Článek

Vondrouš (BPP): Sebevražedný útok se nesmí vyplatit. To je řešení!

 
Když spácháte nějaký trestný čin a díky tomu něco získáte, tak vám soud takovou věc nebo peníze zabaví. Podstatou evropského práva je, že se zločin nesmí vyplácet. Zrůdné zločiny pod zástěrkou svaté války a fanatismu se ovšem vyplácejí.
18.07.2016 09:50 |

podobné články

Podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (53 článků) , Keith Richards (53 článků)

Střelec z Chrastavy Vondrouš zveřejnil celý výslech prezidenta

 
Pavel Vondrouš, který se před časem zviditelnil tím, že v Chrastavě střílel plastové kuličky na prezidenta Václava Klause, pokračuje ve zveřejňování podrobností z policejního spisu. A to i přesto, že mu za zveřejnění hrozí vysoká pokuta. Policie tvrdí, že Vondrouš byl poučen, jak se spisem zacházet. Bude-li porušen zákon, je připravena jednat.
06.11.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)

ROK POTÉ: Vondrouš má knihu o střelbě na Klause v Chrastavě. Přečtěte si přepis komunikace ochranky

 
Rok poté, co Pavel Vondrouš vystřelil na tehdejšího prezidenta Václava Klause, je tu novinka. Vondrouš sepsal knihu, v níž chce mimo jiné zveřejnit své skutečné motivy k útoku na Klause.
30.09.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)

Jak se hraje za ženskou asasínku - dojmy z AC III: Liberation

 
Nesmí se mluvit o příběhu. Nesmí se mluvit o velikosti týmu. Nesmí se mluvit o budoucnosti hry. Nesmí se mluvit o spojení s Assassin's Creed III. Nesmí se mluvit o multiplayeru. O čem se může mluvit? O Assassin's Creed III: Liberation na PS Vita. Ale, nezapomeňte, nesmí se mluvit o... Producent Martin Capel působí skromně. Nesměle naznačuje, že by se chtěl bavit o hře, o...
22.12.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6105 článků)

Sebevražedný útok v Afghánistánu zanechal nejméně 22 mrtvých

 
AKTUALIZOVÁNO. Nejméně 22 mrtvých a zhruba 50 zraněných si dnes vyžádal sebevražedný bombový útok na neklidném jihu Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury s odvoláním na místní policii. K odpovědnosti se přihlásilo povstalecké hnutí Taliban.
06.06.2012 09:40 |

podobné články

Teroristé plánovali sebevražedný útok na Den nezávislosti: Úřady vydaly rodině Carnajevovo tělo

 
Společně plánovali sebevražedný útok svátek nezávislosti 4. července, nakonec se ale rozhodli bratři Carnajevové spáchat teroristický čin během bostonského maratonu. Úřady již vydaly tělo zemřelého příbuzným tělo Tamerlana Carnajeva (†26). Pohřeb bude probíhat utajeně.
03.05.2013 07:45 |

podobné články

Afghánský prezident odsoudil sebevražedný útok, který přinesl smrt českým vojákům

 
Afghánský prezident Hamíd Karzáí dnes odsoudil úterní sebevražedný útok, při němž nedaleko základny Bagrám zahynuli čtyři čeští vojáci a několik afghánských civilistů, včetně dětí. Informoval o tom dnes list The Kabul Times.
09.07.2014 11:11 |

podobné články

Sebevražedný útok v Saúdské Arábii má na svědomí 21 mrtvých a 80 zraněných

 
Islámský stát opět udeřil! Tentokrát v Saúdské Arábii přímo v mešitě v době polední modlitby. Sebevražedný útok si vyžádal 21 životů a dalších 80 lidí je zraněno.
23.05.2015 09:00 |

podobné články

Sebevražedný útok v afghánské mešitě. Na místě je asi 30 mrtvých

 
Téměř 30 mrtvých a kolem šedesáti raněných si vyžádal sebevražedný útok v šíitské mešitě ve městě Herát na západě Afghánistánu. Zřejmě dva lidé zaútočili uprostřed večerních modliteb, v mešitě byly tři stovky věřících. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na místní policii.
01.08.2017 22:50 |

podobné články

Asi už nevěděl kudy kam, říkají sousedi o střelci na prezidenta

 
Pavel Vondrouš (26), který v pátek v Chrastavě na Liberecku střílel plastovou pistolí na Václava Klause, zůstává v cele předběžného zadržení v Liberci. Mladíkův osud závisí na verdiktu vyšetřovatelů a libereckého státního zástupce. Vondrouš má čistý trestní rejstřík a sousedé o něm mluví jako o pracovitém člověku.
29.09.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)

Atentátník na prezidenta Václava Klause Pavel Vondrouš: Z vazby rovnou na »šichtu«!

 
Střelec z plastové pistole Pavel Vondrouš (26), jehož jméno si skloňuje celá republika a který je teď celosvětově znám jako atentátník na Václava Klause, je už dva dny na svobodě. Poté, co v pátek v Chrastavě zaútočil na prezidenta kuličkovou pistolí na airsoft, strávil noc na sobotu v cele. Následně byl obviněn z výtržnictví a po výsleších ještě večer propuštěn na svobodu. Trestu ale neunikne. Hrozí mu až 2 roky v kriminále.
01.10.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)

Nechtěl jsem nikomu ublížit, říká o střelbě na prezidenta Vondrouš

 
Pachatel útoku na prezidenta Václava Klause, Pavel Vondrouš, se o plánované návštěvě hlavy státu dozvěděl tři týdny předem. Přípravy zaútočit na hlavu státu přišly o týden později.
01.10.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)

VIDEO Atentátník Pavel Vondrouš: Klaus by se mi měl omluvit!

 
Zaútočil na prezidenta, zranil ho do krve, ale sám od něj očekává omluvu. Dělník Pavel Vondrouš (26), který v pátek v Chrastavě na Liberecku vystřelil na Václava Klause (71) sedm ran kuličkovou pistolí na airsoft, dokonce tvrdí, že prezident by mu měl být vděčný. Ukázal mu prý, jak nefungují jeho bodyguardi. V rozhovoru pro deník Aha! prozradil pikantní podrobnosti přípravy svého činu.
02.10.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)

Atentátník Vondrouš dluží téměř 100 000 Kč. Víme, za co!

 
Muž, co vystřelil na prezidenta Klause, má obrovské dluhy. Uvedl, že jsou za nesplacenou pokutu za jízdu načerno. Redaktoři TN.cz ale zjistili, že dluhy Vondrouš nasekal jinak!
02.10.2012 13:25 |

podobné články

Nejsem gauner, tvrdí Vondrouš a podává trestní oznámení na Vidíma

 
Pavel Vondrouš, který v pátek odpoledne střílel po prezidentu Václavu Klausovi plastovými kuličkami, podal v úterý trestní oznámení pro pomluvu na poslance ODS Jana Vidíma. Vadí mu, že se o něm vyjadřoval jako o gaunerovi.
02.10.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků) , Jan Vidím (72 článků)

Vondrouš nabídl Klausovi odškodné za prostřelené sako

 
Pavel Vondrouš, který před týdnem zaútočil na prezidenta Václava Klause kuličkovou pistolí, nabídl Klausovi odškodnění. Chce mu uhradit zničené sako a košili. Není však jasné, kde by peníze vzal, čelí totiž exekuci.
05.10.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)

Atentátník Vondrouš nabídl Klausovi odškodné za zničené sako

 
Pavel Vondrouš, šestadvacetiletý muž, který před týdnem zaútočil na prezidenta republiky Václava Klause sportovní airsoftovou pistolí, nabídl Klausovi finanční odškodění. Chce mu uhradit prostřelené sako a košili, případně i bolestné.
05.10.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)

Atentátník Vondrouš: Hrad neodpovídá, pošlu peníze poštou

 
Pavel Vondrouš, šestadvacetiletý muž, který minulý týden v Chrastavě vystřelil z airsoftové pistole na prezidenta republiky sedm plastových kuliček, nabídl Václavu Klausovi odškodné za zničené sako a košili. Na jeho dopis ale nikdo neodpovídá, peníze proto hodlá poslat poštou.
06.10.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)

Atentátník Vondrouš chce odškodnit Klause!

 
Pavel Vondrouš (26), který před týdnem postřelil prezidenta Václava Klause (71) kuličkovou pistolí, chce hlavu státu finančně odškodnit!
06.10.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8707 článků)