Článek

Vítěz Talentu Sýkora má šanci na uzdravení: Výhra mu pomůže přestat koktat!

 
Vítězství v soutěži Československo má talent přineslo Miroslavu Sýkorovi (25) nejen milionovou výhru, ale také velkou šanci na uzdravení. Je dost možné, že díky své radosti z vítězství přestane koktat. Už jednou se mu podařilo mluvit bez zádrhelů na celé tři měsíce.
09.12.2013 12:50 |

podobné články

Podobné články

Dojemný příběh pokračuje: Koktající vítěz Talentu našel desetiletí ztraceného tátu!

 
Vítěz čtvrté řady Talentu , pěvec Miroslav Sýkora  (25) , který i přes výraznou vadu řeči zpěv zvládá famózně, se možná dočká happy endu nejen v soutěži, ale i v soukromí. Koktat začal po traumatizujícím zážitku v dětství , kdy se musel rozloučit s prarodiči a tátou. A celý život nese těžce, že svého otce ani nezná, dokonce si myslel, že už umřel. To se teď změní.
12.12.2013 16:05 |

podobné články

Koktavý vítěz Talentu: Zkoušel už SuperStar! Soukup s Haberou ho na místě vyrazili! Nejhnusnější věc mu ale řekla Farna!

 
"Čerstvý milionář a vítěz Talentu":http://www.extra.cz/nadeje-bezmoc-a-zmar-je-to-ale-konecne-za-nami-cesko-slovensko-ma-talent-je-po-finale-vitezem-se-stal-koktavy-zpevak-miroslav-sykora "Miroslav Sýkora":http://www.extra.cz/tema/miroslav-sykora (25) prožívá velké zadostiučinění!
09.12.2013 10:10 |

podobné články

Chat s vítězem Talentu Mirkem Sýkorou: Za co utratí 1,35 milionovou výhru?

 
Operní zpěvák Miroslav Sýkora v neděli s přehledem zvítězil v soutěži Československo má talent. A to i přesto, že ho od mládí trápí vada řeči. Koktá od traumatizujícího zážitku, kdy od rodiny odešel jeho otec. Sýkora, který se doslova přes noc stal milionářem, se se čtenáři Blesk.cz spojí prostřednictvím chatu v úterý od 13 hodin. Co udělá s výhrou? Má šanci na uzdravení? S kým poletí na dovolenou, kterou vyhrál? Své dotazy posílejte už nyní....
09.12.2013 14:10 |

podobné články

Otec koktavého Mira Sýkory z Talentu promluvil, proč nekomunikuje se synem. A co na to matka geniálního zpěváka?

 
Zpěvák "Miro Sýkora":http://www.extra.cz/tema/miro-sykora (25) "uchvátil svým talentem v soutěži Česko Slovensko má talent":http://www.extra.cz/tohle-video-zboznujete-soutezici-z-talentu-ma-velkou-vadu-reci-ale-zpiva-jako-buh-brecela-bila-slavik-i-mares-a-vy-budete-taky. Přestože má vadu řeči a zadrhává se, dokáže zpívat jako pánbůh. Během svého vystoupení se svěřil s traumatem z dětství, kvůli kterému začal koktat.
02.10.2013 17:25 |

podobné články

Koktající zpěvák Sýkora vyměkl: Po letech velké usmíření s otcem!

 
Ještě před pár dny to vypadalo, že operní zpěvák Miroslav Sýkora (25) už nikdy nenajde společnou řeč se svým otcem. Vítěz Talentu na svého tátu zanevřel a dokonce řekl, že se s ním nechce vidět. Jenže v jeho životě nastal velký zlom. Táta se mu ozval a Sýkora vyměkl. Dokonce se s ním chce setkat.
11.12.2013 13:35 |

podobné články

Výhra v Talentu může zase patřit Kyrgyzstánu, bojují o ni tanečníci

 
Před dvěma lety se vítězem soutěže Česko Slovensko má talent stal Kyrgyz. I když to zní divně, pravidla to umožňují. Teď se do Talentu vrátili jeho žáci. Na castingu předvedli dechberoucí vystoupení, které z nich dělá favority. Další články k tématu: Češi a Slováci poslali do Vegas tanečníka z Kyrgyzstánu VIDEO: Mareš nepolevuje, v Talentu stoupl na stůl a tančil zumbu VIDEO: Leoš Mareš si v Talentu zatančil s mužem a postoupil VIDEO: Bílou v Talentu naštval loňský soutěžící, odešla ze sálu VIDEO: V Talentu se nechal vystřelit z děla, Bílá šla děsem do kolen Prima bude znovu hledat talent, vítěz vystoupí před Simonem Cowellem Vítěz Talentu Pavlusík z výhry postaví dům, přítelkyně na svatbu počká
01.12.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2630 článků) , Simon Cowell (102 článků)

Petr Sýkora už je doma, uvažuje o odchodu z Pittsburghu

 
Čerstvý vítěz Stanley Cupu Petr Sýkora přiletěl v utajení do České republiky. Už ví, kde udělá oslavy s pohárem.
18.06.2009 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Sýkora (89 článků) , Petr Sýkora (89 článků)

5 věcí, které jste možná nevěděli o koktavém zpěvákovi Mirovi z Talentu

 
Geniální zpěvák "Miro Sýkora":http://www.extra.cz/tema/miro-sykora (25), který "uchvátil nejen porotu, ale i diváky v Česku a na Slovensku":http://www.extra.cz/otec-koktaveho-mira-sykory-z-talentu-promluvil-proc-nekomunikuje-se-synem-a-co-na-to-matka-genialniho-zpevaka, se možná stane vítězem letošní řady soutěže Česko Slovensko má talent.
03.10.2013 16:50 |

podobné články

Sýkora zatím čeká na angažmá, ve hře je i Brno

 
Vítěz posledního Stanley Cupu Petr Sýkora je stále bez práce. Momentálně se připravuje v Brně s extraligovou Kometou a čeká na nabídku.
08.09.2009 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Sýkora (89 článků) , Petr Sýkora (89 článků)

Sýkora: Doufám, že mě kouč postaví a že něco rozhodnu

 
Útočník Pittsburgu Petr Sýkora už jedenáct zápasů nehrál, teď věří, že mu trenér dá ve třetím finálovém utkání šanci.
01.06.2009 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Sýkora (89 článků) , Petr Sýkora (89 článků)

Pacienti s dosud nevyléčitelnou leukémií mají šanci na uzdravení

 
Pacienti s chronickou a doposud nevyléčitelnou myeloidní leukémií mají šanci na uzdravení. Ukazují to výsledky celoevropské studie, na níž se podíleli i čeští lékaři. Ve středu o nich informovala přednostka klinického úseku pražského Ústavu hematologie a krevní transfuze (ÚHKT) Hana Klamová.
18.06.2014 14:00 |

podobné články

Koktavý Miro z Talentu prosí o pomoc: Kdo famóznímu zpěvákovi pomůže vyléčit vadu řeči?

 
Hvězda, která zatím překonala všechna vystoupení v soutěži Česko Slovensko má talent. Při "jeho zpěvu":http://www.extra.cz/tohle-video-zboznujete-soutezici-z-talentu-ma-velkou-vadu-reci-ale-zpiva-jako-buh-brecela-bila-slavik-i-mares-a-vy-budete-taky padala sanice nejen divákům ve studiu, ale ohromeni byli i všichni porotci. Je tu ale jeden zádrhel. Nadaný Miro Sýkora trpí vadou řeči a koktá.
02.10.2013 14:25 |

podobné články

Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu Sýkora se vrací do Plzně

 
Sýkora se vrací do Plzně po 16 letech v zámoří
05.10.2010 11:45 |

podobné články

Sýkora nakonec nebude hrát extraligu, odchází do KHL

 
Hokejový útočník Petr Sýkora opouští Plzeň a odchází do KHL, kde se dohodl na působení v Dinamu Minsk. Dvojnásobný mistr světa i vítěz Stanley Cupu podepíše smlouvu tento týden.
09.11.2010 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Sýkora (89 článků) , Petr Sýkora (89 článků)

Prokletý Talent: Vítěz Sýkora přišel o naději, fenka Keysi prý umírá!

 
Když Miroslav Sýkora (25) poprvé předvedl svůj talent, nebylo pochyb o tom, že tenhle kluk to dotáhne hodně vysoko. Dokonalý operní zpěv byl však v kontrastu s jeho silnou vadou řeči. Od začátku favorizovaný Sýkora v noci z neděle na pondělí očekávání potvrdil. Stal se nejtalentovanějším mužem v Česku a na Slovensku. Účast v soutěži mu přinesla nemalé peníze, ale také pořádnou strast.
10.12.2013 17:35 |

podobné články

Koktavý muž z Talentu s fenomenálním hlasem zkoušel štěstí už i v SuperStar: Sledujte, jak otřesně se k němu chovali Habera se Soukupem. A co na to Farna?

 
Během zatím "posledního dílu soutěže Česko Slovensko má talent":http://www.extra.cz/dalsi-postupujici-do-semifinale-talentu-rozbrecel-celou-porotu-mirek-sykora-je-fenomenalni-zpevak-ale-temer-nedokaze-mluvit nás diváky i samotnou porotu uhranul pětadvacetiletý Miroslav Sýkora, který i přes svou velkou vadu řeči zazpíval jako profesionál a navíc dojal svým příběhem, kterým vysvětlil důvod svého zadrhávání se v mluvě.
30.09.2013 22:00 |

podobné články

Sýkora dostal konečně šanci a jeho Pittsburgh utekl hrobníkovi z lopaty

 
Poprvé se ve finále letošního play off NHL objevil český hokejista i v dresu Pittsburghu. Petr Sýkora pomohl proti Hudlerovu Detroitu vybojovat rozhodující sedmý zápas.
10.06.2009 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Sýkora (89 článků) , Petr Sýkora (89 článků)

Hádky s Leošem? Nevěřte tomu, i když jsem „cíťa“, říká Lucie Bílá

 
Přestože Lucie Bílá coby porotkyně talentové soutěže přišla o kamaráda, dalšího prý získala. Martina Dejdara v čtvrté řadě Talentu nahradil Leoš Mareš. Zpěvačka nemá strach ani z případných neshod s moderátorem. Další články k tématu: Mareš nadobro mění televizní dres, míří na Primu do poroty Talentu Prima bude znovu hledat talent, vítěz vystoupí před Simonem Cowellem Vítěz Talentu Pavlusík z výhry postaví dům, přítelkyně na svatbu počká Výtvarník Alex Dowis z Talentu: Můj tým uvažuje o žalobě na Bílou Bílá shání peníze bubeníkovi z Talentu, chce léčit alkoholismus matky V Talentu vyhrála skromnost, peníze si odnesl operní pěvec Pavlusík
07.06.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (1828 článků) , Leoš Mareš (2630 článků) , Simon Cowell (102 článků) , Martin Dejdar (327 článků) , Alex Alex (320 článků)

"Ďábel" Sýkora trénuje v elitním útoku, dnes by měl uzavřít smlouvu

 
Český hokejový útočník Petr Sýkora si vybojoval místo v kádru New Jersey. Čtyřiatřicetiletý dvojnásobný vítěz Stanleyova poháru a mistr světa z roku 2005 zaujal na zkoušce v kempu Devils a generální manažer Lou Lamoriello dolaďuje podobu kontraktu.
05.10.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Sýkora (89 článků) , Petr Sýkora (89 článků)