Článek

Vivienne Westwood ozdobila svou pánskou kolekci pro rok 2017 penisy

 
Punková babička a nejvýraznější postava britského návrhářství přelomu dvacátého a jednadvacátého století Vivienne Westwood se inspirovala mladším kolegou z USA Tomem Fordem. Ten v roce 2014 pověsil na krk svým modelům přívěšky ve tvaru penisu. Pětasedmdesátiletá designérka loni pověsila na krk svým krasavcům výrazné orientální lingamy. Letos ve falickém trendu pokračuje a poslala na molo modela s penisy na koncích řetízků, které drží sako u sebe.
13.01.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků) , Tom Ford (27 článků)
Podobné články

Rozohněná sedmdesátiletá punkerka? Tak se tuhle předvedla ikonická Vivienne Westwood!

 
Britská módní návrhářka "Vivienne Westwood":http://www.extra.cz/tema/vivienne-westwood dokazuje, že i když je člověku přes sedmdesát let, neznamená to, že musí nutně jen sedět u televize, starat se o vnoučata a vzpomínat na staré dobré časy. Dáma, proslulá svými vlasy barvy ohně a neotřelými kreacemi na poli módy, si tuhle radikálně vzala slovo na tiskové konferenci, která se konala na palubě lodi HMS President v Londýně.
18.01.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Důchodci, pozor! Takhle se má žít: Nejstylovější děda na světě nesnáší béžovou barvu a miluje Vivienne Westwood!

 
Tak tohle je prosím "nejstylovější":http://www.extra.cz/tema/nejstylovejsi-muz-sveta děda na světě. Sedmdesátiletý Allan Bradbury miluje módu už od svého dětství, a přestože je důchodce, utrácí každý měsíc stovky liber za luxusní oblečení značek Gucci nebo "Vivienne Westwood.":http://www.extra.cz/tema/vivienne-westwood
09.05.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Takhle že se mají ženy líčit? Sledujte trendy pro nadcházející sezonu podle punkerky Vivienne Westwood!

 
Absolutně nechceme zpochybňovat postavení Vivienne Westwood ve světě módního průmyslu. Ale snad nám dáte za pravdu, když napíšeme, že její modely jsou dosti bláznivé a často velmi neslušivé. Možná mají uměleckou hodnotu, to ano. A velké umění je i způsob, jakým Vivienne líčí svoje modelky na přehlídky.
04.05.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Návrhářka Vivienne Westwood opět pobuřuje. »Luxusními« kabelkami za 4 tisíce!

 
Čtyřiasedmdesátiletá návrhářka Vivienne Westwood se netají tím, že je celý život celou svou duší především punkerkou, která jde tak trochu proti všem. Nedávno – ačkoli Angličanka – podpořila oddělení Skotska od Spojeného království. Teď šokovala trochu jinak a šla proti snobismu. Rozhodla se navrhnout levnou kolekci luxusních kabelek, které by běžně vyšly na desítky tisíc. Materiál i design jsou exkluzivní, nejlevnější kus ale vyjde na pouhé čtyři tisíce.
07.07.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Bláznivá návrhářka Vivienne Westwood poslala na molo modely s PENISEM na krku

 
Punková babička Vivienne Westwood se rozhodla pro kolekci podzim 2016 využít antické vzory. Mužské modely na přehlídku v Miláně poslala na molo v oblečení barevných potisků a metalických struktur a odstínů. A jejich krky okrášlila zlatými a stříbrnými přívěšky ve tvaru penisu, které kopírují starověký falus.
22.01.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Simona Krainová čelí obviněním z okopírování motivu návrhářky Vivienne Westwood. Jak to doopravdy je?

 
Nedávno se na fórech v diskuzích, ale také na Instagramu začala objevovat informace, že modelka a ikona Simona Krainová ve své nové kolekci pro Pietro Filipi z 90 % okopírovala motiv známé světové návrhářky Vivienne Westwood.
15.09.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1866 článků) , Vivienne Westwood (43 článků)

Ulítlý trend! Vivienne Westwood navrhla cardi-legíny!

 
Vivienne Westwood (70) je známá svým extravagantním stylem. Na módní molo se nebojí poslat modelky na bicyklu s extrémně vysokým podpatkem, zabalené v závoji, nebo s falešnými slzami. Novinkou v její kolekci na podzim/zimu 2012 jsou cardi-legíny. Legíny a cardigan (svetřík se zapínáním) v jednom.
07.03.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Vivienne Westwood uhranula Slovensko: Krainová trpěla

 
Světová návrhářka Vivienne Westwood (68) představila své extravagantní modely na Slovensku. Jedním z vrcholů přehlídky byly šaty ze seriálu Sex ve městě, které předvedla Simona Krainová.
21.04.2009 15:12 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1866 článků) , Vivienne Westwood (43 článků)

Kontroverzní návrhářka Vivienne Westwood kritizovala vévodkyni Kate: Neumí si nalíčit oči

 
Vzhledem k tomu, že je Vivienne Westwood (70) již desítky let považována za první dámu britské módy, nebojí se vyjít ven s kritikou na kohokoli. Třeba i na tak váženou osobnost, jakou je vévodkyně z Cambridge Kate  (29) . Její styl prý považuje za průměrný. Největší výtky měla vůči britské princezně kvůli jejím černým linkám kolem očí. Působí prý příliš tvrdě.
09.08.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Poznali byste ji? Módní návrhářka Vivienne Westwood nasadila včelařský klobouk a vydala se protestovat do ulic

 
Matka oděvního punku, jak se někdy slavné módní návrhářce Vivienne Westwood (72) přezdívá, předvedla, jak blízko má k matce přírodě, když se zúčastnila protestu proti používání některých pesticidů.
07.05.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Ekologicky smýšlející Vivienne Westwood šokovala: Koupu se ve vaně po manželovi

 
Návrhářka Vivienne Westwood omezila práci v módě, aby se mohla více věnovat tématům souvisejícím s ochranou přírody a s ekologií. Dvaasedmdesátiletá punkerka a královna britské módy teď navíc prohlásila, že se nesprchuje denně. Šetří tím vodu, kterou se na Západě příliš plýtvá.
21.03.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Syn Vivienne Westwood hodlá spálit majetek za 190 milionů!

 
Punk je mrtvý. Ale Joe Corré, syn punkové babičky a světově proslulé módní návrhářky Vivienne Westwood, hodlá zažehnout poslední jiskru a předvést absolutní maximum punkovosti. Britský byznysmen hodlá ke 40. výročí punku spálit artefakty a sběratelské předměty týkající se punku v celkové hodnotě pěti milionů liber – asi 190 milionů korun.
22.03.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o balíčky vánočních kolekcí!

 
Oslaďte si vánoční chvíle s čokoládovými kolekcemi. Zažijte pohádkové Vánoce s ORION fi gurkovou mléčnou kolekcí a velkou rodinnou kolekcí. Svůj stromeček můžete rozzářit zlatými, stříbrnými, červenými nebo modrými bonbóny. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte balíček čokoládových kolekcí. Oslaďte si vánoční chvíle s čokoládovými kolekcemi. Zažijte pohádkové Vánoce s ORIONfi gurkovou mléčnou kolekcí a velkou rodinnou kolekcí. Svůj stromeček můžete rozzářitzlatými, stříbrnými, červenými nebo modrými bonbóny. Odpovězte správně na soutěžníotázku a vyhrajte balíček čokoládových kolekcí. POZOR! soutěž výjimečně trvá JEN DO 18.12.2011, aby k Vám kolekce stihly dorazit včas.
07.12.2011 00:05 |

podobné články

Westwood vede British Open, útočí na svůj první major

 
Anglický golfista Lee Westwood se po třetím kole ujal vedení v British Open. Dnes zahrál ve skotském Muirfieldu jednu ránu pod par hřiště a v čele vystřídal Španěla Miguela Angela Jiméneze, který po šesti úderech nad par klesl až na 11. místo. Westwood tak útočí na své premiérové vítězství na majoru.
20.07.2013 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lee (1 článek)

Middleton nemá vkus, říká módní guru Westwood

 
Úspěšná britská návrhářka Vivienne Westwood (69) se nelichotivě vyjádřila o miláčkovi Británie – nastávající princezně Kate Middleton (29). O tmavovlásce řekla, že nemá styl!
22.02.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků) , Kate Middleton (890 článků)

Krásná modelka Suzzane Mizzi prohrála ve třiačtyřiceti letech boj s rakovinou

 
V pouhých třiačtyřiceti letech zemřela na následky rakoviny vaječníku maltézská modelka a matka dvou dětí Suzanne Mizzi. Přední tvář módní návrhářky Vivienne Westwood začátku devadesátých let podlehla v neděli zákeřné nemoci v hospici St Joseph’s v Hackney na východě Londýna. Blondýnka byla jednou z nejžádanějších glamour modelek a později spolupracovala právě s Westwood.
25.05.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Návrhářka Vivienne Westwood jde tvrdě proti královské rodině: Tohle jim vzkázala!

 
Módní návrhářka Vivenne Westwood kašle na všechny a nezdráhá se vyjadřovat jasně a přímo svůj názor i v prostředí, kde má silnou opozici. A tak se rozhodla na Londýnském týdnu módy provokovat a modelkám na své přehlídce připnula na oblečení placky s nápisem Ano. Tak mají podle této Angličanky odpovědět Skotové na nezávislost své země.
17.09.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Rebelka Vivienne Westwood – matka punkového stylu

 
Pořád tápáte po vlastním stylu a image? Vivienne vašim konzervativním kouskům ve skříních natrhne.
29.06.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vivienne Westwood (43 článků)

Módní tipy pro rok 2017

 
Pokud vám záleží na tom, jak se oblékáte a snažíte se v tomto ohledu držet nejnovějších trendů, pak vám náš článek – ukrývající módní tipy pro rok 2017 – zaručeně přijde vhod. My totiž víme, co bude v roce se šťastnou sedmičkou na konci trendy a co se bude nosit! Snad každé ženy se móda dotýká alespoň okrajově. Proto určitě není na škodu znát trendy tohoto roku a být tak připravená svému okolí ukázat, že se v módním odvětví vyznáte. Nemusíte striktně zkoušet úplně všechno, ale alespoň budete vědět, z čeho si můžete vybírat! Módní tipy pro rok 2017 Začátkem každého roku jsou módní tipy jedním z nejožehavějších a nejočekávanějších témat. I ženy, které nejsou módou tolik posedlé, chtějí mít přehled. Tak už na nic nečekejme a pojďme se podívat, co se letos bude nosit! Rukávy, které nepřehlédnete Jako první zmíníme výrazné rukávy, kterých si letošní rok užijeme opravdu dostatek. Mnohdy až extravagantní kousky budeme vídat na sakách, bundách i obyčejných mikinách. Kdo chce jít s dobou, ten by si měl pořídit takový model, kde rukáv hraje hlavní roli. A vůbec se toho nebojte, letos je přáno extrémům! Placky jako z devadesátek! Určitě si vzpomenete na éru, kdy světu vládly nejrůznější placky, které měly mnoho podob, velikostí, tvarů i barev. Možná jste je v čase, kdy zažívaly největší slávu, nosili na oblečení i vy nebo jste si je připínali na tašky. Světe div se, placky a připínáčky patří mezi módní tipy pro rok 2017 a kdo nebude mít alespoň jednu takovou ozdobu, jako by ani nebyl! Barvy, které se drží při zemi! Zatímco předchozím rokům vládly opravdu výrazné odstíny a jeden čas všichni nosili neonky, letos tomu bude jinak. Barvy vhodné pro rok 2017 se drží hodně při zemi, jsou neutrální a nevýrazné. Mezi takové odstíny patří béžová, kávová, šedá... Čtěte více Příspěvek Módní tipy pro rok 2017 pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
15.01.2017 20:50 |

podobné články