Článek

Vraha zakopu tam, kde našli moji dceru

 
Zabiju vraha své dcery! Taková slova pronesl v televizi otec Nikolky B. (†20) poté, co bylo její tělo nalezeno mrtvé. Žal rodičů ze ztráty své milované dcery vyústil k rozhodnutí svou dceru pomstít.
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Podobné články

Jako z Pyšné princezny: Po šedesáti letech se tu zase pálí milíř!

 
„Našli moji rádcové? Našli? Našli? Našli… Nenašli.“ Ale přeci jen našli, protože stoupající dým z lesa u Dolského mlýna v Českém Švýcarsku jen tak nikdo nepřehlédne. Volat hasiče ale nemusí.
08.09.2012 12:10 |

podobné články

Češky s bojovnicemi proti ISIS. A ve vesnici, kde ve spánku zemřely desítky žen a dětí

 
Češky Lenka Klicperová a Markéta Kutilová se vydaly do Sýrie, aby přinesly svědectví mj. o tom, jak tam lidé bojují s rozpínajícím se Islámským státem. Vyrazily do zákopů na frontové linii, kde se džihádistům postavily i statečné kurdské ženy a dívky. Cestou na frontu však navštívily i vesnici, kterou ISIS zmasakrovalo. 32 žen a dětí povraždili islamisté ve spánku.
02.09.2015 05:10 |

podobné články

Otýlii Vranskou zavraždil a rozčtvrtil rotmistr s milenkou! Po 84 letech jsou historici přesvědčeni, že znají vraha

 
Bude jedna z největších domácích kriminalistických záhad konečně vyřešena? Usvědčí konečně po 84 letech vraha Otýlie Vranské? Brutální vražda se odehrála 2. září 1933. Tehdy se ve vlacích v Bratislavě a Košicích našly dva kufry s rozřezaným tělem nebohé ženy. Policie tehdy nikoho z činu neusvědčila. Badatelé jsou však teď přesvědčeni, že našli vraha, informoval portál iDnes.cz.
02.09.2017 10:50 |

podobné články

Příběh čtenářky: Opustil mě, protože jsem byla neplodná

 
Svého druhého muže jsem si vzala, když bylo mojí dceři dvanáct let. Patrik už měl dvě děti z prvního manželství, ale nevídal se s nimi. Tvářil se, že mu to nevadí. Prý o vlastní nestojí a bude mu stačit, když bude společně se mnou vychovávat moji dceru.
16.03.2013 10:05 |

podobné články

Dceru (†23) ústeckého hejtmana zabil syn brutálního vraha!

 
Feťák, násilník, a navíc syn vraha! To je Pavel K. (22), který v sobotu zabil svou partnerku Ivu (†23), nevlastní dceru hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka. Soud ho za to včera poslal do vazby.
06.01.2016 05:15 |

podobné články

Policie zpět na místě činu: Vrátili se hledat vraha Elišky! Místní tvrdí, že ji našli svlečenou

 
24 hodin po nálezu těla ztracené Elišky (†9) se policie vrátila zpět na místo, aby hledala stopy vraha! Několik policistů pročesávalo balíky slámy a hledali v nich důkazy a údajně i oblečení malé dívenky. Místní totiž tvrdí, že Elišku našli mezi stromy svlečenou. Policie zveřejnila také první výsledky pitvy.
11.09.2014 14:30 |

podobné články

Mládě gorily Moji bude nejspíš samička, zatím nemá jméno

 
Mládě gorily Moji bude nejspíš samička, pražská zoo nabídla španělskému národnímu parku, kde Moja porodila, analýzu trusu mláděte k určení jeho pohlaví. O mládě se Moja stará vzorně, dobré návyky si prý přivezla z Prahy, řekl kurátor lidoopů pražské zoo Vít Lukáš, který dnes spolu s ředitelem zoo Miroslavem Bobkem jeli první v Česku narozenou gorilu a její mládě navštívit. 
02.05.2013 18:35 |

podobné články

Květen 1945: Ze zákopů zpátky do Prahy na střeše nákladního vlaku

 
Válka mu sebrala nejhezčí roky života. Když Němci obsadili Československo, bylo Miroslavu Kurandovi 12 let.
08.05.2009 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Válek (20 článků)

Ota T. vyhrožoval: Zakopu tě taky!

 
Chladný, inteligentní. Neztrácející kontrolu nad svým projevem. Takový je navenek Ota T. (41), obviněný ze znásilnění a vraždy Aničky (†9), kterého ve středu odvedla policie z mostecké hospody. Blesk našel člověka, kterému vyhrožoval, když ztratil nervy!
18.03.2011 11:15 |

podobné články

Šílený kankán lidské blbosti a surovosti na prknech Divadla Komedie

 
Tři části Posledních chvil lidstva Karla Krause v pražském Divadle Komedie mají společného jmenovatele: autorovu kritiku mediálních frází a floskulí a odpor k válečnému běsnění nahlíženému personami mimo jatka zákopů.
09.05.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Karl Kraus (38 článků)

Bartošová a Rychtář: Z bezbranné micky je šelma, ale je on svéprávný?

 
Kdo je víc šílenější? Znovu ze zákopu ztroskotanců vstávající Iveta Bartošová, nebo její evidentně oblouzněný milenec Josef Rychtář, jenž v třiapadesáti našel druhou mízu ve vztahu s psychicky labilní zpěvačkou, která se s největší pravděpodobností už nikdy na scénu trvale nevrátí.
01.11.2011 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6715 článků)

Čínský voják se během výcviku málem zabil vlastním granátem

 
Čínský voják zažil během výcviku krušné chvilky. Pod dohledem svého nadřízeného se učil házet granát. Kvůli své nešikovnosti ale hodil odjištěný granát tak, že se odrazil od zátarasu z pytlů a spadl k oběma mužům zpátky do zákopu. Jen díky včasnému zásahu svého školitele, který mladíka stáhl k zemi, se naštěstí nic nestalo. Informuje o tom Daily Mail.
25.12.2011 21:35 |

podobné články

Koskuba (ČSSD): Hlášení pěšáka ze zákopů 1. linie

 
ČSSD je historicky nejstarší politickou stranou na zdejší scéně. Stranou od svého založení levicovou. Volební potenciál ČSSD zvláště v celostátním či krajském měřítku patří k nejsilnějším.
07.02.2012 09:00 |

podobné články

The Trench vás zažene do zákopů 1. světové

 
Z nedostatku her odehrávajících se během 1. světové války se stalo v podstatě klišé samo o sobě. Smutné klišé, nutno dodat, protože těch her je vážně jako šafránu. Nerovné počty s hrami z 2. světové a z fiktivních moderních konfliktů se nyní pokouší narovnat vývojáři z nezávislého Gallica Game studia se svou velmi netradiční válečnou střílečkou The Trench....
09.07.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: The Game (25 článků)

Chlapec s obrnou po unikátní léčbě chodí sám, berle zakope

 
Za zázrak považují rodiče patnáctiletého Vojty Kovala z Brušperku to, že jejich syn bojující od roku a půl s dětskou mozkovou obrnou, začal před pár dny poprvé v životě chodit zcela sám bez opory. Přitom ještě vloni musel používat k chůzi dvě francouzské hole. "Ty teď zakopu, prostě je pohřbím," řekl Vojta Právu.
17.03.2013 06:50 |

podobné články

Zneužíval děti? Oscarový Zdeněk Svěrák řeší nelehkou životní situaci

 
Herec, režisér a scenárista Zdeněk Svěrák podal trestní oznámení na neznámého pachatele, jímž se chce bránit proti nařčení na facebooku, že zneužíval děti. "Se synem jsme dnes byli na policii, protože byl na mě i na něj spáchán hanebný atentát ze zálohy - z anonymních zákopů internetu," řekl Svěrák.
14.11.2013 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (236 článků)

Filmový festival ovládly eXtra temné síly: Redakční komando vám přináší dlouho utajované informace!

 
Zatímco většina novinářů a celebrit si už půl roku dopředu plánuje "luxusní pobyt ve Varech":http://www.extra.cz/tema/49-filmovy-festival-v-karlovych-varech, připravuje "outfity od známých návrhářů":http://www.extra.cz/zatim-nejhezci-a-nejprisernejsi-vip-model-z-karlovarske-kolonady-souhlasite, sbírá šperky a podplácí kadeřníky, v redakci eXtra.cz nastalo období temna přesně v tom momentu, kdy se začalo rozhodovat o tom, kdo letos padne do karlovarského filmového zákopu.
09.07.2014 17:55 |

podobné články

Granát spadl hned vedle něj. Pak přišla rána

 
Obrovské štěstí měl rekrut čínské armády, který nedokázal správně hodit granát. Ten dopadl jen kousek od něj, instruktor ale situaci zachránil a strhl rekruta do zákopu.
29.03.2015 07:25 |

podobné články

Význačný lékař a senátor Malý navrhl novinku v očkování. A takto dopadl na ministerstvu

 
Zastánci i odpůrci očkování by podle senátora Jaroslava Malého (ČSSD) měli zahodit zbraně a vylézt ze zákopů. Navrhuje zavést licence o očkování pro praktiky a kritizuje MZ, že neplní svou informační roli. S licencemi nesouhlasíme a informací je dostatek, kontruje lékařská komora a státní aparát.
21.08.2015 13:11 |

podobné články