Článek

Vláda se skřípěním zubů kývla. Posvětila Zemanovi výlet za Putinovým kamarádem

 
Až na druhý pokus a proti nezvyklému odporu schválila v pondělí vláda zprávu o cestě prezidenta Miloše Zemana na Rhodos. Tam se na přelomu září a října zúčastnil konference Dialog civilizací, kterou pořádá kontroverzní podnikatel, přítel ruského prezidenta Putina Vladimir Jakunin. Cesta vyšla na 300 tisíc korun bez výdajů na letadlo.
17.10.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3034 článků) , Miloš Zeman (20478 článků)
Podobné články

ODS: Janotův balíček podpoříme ´se skřípením zubů´

 
Pokud Janotův balíček opatření pro snížení deficitu státního rozpočtu zůstane v podobě, kterou schválila vláda, ODS ho prý "se skřípěním zubů" podpoří.
21.09.2009 14:25 |

podobné články

Církve by kývly i na delší splátky, ale se skřípáním zubů

 
Se skřípěním zubů budou církve souhlasit s tím, když stát bude chtít změnit vyjednanou dohodu o majetkovém vypořádání. Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg uvedl, že by kvůli krizi bylo dobré vydat nejdříve půdu a nemovitý majetek, a teprve poté vyplatit peníze, a to v delším čase.
13.12.2011 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků)

Dohady o budoucím premiérovi. Skřípění zubů Zemana u Zaorálka i Kalouska

 
Pokud chce prezident Miloš Zeman jmenovat premiérem Andreje Babiše (ANO), kdyby v podzimních volbách zvítězil, musí podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) tedy v hlasování vyhrát někdo jiný. Vyhraje-li sociální demokracie, musel by Zeman „se skřípěním zubů“ jmenovat předsedou vlády jejího lídra Lubomíra Zaorálka. Sobotka to uvedl na twitteru. Reagoval tak na vyjádření prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka, že Zeman šéfem kabinetu jmenuje vítěze voleb.
12.08.2017 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12436 článků) , Lubomír Zaorálek (2402 článků) , Miloš Zeman (20478 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Jak pečovat o chrup – zásady správné ústní hygieny

 
Jak pečovat o chrup, aby byl náš úsměv dokonalý a zoubky nám tak zářily na dálku? Co zabrání nevábně vonícímu dechu a čím předejdeme zubním kazům? Jak se vyhnout zubnímu kameni a co nám pomůže proti bolesti dásní? Na to se dnes společně podíváme, tak si následující řádky nenechte ujít! Jak pečovat o chrup se děti učí již ve školce, bohužel ale mnoho dospělých neví, jak správně na to. Často tak starost o ústní dutinu podceňují a následně se diví, že jejich dech dvakrát nevoní, na zubech se jim tvoří povlak, mají zubní kazy a k tomu všemu už jim možná nějaký ten zoubek dokonce i chybí! Jak pečovat o chrup Každý z nás touží po úsměvu, který dokáže upoutat na dálku. Zářivé bílé zuby a vonící dech – to je ta pravá kombinace, která nás na člověku dokáže upoutat. Jak tohoto stavu docílit? Jak čistit? Možná vám jako malým dětem maminka vtloukala do hlavy, že je nutné čistit si zuby 2x denně a to ráno a večer. Ačkoli odborníci a reklamy na zubní pasty nabádají k čištění zubů po každém jídle, ne každý na to má čas a je pravda, že ne každému by se chtělo po každém dlabanci hned letět do koupelny a drhnout si ústa mentolem. Čištění zubů před spaním ale nepodceňujte, protože v noci zbytky potravin zůstávají přes noc na zubech, což se vám ráno odvděčí nevábným dechem. Jak dlouho čistit? Možná si i vy vybavíte onu povinnost čistit si zuby minimálně 3 minuty, kdy to u řady lidí dosáhlo takového extrému, že si k čištění zubů nastavovali i minutku. Věřte nebo ne, ale povídačky o třech minutách důsledného drhnutí zubů kartáčkem jsou jen fámy, protože vůbec nezáleží na tom, jak dlouho si zuby čistíte, ale především jak si je čistíte! Jaký používat kartáček? Bez zubního... Čtěte více Příspěvek Jak pečovat o chrup – zásady správné ústní hygieny pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.11.2016 06:20 |

podobné články

Kdyby kampaň trvala další týden, skončilo by to prázdnou obálkou, tvrdí Nečas

 
Premiér Petr Nečas (ODS) se v rozhovoru pro Hospodářské noviny vyjádřil k druhému kolu přímé volby prezidenta. Odmítl dát hlas Miloši Zemanovi, i když ho považuje za jednoho ze tří nejvýraznějších politiků českých polistopadových dějin. Se skřípěním zubů prý dá hlas ministru zahraničí Karlu Schwarzenbergovi (TOP 09).
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Čtyřem ministrům vláda posvětila kosmické aktivity. Do kosmu nepoletí

 
REVUE Vláda schválila ve středu novou koncepci přístupu ke kosmickým aktivitám. Na základě společného návrhu Ministerstva dopravy, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva životního prostředí posvětila svým rozhodnutím vznik Koordinační rady pro kosmické aktivity vlády ČR. Ten, kdo by se však chtěl radovat, že ministři zmiňovaných rezortů poletí do vesmíru, potěšený nebude. Ministři zůstanou ve svých úřadech.
20.04.2011 18:35 |

podobné články

Vláda posvětila nový občanský zákoník: Za nebožtíka zaplatíte všechno

 
Vláda včera posvětila převratný občanský zákoník, který má přes 3000 paragrafů.
19.05.2011 12:05 |

podobné články

Propuštění horníci z OKD dostanou tisíce měsíčně, kývla vláda. Má i krizový plán

 
Vláda posvětila příspěvek pro propuštěné zaměstnance OKD. Horníci by měli dostávat 8000 korun měsíčně až po dobu pěti let. Zároveň je na světě plán opatření pro případ, že by se společnost náhle uzavřela a o práci by tím přišly tisíce lidí. Stát by přijal nové úředníky.
11.05.2016 20:10 |

podobné články

ODS podpoří balíček na snížení deficitu, ČSSD chce zvyšovat daně z příjmu

 
Občanští demokraté hodlají podpořit balíček ministerstva financí snižující deficit na 155,3 miliardy korun. Oznámil to na tiskové konferenci místopředseda strany Petr Nečas. ODS bude mít s mnoha body návrhu problém, ale "se skřípěním zubů" jej podpoří, musí ale zůstat v nynější podobě, řekl Nečas. ČSSD se ale vyjádřila, že do vládního návrhu chce zasáhnout, a to dalším navyšováním daní. Cesta ke schválení ve Sněmovně se tím komplikuje.
21.09.2009 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Hazard u nás nebude!

 
Mašinky slibující tučné výhry poblikávají v českých městech snad na každém rohu. Někde je s větším či menším skřípěním zubů tolerují, jinde proti nim vytáhli do boje. Skutečně má ale snaha o vymýcení tohoto druhu hazardu smysl?
02.09.2011 07:05 |

podobné články

Strunz (Svobodní): Opiti biolihem

 
Život v bludu může někomu přinášet uspokojení. Pokud žije v tuplovaném bludu, pak zřejmě tuplované. Dokud ho ovšem z toho někdo nevyvede. Pak následuje obvykle rozčarování, skřípěním zubů, přiznání chyby a pokus o odstranění jejích následků. Tedy u normálního soudného člověka.
18.09.2011 11:00 |

podobné články

Nečas volil Karla se skřípěním zubů. A není se prý čemu divit

 
Nelze se prý příliš divit, že předseda vlády Petr Nečas dal v prezidentských volbách hlas Karlu Schwarzenbergovi s pramalým nadšením. Jednak předseda TOP 09 skutečně v kampani dělal vše pro to, aby voliče ODS naštval, a jednak je premiérův zdrženlivý postoj pro voliče ODS mnohem pochopitelnější, než kdyby volil Karla s frenetickým nadšením.
26.01.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků)

Vnadná moderátorka Novy pózovala nahoře bez: Přibrala i novomanžela

 
Ani svatba ji nezměnila a nestala se přehnaně cudnou. Díky bohu za to! Moderátorka Snídaně s Novou Marta Ondráčková vyrazila na řeckou Krétu a opět budí pozdvižení na plážích. Pravoslavní Řekové totiž jen se skřípěním zubů trpí, aby se turistky opalovaly bez horního dílu plavek.
05.08.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (91 článků)

Babišovi nerozumím, jeho úspěch nechápu, říká Klaus

 
Václav Klaus bude ve volbách do Evropského parlamentu volit se skřípěním zubů ODS. Bude ale kroužkovat, protože nechce podpořit lídra kandidátky Jana Zahradila. Mezitím pozoruje i ostatní strany, například hnutí ANO, které zatím podle průzkumů vede. Zde bývalý prezident přiznává, že toto hnutí úplně nechápe.
18.05.2014 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Jan Zahradil (472 článků)

Svobodní: S výstavbou bazénu v Písku souhlasíme. Se skřípěním zubů

 
Stavba nového bazénu v Písku, o které se mluví již několik let, má u píseckých Svobodných podporu, ačkoliv s mnoha kroky, jež se projektu týkají, nesouhlasí. Mimo to upozorňují, že rekonstrukce původního bazénu by mohla být levnější variantou.
14.02.2015 08:25 |

podobné články

Telička: Nevěřím, že fabriky budou bez lidí. Máme nízkou nezaměstnanost. Státy EU jsou sobečtější, ale integrace půjde dál

 
ROZHOVOR Nejde o krizi eura. Evropská unie se drží se skřípěním zubů solidarity. I tak se dívá na aktuální situaci evropský poslanec Pavel Telička: „Logickým závěrem může být, že eurozóna bude chtít lepší ekonomické vládnutí a posun například k fiskální unii,“ zmínil také v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Telička, který předpokládá, že nás čeká další vývojová fáze, jež například může znamenat i menší počet zemí v měnové unii, než je dosavadní.
21.07.2015 12:41 |

podobné články

Revoluce ve vyúčtování za energie: Konec nepřehledným fakturám!

 
Vyznáte se ve faktuře za plyn a elektřinu? Nebo ji jen se skřípěním zubů zaplatíte a podrobný rozpis raději nestudujete? S novým účtem čekejte změnu! Každý bude vědět, za co přesně platí.
05.07.2016 06:30 |

podobné články

Kyberzákon slibuje lepší ochranu. „Se skřípěním zubů“ ho podpořila opozice

 
Senátoři posvětili novelu zákona o kybernetické bezpečnosti, která by se měla nově vztahovat i na správce a provozovatele informačních systémů v energetice nebo v dopravě. Novela má rovněž vytvořit samostatný úřad pro kybernetickou bezpečnost. V současnosti tato oblast spadá pod Národní bezpečnostní úřad.
07.06.2017 11:10 |

podobné články

Nový začátek pro Rakousko(-Uhersko)?

 
Jako nikdo druhý ztělesňuje mladý lidovecký lídr a čerstvý vítěz nedělních předčasných voleb Sebastian Kurz touhu Rakušanů po "novém začátku". Očekává se, že vládu bude sestavovat s pravicově- populistickými svobodnými a téměř všichni evropští komentátoři, politologové, sociologové a experti na veřejné mínění jsou zajedno: Se skřípěním zubů konstatují, že se Rakousko výrazně posunulo doprava. Ne každý, kdo provozuje konzervativní politiku, si ale zaslouží označení "krajně pravicový populista" nebo dokonce "xenofob" či "rasista".
20.10.2017 00:55 |

podobné články