Článek

Vláda chce popustit uzdu reklamě útočící na podvědomí

 
Sedíte v kině a najednou vás popadne nezřízená chuť na malinovku a brambůrky? Možná jste se právě stali obětí tzv. podprahové reklamy. Reklama založená na podprahovém vnímání, tedy taková, která působí jen na podvědomí člověka, je považována ve většině zemí včetně ČR za závadnou.
21.02.2015 09:30 |

podobné články

Podobné články

Megan Fox se svlékne pro Armaniho

 
LONDÝN (Famous) – Zatímco Davida Beckham nahradí v reklamě spodního prádla Emporio Armani jeho kolega Cristiano Ronaldo , Beckhamovu choť Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Megan Fox . Hollywoodskou krásku představil v roli propagační tváře sám Armani tento týden.
17.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (964 článků) , Cristiano Ronaldo (436 článků) , Megan Fox (290 článků) , Megan Fox (289 článků)

Hořící televizi táta vyhodil oknem

 
Jelikož za totality byl televizor podpultové zboží, tak i my jsme byli nuceni dívat se na přijímač sovětské výroby. Občas byl obraz takový, že jsme museli popustit uzdu své fantazii.
11.06.2009 08:40 |

podobné články

Sváteční pohoštění pro děti: na zdravý způsob

 
Občerstvení pro děti o svátcích během rodinných návštěv může být zdravé. Stačí popustit uzdu fantazii a začít kouzlit i z běžných "zdravých“ potravin.
17.12.2009 00:20 |

podobné články

Narcis Simon Cowell se bude ženit na Simonu Cowellovi

 
Hudební producent Simon Cowell se rozhodl popustit uzdu svému narcismu a než se ožení s kráskou Mezhgan Hussainy, pořídí si jachtu. A tu nepojmenuje po své milé, ale dá jí své vlastní jméno a hodlá na ní uspořádat v Karibiku opulentní veselku.
23.03.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (109 článků)

Vytvořte si na zahradě živou sochu!

 
Na začátku prázdnin je vhodný čas pro sestřih živých plotů a tvarování okrasných dřevin. Můžete to dělat klasicky, nebo popustit uzdu své fantazii a překvapit své sousedy nezvyklými kreacemi. Blesk.cz vám poradí, jak na to, aby i slavný Střihoruký Edward zůstal zahanbený.
30.06.2010 11:35 |

podobné články

Na italských sjezdovkách můžete popustit uzdu vášni

 
Italské Alpy jsou vyhlášené azurovou oblohou, nejvyšším počtem slunečních dní, perfektně upravenými sjezdovkami a vynikající kuchyní.
11.12.2010 06:50 |

podobné články

Františka: Plesy lákají a děsí! Co na sebe?

 
Z civilní každodennosti vytrhující bály jsou zase aktuální společenskou atrakcí. Nahrávají iluzi zlaté éry Hollywoodu, dávají pocit výjimečnosti, šanci popustit uzdu romantice a předvést se v plné parádě. Jenže právě ta paráda, povinná toaleta, těšení se na velký večer poněkud kalí.
14.01.2011 05:45 |

podobné články

Podívejte se na unikátní obraz, který vznikl cestou do vesmíru

 
Mladý Brit Josh Taylor dobře ví, jak popustit uzdu kreativitě a ještě přitom navýšit své konto. Zatím poslední podnikavý projekt realizoval v polovině srpna. Vytvořil unikátní malířské dílo tak, že pomocí meteorologického balónu poslal barvy a plátno do výšky 30 kilometrů nad zemský povrch.
24.08.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Josh Taylor (2 články)

Spotřebiče, které na vás dýchnou nostalgií

 
Proč je retro tak oblíbené? Proč se stále častěji v moderních soudobých interiérech objevují stopy nostalgických odkazů? Kuchyň představuje jedinečné místo, kde můžete popustit uzdu svojí fantazii a vášni pro retro styl. Místnost nemusí být nutně celá zařízena dobově, stačí několik detailů, jako například podařené retro spotřebiče společnosti DOMO-elektro.
26.03.2013 18:35 |

podobné články

Nedělejte kompromisy! Chtějte to nejlepší za super cenu

 
Přemýšleli jste někdy o tom, jak by vypadal váš byt či dům, kdybyste mohli úplně popustit uzdu své fantazii a nemuseli se přitom na nic ohlížet? Že jste nad tím nikdy neuvažovali, protože váš vysněný interiér by byl zřejmě nad rámec vašich finančních možností? Tak si ho teď zkuste jen představit - domov s nábytkem, který by vám všichni záviděli…
14.04.2013 11:05 |

podobné články

Nedělejte kompromisy! Chtějte to nejlepší za super cenu.

 
Přemýšleli jste někdy o tom, jak by vypadal váš byt či dům, kdybyste mohli úplně popustit uzdu své fantazii a nemuseli se přitom na nic ohlížet? Že jste nad tím nikdy neuvažovali, protože váš vysněný interiér by byl zřejmě nad rámec vašich finančních možností? Tak si ho teď zkuste jen představit - domov s nábytkem, který by vám všichni záviděli…
15.05.2013 00:15 |

podobné články

Katka v noční košili: Herčíková vyrazila do společnosti v těchto nezvyklých maxi šatech

 
Módní přehlídky nebývají výhradně jen o prezentaci oblečení na přehlídkovém mole, ale zajímavý pohled bývá často i na oblečení návštěvníků. Obecně totiž platí, že na módní akce je povolené popustit uzdu své fantazii. Na módní show, kde byla prezentována kolekce české módní návrhářky Denisy Nové, experimentovala třeba Kateřina Herčíková.
18.04.2014 12:00 |

podobné články

Podniky čekají lepší časy, shodla se HK ČR s centrální bankou

 
Česká ekonomika jde správným směrem a podniky mohou při sestavování svých strategií popustit uzdu většímu optimismu. Takové jsou závěry včerejší schůzky prezidenta Hospodářské komory České republiky (HK ČR) Vladimíra Dlouhého s guvernérem České národní banky Miroslavem Singerem.
23.01.2015 14:02 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (426 článků) , Vladimír Dlouhý (426 článků)

Jediný muž v Prostřeno se neudržel: Jeho pěsti byly nezastavitelné!

 
Ve středu se začne soutěž amatérských kuchtíků pořádně rozjíždět. Jediný muž týdne Radek nechá popustit uzdu své pravé nátuře a hostitelce Renatě málem rozfláká nádobí na stole. Proč?
06.04.2016 15:25 |

podobné články

Stále rostou... Houby jako z pohádky!

 
Houby pořád rostou. Nejen ty jedlé, které skončí na talíři, ale i takové, jež připomínají kouzelné kulisy z pohádek. Stačí se jen pozorně rozhlédnout a popustit uzdu své fantazii.
20.10.2016 05:20 |

podobné články

Mluvčí policie: Zakuklená skupinka útočící na levicové aktivisty nebyli policisté, ale radikálové. Lituji ty, kteří věří konspiračním teoriím

 
TýdeníkPolicie.cz přinesl obhajující text na adresu policistů. Vzhledem ke včerejším demonstracím v hlavním městě totiž vyvstaly spekulace, že zakuklená skupinka útočící na levicové aktivisty v centru Prahy byli policisté. To server popírá a ústy mluvčího Policie ČR Jana Daňka tvrdí, že to byli radikálové.
07.02.2016 19:00 |

podobné články

Trailer: Počátek

 
Sny jsou branou k podvědomí člověka, branou jeho k nejtajnějším myšlenkám a touhám. V lidské mysli se skrývají tajemství nepoznaného, věcí, které ještě nevznikly, věcí, které ještě nikdo nevymyslel. A ve světě, kde je myšlenka tím nejmocnějším hybatelem je tím nejdůležitějším ukrást ji. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je ve svém oboru špička. Dokáže zcizit jakékoliv tajemství, jakoukoliv informaci z podvědomí během spánku dané osoby, kdy je mysl nejvíce oslabena. Takový život z něj však udělal uprchlíka, štvance ve světě, kde se za tyto zločiny platí hlavou a kde firemní špionáž nabrala nové nevídané rozměry. Když dostane nabídku, jež mu může vrátit zpět život, po kterém toužil, neodmítne. Úkol je však tentokrát o něco komplikovanější. Místo krádeže má Cobbův tým do mysli nápad vložit. Do hry však nyní vstupuje nebezpečný nepřítel, který předvídá každý Cobbův krok a může nepříjemně měnit pravidla hry.
19.07.2010 11:00 |

podobné články

Mystická předpověď na dosah: Chcete umět nahlédnout do budoucnosti? Naučíme vás věštit pomocí kyvadla!

 
Kdo by někdy nechtěl znát odpovědi na nejrůznější otázky a "znát dopředu svou budoucnost":http://www.extra.cz/10-nejzajimavejsich-nadprirozenych-schopnosti-budete-koukat-jake-neuveritelne-dovednosti-v-sobe-ukryvate? Jestli jste vybaveni dostatečnou trpělivostí, můžete se naučit pracovat s kyvadlem. Tento jednoduchý, ale dokonalý nástroj totiž dokáže výtečně reagovat na "skrytou energii našeho podvědomí":http://www.extra.cz/prorocke-sny-podle-znameni-zverokruhu-vnimejte-co-se-vam-snazi-rict-vase-podvedomi.
09.09.2013 16:55 |

podobné články

10 nejčastějších snů: Zdálo se vám o smrti? Máte sny o sexu? Padáte ve snu nebo létáte? Víme, co to znamená, čtěte!

 
Sny mohou prozradit o našem životě mnohé, dokážou odhalit naše touhy, ale poukazují i na to, z čeho máme strach. Psali jsme, u "jakých snů":http://www.extra.cz/prorocke-sny-podle-znameni-zverokruhu-vnimejte-co-se-vam-snazi-rict-vase-podvedomi byste měli zpozornět – dle toho, ve kterém "slunečním znamení":www.extra.cz/horoskop jste se narodili. Víte už také, že noční můry vám pomůže odehnat "lapač snů":http://www.extra.cz/strasi-vas-hororove-sny-a-nocni-mury-a-vite-co-znamenaji-zazente-je-indianskym-amuletem. Dnes se podíváme na to, o čem se nám zdá nejčastěji a co na "vzkazy z podvědomí":www.extra.cz/poradna říká snář.
23.09.2013 07:35 |

podobné články