Voráček první hvězdou zápasu, Florida schytala debakl

Hokejový útočník Jakub Voráček se v utkání proti Bostonu bodově podílel na všech brankách Philadelphie a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Uzdravený Jiří Hudler oslavil návrat do sestavy Calgary dvěma asistencemi, i jeho zásluhou tak Flames uštědřili Jágrově Floridě nejvyšší porážku v sezoně.
14.01.2016 09:30 |

Osobnosti: Jakub Voráček (233 článků) , Jiří Hudler (254 článků)

Jágrova Florida byla aktivnější, Voráčka ale neuhlídala

Hokejový útočník Jakub Voráček byl vyhlášený třetí hvězdou zápasu poté, co v prodloužení rozhodl o výhře Philadelphie 3:2 nad Floridou. Týmu Jaromíra Jágra nepomohlo ani to, že byl na ledě výrazně aktivnější. Tomáš Plekanec konečně ukončil střelecký půst, v duelu Montrealu se St.Louis si připsal hned dva body a také se stal třetí hvězdou zápasu. Stejně jako gólman Detroitu Petr Mrázek.
07.12.2016 09:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2228 článků) , Tomáš Plekanec (269 článků) , Jakub Voráček (233 článků) , Petr Mrázek (88 článků)

Voráček dal gól, ale radovat se nemohl. Philadelphia schytala výprask

Český útočník Jakub Voráček se podruhé za sebou zapsal mezi střelce, ale svým gólem pouze mírnil debakl Philadelphie na ledě Chicaga 2:7-
12.12.2013 07:55 |

Osobnosti: Jakub Voráček (233 článků)

Hokejový milionář Voráček dal Heleně Zeťové dárek za víc jak 200 tisíc korun. Co mezi nimi je?

Hokejista Jakub Voráček a Helena Zeťová  (31) se potkali na benefici Karla Rachůnka, kde se dražily hokejové předměty, a jejíž výtěžek, celkem tři milióny korun, poputuje na postižené děti. Kuriózní a zároveň dojemná byla dražba bruslí tragicky zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka. O ty se totiž přetahovali právě hokejista celku Philadelphia Flyers Jakub Voráček a zpěvačka Helena Zeťová. Dražební souboj vyhrál Voráček, brusle si však nenechal a dal je darem populární zpěvačce.
05.06.2012 15:45 |

Osobnosti: Helena Zeťová (168 článků) , Jakub Voráček (233 článků) , Josef Vašíček (160 článků) , Karel Rachůnek (181 článků)

Tlustý rozhodl o výhře Caroliny. Voráček se zranil. Mají se čeští fanoušci bát?

Český hokejista Jiří Tlustý se ve středečním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Caroliny 3:2 na ledě Philadelphie a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. V dresu Flyers i připsal asistenci Jakub Voráček. Útočník, který figuruje v nominaci pro Soči, ale pak musel ze zápasu kvůli zranění ruky odstoupit.
23.01.2014 09:25 |

Osobnosti: Jiří Tlustý (96 článků) , Jakub Voráček (233 článků) , Jiří Tlustý (96 článků)

Krejčí a Voráček v NHL úřadovali! Oba vstřelili 2 góly a stali se hvězdami zápasu

Hokejový útočník Jakub Voráček se v sobotním utkání NHL podílel dvěma góly a asistencí na výhře Philadelphie 4:3 v prodloužení v Pittsburghu a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Stejné ocenění si vysloužil i David Krejčí, jenž dvěma brankami zařídil Bostonu vítězství 4:1 nad Buffalem.
13.04.2014 08:50 |

Osobnosti: Jakub Voráček (233 článků) , David Krejčí (200 článků)

Mladík Sekáč první hvězdou zápasu, v NHL zářili i Voráček s Pavelcem

Hokejista Jakub Voráček natáhl šňůru zápasů, ve kterých dokázal bodovat, už na osm utkání. V sobotu pomohl český útočník Philadelphii třemi asistencemi k výhře nad Coloradem 4:3. Povedený večer prožili také další čeští hokejisté.
09.11.2014 11:30 |

Voráček je zpět v elitní desítce, Jágr opět šplhal v historickém žebříčku

Útočník Jakub Voráček se opět vrátil do elitní desítky, když po téměř měsíci vstřelil v duelu s New York Rangers obě branky Philadelphie na 2:5. Odnesl si za to ocenění třetí hvězda zápasu, stejně jako Jaromír Jágr. Jeho Florida sice prohrála s Winnipegem 1:4, ale čtyřiačtyřicetiletý hráč si díky asistenci polepšil v historickém žebříčku nahrávačů. S 136 asistencemi je pátý.
05.01.2017 09:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2228 článků) , Jakub Voráček (233 článků)

Voráček se blýskl dvěma góly, Hemský debutoval v dresu Ottawy

Jakub Voráček se blýskl dvěma góly, přispěl tak k výhře Philadelphie 6:4 nad Washingtonem a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Premiéru si v novém působišti odbyl Aleš Hemský, jenž byl v den zápasu vyměněn z Edmontonu do Ottawy. Pardubický rodák se svými novými spoluhráči podlehl v Calgary 1:4.
06.03.2014 07:30 |

Osobnosti: Aleš Hemský (81 článků) , Jakub Voráček (233 článků)

Hurikán Tlustý hlavní hvězdou zápasu. Voráček je zraněný

Český hokejista Jiří Tlustý se ve středečním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Caroliny 3:2 na ledě Philadelphie a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Kladenský odchovanec přihrál na první branku utkání a v 54. minutě rozhodl o vítězství Hurricanes, když úspěšnou dorážkou zlomil nerozhodný stav.

Osobnosti: Jiří Tlustý (96 článků) , Jiří Tlustý (96 článků)

Voráček vládne v NHL, vyhlásili ho první hvězdou týdne

Český útočník Jakub Voráček z Philadelphie byl v NHL jmenován první hvězdou uplynulého týdne.
25.02.2013 22:40 |

Faksa byl vyhlášen hvězdou zápasu, Jágr znovu bodoval

Český útočník Radek Faksa se jedním gólem podílel na vítězství Dallasu 3:2 v prodloužení nad Los Angeles. Dvaadvacetiletý forvard se prosadil popáté v sezoně a po skončení utkání byl navíc vyhlášen první hvězdou zápasu. Bodově se v noci na dnešek prosadil také Michael Frolík, který se dvěma přihrávkami podepsal pod výhru Calgary 4:1 v duelu s Vancouverem. Asistenci si připsal rovněž Jaromír Jágr, jeho Florida však v nájezdech prohrála s Detroitem.
24.12.2016 09:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2228 článků) , Michael Frolík (157 článků) , Radek Faksa (10 článků) , Michael Detroit (5 článků) , Michael Michael (991 článků)

Voráček rozhodl v prodloužení o výhře Columbusu

Český útočník Jakub Voráček rozhodl ve středečním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Columbusu na ledě New Yorku Islanders 4:3. Voráček se prosadil v třetí minutě nastaveného času, kdy dorazil do branky střelu Krise Rusella a připsal si svůj pátý gól v sezoně.
29.11.2010 13:45 |

Voráček je zvíře! Nasbíral čtyři nahrávky za zápas! Gól slavili Plekanec s Prospalem

Asistence? Jakub Voráček. Kdo nahrával? Voráček! Český forvard Philadelphie v duelu s Islanders připravil svým spoluhráčům hned ČTYŘI GÓLY!
18.02.2013 21:35 |

Voráček pomohl gólem k výhře Flyers

Útočník Jakub Voráček potvrdil pozici nejproduktivnějšího českého hráče v NHL, když ve čtvrtečním utkání svým 16. gólem v sezoně přispěl k výhře hokejistů Philadelphie na ledě Toronta 5:3. Prosadil se v 19. minutě, kdy si počíhal před odkrytou brankou na přihrávku Seana Couturiera a pohodlně vyrovnal na 2:2. Voráček dosud nasbíral 38 kanadských bodů, o osm víc než druhý Čech Patrik Eliáš z New Jersey.
05.04.2013 12:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Jakub Voráček (233 článků)

Voráček nasměroval Columbus k výhře nad Montrealem

Český hokejista Jakub Voráček se v úterním utkání NHL podílel dvěma asistencemi na vítězství Columbusu 3:0 nad Montrealem a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.
03.11.2010 08:05 |

Voráček v NHL pomohl k výhře Columbusu

05.11.2010 07:10 |

Voráček zastoupil Jágra a dotáhl Flyers k výhře

Český útočník Jakub Voráček přispěl v pátečním utkání NHL gólem a asistencí k výhře Philadelphie 3:1 nad Montrealem a stal se druhou hvězdou zápasu. Flyers rozhodli o svém vítězství v rozmezí 34. až 40. minuty, kdy třemi góly otočili z 0:1.
26.11.2011 09:20 |

Voráček řádil při kanonádě Philadelphie. Plekanec a Prospal skórovali

Český útočník Jakub Voráček zaznamenal poprvé během jednoho utkání NHL čtyři asistence a byl jedním z hlavních strůjců vysokého vítězství Philadelphie 7:0 na ledě New Yorku Islanders. Kladenský odchovanec, jenž si připsal přihrávku u úvodních čtyř branek týmu, byl po zápase vyhlášen druhou hvězdou zápasu.
19.02.2013 10:05 |

Voráček nahrál na dva góly. Po dvou asistencích si připsali i Krejčí se Sobotkou

Český útočník Jakub Voráček zaznamenal ve čtvrtečním utkání NHL dvě finální přihrávky, díky kterým Philadelphia porazila Montreal 2:1, a stal se třetí hvězdou zápasu. Stejné bilance dosáhl i Vladimír Sobotka, jenž podpořil vítězství St. Louis 6:3 nad Torontem, a David Krejčí. Šternberský rodák pomohl dvěma asistencemi k výhře Bostonu 4:2 na ledě Edmontonu.
13.12.2013 07:15 |

Osobnosti: Vladimír Sobotka (87 článků) , Jakub Voráček (233 článků) , David Krejčí (200 článků)