Článek

Voda odnesla oktávku i s řidičem: Uplavala 2 kilometry!

 
Na průtrž mračen, která se v noci na sobotu přehnala Zlínskem, dlouho nezapomene majitel (58) Škody Octavia. Voda z rozvodněného potoka odnesla oktávku i s ním! Zatímco šoférovi pomohli z vody hasiči, auto uplavalo 2 kilometry daleko!
07.08.2016 20:20 |

podobné články

Podobné články

Hádku vyřešila Češka (38) v Chorvatsku po svém, skočila do moře a uplavala

 
Hodně svérázně vyřešila hádku s přáteli osmatřicetiletá Češka. Na dovolené v Chorvatsku uplavala na tři kilometry vzdálený ostrov. Policisté pak Češce naměřili 0,4 promile.
05.07.2012 11:55 |

podobné články

Vytrvalkyně Palfreyová UPLAVALA REKORDNÍCH 108 KILOMETRŮ. Nezastavili ji ani žraloci

 
Australanka britského původu Penny Palfreyová je novou rekordmankou ve vytrvalostním plavání na otevřeném moři. Osmačtyřicetiletá maratonkyně uplavala bez cizí pomoci 108 kilometrů, ve vodě strávila 40 hodin a 41 minut.
14.06.2011 10:05 |

podobné články

FANTASTICKÝ REKORD! Žena uplavala 108 kilometrů. Nezastavili ji ani žraloci

 
Australanka britského původu Penny Palfreyová je novou rekordmankou ve vytrvalostním plavání na otevřeném moři. Osmačtyřicetiletá maratonkyně uplavala bez cizí pomoci 108 kilometrů, ve vodě strávila 40 hodin a 41 minut.
14.06.2011 10:15 |

podobné články

Trávníček pronajímá svůj rolls-royce za 10 tisíc!

 
Herec Pavel Trávníček (60) šokoval, když si pořídil luxusní rolls-royce a ve voze s řidičem se producíroval v centru Prahy. "No co! Dědil jsem,“ pochlubil se Blesku. Po roce začne pronajímat. „Zaváděcí cena na pronájem auta s řidičem je deset tisíc korun,“ prozradila P lu s řidičem se prod už ho ale auto tolik nebaví a rozhodl se, že ho hercova partnerka Monika Fialková.
31.03.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (250 článků) , Monika Fialková (60 článků)

Hlavní třída v centru Reykjavíku se proměnila v kilometry dlouhou duhu

 
Zatímco ve vyprahlém Česku o duze můžeme ještě čtrnáct dnů leda snít, v centru hlavního města Islandu září kilometry dlouhé barevné pruhy. Duha tam však nevznikla v mlžném oparu, ale lidé ji namalovali na kilometry dlouhou hlavní třídu. Má být podporou radnice plánovaného průvodu Gay Pride.
11.08.2015 10:15 |

podobné články

Voda při lijáku strhla auto i s řidičem. Proud ho hnal 2 kilometry

 
Hasiči s policisty vytáhli dnes dopoledne z řeky Vláry u Brumova-Bylnice na Zlínsku osobní automobil, který v noci z pátku na sobotu odnesl rozvodněný potok Brumovka. Použili k tomu traktor s navijákem, řekla policejní mluvčí Lucie Javoříková.
07.08.2016 12:15 |

podobné články

Záhada utopeného auta na Rokycansku vyřešena: Co se stalo s řidičem?

 
Marně ho hledali a báli se o jeho život. Řidič žlutého Renaultu Megane, který byl nalezen převrácený na střeše uprostřed řeky Klabavy, nebyl k nalezení. Panovala značná obava, že se muž mohl při nehodě utopit a tělo pak odnesla voda. Vše je ale nakonec jinak.
19.03.2017 15:15 |

podobné články

Jak parkuje Miss Christová? Na trávníku v parku!

 
Pohotový čtenář zachytil neobvyklý způsob parkování Československé Miss Ivany Christové (40)! Ta se nezabývala hledáním místa u kraje silnice, ale svou oktávku střihla rovnou na trávník do parku! Prý se vyhýbala dopravní nehodě.
30.12.2010 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Christová (142 článků)

Z 13 tisíc na... Tipněte si, za kolik vnitro prodalo oktávku a další ojetiny

 
Tohle možná nečekali ani na ministerstvu vnitra. V pátek na aukčním serveru skončily dražby vyřazených aut. I když většina z nich má už svá nejlepší léta za sebou a počet najetých kilometrů se blížil 300 tisícům, jejich cena v posledních dnech závratně vzrostla.
07.02.2014 13:15 |

podobné články

To nemohl přežít! Řidič (26) omotal oktávku o strom, 19letý spolujezdec zahynul

 
Lidský život si vyžádala dopravní nehoda, která se stala dnes po poledni u Kaplice na Českokrumlovsku. Devatenáctiletý spolujezdec nepřežil náraz osobního automobilu do stromu.
14.04.2014 17:20 |

podobné články

VIDEO: Neznámý fajnšmekr znásilňuje bezbranná auta! Stihl už ojet oktávku a mazdu!

 
K naprosto nepochopitelnému činu se odhodlal mladík na Plzeňsku. Tenhle muž má nejspíše nějakou velkou úchylku, co se týče aut. Již dvakrát zaútočil na bezbranná auta, která proti jejich vůli znásilnil. Nejdříve si svou oběť vyhlédl, poté vytasil svůj pyj a znásilnil mazdu. Ta mu evidentně nebyla dost dobrá, tak své choutky nasměroval k další čtyřkolové, vystrašené Škodě Octavii. Majitelé frustrovaných aut se domáhají spravedlnosti. Jejich auta nikdo znásilňovat nebude!
03.01.2017 13:55 |

podobné články

Šéfdesignér Škody bude dělat bavoráky: Čtyři oči a konec!

 
Představil čtyřokou oktávku a skončil. Šéfdesignér automobilky Škoda Jozef Kabaň (44) v Mladé Boleslavi končí a přechází k německému výrobci automobilů, motocyklů a motorů BMW, kde rovněž povede designové oddělení.
09.02.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jozef Kabaň (3 články)

Auto odnesla povodeň: Po půl kilometru a dvou týdnech ho vytáhli

 
Ničivé povodně, které zasáhly Česko před dvěma týdny, už odkryly místa zkázy, stále ale probíhají úklidové práce a náprava napáchaných škod. Velká voda odnesla i osobní auto ze středočeské Libeře, které vylovili o půl kilometru dál.
18.06.2013 21:00 |

podobné články

Propad země pohltil autobus, během chvíle ho odnesla voda

 
Dramatické chvíle prožívali pasažéři, kteří v pondělí cestovali autobusem v brazilském státě Pará. Ten totiž zapadl na rozbahněné cestě a chvíli poté, co z něj cestující vystoupili, se propadl úplně a odnesla ho povodňová vlna, napsala agentura Reuters.
25.03.2015 12:06 |

podobné články

Katastrofa si nevybírá: Voda vyhnala z domova Bartošovou, Rolins i Rottrovou!

 
Do povědomí celého národa vtrhli jako velká voda. A teď velká voda dělá neplechu jim! Řeč je o českých celebritách, sportovcích, politicích i podnikatelích, kteří si vybrali luxusní sídla u nezvladatelných vodních toků v Praze i jejím okolí. Kdo musel opustit dům a koho voda odřízla od světa zjistilo Aha!
04.06.2013 12:05 |

podobné články

Veolia Voda pokračuje v prodeji „afrických karaf“ - společně stavíme studny v Etiopii.

 
Od 1. listopadu je v prodeji, v rámci projektu Voda pro Afriku, čtvrtá edice křišťálových karaf na vodu. Letos jsou karafy ozdobeny motivem zeber. Výtěžek prodeje půjde opět ve prospěch veřejné sbírky Skutečná pomoc společnosti Člověk v tísni. Finanční prostředky z letošní edice budou použity na opravu vybraného vodního vrtu na etiopském venkově. Charitativní projekt Voda pro Afriku pořádají společnosti Veolia Voda a Nadační fond Veolia společně se svými partnery.
08.11.2013 00:11 |

podobné články

Michaela Ochotská - Jezdí s řidičem pro jahody

 
PRAHA – Moderátorka Novy Michaela Ochotská (24) ale umí žít! Limuzína s řidičem – tou se teď prohání po pražských ulicích. Má chuť na jahody? Řidič okamžitě startuje a veze blonďatou princeznu z Barrandova až do Průhonic...
23.06.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (790 článků)

Soud: Nesedejte do auta s opilým řidičem, za zranění si pak můžete sami

 
Nejvyšší soud (NS) podruhé v krátké době rozhodl o tom, že člověk, který nasedne do auta s opilým řidičem, je spoluodpovědný za případný následek na svém zdraví. Tento právní názor se odráží například při rozhodování o výplatě pojistky, kterou soudy mohou snížit o procentní podíl zodpovědnosti spolujezdce.
25.01.2010 10:45 |

podobné články

Spolužáci Martinky (†15): Proč jela s opilým řidičem?!

 
Smrt Martinky (†15) při nehodě auta, řízeného opilým třiadvacetiletým řidičem, velmi zasáhla všechny, kteří ji měli rádi. Spolužáci ze základní školy v Hlohovci jí přímo ve školní budově udělali pietní místo s Martinčinou fotografií a hořícími svíčkami. Podle svých slov nechápou, proč Martinka tolik riskovala...
18.01.2011 12:15 |

podobné články