Článek

Vražda chomutovského bosse Housky se má znovu otevřít. Jeho partnerka chce vědět, kdo si zabijáka najal

 
Vražda někdejšího vlivného člena ČSSD Romana Housky se možná znovu otevře. Hodlají o to požádat jeho blízcí v čele s bývalou hejtmankou Ústeckého kraje Janou Vaňhovou. Ví se sice, kdo Housku zabil, ale není jasně, zda a kdo si to objednal. Exhejtmanka by byla ráda, kdyby to policie došetřila. Informuje o tom Český rozhlas.
01.03.2015 14:52 |

podobné články

Podobné články

Byla to politická vražda? Smrt kmotra Housky v novém světle!

 
Vražda kontroverzního chomutovského podnikatele Romana Housky mohla být vraždou na objednávku. Nedávno provedená rekonstrukce u jeho domu, kam vyšetřovatelé přivezli i obviněného sedmatřicetiletého muže, odhalila řadu nesrovnalostí.
30.04.2014 22:35 |

podobné články

Vražda podnikatele Romana Housky (†51) míří k Nejvyššímu soudu! Přítelkyně Vaňhová: Chci vědět, kdo objednal jeho popravu

 
Kdo byl skutečný vrah, nikoliv jen vykonavatel popravy podnikatele Romana Housky (†51), chce zjistit stůj co stůj jeho partnerka Jana Vaňhová (60). Náměstkyně  hejtmana Ústeckého kraje usiluje o znovuotevření případu.
10.03.2015 05:05 |

podobné články

Žádná náhoda, zastřelil ho jak jelena. Noviny přinášejí nové informace o vraždě chomutovského bosse Housky

 
Policisté a státní zástupce zpřísnili obvinění muže, který se přiznal k usmrcení kontroverzního podnikatele a vlivného člena ČSSD Romana Housky. Původně byl podezřelý z úmyslného usmrcení, za což mu hrozilo deset až 18 let vězení, od úterka čelí obvinění z loupežné vraždy. Za tu může být odsouzen na 15 až 20 let ve vězení. Napsaly to dnes Lidové noviny, kterým to řekla mluvčí krajské policie v Ústí nad Labem Jana Matonohová. Podle zjištění deníku obviněný akci plánoval a střílel na omráčenou ležící oběť.
10.07.2014 06:40 |

podobné články

Rocker si najal zabijáka: Bubeníka legendární skupiny AC/DC obvinili z přípravy vražd!

 
Bubeník legendární australské hardrockové skupiny AC/DC Phil Rudd (60) lítá v pořádném maléru. Na Novém Zélandu byl obviněn z pokusu o přípravu dvou vražd. Najal si na ně zabijáka. Hrozí mu až deset let odnětí svobody.
06.11.2014 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Phil Rudd (11 článků)

Vražda kmotra Housky: Ukáže pravdu rekonstrukce strašného činu?

 
Vyšetřovatelé vraždy chomutovského podnikatele Romana Housky plánují rekonstrukci na místě činu. Chtějí si ověřit výpověď zadrženého 37letého muže. Ten tvrdí, že se s Houskou neznal a před jeho dům zabloudil.
27.03.2014 12:30 |

podobné články

Vražda kmotra Housky: Tajný pohřeb! Rodina nenatiskla ani parte!

 
Policisté v Chomutově už týden marně pátrají po vrahovi vlivného člena ČSSD a chomutovského podnikatele Romana Housky (†51). Rodina mezitím chystá pohřeb, který však bude v naprostém utajení.
26.11.2013 16:47 |

podobné články

Hájkův web píše o tajemném pozadí vraždy Romana Housky

 
Přispěvatel serveru Petra Hájka Protiproud.cz Václav Danda ve svém článku píše o dosud neobjasněné vraždě vlivného sociálního demokrata a partnera náměstkyně severočeského hejtmana Jany Vaňhové Romana Housky, která šokovala českou veřejnost. Mnohé prý naznačuje, že vše může být jinak, než se zdá. Vražda Housky mohla být součástí boje o moc v ČSSD, spekuluje Danda.
22.11.2013 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Roman Hájek (10 článků) , Petr Václav (747 článků)

Server zjistil, co údajný vrah Romana Housky dělal u jeho vily

 
Oficiální policejní verze vraždy chomutovského podnikatele Romana Housky zní, že před svou vilou v Chomutově náhodou potkal člověka, se kterým se navzájem neznali a došlo mezi nimi ke konfliktu, jenž vyústil právě vraždou. Server Blesk.cz s odvoláním na policejní zdroje nyní zjistil, proč muž podezřelý z vraždy procházel v blízkosti Houskovy vily.
27.03.2014 12:25 |

podobné články

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po vrahovi Housky

 
Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po vrahovi chomutovského sociálního demokrata Romana Housky. Ozvat se mají lidé, kteří se v době vraždy pohybovali v okolí místa činu. 
28.11.2013 16:25 |

podobné články

Výzva policie: Pomozte najít vraha Romana Housky

 
Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po vrahovi chomutovského sociálního demokrata Romana Housky. Ozvat se mají lidé, kteří se v době vraždy pohybovali v okolí místa činu. Novinářům to dnes řekli kriminalisté. Housku neznámý pachatel zastřelil 18. listopadu mezi 17:00 a 19:00. Mrtvý byl nalezen v garáži rodinného domu v chomutovské ulici Kamenný vrch. Pohřeb se má konat v pátek.
28.11.2013 16:25 |

podobné články

Poslanec Jaroslav Krákora (ČSSD): Houska (†51) pistoli nosil! Ale v kufříku!

 
Dva týdny už uplynuly od vraždy kontroverzního politika ČSSD a chomutovského podnikatele Romana Housky (†51). Policisté vraha stále nedopadli. Hradbu mlčení k úmrtí svého asistenta Romana Housky prolomil doposud nepřístupný poslanec za ČSSD Jaroslav Krákora (58).
03.12.2013 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Krákora (11 článků)

Vrahu Romana Housky, čti vzkaz od vyšetřovatele

 
Severočeští kriminalisté stále nedokázali objasnit vraždu kontroverzního chomutovského podnikatele Romana Housky z listopadu loňského roku. Prostřednictvím serveru Česká pozice však přesto pachateli vzkazují, že by se měl ruky zákona obávat. Všechny ostatní vraždy, které tým ústecké mordparty zkoumal, totiž prý objasnil.
03.02.2014 14:10 |

podobné články

Policisté už prý mají vraha Romana Housky

 
Ústečtí policisté prý našli a zadrželi údajného vraha kontroverzního chomutovského podnikatele Romana Housky. Partner bývalé ústecké hejtmanky Jany Vaňhové byl zastřelen před svým domem vloni v listopadu.
13.03.2014 11:15 |

podobné články

Server přináší novou verzi vraždy Housky. Překvapil zloděje, ten ho zabalil do plachty na lup

 
Za vraždou vlivného chomutovského sociálního demokrata Romana Housky nemusela prý stát náhodná šarvátka, jak tvrdí doposud jediná zveřejněná policejní verze. Server Lidovky.cz přináší alternativní průběh událostí před Houskovou garáží, přinášející odlišný motiv pachatele.
03.04.2014 16:25 |

podobné články

Vrah kmotra Housky chtěl nižší trest: Soud mu potvrdil 13 let

 
Nejvyšší soud zamítl dovolání Michala Krnáče, odsouzeného za vraždu chomutovského podnikatele a vlivného člena ČSSD Romana Housky. Krnáč má strávit ve vězení 13 let.
07.09.2015 09:40 |

podobné články

Je to velmi bolestné, napsala někdejší hejtmanka a partnerka zastřeleného Housky

 
Bývala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová (ČSSD) prosí všechny o shovívavost. Pondělní vražda jejího partnera Romana Housky ji velmi bolestně zasáhla a k případu se už nehodlá více vyjadřovat.
19.11.2013 13:11 |

podobné články

POHŘEB HOUSKY EXKLUZIVNĚ: Vaňhové se smuteční akt utajit nepodařilo

 
V pátek dopoledne se v Chomutově konal pohřeb vlivného politika severočeské ČSSD Romana Housky, kterého minulý týden někdo zastřelil před garáží u jeho domu. Poslední sbohem přšli dát příbuzní Housky, lokální politici i olympionička Helena Fibingerová.
29.11.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Fibingerová (54 článků)

Posel smrti Krejčíř: Najal vraha, jeho matka ho prý vyzbrojila! Zbraň vykopala na zahradě!

 
Jihoafrický posel smrti Radovan Krejčíř si údajně najal zabijáka, aby odstranil šest lidí v Česku, Německu a na Seychelách. Podle informací tamních médií  vraha vyzbrojila Krejčířova matka samopalem, který vykopala na zahradě. Podnikatel, v jehož okolí umírá jeden člověk za druhým, vinu popírá.
18.11.2013 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (707 článků)

Krejčíř prý poslal do Čech zabijáka a ten promluvil

 
Radovan Krejčíř si podle jednoho svědectví před čtyřmi roky najal zabijáka na svého rivala v Praze. Vražedné zadání se ale tehdy nepodařilo uskutečnit a Krejčíř prý zuřil. O tom, že se český podnikatel stává v Jihoafrické republice nechtěným, píše dnešní vydání MF Dnes.
18.11.2013 07:26 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (707 článků)