Článek

Vláda dnes připomněla své klíčové priority

 
Podpora exportu, získávání nových investic a vytváření nových pracovních míst jsou klíčové priority vlády B. Sobotky.
16.04.2015 20:06 |

podobné články

Podobné články

Vláda schválila materiál důležitý pro ochranu spotřebitelů "Priority spotřebitelské politiky 2015 – 2020"

 
Ministerstvo průmyslu a obchodu dnes předložilo vládě ČR ke schválení materiál "Priority spotřebitelské politiky 2015 – 2020". Vláda tento materiál, který definuje, jakým způsobem bude stát v příštích letech chránit české spotřebitele, schválila.
07.01.2015 15:07 |

podobné články

Zemanova slova na Primě zvedla ze židle komunistku Vostrou. Připomněla mu rok 2013

 
V nedělní Partii FTV Prima prezident Zeman popisoval. co by se mohlo stát v případě, kdyby se rozpadla vláda Bohuslava Sobotky (ČSSD). Tvrdě přitom zkritizoval ODS a TOP 09, ale nepotěšil ani komunisty. Na Hrad poslala vzkaz Miloslava Vostrá, která Zemanovi připomněla, že ještě v prezidentské volbě 2013 žádal komunisty o podporu.
15.03.2015 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Miloslava Vostrá (136 článků)

Jihlava si připomněla památku obětí justičních vražd

 
Jihlava si dnes připomněla památku tří nevinných popravených spoluobčanů - Karla Veselého, Františka Roda a Jana Tučka.
16.06.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Veselý (147 článků) , Jan Veselý (147 článků) , František Veselý (13 článků)

EU Moskvě připomněla slib, že dodávky plynu do EU nyní nepřeruší

 
Moskva na počátku května ve Varšavě slíbila, že dodávky plynu do EU nebudou přerušeny po dobu trojstranných jednání Unie, Ruska a Ukrajiny o problematice, připomněla dnes mluvčí Evropské komise Pia Hansen. Reagovala tak na čtvrteční dopis ruského prezidenta Vladimira Putina některým evropským politikům, v němž vyzval k urovnání ukrajinského dluhu za plyn a pohrozil zastavením plynových dodávek Kyjevu. Unie na dopis odpoví společně, stejně jako to učinila v dubnu.
16.05.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2650 článků)

Hospodářská komora: Dlouhý - Rychlé schválení ASEK je klíčové pro stabilizaci energetiky

 
Vláda ČR má dnes projednat Aktualizaci státní energetické koncepce ČR (ASEK). Rychlé schválení ASEK a navazujících dokumentů je naprosto klíčové pro stabilizaci české energetiky a jejího směřování v následujících letech. Uvedl to dnes prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý.
06.05.2015 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (448 článků) , Vladimír Dlouhý (448 článků)

Vladimír Dlouhý: Rychlé schválení ASEK je klíčové pro stabilizaci energetiky

 
Vláda ČR má dnes projednat Aktualizaci státní energetické koncepce ČR (ASEK). Rychlé schválení ASEK a navazujících dokumentů je naprosto klíčové pro stabilizaci české energetiky a jejího směřování v následujících letech. Uvedl to dnes prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý.
06.05.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (448 článků) , Vladimír Dlouhý (448 článků)

Nový policejní prezident Tuhý dnes s ministrem vnitra Chovancem představí své priority

 
Nový policejní prezident Tomáš Tuhý dnes na společné tiskové konferenci s ministrem vnitra Milanem Chovancem (ČSSD) představí své priority. Ministr ho jmenoval už v sobotu. Dosavadní náměstek policejního prezidia Tuhý byl dosud pověřen vedením sboru.
14.04.2014 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Nový (74 článků)

Rusnokova vláda začíná pracovat. Tady jsou priority ministra zemědělství

 
Budoucí ministr zemědělství Miroslav Toman chce po svém nástupu do funkce řešit především povodňové škody a jejich náhradu zemědělcům a potravinářům a jednat o co nejrychlejším nastavení podmínek nové Společné zemědělské politiky (SZP) EU. Mezi své priority současný prezident Potravinářské komory řadí také včasné schválení dotačního Programu rozvoje venkova pro nadcházející období a přípravu rozpočtu rezortu na příští rok.
01.07.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Toman (77 článků)

Premiér zhodnotí letošní práci vlády a představí další priority

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) bude dnes veřejně bilancovat práci svého kabinetu za letošní rok. Na dopolední tiskové konferenci ve Strakově akademii zároveň představí hlavní priority a úkoly vlády pro rok příští. Koaliční vláda premiéra Sobotky byla jmenována koncem ledna 2014. Kromě sociálních demokratů ji tvoří zástupci hnutí ANO a lidovci.
21.12.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8222 článků)

Babiš tvrdil, že peníze budou, připomněla Gajdůšková

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) znovu otevřel otázku opětovného zavedení poplatku za hospitalizaci v nemocnici. Zatímco místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka se nebrání diskuzi o tomto tématu, místopředsedkyně ČSSD Alena Gajdůšková to razantně odmítla. A na dálku připomněla Babišovi jeho vlastní slova z dob, kdy se vyjednávala koaliční smlouva.
03.06.2014 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8300 článků) , Alena Gajdůšková (216 článků) , Marian Jurečka (495 článků)

U zápisu do školy dítě vůbec být nemusí, připomněla ombudsmanka

 
V souvislosti se začátkem zápisů dětí do prvních tříd se na rodiče i ředitele základních škol obrátila ombudsmanka Anna Šabatová s doporučením, jak se vyhnout problémům a nedorozuměním. K zápisům by letos mělo přijít kolem 146 000 dětí a je proto pravděpodobné, že na některých školách bude vznikat přetlak. Připomněla, že u zápisu nemusí být dítě vůbec přítomné.
15.01.2016 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (291 článků)

Sociální demokraté představí priority pro další dva roky své vlády

 
Členové vlády za sociální demokracii dnes spolustraníkům představí své vládní priority do příštích dvou let. Ústřední výkonný výbor ČSSD, který se sejde v Praze, bude mimoto jednat například o volební kampani pro podzimní krajské a senátní volby. ČTK to řekla mluvčí strany Eva Gregorová.
20.02.2016 08:15 |

podobné články

Strana LIDEM zveřejnila programové priority, spustí web

 
Politická strana LIDEM dnes zveřejnila své programové priority. Chce stavět na slušnosti a svobodě jednotlivce. ČTK to sdělil mediální zástupce strany Miloš Skácel. Uskupení zformované okolo vicepremiérky pro boj s korupcí Karolíny Peake dnes plánuje také spustit provizorní verzi svého webu na adrese www.lidem.cz.
08.06.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1599 článků)

Musíme vytvořit program a určit priority, řekl premiér po schválení balíčku

 
"Vláda si musí vytvořit program a určit priority," oznámil premiér Jan Fischer po schválení protikrizového balíčku. "Mělo by dojít k rekonfiguraci vlády," doplnil Fischer. On i politici jednotlivých stran vyjádřili uspokojení nad schválením balíčku. Ten se nelíbí pouze komunistům, ostatní jej považují za přijatelný kompromis.
25.09.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (325 článků) , Jan Fischer (1730 článků)

Zařazení ICT a internetové ekonomiky mezi vládní priority je dobrou zprávou

 
ICT UNIE, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, vítá skutečnost, že vláda ve svém programovém prohlášení doplnila mezi priority rozvoje ČR efektivní využití informačních a komunikačních technologií (ICT) ve veřejné správě a podporu internetové ekonomiky včetně rozšíření vysokorychlostního internetu. Nyní je podstatné, aby se uvedené teze promítly do strategických plánů i konkrétních kroků vlády.
05.03.2014 17:00 |

podobné články

Vláda ČR: Místopředseda Bělobrádek představí priority státní vědní politiky v Ústeckém kraji

 
Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek v pondělí 19. září 2016 navštíví Ústecký kraj. V Ústí nad Labem se na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně setká s jejím vedením, se zástupci akademického a firemního sektoru, představí priority státní vědní politiky a bude diskutovat nad aktuálními tématy v oblasti vědy, výzkumu a inovací. Vicepremiér dále zavítá do výrobního závodu firmy Knauf v Krupce a v Žatci navštíví Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.
14.09.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1217 článků)

Desátá bilanční cesta: Vláda plní klíčové priority v oblasti EU fondů

 
Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka se v rámci desáté bilanční návštěvy jednotlivých resortů setkal 25. července 2014 s ministryní pro místní rozvoj Věrou Jourovou. Hlavním tématem bylo čerpání finančních prostředků z fondů Evropské unie, hovořili také o oblasti investic do sociálního bydlení.
25.07.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8222 článků)

Koaliční den D, Sněmovna dostane na stůl klíčové reformy

 
Vládní koalici čekají od úterý zásadní okamžiky, které rozhodnou o prosazení jejího programu. Začne červnová schůze Sněmovny, na níž vláda předloží klíčové reformní zákony. Změny plánuje kabinet premiéra Petra Nečase (ODS) ve zdravotnictví, v sociální oblasti, občanském právu či v boji proti korupci.
07.06.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

Bendl: Ministerstvo zemědělství naplňuje své priority

 
Ministerstvo zemědělství průběžně plní své priority podle Programového prohlášení vlády ze 4. srpna 2010 a nebude je měnit. Aktualizovaný plán plnění priorit jednotlivých resortů k 30. červnu 2012 byl jedním z bodů dnešního jednání vlády.
16.08.2012 05:50 |

podobné články