Vítězná série skončila. Čeští hokejisté prohráli s Ruskem 2:4

Čeští hokejisté Rusko pošesté v řadě neporazili, když s ním v Ostravě v druhém z dvojice utkání Euro Hockey Tour prohráli o dva góly. Smutným hrdinou zápasu se stal obránce Michal Kempný, který si dal vlastní gól.
13.02.2016 16:35 |

Osobnosti: Michal Kempný (7 článků)

Hokejisté ve Stockholmu prohráli i s Ruskem a skončili poslední

Čeští hokejisté prohráli ve svém posledním utkání na LG Hockey Games ve Stockholmu s Ruskem 2:4 a skončili s jediným bodem podle očekávání poslední.
13.02.2011 15:15 |

Hokejisté prohráli bitvu s Ruskem o vítězství v Euro Hockey Tour

Čeští hokejisté prohráli na závěr Českých her v Brně s Ruskem v přímém souboji o celkový triumf v Euro Hockey Tour 1:2 a skončili druzí o pět bodů za sbornou. Tým kouče Aloise Hadamczika vedl v generálce na mistrovství světa od páté minuty po trefě Ivana Rachůnka, ale v druhé třetině skóre otočili Jegor Averin a Kirill Petrov. V tabulce turnaje odsunuli Rusové český tým na třetí pozici.
28.04.2013 20:50 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (314 článků) , Ivan Rachůnek (22 článků)

Hokejisté skončili na Karjale poslední, prohráli i s Ruskem

Čeští hokejisté prohráli na turnaji Karjala v posledním utkání s Ruskem 2:4 a na úvodní akci seriálu Euro Hockey Tour skončili se ziskem jediného bodu poslední. Zápas proti úřadujícím světovým šampionům rozhodla úvodní třetina, ve které dostali Češi tři góly.
09.11.2014 14:00 |

Nedisciplinovanost, zlobil se kouč Hadamczik po prohře s Finy

Čeští hokejisté prohráli s Finskem 2:3 v prodloužení a jejich osmizápasová vítězná série skončila. Podle kouče Aloise Hadamczika tým doplatil na nedisciplinovanost ve druhé třetině.
28.04.2012 18:45 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (314 článků)

Házenkáři prohráli s Ruskem a budou potřetí za sebou chybět na MS

Čeští házenkáři prohráli v sobotní odvetě play-off o postup na MS na domácí palubovce v Pardubicích s Ruskem 27:31 a vzhledem k tomu, že prohráli i první měření sil v Rusku, tak na šampionát nepojedou.
16.06.2012 18:15 |

Čeští házenkáři prohráli s Ruskem a v turnaji skončili poslední

Čeští házenkáři prohráli ve svém třetím utkání na turnaji O pohár České televize v Přerově 27:30 s Ruskem a skončili na posledním čtvrtém místě.
17.04.2010 17:50 |

Čeští hokejisté nestačili na úřadující mistry světa, prohráli vysoko 0:4

Čeští hokejisté prohráli ve druhém utkání na turnaji Karjala v Helsinkách s Finskem vysoko 0:4 a klesli na třetí místo. Ve vyprodané Hartwall Areně byla dominantní první formace Suomi. Dvě branky vstřelil Jarkko Immonen a po jedné Janne Pesonen a obránce Janne Niskala. Gólman Niko Hovinen udržel čisté konto. Pesonen si připsal celkem čtyři kanadské body.
12.11.2011 21:45 |

Osobnosti: Nika Nika (78 článků)

Čeští hokejisté na úvod juniorského MS prohráli s USA 1:5

Čeští hokejisté prohráli v prvním zápase na juniorském mistrovství světa v Malmö s úřadujícímu šampiony z USA 1:5. Američané měli zápas pod kontrolou od samotného začátku, o jediný český gól se v přesilové hře ve třetí třetině postaral Michal Plutnar.
26.12.2013 20:52 |

Čeští hokejisté podlehli Finsku 2:3 v prodloužení

Čeští hokejisté prohráli ve druhém utkání na Kajotbet Hockey Games v Brně s Finskem 2:3 v prodloužení, zápas rozhodl v čase 62:27 Tuomas Kiiskinen. Finové se dostali s pěti body do čela tabulky posledního turnaje Euro Hockey Tour o bod před svěřence Aloise Hadamczika. Český tým v osmém zápase v přípravě na mistrovství světa poprvé prohrál. V neděli se utká na závěr turnaje od 18:00 s Ruskem.
28.04.2012 18:30 |

Čeští hokejisté v přímém boji o triumf v EHT podlehli Rusku 1:2

28.04.2013 22:00 |

Hokejisté Lva v KHL poprvé nebodovali, prohráli se Spartakem

Hokejisté Lva Praha ve čtvrtém zápase v nové sezoně Kontinentální ligy vyšli poprvé bodově naprázdno. Svěřenci trenéra Václava Sýkory na závěr úvodní série zápasů na kluzištích soupeřů prohráli v Moskvě se Spartakem 3:4. Vyrovnaný duel rozhodl svým druhým gólem v utkání v 55. minutě Pavel Medvěděv.
14.09.2013 20:20 |

Osobnosti: Václav Sýkora (41 článků)

Hokejisté Lva po 12 zápasech nebodovali, doma prohráli s Mytišči

Hokejisté Lva Praha prohráli na závěr série domácích zápasů s Atlantem Mytišči 1:3 a ukončil tak sérii dvanácti utkání, ve kterých dokázali bodovat.
08.12.2013 15:40 |

Nadalova série skončila, Monte Carlo ovládl DJOKOVIČ

Vítězná série Rafaela Nadala na turnaji kategorie Masters v Monte Carlu po 46 zápasech skončila. Na cestě k devátému titulu španělského tenistu ve finále zastavil Srb Novak Djokovič, který vyhrál 6:2 a 7:6.
21.04.2013 17:35 |

Osobnosti: Rafael Nadal (548 článků) , Novak Djokovič (530 článků)

Češi na Karjale prohráli i s Ruskem a bez bodu skončili poslední

Čeští hokejisté prohráli na turnaji Karjala i třetí zápas, když v Helsinkách nestačili na Rusko. Sborná rozhodla o své výhře 2:0 v rozmezí 34 sekund na začátku třetí třetiny.
10.11.2013 15:46 |

Naši hokejisté prohráli s Běloruskem

Čeští hokejisté prohráli v prvním ze dvou přípravných utkání v Bělorusku v rámci Euro Hockey Challenge s domácím výběrem 2:3 po samostatných nájezdech. Bělorusové vedli v průběhu zápasu již 2:0, ale v posledních sedmi minutách třetí třetiny dokázali vyrovnat Petr Průcha a 12 vteřin před koncem Roman Červenka. Nájezdy však rozhodl Andrej Stepanov.
08.04.2011 20:45 |

Osobnosti: Petr Průcha (44 článků) , Roman Červenka (217 článků)

Hokejisté prohráli se Švýcary, risk trenéra nevyšel

Čeští hokejisté prohráli v přípravném zápase se Švýcarskem 2:3, když rozhodující gól inkasovali v poslední sekundě při vlastní power play. Trenér Alois Hadamczik se totiž v závěru utkání rozhodl riskovat, neboť výhra v normální hrací době by Česku zajistila vítězství v premiérovém ročníku seriálu Euro Hockey Challenge, do kterého se duel započítával.
16.04.2011 20:10 |

Historický debakl: Hokejisté prohráli s Finy 0:7

Čeští hokejisté ve svém druhém utkání na Švédských hrách ve Stockholmu prohráli s Finskem 0:7 a utrpěli nejtěžší porážku v historii samostatné republiky. Základ k vysoké výhře položili mistři světa třemi góly mezi 10. a 20. minutou. Dvakrát se do střelecké listiny zapsal útočník Janne Pesonen. Poslední utkání na turnaji čeká svěřence trenéra Aloise Hadamczika v neděli v poledne, kdy vyzvou Rusko.
11.02.2012 15:45 |

Slováci mají další český skalp. Hokejisté prohráli s rivalem i odvetě

Čeští hokejisté prohráli podruhé za sebou v přípravě na mistrovství světa se Slovenskem, tentokrát v Bratislavě 0:3. Svěřenci trenéra Aloise Hadamczika tak neobhájili loňský triumf v seriálu Euro Hockey Challenge, jehož byl duel součástí. Nejvíce bodů v sérii šesti zápasů získalo Švédsko.
20.04.2013 21:55 |

Hokejisté prohráli se Švédy. Seveřanům nedokázali dát gól

Čeští hokejisté prohráli ve druhém vystoupení na Českých hrách v Brně se Švédskem 0:1 po trefě Pära Arlbrandta z 19. minuty a nepodařilo se jim posílit naději na triumf v Euro Hockey Tour.
27.04.2013 16:55 |