Voráček na nároďák také kašle, Vůjtkova parta bude v Rusku pro ostudu!

Český národní tým si nejspíše na nadcházejícím šampionátu uřízne pořádnou ostudu, jelikož nabídku na reprezentování odmítá jeden hráč za druhým.
28.04.2016 18:00 |

Hokejový milionář Voráček dal Heleně Zeťové dárek za víc jak 200 tisíc korun. Co mezi nimi je?

Hokejista Jakub Voráček a Helena Zeťová  (31) se potkali na benefici Karla Rachůnka, kde se dražily hokejové předměty, a jejíž výtěžek, celkem tři milióny korun, poputuje na postižené děti. Kuriózní a zároveň dojemná byla dražba bruslí tragicky zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka. O ty se totiž přetahovali právě hokejista celku Philadelphia Flyers Jakub Voráček a zpěvačka Helena Zeťová. Dražební souboj vyhrál Voráček, brusle si však nenechal a dal je darem populární zpěvačce.
05.06.2012 15:45 |

Osobnosti: Helena Zeťová (168 článků) , Jakub Voráček (230 článků) , Josef Vašíček (160 článků) , Karel Rachůnek (181 článků)

Voráček rozhodl v prodloužení o výhře Columbusu

Český útočník Jakub Voráček rozhodl ve středečním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Columbusu na ledě New Yorku Islanders 4:3. Voráček se prosadil v třetí minutě nastaveného času, kdy dorazil do branky střelu Krise Rusella a připsal si svůj pátý gól v sezoně.
29.11.2010 13:45 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků)

Voráček je zvíře! Nasbíral čtyři nahrávky za zápas! Gól slavili Plekanec s Prospalem

Asistence? Jakub Voráček. Kdo nahrával? Voráček! Český forvard Philadelphie v duelu s Islanders připravil svým spoluhráčům hned ČTYŘI GÓLY!
18.02.2013 21:35 |

Voráček pomohl gólem k výhře Flyers

Útočník Jakub Voráček potvrdil pozici nejproduktivnějšího českého hráče v NHL, když ve čtvrtečním utkání svým 16. gólem v sezoně přispěl k výhře hokejistů Philadelphie na ledě Toronta 5:3. Prosadil se v 19. minutě, kdy si počíhal před odkrytou brankou na přihrávku Seana Couturiera a pohodlně vyrovnal na 2:2. Voráček dosud nasbíral 38 kanadských bodů, o osm víc než druhý Čech Patrik Eliáš z New Jersey.
05.04.2013 12:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Jakub Voráček (230 článků)

Český hokejový nároďák posílí střelec Michálek: To bude útok!

Žádný strach! Brankáři z NHL sice nepřijeli, obrana je možná trochu děravá, ale útok – to bude nádhera! Český hokejový nároďák posílí pro mistrovství světa ve Švédsku a Finsku (začíná už v pátek) i kanonýr Ottawy Milan Michálek. Přesto až kouč Hadamczik dnes večer oznámí seznam 25 jmen pro šampionát, nechá si ještě otevřená vrátka. Pro Jágra, nebo Eliáše!
29.04.2012 12:10 |

Osobnosti: Milan Michálek (120 článků)

Aby nároďák nedopadl jako Muamba... Bude kontrola srdíček!

Všechno špatné je vždy k něčemu dobré! Po selhání srdce Fabriceho Muamby se okamžitě vyrojily nápady na prevenci a český fotbalový nároďák půjde také s dobou.
21.03.2012 12:15 |

Hokejista Jakub Voráček EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Na příchod miminka se těším, ale zatím si užívám života

Jeden z našich nejlepších hokejistů dnešní doby Jakub Voráček se již brzy stane tatínkem. Redakci eXtra.cz se svěřil, jak je to se jménem škvrněte, jak se na jeho příchod připravuje a také kde bude nabírat síly, než se miminko narodí. A také nám prozradil, kde se bude tady v Čechách pohybovat, což je něco pro místní zlatokopky. Dámy, ale máte smůlu, Kuba je věrný typ, takže holky z Kozičky, dejte si vodpal.
06.06.2016 09:05 |

Nároďák si jde pro prémie: Nadělejte z Bulharů figurky za 175 000!

Ještě jedna výhra a bude na vánoční dárky! Jestli český fotbalový nároďák dnes v kvalifikaci MS na Letné rozbije Bulharsko, půjdou si hráči na svaz pro slušné prémie.
16.10.2012 12:05 |

Renomovaný historik: Vzpomeňme na ty prosté, zaprášené a unavené vojáky. Berme Rusko takové, jaké je a nevytvářejme pohádky

VÝROČÍ KONCE DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY Historik Emil Voráček, který se specializuje na dějiny Ruska ve 20. století a československo-sovětské vztahy se pro ParlamentníListy.cz zamýšlí nad tématy, která se objevují s výročím konce druhé světové války. Doktor Voráček neopomíná ani současné vztahy k Rusku, nedostatečnou výuku moderní historie ve školách či nedávnou „kauzu“ společné fotky hejtmana Haška s Nočními vlky.
11.05.2016 08:55 |

Nároďák smetli neškodní Finové: Česko mezi trpaslíky!

Hrůza a zmar! Fotbalový nároďák, který před pár lety z druhého místa žebříčku FIFA děsil celý svět, už nepřehraje ani Finsko (0:1), 96. tým planety. Co s námi teprve udělají 53. Arméni či šestí Italové? Skončí propad, nebo se Bílkova družina stane také fotbalovým trpaslíkem?
13.09.2012 12:15 |

Nároďák odletěl do Skotska: Chlapi, máte všechno?

Podruhé během 23 dnů nastoupil fotbalový nároďák do letadla a odletěl k zápasu. Po hanebném výbuchu v Norsku (0:3) ho zítra čeká ve Skotsku (od 16.00 vysílá ČT4) kvalifi kační bitva o postup na ME 2012 na život a na smrt. A reprezentanti se dušují, že všechno bude jinak.
02.09.2011 12:05 |

Nároďák ustál Čechův kiks a drží šanci na postup: ŽIJEME!

Byl to nervák, ale vyšlo to! Od pátečního propadáku s Ruskem zázračně polepšený český nároďák porazil na Euru díky úvodu snů Řecko 2:1 a živí šanci na postup ze skupiny A do čtvrtfinále. Pokud v sobotu porazí Poláky (jejich duel s Ruskem skončil po uzávěrce), bude tam!
13.06.2012 12:05 |

Fotbalový nároďák odletěl do Litvy: S bagáží pro baráž?

Zatracovaný útočník Milan Baroš vláčel Ruzyní bagáž. Cestoval s ní do Litvy, kde fotbalový nároďák zítra (od 20.45 vysílá ČT4) musí vykopat postup do baráže o EURO 2012 ze 2. místa skupiny I.
10.10.2011 12:05 |

Osobnosti: Milan Baroš (336 článků)

Voráček kapitánem, brankářskou jedničkou bude Salák

Kapitánské céčko bude v průběhu hokejového světového šampionátu na dresu nosit Jakub Voráček. Jasno je také v otázce prvního brankáře. Reprezentační kouč Vladimír Růžička se rozhodl pro Alexandra Saláka.
27.04.2015 19:30 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků) , Vladimír Růžička (290 článků) , Vladimír Růžička (286 článků)

Furch s Dány po 163 minutách na MS kapituloval. A Češi poprvé na turnaji prohráli!

Obdivuhodný příběh skončil. Dominik Furch dnes v české brance poprvé na mistrovství světa inkasoval. Šestadvacetiletý gólman Omsku se na turnaji představil potřetí a dlouho přidával další minuty ke své předešlé 2 hodiny hry trvající neprůstřelnosti. Po výhrách proti Rusku (3:0) a Norsku (7:0) jej však po 163 minutách hry překonal Dán Madsen a vyrovnal ve 3. třetině na 1:1. V rozhodujících nájezdech pak Furch nechytil ani jeden a Češi s Dány podruhé za sebou na MS prohráli na penalty. Je to první porážka Vůjtkova výběru na turnaji.
15.05.2016 15:25 |

Losování kvalifikace na MS 2014: Češi, třeste se!

Bože, jak hluboko jsme klesli! Od vzniku samostatné české reprezentace na tom fotbalový nároďák tak mizerně nebyl. V žebříčku FIFA sjel soubor Michala Bílka až na 38. příčku. To je  nejhorší pozice od srpna 1994, kdy byl nároďák na 44. pozici.
29.07.2011 12:05 |

Osobnosti: Michal Bílek (364 článků)

Fotbalový nároďák na cestách: Po zemětřesení do země vraha

Tenhle cestovní plán by nevymyslel ani mistr horrorů Alfred Hitchcock. V červnu putoval fotbalový nároďák do Japonska, nad nímž se po zemětřesení vznášel radioaktivní mrak z Fukušimy. Teď poletí do Osla, kde šílený vrah Breivik zabil 77 lidí.
03.08.2011 12:15 |

Osobnosti: Alfred Hitchcock (89 článků)

Česko – Ukrajina 4:0, zatracovaný nároďák najednou předvedl fotbal a góly: Zázrak!

Sláva! Češi nezapomněli hrát fotbal. Nároďák včera přiložil vytočeným fanouškům pořádně hojivou náplast na rány, které jim způsobil debaklem v Norsku a usmolenou plichtou ve Skotsku. Vyjukanou a naivní Ukrajinu semlel 4:0, což je nejvyšší výhra od 9. září 2009, kdy Česko porazilo San Marino 7:0. A nejvyšší vítězství pod taktovkou kouče Bílka.
07.09.2011 12:05 |

Hokejový nároďák v rozkladu – Ondřej Pavelec: NEJEDU!

Další rána dopadla na český hokejový nároďák! Pouhý den poté, co kvůli bolavé kyčli odpískal start na MS kapitán Rolinek, dorazila ze zámoří hotová jobovka: Winnipeg nechce na šampionát pustit gólmanské eso Ondřeje Pavelce (24)! Ten se šéfům nevzepřel – NEJEDE!
12.04.2012 12:21 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (234 článků)