Článek

Vlajka IS a výstřely: Konvičkovci děsili turisty. Chovanec: Kreténismus

 
Na Staroměstském náměstí v Praze v neděli odpoledne vyvolali islamofobové v čele s Martinem Konvičkou pozdvižení. Místo piety k 21. srpnu 1968 simulovali okupaci armádou tzv. Islámského státu. Jediným výsledkem byli vyděšení turisté a panika. Policie celou akci rozpustila.
21.08.2016 17:10 |

podobné články

Podobné články

Nemáte pravdu, když tvrdíte, že vlajka EU je i naše, vzkázal Pehemu šéf svobodných

 
Na Pražském hradě už několik dní visí vlajka Evropské unie, kterou zde nechal vyvěsit prezident Miloš Zeman před podpisem takzvaného eurovalu. Celá událost se odehrála za přítomnosti předsedy Evropské komise Josého Manuela Barrosa. Podle politologa Jiřího Pehe toto Zemanovo gesto zasluhuje uznání. EU jsme totiž i my a vlajka je tudíž i naše. Šéf Strany svobodných občanů Petr Mach to však vidí jinak.
06.04.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (346 článků) , Miloš Zeman (20465 článků)

Na budově úřadu Libereckého kraje zavlaje tibetská vlajka

 
Pošesté v historii krajů zavlaje na budově Krajského úřadu Libereckého kraje 10. března tibetská vlajka. Připojení do mezinárodní kampaně „Vlajka pro Tibet“ a vyvěšení tibetské vlajky odsouhlasila rada kraje.
09.03.2016 19:25 |

podobné články

Stovky odpůrců Hradu na Staromáku: Ten Pi-Tchus. Rudé trenky s prasetem. Bolševik Zeman...

 
Staroměstské náměstí se pomalu chystá na nehradní oslavu státního svátku. Má jít o radostnou akci bez projevů zloby a naschválů, které podle pořadatelů akce zřejmě proudí z Hradu. Místopředseda Poslanecké sněmovny Petr Gazdík před pár dny svolal akci do podhradí na protest proti udělení/neudělení státního vyznamenání panu Jiřímu Bradymu. Akce se pomalu rozjíždí. Nechybí česká vlajka, vlajka EU, ale také vlajka s prasetem.
28.10.2016 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (878 článků) , Petr Gazdík (867 článků) , Jiří Zeman (1092 článků)

Dienstbier je jako Hitler! Konvičkovci jsou jako Hitler! Rozhlas přinesl výbušnou debatu

 
Konvičkovci jsou jako Hitler! Jiří Dienstbier (ČSSD) je jako Hitler! Na vlnách Českého rozhlasu došlo k velmi živé debatě sociologa Petra Hampla z Bloku proti islámu a starosty Benešova nad Ploučnicí Filipem Ušákem (Koalice PRO Benešov).
02.05.2016 20:50 |

podobné články

Dokud několik muslimů nezačalo agresivně vykřikovat a tlačit se směrem k účinkujícím, vše probíhalo v poklidu, hájí svou akci v Praze konvičkovci

 
Akce Okupanti obsazují Prahu, kterou v centru Prahy uspořádala Iniciativa Martina Konvičky, způsobila pozdvižení. Konvičkovci totiž v den výročí obsazení země vojsky Varšavské smlouvy sehráli na Staroměstském náměstí divadelní představení o obsazení země Islámským státem. Ke všemu se nyní vyjádřila sama Iniciativa na svém facebookovém profilu.
21.08.2016 18:50 |

podobné články

Útok na hotel v Egyptě: Ozbrojenci stříleli na autobus s turisty

 
Další útok na turisty v Egyptě! Skupina mužů dnes zaútočila u hotelu v egyptské Gíze ve chvíli, kdy před ním stál autobus přistavený pro turisty. Jeden z útočníků použil podle egyptských sdělovacích prostředků vzduchovku, ale nikomu se nic nestalo. Přední část hotelu a také autobus jsou lehce poškozeny. Zatímco policie tvrdí, že útočníci mířili na turisty, ministerstvo vnitra se domnívá, že terčem byli policisté.
07.01.2016 11:40 |

podobné články

Turisté na španělské pláži zažili nepěkné překvapení: Z člunu vyskočili migranti a děsili lidi

 
Tohle turisté ve Španělsku rozhodně nečekali. Najednou se u pláže objevila skupinka asi třiceti imigrantů ve člunu. Okamžitě se vylodili u pláže a začali utíkat. Vyděsili všechny turisty, kteří přijeli k moři relaxovat. Někteří z nich zavolali policii. Než ta však dorazila, tak uprchlíci se stačili rozutíkat.
10.08.2017 22:10 |

podobné články

Divokou honičku v Praze ukončily až policejní výstřely

 
Šílenou honičku v Praze ukončily až čtyři policejní výstřely. Podařilo se zadržet ženu a muže, třetí z nich policii stále uniká.
01.08.2010 15:35 |

podobné články

Opilci prchali Prahou před policií. Padly výstřely

 
Opilí muži bez řidičáku unikali v Praze strážníkům, nezastavily je ani varovné výstřely.
04.09.2010 13:00 |

podobné články

Honičku ulicemi Prahy ukončily až výstřely

 
Varovné výstřely museli ve středu časně ráno použít policisté, kteří v pražských ulicích pronásledovali zběsile ujíždějící auto. Posádku vozu se jim nakonec dopadnout podařilo.
08.09.2010 10:50 |

podobné články

Zběsilou honičku Prahou ukončily varovné výstřely

 
Varovné výstřely museli ve středu ráno použít policisté, kteří v pražských ulicích pronásledovali ujíždějící auto. Čtyřčlennou posádku kradeného vozu peugeot se jim nakonec podařilo dopadnout, řekla mluvčí pražské policie Eva Miklíková.
08.09.2010 15:35 |

podobné články

Ujíždějícího řidiče zastavily v Praze až výstřely policistů

 
Policisté ve středu nad ránem stíhali v Praze řidiče auta, který před nimi ujížděl, k jeho zastavení použili i výstřely. Informace potvrdila pražská policejní mluvčí Eva Miklíková.
08.09.2010 16:15 |

podobné články

U tupolevu padly 4 výstřely, tvrdí polský odborník

 
Podrobná analýza videonahrávky z místa pádu polského vládního letadla u ruského Smolensku vedla odborníky k šokujícímu zjištění. Ve filmu jsou zaznamenány čtyři výstřely ze zbraně! S novou informací přišly polské noviny Nasz Dziennik.
18.01.2011 13:20 |

podobné články

TV tipy a chyby: U mě dobrý, Žhavé výstřely i Jim Carrey

 
Televizní víkend bude plný humoru - v pátek přiletí Žhavé výstřely, v sobotu Jim Carrey jako Yes Man a v neděli to zakončí hřebejkovské retro U mě dobrý.
14.10.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (195 článků)

TV tipy a chyby: Čínská čtvrť, český thriller z 50. let i Žhavé výstřely 2

 
Televize na víkend chystá nový thriller z Československa padesátých let Kráska a netvor 1950, hollywoodskou klasiku Čínská čtvrť nebo parodii Žhavé výstřely 2.
21.10.2011 12:20 |

podobné články

Varovnými výstřely policisté zastavili utíkajícího řidiče

 
Až varovné výstřely zastavily muže, který na Brněnsku utíkal policistům. Předtím ho chytili v autě pod vlivem drog a se zákazem řízení.
14.05.2012 10:50 |

podobné články

Tajemná sebevražda policistovy ženy: Vyšly dva výstřely!

 
Dva výstřely údajně zazněly ve čtvrtek odpoledne z usedlosti v centru Slavonic na Jindřichohradecku. Už nikdo se ale patrně nedozví, co vedlo Lucii (†32) stisknout spoušť manželovy (36) policejní zbraně.
07.09.2012 05:20 |

podobné články

Valeria Golinová: Žhavé výstřely mám pořád ráda

 
Italská herečka Valeria Golinová, která hrála mimo jiné ve slavných hollywoodských filmech jako Rain Man, Žhavé výstřely a Leaving Las Vegas, přivezla do Karlových Varů snímek Miele, který sama režírovala.
03.07.2013 06:40 |

podobné články

Na Krymu padly první výstřely! Kdo porušil klid zbraní? DŮKAZ NA VIDEU

 
Na Ukrajině se prý poprvé střílelo. Ruští vojáci reagovali vyrovnými výstřely do vzduchu na snahu ukrajinských vojáků vrátit se na leteckou základnu v Balbeku na Krymském poloostrově.
04.03.2014 13:10 |

podobné články