k případu se už nehodlá více vyjadřovat.
19.11.2013 13:11 |

podobné články

Vražda Romana Housky: Prý jsou dvě verze

 
Vyšetřování vraždy kontroverzního politika ČSSD a podnikatele Romana Housky se ubírá dvěma směry. Buď Houska bral provize za zprostředkování dotací a tak mohlo dojít k tomu, že si peníze mohl nechat, i když dotace nakonec nebyla vyplacena, a někdo chtěl své peníze zpět; nebo někomu půjčil peníze a dlužník je nechtěl vrátit. Uvedl to server iDnes.cz s odvoláním na jednoho z kriminalistů, kteří na případu pracují.
26.11.2013 11:47 |

podobné články

Exkluzivní rozhovor s partnerkou zavražděného kmotra Housky! Co řekla?

 
Dlouholetá přítelkyně zavraždeného Romana Housky a dnešní náměstkyně hejtmana ústeckého kraje Jana Vaňhová, dnes poskytla televizi Nova rozhovor na kameru. Co říká na zatčení vraha?
17.03.2014 21:15 |

podobné články

Prosím všechny o shovívavost, napsala po vraždě partnera Vaňhová

 
Náměstkyně hejtmana Ústeckého kraje a bývalá hejtmanka Jana Vaňhová (ČSSD) v úterý požádala o shovívavost v souvislosti s vraždou jejího partnera, chomutovského podnikatele a vlivného člena místní ČSSD Romana Housky. Ten byl zavražděn v pondělí v podvečer v chomutovské vile, kde pár bydlel.
19.11.2013 12:11 |

podobné články

POHŘEB HOUSKY EXKLUZIVNĚ: Vaňhové se smuteční akt utajit nepodařilo

 
V pátek dopoledne se v Chomutově konal pohřeb vlivného politika severočeské ČSSD Romana Housky, kterého minulý týden někdo zastřelil před garáží u jeho domu. Poslední sbohem přšli dát příbuzní Housky, lokální politici i olympionička Helena Fibingerová.
29.11.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Fibingerová (54 článků)

Poprava »kmotra« Romana Housky: Je za vraždou vydírání politiků?

 
Žádná nešťastná náhoda, ale chladnokrevná vražda. Oficiálně to o smrti vlivného severočeského sociálního demokrata Romana Housky (†51) včera oznámil státní zástupce Jan Jakovec. Muže našli mrtvého údajně s prostřelenou hlavou v pondělí večer, a to přímo před garáží jeho domu v Chomutově.
20.11.2013 12:06 |

podobné články

Vražda kmotra Housky: Ukáže pravdu rekonstrukce strašného činu?

 
Vyšetřovatelé vraždy chomutovského podnikatele Romana Housky plánují rekonstrukci na místě činu. Chtějí si ověřit výpověď zadrženého 37letého muže. Ten tvrdí, že se s Houskou neznal a před jeho dům zabloudil.
27.03.2014 12:30 |

podobné články

Vrah Housky obžalován! Za plánovanou likvidaci kmotra mu hrozí 20 let!

 
Deset měsíců detektivové vyšetřovali vraždu ústeckého podnikatele Romana Housky (†51), nyní byl bývalý voják, který je z jeho popravy podezřelý, obžalován. Může tak před soud, od něhož mu hrozí až 20 let vězení. Vražda byla totiž překvalifikována ná úkladně plánovanou.
08.09.2014 17:10 |

podobné články

Válka podsvětí? Po vraždě Romana Housky byl prý vykraden dům dalšího vlivného politika

 
Nejprve vražda vlivného člena ČSSD Romana Housky a přes noc prý i vykradení domu bývalého senátora za ODS, nyní uvězněného Alexandra Nováka. To je informace, kterou ParlamentníListy.cz získaly přímo v Chomutově.
19.11.2013 14:26 |

podobné články

Vražda Romana Housky: Zbabělec, hnus, odpad, blázen, zaznělo směrem k Paroubkovi

 
Text Jiřího Paroubka, v němž se podle některých naváží nehorázným způsobem nejen do politických souputníků, ale i do zavražděného sociálního demokrata Romana Housky, vyvolal mezi některými bouři nevole. Byť mnozí souhlasí, že mrtvý partner exhejtmanky Jany Vaňhové nebyl povahou kliďas, kopání do zesnulého, který měl podle nich řadu dobrých stránek, považují za těžký kalibr hyenismu.
27.11.2013 08:12 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků)

Vražda Romana Housky: Policie má důležitou stopu

 
Vraždě Romana Housky zřejmě předcházel spor, na místě činu se našel paralyzér. Ve svém dnešním vydání to píše MF Dnes, která uvedla, že kriminalisté našli na místě činu paralyzér. Blikala na něm červená kontrolka.
05.02.2014 09:46 |

podobné články

Žena vraha Romana Housky zmizela! V domě se neukázala od čtvrtka!

 
Do vazby poslal v pátek soud Michala K. (37), který se přiznal k vraždě podnikatele a politika ČSSD Romana Housky. Verzi o náhodné střelbě jeho okolí nevěří.
17.03.2014 16:10 |

podobné články

Server zjistil, co údajný vrah Romana Housky dělal u jeho vily

 
Oficiální policejní verze vraždy chomutovského podnikatele Romana Housky zní, že před svou vilou v Chomutově náhodou potkal člověka, se kterým se navzájem neznali a došlo mezi nimi ke konfliktu, jenž vyústil právě vraždou. Server Blesk.cz s odvoláním na policejní zdroje nyní zjistil, proč muž podezřelý z vraždy procházel v blízkosti Houskovy vily.
27.03.2014 12:25 |

podobné články