Voráček s Krejčím dvakrát asistovali, Neuvirth musel odstoupit

Ani v další hokejové noci se čeští hokejisté neztratili. Jakub Voráček přihrál na vítězný gól Philadelphie, jež porazila Boston 5:4 v prodloužení. Michal Neuvirth odchytal pouze dvacet minut, poté kvůli nespecifikovanému zranění horní části těla ze zápasu odstoupil. Útočník Bostonu David Krejčí se díky dvěma asistencím vrátil na čelo kanadského bodování soutěže.
22.10.2015 09:55 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků) , David Krejčí (199 článků) , Michal Neuvirth (97 článků)

Sparťanští mladíci Kadlec s Krejčím v euforii: Jsme vládci Prahy

Oběma je dvacet let, oba si po derby se Slavií užívají výhru 3:1 a také pocit, že ke společnému dílu přispěli jedním vstřeleným gólem. Ofenzivní tahouni Sparty Václav Kadlec s Ladislavem Krejčím si navíc mohou oddechnout, že velkému rivalovi vrátili podzimní porážku, u které v Edenu asistovali.
14.04.2013 08:45 |

Osobnosti: Václav Kadlec (131 článků) , Václav Kadlec (130 článků)

Neuvirth vychytal druhou nulu, Voráček poprvé bodoval

Noc ze středy na čtvrtek byla pro české hokejisty velmi úspěšná. Michal Neuvirth podruhé za sebou udržel čisté konto, Jakub Voráček poprvé v sezóně bodoval a Martin Hanzal přispěl k výhře Arizony na ledě Anaheimu třemi asistencemi.
15.10.2015 09:41 |

Osobnosti: Martin Hanzal (51 článků) , Jakub Voráček (230 článků) , Michal Neuvirth (97 článků)

Hokejový milionář Voráček dal Heleně Zeťové dárek za víc jak 200 tisíc korun. Co mezi nimi je?

Hokejista Jakub Voráček a Helena Zeťová  (31) se potkali na benefici Karla Rachůnka, kde se dražily hokejové předměty, a jejíž výtěžek, celkem tři milióny korun, poputuje na postižené děti. Kuriózní a zároveň dojemná byla dražba bruslí tragicky zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka. O ty se totiž přetahovali právě hokejista celku Philadelphia Flyers Jakub Voráček a zpěvačka Helena Zeťová. Dražební souboj vyhrál Voráček, brusle si však nenechal a dal je darem populární zpěvačce.
05.06.2012 15:45 |

Osobnosti: Helena Zeťová (168 článků) , Jakub Voráček (230 článků) , Josef Vašíček (160 článků) , Karel Rachůnek (181 článků)

Boston s Jágrem a Krejčím prohrál, ale má jistotu play off

Hokejisté Bostonu s českými útočníky Jaromírem Jágrem a Davidem Krejčím v sestavě si ve středečním utkání NHL i přes porážku 2:3 po nájezdech s Buffalem zajistili postup do play off. Bruins, kteří doma odehráli první zápas po bombových útocích ve městě, v utkání dvakrát přišli o jednogólový náskok. Ve druhém případě hosté srovnali v poslední minutě třetí třetiny a penaltový rozstřel následně rozhodl Drew Stafford.
18.04.2013 10:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2181 článků) , Drew (31 článků)

Brankář Michal Čeští brankáři Michal Neuvirth a Ondřej Pavelec patřili k oporám svých týmů ve čtvrtečních zápasech zámořské NHL. Neuvirth 36 zákroky vychytal pro Washington výhru 3:2 na ledě Caroliny, Pavelec zneškodnil 28 z 29 střel a dovedl Winnipeg k vítězství 3:1 nad New Yorkem Rangers.
15.03.2013 07:30 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (234 článků) , Michal Neuvirth (97 článků)

Neuvirth se úspěšně vrátil do branky Capitals

15.03.2013 10:05 |

Čeští gólmani jako zeď! Pavelec i Neuvirth se stali hvězdami zápasů

Gólmani Ondřej Pavelec a Michal Neuvirth na dálku bojují o play off. Oba své týmy dotáhli k vítězství a oba byli vyhlášeni hvězdami zápasu. Blíž k cíli je ale stále Neuvirth z Washingtonu.
10.04.2013 07:40 |

Nespokojený Neuvirth chce pryč z Washingtonu

Hokejový brankář Michal Neuvirth by rád opustil Washington, kde v této sezoně ztratil svou pozici a aktuálně je v kádru Capitals až gólmanem číslo tři. Hráčův zástupce Patrik Štefan přiznal, že již neformálně informoval vedení klubu, že by Neuvirth tým rád opustil.
03.01.2014 12:40 |

Osobnosti: Michal Neuvirth (97 článků)

Krejčí rozhodl o výhře Bostonu, Neuvirth dál vládne statistikám

Po krátké přestávce se v noci vrátila NHL. Klíčovými postavami svých týmů byli bezchybný brankář Michal Neuvirth a útočník David Krejčí, který gólem v předposlední minutě vystřelil Bostonu vítězství 4:3 nad New Yorkem Rangers. U vítězné branky Flyers asistoval Jakub Voráček.
28.11.2015 11:15 |

Tlustý rozhodl o výhře Caroliny. Voráček se zranil. Mají se čeští fanoušci bát?

Český hokejista Jiří Tlustý se ve středečním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Caroliny 3:2 na ledě Philadelphie a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. V dresu Flyers i připsal asistenci Jakub Voráček. Útočník, který figuruje v nominaci pro Soči, ale pak musel ze zápasu kvůli zranění ruky odstoupit.
23.01.2014 09:25 |

Osobnosti: Jiří Tlustý (95 článků) , Jakub Voráček (230 článků) , Jiří Tlustý (95 článků)

Chcete hodovat s hvězdou NHL Krejčím? Večeře za 50 000!

Pojistka hvězdy z hokejové NHL, to není legrace za pár kaček, a tak bafuňáři z Pardubic vymysleli, jak si na ni přivydělat. Nechají vás povečeřet třeba s excelentním centrem Bostonu Davidem Krejčím (26) a vyjde vás to na 50 000 korun!
04.11.2012 05:20 |

Boston s Jágrem a Krejčím postoupil do konferenčního finále NHL

Hokejisté Bostonu s Jaromírem Jágrem a Davidem Krejčím v sestavě porazili v sobotu doma New York Rangers 3:1, celou sérii ovládli poměrem 4:1 a postoupili do finále Východní konference NHL. V něm se střetnou s Pittsburghem. Naopak Chicago odvrátilo první hrozbu vyřazení a po vítězství 4:1 nad Detroitem snížilo stav série na 2:3.
26.05.2013 09:35 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2181 článků)

Voráček s Kleslou sestřelili Calgary, Neuvirth vychytal Eliášovo New Jersey

Čeští hokejisté Jakub Voráček a Rostislav Klesla přispěli v úterním utkání NHL jednou brankou k výhře Columbusu 3:1 nad Calgary.
22.12.2010 10:15 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků) , Rostislav Klesla (17 článků)

Souboj českých gólmanů rozhodl střelou v prodloužení Voráček

V zápase Philadelphie s Detroitem proti sobě v bránách nastoupili čeští gólmani Michal Neuvirth a Petr Mrázek. Vyrovnané utkání nakonec ve prospěch Philadelphie rozhodl gólem v prodloužení na 4:3 Jakub Voráček, který si za to odnesl ocenění první hvězda zápasu.
03.11.2016 09:55 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků) , Michal Neuvirth (97 článků) , Petr Mrázek (77 článků)

Voráček rozhodl v prodloužení o výhře Columbusu

Český útočník Jakub Voráček rozhodl ve středečním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Columbusu na ledě New Yorku Islanders 4:3. Voráček se prosadil v třetí minutě nastaveného času, kdy dorazil do branky střelu Krise Rusella a připsal si svůj pátý gól v sezoně.
29.11.2010 13:45 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků)

Voráček je zvíře! Nasbíral čtyři nahrávky za zápas! Gól slavili Plekanec s Prospalem

Asistence? Jakub Voráček. Kdo nahrával? Voráček! Český forvard Philadelphie v duelu s Islanders připravil svým spoluhráčům hned ČTYŘI GÓLY!
18.02.2013 21:35 |

Voráček pomohl gólem k výhře Flyers

Útočník Jakub Voráček potvrdil pozici nejproduktivnějšího českého hráče v NHL, když ve čtvrtečním utkání svým 16. gólem v sezoně přispěl k výhře hokejistů Philadelphie na ledě Toronta 5:3. Prosadil se v 19. minutě, kdy si počíhal před odkrytou brankou na přihrávku Seana Couturiera a pohodlně vyrovnal na 2:2. Voráček dosud nasbíral 38 kanadských bodů, o osm víc než druhý Čech Patrik Eliáš z New Jersey.
05.04.2013 12:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Jakub Voráček (230 článků)

Voráček na MS? Jakube, přijeď!

Dvakrát startoval na hokejovém MS a dvakrát si domů odvezl medaili. Zlatou a bronzovou. Útočník Philadelphie Jakub Voráček (22) »umí dělat« světové medaile. Jen na klubové úrovni to zatím skřípe.
11.05.2012 12:15 |

NHL: Skvělý Neuvirth vychytal Capitals výhru

Český gólman inkasoval jen jednu branku. V kanadském souboji přetlačili Canadiens Senators. Sobotka a Polák asistovali u výhry St. Louis.Duchene a Stamkos vsítili hattrick.
05.11.2011 07:45 |