Článek

Vnadnou Milušku Bittnerovou ŠOKOVAL MILENEC: To, co po ní vyžadoval, ji dostalo na kolena!

 
Herečka Miluška Bittnerová (38) s nejbujnějšími ňadry v českém šoubyznysu je od mužů zvyklá na ledacos. Různé sexuální narážky nebo pozvánky na rande či jiné společenské aktivity, to už ji nerozhodí. Ale to, co po ní chtěl její milenec, tomu nechtěla ani věřit.
24.11.2016 22:35 |

podobné články

Podobné články

Obermaierová hledá postiženému synovi nevěstu: Olíbával i vnadnou Bittnerovou

 
Jen zřídka bere hvězda Ulice Jaroslava Obermaierová (69) do společnosti svého jediného syna Jardu (34). Tentokrát ale udělala výjimku. Synovi tak udělala obrovskou radost, což vyjádřil polibky. Nadšeně líbal i vnadnou Miluši Bittnerovou.
13.01.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (169 článků)

Bittnerová z Ordinace: Bublinky a boty dolů!

 
To by asi pacienti z Růžovky koukali, jak to jejich bývalá vrchní sestra Eliška Slavíková umí roztočit. Na narozeninovém mejdanu Jaroslavy Obermaierové Milušku Bittnerovou (34) zmohly bublinky a únava z organizace oslavy natolik, že si v průběhu večera nechala od kolegů sundat boty s vysokými podpatky a na večírku poletovala bosá.
12.04.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (169 článků)

I po třicítce ještě rostou? Miluška Bittnerová svoje pětky v džínových šatech nezkrotila

 
Herečku Milušku Bittnerovou jsme na žádném večírku pořádně dlouho nepotkali. "Mám spoustu práce, možná až v létě. Hraju ve čtyřech divadelních hrách, s nimiž jezdíme na zájezdy po celé republice, a jako novinku jsem si ještě přibrala pořad Dvanáct ve dvanáct na Českém rozhlase, takže musím pilovat spisovnou řeč, jelikož to posluchači vyžadují," vysvětlila.
22.05.2014 16:25 |

podobné články

Pro Milušku Bittnerovou je křupavý rohlík tabu

 
Alergie na lepek je považována za hrozbu dnešní doby. Přitom se lidem, kterým doktoři tuhle diagnózu odhalí, paradoxně uleví. Přestanou být totiž za hypochondry, začnou se léčit a mohou opět plnohodnotně žít. Podobné zkušenosti má i herečka Miluše Bittnerová (37), která je na bezlepkové dietě už několik let. Jaká úskalí to s sebou nese?
17.04.2015 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Bittnerová (165 článků)

Hříšný Ples v Rudolfinu aneb když nevíte, co s rukama, dejte je na čtyřky Milušky Bittnerové!

 
Jinak než s obřím dekoltem Milušku Bittnerovou (38) už neznáme. Své přírodní čtyřky vynesla i na Ples v Rudolfinu. To, že se Milušce nikdo nedívá do očí, nikoho nepřekvapí, ale kdo si na její vnady v ten večer nesáhl, jako by nebyl.
21.02.2016 13:00 |

podobné články

Vnadná Bittnerová: Setřela Krause a on z ní udělal feťačku

 
Tímhle hostem si Jan Kraus zavařil! Do své show na Primě si totiž pozval Milušku Bittnerovou (40), se kterou moderuje pořad v rádiu. A vnadná herečka ho před kamerami pořádně vypekla.
12.01.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1017 článků)

Bittnerová setřela Krause: On z ní udělal feťačku!

 
Tímhle hostem si Jan Kraus zavařil! Do své show na Primě si totiž pozval Milušku Bittnerovou (40), se kterou moderuje pořad v rádiu. A vnadná herečka ho před kamerami pořádně vypekla.
13.01.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1017 článků)

Bittnerová setřela Krause: On z ní udělal feťačku!

 
Tímhle hostem si Jan Kraus zavařil! Do své show na Primě si totiž pozval Milušku Bittnerovou (40), se kterou moderuje pořad v rádiu. A vnadná herečka ho před kamerami pořádně vypekla.
19.01.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1017 článků)

POTÍŽE S KOSTÝMY ve StarDance: Milušce Bittnerové vypadávají prsa, Piškulovi se škrtí jeho píšťalka

 
Taneční soutěž plná hvězd ještě nezačala a už se musí řešit první problémy. Produkci trápí hlavně to, aby se v přímém přenosu, který začne 8. října, nestal nějaký trapas. Třeba takové vypadlé ňadro, to by bylo něco. Největší problém mají s vnadnou herečkou Miluškou Bittnerovou. Jak chtějí zkrotit její bujné poprsí?
08.09.2016 15:50 |

podobné články

Poznali byste ji? Tahle kráska kdysi připravila o titul vnadnou Kubelkovou: Víme, co dnes dělá

 
Bývalá královna krásy, Miss z roku 1996 Petra Minářová, kdysi připravila o titul vnadnou Ivu Kubelkovou, která skončila druhá. V posledních letech po Petře není vidu ani slechu. Kde je jí konec? Na finále České Miss byla k nepoznání a málokdo nádhernou Petru poznal.
27.03.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (495 článků) , Petra Minářová (40 článků)

Dádo pozor: Tvůj manžel Felix Slováček přistižen na schůzce s vnadnou blondýnou s rty Angeliny Jolie

 
Felix Slováček odjakživa platil za proslulého českého donchuána. A nedá si pokoj ani ve svých sedmdesáti letech. Na oslavu 42. narozenin DJ Uwy dorazil s pořádně vnadnou blondýnou s neuvěřitelnými rty, které vypadaly, jako by předtím prošly rojem včel.
30.07.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2029 článků) , Felix Slováček (920 článků)

Zamilovaný Zounar (49): Sbalil vnadnou kolegyni!

 
Zamilovaný příběh jako z červené knihovny. Tak by se dala popsat láska Martina Zounara (49) a Betky Stankové (37). Na natáčení seriálu Přístav mezi Martinem a vnadnou herečkou přeskočila jiskra a už spolu několik měsíců tvoří pár. Za jejich setkání navíc může hercova expartnerka Simona Brdičková (39).
26.08.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zounar (190 článků)

Večírek StarDance: Anna K. líbala tanečníka, Bittnerová se objímala s milencem

 
Mejdan, jak se patří, kde pivo a víno teklo proudem, všichni se objímali a došlo i na líbání. Tak vypadal zahajovací večírek po prvním kole StarDance VII. Zadaná Anna K. (51) se nemohla od svého tanečníka odlepit. Pro Bittnerovou (38) si přišel milenec.
09.10.2016 13:30 |

podobné články

Omezení prezidentských milostí dostalo ve Sněmovně šanci

 
Sněmovna v pátek v úvodním čtení podpořila návrh ústavního zákona, který by v případě udělení milostí prezidentem republiky vyžadoval i kontrasignaci ze strany premiéra či pověřeného člena vlády. Návrh se koalici nepodařilo zamítnout a poslanci se jím budou zabývat ve výborech.
22.03.2013 10:45 |

podobné články

Paris Hilton křičela o pomoc, milenec ji škrtil v autě

 
Paris a její milenec Dough Reinhard se poprali před zraky fotografů. Milenec začal Paris dokonce i škrtit.
03.11.2009 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (593 článků)

Homosexuál Bendig ze SuperStar zase v posteli naletěl: První milenec ho okradl, druhý ho brutálně zneužil! Honzo, a tady máš celou pravdu!

 
Finalista třetí SuperStar "Honzík Bendig":http://www.extra.cz/tema/bendig-gay (19) aspiruje na titul nejnešťastnějšího homosexuála českého šoubyznysu. Jen co po předstírané heterosexualitě a jakozásnubách s kamarádkou "prošel komplikovaným coming outem":http://www.extra.cz/konecne-oficialni-gay-bendig-ze-superstar-stale-hleda-kluka-idealne-nekoho-kdo-nekrade-jako-jeho-posledni-milenec, kdy kvůli "provalení intimního vztahu se svým tehdejším manažerem Davidem Zurickem (23)":http://www.extra.cz/konecne-oficialni-gay-bendig-ze-superstar-stale-hleda-kluka-idealne-nekoho-kdo-nekrade-jako-jeho-posledni-milenec musel s pravdou ven, natrefil na dalšího gaye, který s ním podle všeho hraje hodně špinavou hru.
12.11.2013 09:46 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (243 článků)

Krotitelé dluhů II: Milušku schizofrenie zbavila soudnosti, ale dluhů ne

 
Zvládnou finanční poradci pomoci rozvedené matce tří dcer trpící schizofrenií? Paní Miluška podlehla svodům ,,výhodných" úvěrů, ale dnes nemá peníze na splátky ani na nájem v bytě.
10.11.2009 10:00 |

podobné články

Znásilnění školačky (14): Chlípník jí u soudu dělal návrhy

 
Jakoby toho neměl dost! Na to, že řidiči kamiónu Ladislavu G. (46) hrozí basa za znásilnění dvou dívek (14), u soudu se tvářil pohodově a na údajně zneužitou Milušku dokonce dělal cukrbliky. A její reakce? Na muže se překvapivě usmívala.
14.08.2012 15:40 |

podobné články

Zubatý farmář Jiří se nezdá: Z nesmělého jelimánka se vyklubal proutník, který by konečně rád zasunul! Podaří se?

 
Jiří, Jiří… Farmář s výrazným předkusem už asi hodně dlouho neměl babu, a tak pomalu zapomněl, že se s citlivou ženskou duší musí jednat jako v rukavičkách. Zejména co se týče chování ohledně jiných žen. V minulém díle proslulé reality show totiž Jiří poslal domů nápadnici Evu a nechal si na farmě Alenku a Milušku.
26.03.2014 07:55 |

podobné články