Článek

Vrah kmotra Housky chtěl nižší trest: Soud mu potvrdil 13 let

 
Nejvyšší soud zamítl dovolání Michala Krnáče, odsouzeného za vraždu chomutovského podnikatele a vlivného člena ČSSD Romana Housky. Krnáč má strávit ve vězení 13 let.
07.09.2015 09:40 |

podobné články

Podobné články

Vrah kmotra Housky dostal nižší trest! Já to nebyl, popírá

 
Vrah vlivného kmotra, politika a podnikatele Romana Housky se dnes dočkal zmírnění trestu ze 17,5 na 13 let. Přesto i tentokrát Michal Krnáč trval na chatrné obhajobě, že Housku nezabil. Už dříve se ale přiznal.
07.01.2015 15:01 |

podobné články

Vrah kmotra Housky musel mít komplice! Rekonstrukce vraždy ukázala nejasnosti

 
Vyšetřovatelé jsou prý přesvědčeni, že jim vrah kmotra Romana Housky lhal. Zveřejnili sice teorii o náhodném setkání, jenže vše se přece jenom loni v Chomutově mohlo seběhnout trochu jinak, než dosud naznačovalo policejní vyšetřování...
11.04.2014 10:15 |

podobné články

Nová fakta o smrti kmotra Housky: Víme, co vrah dělal v jeho ulici!

 
Náhodné setkání, které skončilo vraždou. To je nadále oficiální verze případu smrti kmotra Housky (†51), které ale nevěří ani mnozí vyšetřovatelé. Policie nyní chystá rekonstrukci, která má pachatelovu verzi ověřit. Ten tvrdí, že slepou ulicí, kde vlivný lobbista bydlel, procházel, protože v okolí hledal práci.
27.03.2014 10:10 |

podobné články

Nové důkazy v případu vraždy kmotra Housky? Ano, naznačuje státní zástupce!

 
Jak redakci TN.cz potvrdil krajský státní zástupce Jan Jakovec, posouvá se vyšetřování případu vraždy kmotra Romana Housky kupředu. Podle Jakovce se objevilo několik nových skutečností.
07.01.2014 12:50 |

podobné články

Policie zveřejnila podrobnosti o smrti kmotra Housky! Co jim vrah řekl?

 
Vražda podnikatele a šedé eminence severočeské ČSSD Romana Housky nabrala nečekaný směr. Spekulace o střelbě na objednávku se nepotvrdila, vrah se policii sám přihlásil.
14.03.2014 11:30 |

podobné články

Vrah Housky obžalován! Za plánovanou likvidaci kmotra mu hrozí 20 let!

 
Deset měsíců detektivové vyšetřovali vraždu ústeckého podnikatele Romana Housky (†51), nyní byl bývalý voják, který je z jeho popravy podezřelý, obžalován. Může tak před soud, od něhož mu hrozí až 20 let vězení. Vražda byla totiž překvalifikována ná úkladně plánovanou.
08.09.2014 17:10 |

podobné články

Vraždu kmotra Housky snímaly kamery: Kam zmizely záznamy?

 
Kmotrovské sídlo kontroverzního podnikatele Romana Housky (†51) je obehnáno plotem a hlídané kamerami, alespoň to tvrdí nápis na domě. Ke kamerám se upínali vyšetřovatelé. Doufali, že záznamy odhalí vraha, který do kmotra vypalil čtyři kulky a pak ho přikryl celtou. Video z nich však není! Co se stalo?
25.11.2013 11:57 |

podobné články

Je policie v případu vraždy kmotra Housky bezradná? Pomozte nám, vzkazuje

 
Jedenáctý den se policisté zabývají vraždou severočeského sociálnědemokratického kmotra Romana Housky. Jsou ale zřejmě v koncích. Na veřejnost se obrátili s prosbou: "Pomozte nám!"
28.11.2013 16:25 |

podobné články

Smrt kmotra Housky: Vraždil bývalý voják? Prý se sám přišel udat!

 
Údajným pachatelem, kterého zadržela policie v případě vraždy severočeského kmotra z ČSSD Romana Housky, je prý bývalý voják. Policii se však sám přišel udat, tvrdí server aktualne.cz!
13.03.2014 22:30 |

podobné články

Popravil kmotra Housku: Dostal 17,5 roku a má zaplatit 2,5 milionu pozůstalým!

 
Proces v případu vraždy severočeského kmotra Romana Housky je u konce. Padl rozsudek. Houskův vrah dostal 17,5 roku natvrdo! Soud navíc rozhodl i o peněžitém trestu - odškodnění pro pozůstalé.
24.10.2014 09:10 |

podobné články

Smrt kmotra Housky: Záběry z kamer chybí, vrah je stále neznámý

 
Bezpečnostní kamery, které mohly zachytit pondělní vraždu Romana Housky v Chomutově, byly buď atrapy, nebo v kritickou dobu nefungovaly. Podle informací různých médií to zjistili vyšetřovatelé, kteří přitom doufali, že jim záběry z kamer pomohou objasnit okolnosti úmrtí podnikatele a vlivného sociálního demokrata.
24.11.2013 23:07 |

podobné články

Padl rozsudek! Vrah kmotra Housky dostal 17,5 roku ve vězení

 
Bývalý voják Michal Krnáč má za vraždu vlivného člena ČSSD Romana Housky strávit 17,5 roku ve vězení!
24.10.2014 09:05 |

podobné články

Dvacet let za vraždu Housky. Výjimečný trest žalobce pro vraha nepožaduje

 
Státní zástupce požaduje pro údajného vraha člena ČSSD a podnikatele Romana Housky trest v dolní polovině trestní sazby. Podle zákona je 15 až 20 let vězení, případně výjimečný trest. Žalobce Vladimír Jan trvá na původně podané obžalobě, tedy na tom, že šlo o vraždu s loupežným motivem. K vraždě se přiznal bývalý voják Michal Krnáč, tvrdí ale, že Housku zastřelil neplánovaně, při potyčce. Před soudem se omluvil a projevil lítost.
23.10.2014 13:35 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků)

Zvrat ve vyšetřování smrti kmotra Housky (†51): Vražda byla plánovaná!

 
Střílel na omráčenou ležící oběť! Policie překvalifikovala čin Michala K., kterého zatkla v souvislosti se smrtí Romana Housky (†51). Podle vyšetřovatelů pachatel čin plánoval a dopředu se na něj připravil. Hrozí mu proto vyšší trest.
10.07.2014 09:00 |

podobné články

To je muž, který se přiznal k vraždě kmotra Housky!

 
Za tmavými skly, s pytlem na hlavě přivezli dnes policisté k soudu muže, který se přiznal k vraždě podnikatele a politika ČSSD Romana Housky (+51). Soud ho po dvou hodinách poslal do vazby. Důvodem byla podle státního zástupce Vladimíra Jana obava, aby neutekl.
14.03.2014 15:20 |

podobné články

Hájkův web píše o tajemném pozadí vraždy Romana Housky

 
Přispěvatel serveru Petra Hájka Protiproud.cz Václav Danda ve svém článku píše o dosud neobjasněné vraždě vlivného sociálního demokrata a partnera náměstkyně severočeského hejtmana Jany Vaňhové Romana Housky, která šokovala českou veřejnost. Mnohé prý naznačuje, že vše může být jinak, než se zdá. Vražda Housky mohla být součástí boje o moc v ČSSD, spekuluje Danda.
22.11.2013 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Roman Hájek (10 článků) , Petr Václav (737 článků)

POHŘEB HOUSKY EXKLUZIVNĚ: Vaňhové se smuteční akt utajit nepodařilo

 
V pátek dopoledne se v Chomutově konal pohřeb vlivného politika severočeské ČSSD Romana Housky, kterého minulý týden někdo zastřelil před garáží u jeho domu. Poslední sbohem přšli dát příbuzní Housky, lokální politici i olympionička Helena Fibingerová.
29.11.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Fibingerová (54 článků)

Kmotra Housku jsem nezabil, řekl bývalý voják. Soud mu snížil trest

 
Vrah vlivného člena ČSSD Romana Housky Michal Krnáč dnes u odvolacího soudu v Praze změnil svou výpověď. Tvrdí, že Housku nezabil. Vysloužil si však pouze zmírnění trestu – z původních 17,5 let na třináct.
07.01.2015 16:01 |

podobné články