Článek

Vrah žádal smrt: Policista zachoval chladnou hlavu. Nezastřelil ho

 
Policisty z USA zná svět jako zabijáky neozbrojených. Tentokrát bylo vše jinak, policista Jesse Kidder zachoval chladnou hlavu a nezastřelil muže podezřelého z vraždy, přestože ho k tomu „vrah" vyzýval. Na internetu se objevilo video z akce!
19.04.2015 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (32 článků)
Podobné články

Eva Jandová, vdova po zavražděném podnikateli: Pane prezidente dejte Kajínkovi milost! On mého manžela nezastřelil!

 
Je to naprosto mimořádná situace, která nemá v Česku obdoby. Ještě nikdy se nestalo, aby příbuzný oběti žádal o milost pro odsouzeného dvojnásobného vraha. Eva Jandová o to ale tento týden prezidenta Miloše Zemana (69) poprosila. Je přesvědčená, že Jiří Kajínek (53) jejího manžela nezastřelil.
24.08.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20491 článků) , Jiří Kajínek (727 článků)

Po reportérovi se v přímém přenosu proháněl šváb

 
Jako velký profesionál se zachoval reportér stanice NBC4 Robert Kovacik. Při živém vstupu po něm lezl šváb, zkušený novinář však zachoval chladnou hlavu a nedal na sobě nic znát.
22.10.2012 20:35 |

podobné články

Student berounského gymnázia je hrdina: Zachránil život učiteli

 
Zachoval se lépe než kdejaký dospělý. Student berounského gymnázia Tomáš Brůžek v pondělí zachránil život svému učiteli, který při vyučování zkolaboval a zůstal v bezvědomí. Mladík zachoval chladnou hlavu a oživoval učitele až do příjezdu záchranářů. Vedení gymnázia chce studenta za jeho čin ocenit.
21.09.2015 16:50 |

podobné články

Paroháč zostudil nevěrnici: Načapal ji s milencem v posteli, dal si s nimi selfie

 
Zachoval chladnou hlavu v situaci, kdy by se jiní hrnuli do bitky. Texasan Duston Holloway (23) načapal ve své posteli namol opilou přítelkyni, jak vyspává vedle milence. To, jak se zachoval, z něj udělalo legendu.
26.04.2017 16:40 |

podobné články

KDU-ČSL: Zachovejme chladnou hlavu a respekt k principům

 
Rozbouřená politická situace potvrzuje, že jediným dobrým a čestným řešením jsou nové volby. Což je od počátku krize názor křesťanských demokratů. Předsednictvo KDU-ČSL doporučuje zachovat v dalších dnech chladnou hlavu a respekt k ústavním principům.
05.08.2013 16:10 |

podobné články

Babiš nezachoval chladnou hlavu. Ať obvinění doloží, nebo se omluví, vzkazují lidovci

 
Andrej Babiš nezachoval chladnou hlavu, když mluvil o zlobbování koaličních poslanců. Těmito slovy reagoval první místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka na Babišovo obvinění, že poslanec Jan Bartošek (KDU-ČSL) a Ladislav Šincl (ČSSD) byli při projednávání novely loterijního zákona ovlivněni hazardní lobby. Svá slova by měl Babiš doložit. Pokud tak neučiní, je na řadě podle ministra zemědělství Jurečky omluva. Babiš se však omlouvat nehodlá.
12.10.2015 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12454 článků) , Ladislav Šincl (122 článků) , Marian Jurečka (618 článků)

Smrt v přímém přenosu: Žena živě vysílala, jak umírá její přítel, kterého zastřelil policista

 
V extrémně vypjaté situaci zachovala chladnou hlavu a natočila video, které možná usvědčí z vraždy policistu. Když strážník zazmatkoval a zastřelil jejího neozbrojeného přítele Philanda Castila (†32), vzala Lavish Reynoldsová chytrý telefon a umírajícího partnera i šílejícího strážce zákona natočila a smrt vysílala živě na internetu.
07.07.2016 21:10 |

podobné články

VIDEO: Opilec v kolejišti! Život mu zachránila vteřina

 
Neuvěřitelně chladnou hlavu a velkou dávku odvahy prokázal policista, který na poslední chvíli zachránil muže před jistou smrtí pod soupravou metra. Opilý mladík spadl na koleje madridského metra a zatímco ostatní lidé na nástupišti zoufale volali o pomoc, policista, který byl mimo službu neváhal, do kolejiště skočil a muže odtáhl. O vteřinu později projela místem souprava.
05.12.2010 14:30 |

podobné články

Ve Fergusonu si lidé připomněli smrt černocha. V Texasu policista zastřelil dalšího

 
Stovky lidí prošly ulicemi amerického Fergusonu, aby si připomněly první výročí smrti černošského mladíka Michaela Browna, kterého zastřelil bělošský policista. Vzpomínková akce se obešla bez násilností. Mezitím policista v Texasu zastřelil dalšího neozbrojeného černošského mladíka, který byl podezřelý z toho, že projel autem výlohu. Policista prý nedávno absolvoval policejní akademii a byl ještě ve výcviku. 
09.08.2015 10:35 |

podobné články

Muž poslal rotvajlera na policistu. Ten psa postřelil

 
V Mořičově se v pátek policista bránil střelbou ze služební pistole před útokem rotvajlera, kterého na něj údajně poštval jeho majitel. Psa ale nezastřelil, jen zranil.
04.03.2011 13:40 |

podobné články

Pošťáka uštkl had schovaný v dopisní schránce

 
Britský pošťák z hrabství Somerset Alan Wakley si už asi dá v budoucnu větší pozor, kam strká své ruce. Osmapadesátiletý Wakley vybíral poštovní schránku v Brean Cove, když z ničeho nic ucítil v ruce palčivou bolest. Zachoval však chladnou hlavu.
29.04.2009 22:10 |

podobné články

Karatistovi spadnou kalhoty: Pokračuje jen v trenkách!

 
Každý chlap zná, jak je nepříjemné, když mu občas pořádně padají kalhoty. Tenhle karatista měl však tak trochu smůlu, zrovna předváděl exhibici svého bojového umění a sledoval ho dav lidí. Naštěstí zachoval chladnou hlavu a prostě pokračoval dál, jen  bez kalhot.
26.03.2011 14:00 |

podobné články

Ouzký (ODS): Europarlament zachoval chladnou hlavu, nechce další klimazávazky

 
Europoslanci za ODS jednoznačně přivítali rozhodnutí Evropského parlamentu dále nenavyšovat unijní závazky v boji s klimatickou změnou.
06.07.2011 11:05 |

podobné články

Hlavně klid! Koncert přerušilo zvonění telefonu, violista zakročil

 
Nejtrapnější okamžik! Během koncertu jednomu z diváků začne zvonit telefon notoricky známou melodií. Slovenký violista Lukáš Kmiť však zachoval chladnou hlavu a na motiv melodie zainprovizoval. Čímž si zasloužil obdiv diváků v sále a také všude po světě, protože jeho video se raketovou rychlostí šíří internetem.
25.01.2012 13:05 |

podobné články

Upadla nám vrtule, řekl pilot pasažérům a nouzově přistál na cestě

 
Klidný vyhlídkový let několika mladých lidí měl adrenalinový závěr. V momentě, kdy se letadlo typu Cessna 172b nacházelo i s pasažéry kdesi nad Mexikem, upadla stroji vrtule usazená na přední části trupu. Pilot ovšem zachoval chladnou hlavu a s letadlem, kterému stále fungoval motor, okamžitě nouzově přistál na cestě.
04.02.2012 14:05 |

podobné články

Cestující vyděsil hořící autobus

 
Autobus plný cestujících začal hořet na pražském Vypichu. Řidič si zachoval chladnou hlavu, nařídil evakuaci a pokusil se požár sám uhasit.
02.05.2012 08:20 |

podobné články

Dělníkovi propíchla krk ocelová tyč, dělal, jako by se nic nestalo

 
Všichni svatí stáli při brazilském stavebním dělníkovi, který přežil obyčejně smrtelné zranění. Francisco Barroso při práci na stavbě uklouzl a spadl z výšky na trčící ocelový prut, který mu projel krkem. I s metrovým kusem oceli v těle však zachoval chladnou hlavu a komunikoval s kolegy. Informovala o tom agentura Reuters.
19.09.2012 10:30 |

podobné články

Krása v pohybu: Missky se povozily Blesk limuzínou!

 
Krásné slečny neodmítly pozvání hvězdného reportéra Thomase Kruchiny a hupsly s ním do limuzíny. Žádný jiný muž by jim asi neodolal, ale Thomas zachoval chladnou hlavu, vzpomněl si, že se mu více líbí kluci, a s misskami si užil profesní jízdu života.
30.06.2013 20:10 |

podobné články

Syn Rychtáře se vysmívá Ivetě Bartošové: Dostane zpěvačka na ústa?

 
Je vidět, že alespoň někdo v zapeklitém vztahovém propletenci kolem Ivety Bartošové  (48) si zachoval chladnou hlavu a smysl pro humor. Po oznámení Josefa Rychtáře  (55) , že manželku Ivetu vezme do Itálie na dovolenou, se jeho syn Pepa rozhodl zaprovokovat. „Tím, že někdo někomu slíbí Itálii, tak to neznamená dovolenou, doprčic!“ napsal na antistránku zpěvačky na sociální síti. Jako by naznačoval, že jeho nevlastní maminka dostane od táty spíš než zájezd na ústa…
17.04.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6695 článků)