Vítěz Eurosongu Mans Zelmerlöw vystoupí v neděli v Praze

Mans Zelmerlöw, švédský poprockový zpěvák, který zvítězil v letošním květnovém klání na Eurosongu ve Vídni, se představí v Praze. V neděli 11. října zazpívá v Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou k mání nyní a budou i na místě.
11.10.2015 14:36 |

Vítěz Eurosongu Måns Zelmerlöw: V osmnácti jsem organizoval zájezdy do Prahy

Devětadvacetiletý švédský zpěvák Måns Zelmerlöw zvítězil s písní Heroes v letošní televizní soutěži Eurovision Song Contest. 11. října vystoupí v pražském Lucerna Music Baru.
10.08.2015 07:05 |

Osobnosti: Måns Zelmerlöw (2 články)

V Lucerna Music Baru vystoupí Måns Zelmerlöw, vítěz Eurovize

Zpěvák Måns Zelmerlöw, švédský vítěz Eurovision Song Contest 2015, v rámci svého evropského turné vystoupí v pražském Lucerna Music Baru 11. října.
30.06.2015 13:01 |

RECENZE: Mans Zelmerlöw umí

Bylo to patrné již z jeho vystoupení v květnu na Eurosongu ve Vídni, kde s písničkou Heroes vyhrál. Nedělní pražský koncert to pak potvrdil. Švédský zpěvák Mans Zelmerlöw je představitelem kvalitního evropského popu.
12.10.2015 11:05 |

Mans Zelmerlöw: hvězda, kterou v dětství šikanovali

Zatímco v České republice mnozí na letošní Eurosong ještě stále nadávali, neboť je to tak trochu národní sport, hudební fanoušci ve Švédsku oslavovali. Vítězem šedesátého ročníku Eurovision Song Contest se totiž stal osmadvacetiletý Švéd Mans Zelmerlöw s písničkou Heroes.
30.05.2015 15:51 |

Dámy, pozor! Sexy vítěz Eurovize už v neděli vystoupí v Praze

Do Česka už o tomto víkendu zavítá vítěz letošního ročníku Eurovize, Švéd Mans Zelmerlöw (29). V neděli 11. října vystoupí v Lucerna Music Baru, kde mimo jiné zazpívá svůj vítězný hit Heroes.
08.10.2015 15:00 |

Jak vypadá vousatá zpěvačka Conchita bez šatů? Foto ze sprchy nahání spíš hrůzu

Transsexuální rakouská vítězka loňského Eurosongu Conchita Wurst, která se podílela rovněž na moderování letošního pěveckého klání, jemuž kraloval Švéd Mans Zelmerlow, nechala nahlédnout do svého soukromí. Umělkyně s původním jménem Thomas Neuwirth nedávno sdílela na Instagramu mírně bizarní černobílý snímek z koupelny. Pohled na polonahou Conchitu bez paruky a štrasových šatů, které tak ráda nosí na pódium, je skutečně pozoruhodný...
07.06.2015 10:15 |

Osobnosti: Conchita Wurst (32 článků)

Nová alba: Muse, Florence + The Machine i Mans Zelmerlöw

Pozornost na sebe tento týden jistě připoutá nové album britské skupiny Muse, která patří k nejrespektovanějším na současné hudební scéně. Připomínáme i nové dílko Florence + The Machine, našich České srdce, vítěze Eurosongu Manse Zelmerlöwa či výběrovku slovenského rapera Rytmuse.
10.06.2015 07:05 |

Starý film z Le Mans, který vás položí do kolen

Tohle je naprosto úžasné dobové video z 24h Le Mans. Jde o rok 1969, kdy mezi sebou sváděli epickou bitvu vozy Porsche 917 a Ford GT40. Jacky Ickx, Jackie Oliver, Hans Herrmann a Gerard Larrousse - pokud tahle jména neznáte, měli by jste se okamžitě dovzdělat. V roce 1969 se také naposledy v historii startovalo původním stylem, kdy se všichni piloti seřadili podélně vedle sebe na cílové rovince a start probíhal tak, že se po signálu rozběhli ke svým otevřeným a nastartovaným vozům. Castrol Film La Ronde Infernale vypráví příběh obrovského odhodlání, příběh skutečných chlapů, příběh obrovského, nervy drásajícího napětí. Le Mans
13.09.2012 22:50 |

Osobnosti: Jacky Ickx (2 články)

ON-LINE: Odpovídal vítěz série Le Mans Jan Charouz

Čerstvý vítěz prestižní série Le Mans Jan Charouz odpovídal na Vaše dotazy.
15.09.2009 17:30 |

Osobnosti: Jan Charouz (53 článků)

Gipsy.cz vypadli z moskevského semifinále Eurosongu

Skupina Gipsy.cz v úterý vypadla z mezinárodní písňové soutěže Eurovision Song Contest 2009 čili Eurosongu. S písní Aven Romale frontman kapely Radoslav Banga v převleku za Supermana fanoušky nepřesvědčil.
13.05.2009 12:10 |

Osobnosti: Radoslav Banga (11 článků) , Radoslav Banga (11 článků)

Modelka Hana Mašlíková má dvojnici!

Modelka Hana Mašlíková (27) s mikrofonem na pódiu Eurosongu! Tomuto přeludu podlehli o víkendu někteří televizní diváci při přímém přenosu z moskevského finále Eurosongu. Publikum v Moskvě rozproudila zpěvačka, která české silikonové krásce jako by »z oka vypadla«.
19.05.2009 05:10 |

Osobnosti: Hana Mašlíková (328 článků)

Na Eurosongu to už horší nebude

Pojďme si to shrnout. V roce 2007 získal na Eurosongu ve Finsku Kabát jediný bod a skončil poslední. O rok později dostala v semifinále v Srbsku Tereza Kerndlová devět bodů a byla v něm předposlední, když porazila Maďarku Czésy. Celkově obsadila čtvrtou příčku od konce. Letos skončili Gipsy.cz nejhůř. Nedostali ani bod a figurují na posledním místě. Že je Belgičan Patrick Ouchéne porazil o bod jediný, je mrzká útěcha.
19.05.2009 07:00 |

Osobnosti: Tereza Kerndlová (332 článků)

Zpěvačka Kristína: O Slovensku a jeho přírodě dlouho nikdo nezpíval

Slovenská zpěvačka Kristína, která letos reprezentovala svoji zemi v Eurosongu se songem Horehronie, vydala album V sieti ťa mám. "Horehronie je skladba, kterou si budou lidé zpívat i za patnáct let. Je o Slovensku a na posluchače u nás zapůsobila strašně pozitivně. Proto jsem se asi dostala do finále Eurosongu. Navíc u nás dlouho nezpíval nikdo text o své zemi a její přírodě," řekla v rozhovoru Kristína.
08.12.2010 10:00 |

Jandová a Noid vypadli z Eurosongu!

Čeští zástupci na Eurosongu Marta Jandová (41) a Václav Noid Bárta (34) nepostoupili do dnešního finále, které proběhne v rakouské metropoli!
23.05.2015 05:17 |

Osobnosti: Marta Jandová (844 článků) , Václav Bárta (980 článků)

25.05.2015 08:56 |

V soutěži Eurovize zvítězili Švédové: Těsně porazili Rusko a Itálii

V sobotním finále 60. ročníku mezinárodní písňové soutěže Eurovize (Eurovision Song Contest) zvítězil švédský zpěvák a televizní moderátor Mans Zelmerlöw (28) s elektropopovou baladou Heroes. O celkovém vítězi ze 27 soutěžících rozhodly poroty a diváci jednotlivých zemí, včetně České republiky, která ale zástupce ve finále neměla.
24.05.2015 10:00 |

Eurovizi, ve které Češi nikdy neuspějí, vyhrál hezoun ze Švédska. Líbí se vám jeho vítězná skladba?

Přehlídku kýčovité hudby, kterou letos hostila Vídeň a v televizi ji sledovalo 200 milionů lidí, vyhrál švédský zpěvák a moderátor Mans Zelmerlöw.
24.05.2015 12:56 |

Eurosong sledovalo 197 miliónů diváků

Písničková televizní soutěž Eurovision Song Contest, kterou 23. května vyhrál švédský zpěvák Mans Zelmerlöw, přilákala k televizním obrazovkám 197 miliónů diváků v celé Evropě. Oznámila to Evropská vysílací unie.
08.06.2015 16:56 |

Parádní Kornfeil: Šesté místo v Le Mans vyjel z hloubi pole

Jakub Kornfeil ukázal v neděli v Le Mans svůj talent. I když staroval až páté řady na čtrnáctém místě, nakonec dojel do cíle závodu šestý! Vítězný Maverick Viňales ovládl už druhý závod v řadě.
19.05.2013 12:40 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)