Vítězem soutěže krásy Mister Global je rodák z Mostu

Čech Tomáš Martinka v pátek vyhrál jednu ze světových soutěží o nejkrásnějšího muže planety. V thajském Čiang Maj porazil 26letý rodák z Mostu dvacítku soupeřů v klání Mister Global 2016. Informoval o tom ředitel české soutěže Muž roku David Novotný, podle něhož je to vůbec poprvé, kdy podobné mužské soutěžení vyhrál Čech.
06.05.2016 22:10 |

Osobnosti: David Novotný (72 článků) , David Novotný (72 článků) , David Novotný (71 článků) , Tomáš Novotný (48 článků) , Tomáš Novotný (48 článků) , Tomáš Novotný (44 článků)

První dojmy nejkrásnějšího muže světa po vítězství: Jsem hladový, jedl jsem jen rýži

Nejkrásnějším mužem planety se na mezinárodní soutěži mužské krásy Mister Global 2016 stal Čech Tomáš Martinka (26). Rodák z Mostu však svou cestu za titulem draze vykoupil hladověním.
07.05.2016 15:00 |

Soutěže krásy jsou povrchní, porotu jsem oslovil úsměvem, říká nejkrásnější muž planety z Česka

Minulý měsíc vyhrál rodilý Mostečan Tomáš Martinka mezinárodní soutěž krásy Mister Global. Zaznamenal poměrně velký ohlas v médiích, do své show si ho pozval i Jan Kraus a jeho příběh byl připodobňován k Taťáně Kuchařové. I proto by chtěl Martinka momentální slávy využít a naplno se věnovat modelingu. Zároveň popírá, že by podobné soutěže byly založeny jen na kráse, vypracovaných tělech a úsměvu. "Soutěž, kterou jsem vyhrál, byla více zaměřena na řešení globálních problémů, inteligenci a charakter. Nebylo to jen o kráse," říká.
11.06.2016 16:00 |

Osobnosti: Jan Kraus (1013 článků) , Taťána Kuchařová (916 článků) , Tomáš Kraus (89 článků) , Tomáš Kraus (89 článků)

Čech Tomáš Martinka vyhrál titul nejkrásnějšího muže planety

Česká republika slaví další úspěch na poli krásy. Tomáš Martinka (26) z Mostu v létě uspěl v naší mužské soutěži krásy, kde se umístil na druhém místě. A tentokrát vyhrál první místo v soutěži Mister Global 2016 v thajském Čiang Mai.
17.03.2010 09:20 |

Osobnosti: Osmany Laffita (129 článků)

Nejkrásnější muž světa je Čech: Tomáš Martinka z Mostu titul získal jako první!

Česká republika má nejkrásnějšího muže planety! Na mezinárodní soutěži mužské krásy Mister Global 2016 v thajském Čiang Mai vyhrál Tomáš Martinka (26). Rodilý Mostečan na světovou soutěž postoupil díky své účasti v české soutěži Muž roku 2015, kde skončil na druhém místě.
06.05.2016 18:30 |

Nejkrásnější chlap planety je ČECH!

Cesta za titulem draze vykoupená hladověním. Vyplatilo se! Tomáš Martinka (26) z Mostu vyhrál mezinárodní soutěži mužské krásy Mister Global 2016 thajském Čiang Mai. Nejkrásnějším mužem planety je tak Čech!
08.05.2016 05:10 |

13.05.2016 11:50 |

MPO: Do České republiky přichází největší CSR platforma na světě

Největší platforma společenské odpovědnosti na světě, Global Compact, která funguje pod záštitou OSN, dnes vstoupila do České republiky. Slavnostní akt vzniku Národní sítě Global Compact ČR se uskutečnil na Ministerstvu průmyslu a obchodu pod patronací ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka. Účastnil se jej i ředitel a zakladatel United Nations Global Compact Georg Kell.
02.04.2015 14:36 |

Čech Dumbrovský je třetím nejkrásnějším mužem planety

Muž roku 2014 Tomáš Dumbrovský (24) zabodoval na světové soutěži krásy. Rodák z Brna skončil třetí na Mister International. Finále soutěže vyhrál Neil Perez z Filipín, druhý byl Rabih El Zein z Libanonu.
24.08.2012 16:40 |

VŠFS: Vítězem mezinárodního finále GMC se stalo Rusko

Mezinárodní finále soutěže manažerské soutěže ve virtuálním řízení firem Global Management Challenge vyhrál ruský tým. Tým Slovenska se umístil na skvělém třetím místě! Účast českého a slovenského týmu v mezinárodním finále soutěže zajišťovala Vysoká škola finanční a správní, která před třemi lety převzala organizaci soutěže v obou zemích.
22.09.2014 15:01 |

Sexy Kolenyak soutěž krásy nevyhrál, ale má nejlepší tělo

Miroslav Kolenyak byl prvním Čechem na soutěži Mister Universe 2013. Přestože se celkovým vítězem stal Rafael Armando Chávez Velázquez, český zástupce neodešel s prázdnou. Získal titul Best Body Universe. Další články k tématu: Sexy Kolenyak na soutěži krásy: Šance na výhru jsou, jdu si to užít OBRAZEM: Exfinalisté Muže roku změnili image a svlékli se
02.06.2013 09:00 |

Nejkrásnější muž planety Tomáš Martinka: Přítelkyně umírá žárlivostí!

Je zpátky! Čech Tomáš Martinka (26), který vyhrál světovou soutěž krásy Mister Global 2016, přiletěl o víkendu z Thajska zpět domů. Jeho vítězství ale netěší Tomášovu přítelkyni.
16.05.2016 10:10 |

Chat s nejkrásnějším mužem planety Tomášem Martinkou: Jaké ženy se mu líbí?

Nejkrásnější muž planety je z Česka! Tomáš Martinka (26) před pár dny vyhrál světovou soutěž krásy Mister Global 2016. Jak se na soutěž připravoval, jaká byla konkurence a co nakonec rozhodlo? To vše a mnohem víc prozradil na chatu v redakci Blesk.cz.
16.05.2016 09:55 |

V manažerském řízení jsou nejlepší Čína, Rusko, Ukrajina. Český tým chce mezi ně

Český tým si na mezinárodní finále soutěže Global Management Challenge věří. Už potřetí v národní edici největší soutěže v manažerském řízení firem Global Management Challenge zvítězil studentský tým Second place is for loosers ve složení Jan Kvarda (Masarykova univerzita), Tomáš Petrák (Carnegie Mellon University), Samuel Říha (Karlova Univerzita) a Mojmír Vinkler (Masarykova univerzita).
25.03.2015 16:06 |

Osobnosti: Tomáš Říha (3 články)

Mister International: Čech Gardavský je druhý nejkrásnější muž planety

Úřadující Muž roku a model Martin Gardavský slaví velký úspěch. Na soutěži Mister International 2011, kterou lze přirovnat k Miss Universe, se stal druhým nejkrásnějším mužem planety. Vítězství putuje do Brazílie. Další články k tématu: Ženy by nás měly hnát k vyšším výkonům, říká Muž roku Muž roku 2011 Gardavský prozradil, že je dosud volný a modelku nehledá Loňský Muž roku Hájek poprvé ukázal přítelkyni. Užíváme si, říká Muž roku 2011: Podívejte se, jak vítěz parodoval reklamu na deodorant
17.12.2011 19:15 |

Osobnosti: Martin Čech (156 článků) , Martin Hájek (41 článků)

Dámy, kochejte se: Nejkrásnější muž světa je v Praze. Jak se vám líbí?

Dámy, je tady něco pro vás. Do České republiky na vyhlášení Muže roku přiletěl ve středu ráno pohledný Muž světa - Mister International Ali Hammoud, který reprezentuje soutěž Mister International. Tento pohledný mladík vyhrál v Bangkoku a od té doby se podle svých slov nezastavil.
21.08.2013 12:25 |

Osobnosti: Ali Ali (166 článků)

Luba Skořepová šokuje: Miss bych s přehledem vyhrála!

Přestože herečka Luba Skořepová (89) zanedlouho oslaví devadesátiny, elánu má na rozdávání. Dokonce by se nebála přihlásit do soutěže Miss & Mister Deaf World, tedy soutěže krásy neslyšících. A veří, že by zvítězila!
12.07.2013 12:25 |

Tohle je nejkrásnější Evropan. Je z Česka! GALERIE

Třiadvacetiletý student z Brna Antonín Beránek se dnes stal nejúspěšnějším Evropanem v soutěži mužské krásy Mister International v indonéské Jakartě. Celkově obsadil šesté místo a získal ceny médií a fanoušků. Absolutním vítězem se stal José Anmer Paredes z Venezuely.
21.11.2013 21:57 |

Osobnosti: José José (290 článků)

Dámy, pozor! Antonín (23) z Brna se stal nejkrásnějším mužem Evropy

22.11.2013 13:37 |

Česká The Global Battle of the Bands pozná v neděli vítěze

V neděli 21. prosince se v pražském klubu La Loca odbude finálový koncert druhého ročníku české verze mezinárodní hudební soutěže The Global Battle of the Bands. Vítěz bude naši zemi reprezentovat v mezinárodním finále v norském Oslo.
20.12.2014 19:21 |