Volejbalistky opět neuhrály ani set a na ME skončily desáté

České volejbalistky se rozloučily s mistrovstvím Evropy hladkou porážkou 0:3 s Tureckem, kterému podlehly po setech 16:25, 20:25 a 23:25 a obsadily konečné desáté místo.
01.10.2009 22:45 |

České volejbalistky vyhrály na ME jen jednou, skončily desáté

02.10.2009 13:05 |

ZKLAMÁNÍ! Kiki a Maki nečekaně vypadly. Překvapilo je neznámé Vanuatu

První kolo play off a hned konec! Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová s Markétou Slukovou vypadly na mistrovství světa po nečekané prohře s hráčkami ze souostroví Vanuatu. Proti dvojici Miller Elwinová - Henriette Iatikaová neuhrály ani set...
04.07.2013 17:45 |

Osobnosti: Kristýna Kolocová (74 článků) , Markéta Sluková (83 článků)

Volejbalistky KP Brno prohrály ve Vyzývacím poháru v Baku 0:3

Volejbalistky KP Brno prohrály v úvodním utkání čtvrtfinále Vyzývacího poháru v Baku s týmem Igtisadči za 66 minut hladce 0:3. Domácí volejbalistky s kvalitními zahraničními posilami splnily roli favoritek a měly po celý zápas hru ve své režii. Ani jednou nepustily své protivnice do vyrovnanější koncovky.
23.02.2011 17:45 |

České tenistky jsou v kritické situaci. Po Šafářové prohrála i Kvitová

Cesta českých tenistek do fedcupového finále se pořádně zkomplikovala. Češky prohrávají po prvním dnu semifinále Fed Cupu v Itálii 0:2 a vzdaluje se jim sen o třetím triumfu v soutěži po sobě. Obhájkyně tituly neuhrály v úvodních dvouhrách na antuce v Palermu ani set. Po Lucii Šafářové neuspěla ani týmová jednička Petra Kvitová, která podlehla Robertě Vinciové 4:6 a 1:6.
20.04.2013 15:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1474 článků)

ME: České volejbalistky prohrály ve čtvrtfinále s Německem

České volejbalistky se o překvapení na mistrovství Evropy nepostaraly a skončily ve čtvrtfinále. Svěřenkyně trenéra Jiřího Šillera dnes v Bělehradu podlehly Němkám hladce 0:3 po setech 18:25, 20:25 a 17:25.
29.09.2011 18:45 |

Fed Cup: Češky po prvním dnu prohrávají s Italkami 0:2

České tenisové reprezentantky neuhrály v semifinále Fed Cupu ani jeden set.
24.04.2010 16:30 |

České tenistky v semifinále Fed Cupu neuspěly, neuhrály ani set

České tenisové reprezentantky utrpěly od Itálie debakl 0:5. Do finále Fed Cupu tak postupují obhájkyně titulu.
25.04.2010 14:30 |

Dostali jsme lekci, řekl kapitán tenistek Pála

České tenistky neuhrály v semifinále Fed Cupu s Itálií ani set a v Římě prohrály jasně 0:5. Podle kapitána Petra Pály dostal český tým lekci z antukového tenisu.
25.04.2010 22:10 |

Volejbalistky se na ME nejprve rozehřály a pak přejely Rumunsko

České volejbalistky porazily v úvodním vystoupení na mistrovství Evropy pořádaném v Itálii a Srbsku ve skupině C tým Rumunska 3:0. Soupeřky držely krok set a půl, poté už na palubovce dominovaly svěřenkyně trenéra Jiřího Šillera.
24.09.2011 22:00 |

Klasika Jet Set Radio se objeví na PC, XBLA a PSN

Stará známá klasika Jet Set Radio, která vyšla na Dreamcastu v roce 2000, se vrátí. Jet Set Radio vyjde ve vylepšené "HD" verzi ještě letos v létě na Xbox Live Arcade, PC a PlayStation Network, jak na svém blogu oznámila Sega. Pokud vám Jet Set Radio nic neříká, tak se ve hře připojíte k pouličnímu gangu GGs ve futuristické verzi Tokia. Právě tam budete bojovat...
28.02.2012 18:30 |

KIKI a MAKI v Číně skončily deváté. Byl to letos jejich poslední zápas?

Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková skončily na grandslamovém turnaji Světového okruhu v Číně na devátém místě.
26.10.2013 10:00 |

Kiki a Maki letos titul neobhájí, skončily v osmifinále

Plážové volejbalistky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová skončily na turnaji Světového okruhu v Praze v osmifinále a obsadily deváté místo. Obhájkyně titulu z loňského roku, které byly na Štvanici posledními českými zástupkyněmi, prohrály s čtvrtým nasazeným párem Maria Clara, Carol z Brazílie po setech 21:19, 13:21 a 11:15.
23.05.2015 15:11 |

České volejbalistky opět nebudou chybět na mistrovství Evropy

České volejbalistky se probojovaly na mistrovství Evropy, které se v příštím roce uskuteční v Srbsku a v Itálii.
29.05.2010 22:25 |

České volejbalistky se probojovaly na mistrovství Evropy, které se v příštím roce uskuteční v Srbsku a v Itálii. O svém postupu rozhodly ještě před závěrečným nedělním zápasem dnešním vítězstvím 3:1 nad Francií na druhém kvalifikačním turnaji ve francouzském Agde. Na evropském šampionátu si český tým zahraje potřetí za sebou.
30.05.2010 19:20 |

České volejbalistky ovládly zápas Evropské ligy v Izraeli

České volejbalistky porazily ve svém třetím vystoupení v Evropské lize v izraelské Raananě domácí reprezentaci za 76 minut hladce 3:0. Připsaly si tak druhou výhru v soutěži a vedou tabulku skupiny B. Odveta je na programu v sobotu večer opět v Raananě.
03.06.2011 17:10 |

Historický úspěch. České volejbalistky si opět zahrají Grand Prix

České volejbalistky si druhý rok za sebou zahrají prestižní soutěž Grand Prix, která se rozšířila z loňských dvaceti týmů na osmadvacet. Zařazeny byly s dalšími sedmi celky do třetí skupiny, jež se po schválení nového formátu soutěže rozdělí na dvě čtveřice. Ty budou usilovat o postup do Final Four.
02.12.2013 16:05 |

Prostějovské volejbalistky suverénně získaly titul, letos ani jednou neprohrály

Volejbalistky Modřanské Prostějov zvítězily v třetím finále play off v Brně nad domácím týmem Královo Pole 3:0 a obhájily loňský titul.
28.04.2010 20:00 |

Volejbalistky Prostějova vykročily na cestu k evropskému výsluní

S nesmírnou lehkostí propluly volejbalistky Modřanské Prostějov domácí extraligou až k obhajobě titulu. V domácí soutěži neprohrály ani jeden z 37 zápasů a finálovou koncovku s KP Brno zvládly dokonce bez ztráty setu.
29.04.2010 12:10 |