Článek

Vousy, kam se podíváš aneb Ženám vstup zakázán: To jsou nejlepší kníry Ameriky!

 
Pod heslem knír je ozdobou každého chlapa se newyorském Brooklynu konala soutěž, která měla zhodnotit, kdo z přítomných 300 mužů se honosí tou nejoriginálnější vizáží.
11.11.2015 05:10 |

podobné články

Podobné články

Vousy, kam se podíváš aneb Ženám vstup zakázán: To jsou nejlepší kníry Ameriky!

 
Pod heslem „knír je ozdobou každého chlapa“ se newyorském Brooklynu konala soutěž, která měla zhodnotit, kdo z přítomných 300 mužů se honosí tou nejoriginálnější vizáží.
11.11.2015 09:00 |

podobné články

Do lesů na severu Čech poničených smrští je zakázán vstup

 
Do lesů v Lužických horách, které výrazně poničila pondělní odpolední kalamita, bude od středy zakázán vstup. Část lesa byla větrnou smrští zcela zničena, vstup by mohl být životu nebezpečný.
25.05.2010 18:15 |

podobné články

Vstup zakázán. Pronikli jsme do tajných míst Národní knihovny v Klementinu

 
Národní knihovna v pražském Klementinu se pyšní titulem nejhezčí knihovny světa. Čtenáře cestovatelského portálu boredpanda.com upoutal její barokní sál z 18. století. Reportér pořadu Selfie z Prahy Matěj Smlsal se mohl v sále podívat i do míst, kam je vstup přísně zakázán.
21.11.2015 06:25 |

podobné články

Langmannová vzkazuje z Milána: Kníry jsou sexy!

 
Modelka Renata Langmannová (23) je sice pracovně v Miláně, ale stále sleduje kampaň proti rakovině prostaty, kterou odstartovala. V rámci akce si zpěvák Matěj Ruppert (30) a olympionik Lukáš Pollert (39) nechávají narůst kníry.
24.11.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (270 článků) , Lukáš Pollert (18 článků)

Butik si vyvěsil na dveře: Číňanům vstup zakázán!

 
Butik na pekingské třídě Ja-pao způsobil obrovský poprask, když jeho majitelé na dveře napsali: „Číňanům vstup zakázán. Kromě zaměstnanců.“ Do obchodu míří většinou cizinci, kteří si podle majitele často stěžují na nevhodně se chovající domorodé obyvatelstvo.
04.12.2014 18:00 |

podobné články

Výstava „Vojenský prostor – vstup zakázán“ bude na Univerzitě obrany Brno zahájena v pondělí

 
V pondělí 16. března 2015 ve 14.00 hodin bude na Univerzitě obrany zahájena výstava k historii Vojenského újezdu Březina s názvem „Vojenský prostor – vstup zakázán“. Výstava bude přístupná veřejnosti ve foyer Fakulty vojenského leadershipu, Kounicova 44, do pátku 17. dubna 2015, a to v pracovní dny od 8.00 do 18.00 hodin.
15.03.2015 19:06 |

podobné články

Nepřizpůsobivým vstup zakázán, obtěžovali nás Romové, napsal kavárník. A běží dusná debata: Je to rasismus. Je vám do toho ho...

 
„Nepřizpůsobivým vstup zakázán,“ zmínil majitel kavárny na Facebooku a vypukla vřava. Jeho příznivci se domnívají, že je „do toho každému velké ho...“. Odpůrci včetně státní neziskovky ovšem poukazují i na hrozbu případného rasového podtextu. Majitel tyto motivy odmítá.
27.05.2015 20:56 |

podobné články

Vousy sluší i ženám: Pořiďte si trendy knírek!

 
Nebojte se, móda nezačala ženám diktovat, aby si nechaly zarůst obličej. Tyto vousy přenecháme navždy jen mužům. Pro nás ženy jsou tu trendy kousky s motivem knírku, které frčí po celém světě. Nechte se inspirovat.
12.08.2013 07:15 |

podobné články

Vousy jsou nejen sexy. Jsou i zdraví prospěšné, tvrdí vědci

 
Vousy jsou velice populárním módním trendem. Vědci ale přišli na to, že vousy plní kromě estetické i jinou, daleko zajímavější funkci.
25.03.2016 05:05 |

podobné články

Co je to za dědu? Šedivé vousy změnily Arnolda Schwarzeneggera k nepoznání

 
Herec, bývalý kalifornský guvernér a po milostné aféře z minulého roku i proutník Arnold Schwarzenegger  (64) posledních dvacet let vypadal vždy o dost mladší, než byl jeho skutečný věk. To se však nyní změnilo. Arnoldovi k tomu stačilo nechat si narůst vousy. Se šedivým knírem a bradkou herec rázem zestárl o spoustu let a do hollywoodského idola měl daleko. Nezachránily ho ani na hnědo obarvené vlasy, které naopak s bílými vousy a prošedivělým obočím působily nepřirozeně.
21.06.2012 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (523 článků)

Do Ameriky, do Ameriky, do Ameriky, do Ameriky. Noviny se podívaly na cesty Pavla Bělobrádka

 
Již počtvrté za dobu, co je ministrem, se Pavel Bělobrádek podíval do Spojených států amerických. A navíc není vůbec jasné, co tam vlastně místopředseda vlády pro vědu dělal. Mladá fronta upozorňuje na rozmarné cestování vicepremiéra za státní peníze.
18.05.2016 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1289 článků)

Dovolená ve stínu celebrity, aneb kam jezdí slavní?

 
Užijte si dovolenou v místech, kam jezdí slavné celebrity! Nejenže si tak skvěle odpočinete, ale zároveň i zvýšíte své šance, že na pláži vrazíte do Madonny, ve vodě potkáte roztomilou Jennifer Aniston nebo si na baru dáte skleničku s čokoládovou Rihannou. V dnešním článku jsme se zaměřili na místa, kam si slavní „jezdí válet šunky“! Pokud přemýšlíte nad dovolenou, ale ještě nemáte svou vysněnou destinaci, nechte se k výletu inspirovat následujícími řádky. Věřte, že rozhodně je z čeho vybírat, neboť celebrity by svá božská těla nevystavovaly jen tak někde. Prozradíme vám nejen oblíbené destinace, ale i koho slavného tam můžete potkat. Užijte si dovolenou ve stínu celebrity! Maui – Havaj Na druhém největším havajském ostrově, který je proslulý pro své nádherné písečné pláže a bezesporu nejpopulárnější surfařská střediska na světě, můžete potkat například Megan Fox, Owena Wilsona či miláčka všech náctiletých dívek Justina Biebra. Na celebrity můžete narazit jak na nekonečných plážích, tak i v divokých klubech. Punta De Mita – Mexiko Místo slibující relaxaci, surfování, slunění na romantických plážích i skvělé podmínky pro potápění pravidelně navštěvuje extravagantní zpěvačka Lady Gaga, neméně populární Kanye West či oblíbenec z akčních filmů Charlie Sheen. Dubrnovník – Chorvatsko Jedna z nejoblíbenějších destinací, kam ročně vyráží tisíce českých turistů láká i známé celebrity, proto je tu reálná šance, že „za humny“ potkáte někoho slavného. Chcete-li mít celebrity nejblíže, vyrazte právě sem. Možná zde narazíte na Seana Conneryho, Toma Cruise či zpěváka Bon Joviho. Saint Tropez – Francie Místo, které se proslavilo během druhé světové války jako území, kde si dostaveníčko dávali známí muzikanti, herci i filmaři – Saint Tropez má zkrátka styl. Není se proto čemu divit, že sem jezdí i celebrity, proto mějte oči otevřené, neboť se tu někde může procházet Elton John nebo Neil Patrick Harris. Saint James – Barbados Kdo si chce svou... Čtěte více Příspěvek Dovolená ve stínu celebrity, aneb kam jezdí slavní? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (675 článků) , Tom Cruise (858 článků) , Owen Wilson (40 článků) , Sean Connery (62 článků) , Elton John (450 článků) , Kanye West (397 článků) , Charlie Sheen (441 článků) , Megan Fox (294 článků) , Lady Gaga (1268 článků) , Megan Fox (293 článků) , John Elton (81 článků) , James Fox (3 články) , Neil Harris (31 článků) , Neil Fox (1 článek) , Fox Harris (2 články) , James Harris (1 článek) , Bon Harris (1 článek) , James Patrick (1 článek) , Patrick Fox (1 článek) , Neil James (1 článek) , James Harris (1 článek) , James Harris (1 článek)

Brad Pitt a jeho nová image – příprava na film?

 
Bradka Brada Pitta mu údajně pomáhá dostat se do jeho příští role. Podle People, Pitt bude hrát na počátku 20.století britského cestovatele plukovníka Percyho Harrisona Fawcetta, který zmizel v Amazonii v roce 1925. Podle všeho ale film s názvem Ztracené město Z zatím nemá scénář ani termín, kdy by se mělo začít natáčet. Navíc badatel měl kníry a žádné jiné vousy. „Neexistuje [...]
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1549 článků)

Kníry se ve velkém vracejí do americké politiky

 
V americké politice byli dlouho nepočetnou menšinou. V současném Senátu je například jenom jeden. V poslední době ale nabyli sebevědomí a zkoušejí zabrat nové pozice. Jde o muže s knírem anebo jinými vousy, kteří podle všeho v nadcházejících podzimních volbách vyhlásili frontální útok na Kongres a místa guvernérů.
27.06.2010 14:35 |

podobné články

Mareš, Cejnar i Vavřínová obrostli vousem!

 
Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Libor Bouček, Iva Vavřínová a další tváře rádia Evropa 2 zřejmě podlehli hrozbě nadcházející zimy a svou tvář nechali zarůst vousy. Jedná se o recesi, nebo mají jejich kníry nějaký hlubší smysl?
04.11.2011 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2804 článků) , Libor Bouček (384 článků) , Pavel Cejnar (85 článků)

Cejnar i Vavřínová zarostli vousem!

 
Pavel Cejnar, Libor Bouček, Iva Vavřínová a další tváře rádia Evropa 2 zřejmě podlehli hrozbě nadcházející zimy a svou tvář nechali zarůst vousy. Jedná se o recesi, nebo mají jejich kníry nějaký hlubší smysl?
07.11.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (384 článků)

Hipsterský pavouk vábí na svůj ukázkový knír

 
Holobrádci to v posledních letech nemají lehké. Do módy se vrátily vousy i kníry rozličné hustoty a střihu a své tváře s nimi dávno nezdobí jen dřevorubci a řidiči náklaďáků. Existuje ale pavouk, který předběhl dobu a svým knírem mámil okolí dávno předtím, než to bylo „cool“.
05.03.2015 19:31 |

podobné články

Ženám vstup zakázán: Michal David ukázal svou nóbl zašívárnu!

 
Michal David (56) má to, o čem sní spousta mužů! V rodinném domě v Křeslicích má pokojíček, kam smí pouze on a nikdo jiný! Co všechno ukrývá jeho zašívárna?
09.04.2017 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1211 článků)

Velké sčítání zarostlých: Takové vousy se hned tak nevidí!

 
Vousáči všude, kam se podíváš! 113 chlápků s plnovousem v sobotu večer udělalo nový český rekord – »největší počet vousáčů na jednom místě«.
23.11.2015 05:05 |

podobné články