Článek

Vítek a sídlo Ringo Starra: Už mu říká pane! Za půl miliardy korun...

 
Obchod je zpečetěn! Nakonec miliardář Radovan Vítek (44) ani nemusel sáhnout tak hluboko do kapsy. Anglické sídlo Rydinghurst po exbeatlovi Ringo Starrovi (74) koupil »jen« za 502 milionů korun.
05.05.2015 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků)
Podobné články

Pavel Vítek slaví padesátiny, půjčil si hodinky za milion

 
Zpěvák Pavel Vítek letos v září oslaví 50. narozeniny. Ke kulatinám si nadělil nejen speciální koncert na Karlštejně, ale také novou sérii fotek. Charizmatický zpěvák na některých z nich připomíná Jamese Bonda. Na snímcích fotografa Petra Kurečky má Vítek mimo jiné i luxusní švýcarské hodinky skoro za milion korun. Další články k tématu: Sidovský a Vítek byli ve Vídni na Tině Turner. S falešnými lístky Vítek a Sidovský: Není se čeho bát, kluci! Registrovaní Vítek a Sidovský hodovali až do rána Vítek a Sidovský: když si muž bere muže Vítek a Sidovský: velký den se blíží! Vítek a Sidovský se vezmou na Karlštejně
23.07.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (103 článků) , Pavel Vítek (94 článků) , Pavel Vítek (94 článků) , James Bond (497 článků)

Miliardář Vítek koupil panství od Ringo Starra z The Beatles: Za 600 milionů!

 
Zatímco většina fanoušků skupiny The Beatles si musí vystačit s cédéčky, miliardář Radovan Vítek (44) si koupil rovnou sídlo od jejich bubeníka Ringo Starra (74)! Za až 600 milionů korun!
05.02.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků) , The Beatles (68 článků)

Developeru Vítkovi se daří. Koupil si anglické sídlo od slavného Ringo Starra

 
Český miliardář Radovan Vítek, šéf realitní skupiny CPI Property Group, koupil od bubeníka někdejší slavné britské skupiny The Beatles Ringo Starra honosné sídlo v Anglii. Starr se rozhodl žít převážně v USA. Informoval o tom dnes na svém portálu časopis Forbes. Odhadl, že nemovitost mohla stát kolem 600 milionů korun.
05.02.2015 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků) , The Beatles (68 článků)

Netradiční vystoupení Ringo Starra a jeho kapely pobavilo i překvapilo

 
Středeční první koncert Ringo Starra a jeho All-Starr Bandu v České republice nebyl typickou propagací tvorby liverpoolského zpěváka a bubeníka. Na probíhajícím evropském turné jsou jeho vystoupení rozdělena do čtyř vzájemně se prolínajících částí.
01.07.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků)

Dva paláce miliardáře Radovana Vítka: V Anglii HUJ, na Pohořelci FUJ!

 
Čtvrtý nejbohatší Čech Radovan Vítek (44 let, 29,4 miliardy korun) si koupil nádherné britské sídlo bubeníka Beatles Ringo Starra. Vlastní ale také palác na pražském Pohořelci. A tenhle dům je už léta atraktivní leda tak pro krysy!
16.02.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků)

Pavel Vítek ve víru oslav: recitál k padesátinám a čtvrt století ve vztahu

 
Zpěvák a herec Pavel Vítek prožívá rok plný oslav. Téměř na stejný den připadají jeho padesátiny i pětadvacáté výročí společného soužití s partnerem Janisem Sidovským. Životní jubileum zpěvák oslavil narozeninovým recitálem v Rytířském sále hradu Karlštejn. Další články k tématu: Pavel Vítek slaví padesátiny, půjčil si hodinky za milion VIDEO: Pavel Vítek měl nehodu, na semaforech do něj naboural jiný řidič Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu
23.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (94 článků) , Pavel Vítek (94 článků) , Janis Sidovský (62 článků)

Hvězda Beatles Ringo Starr zahraje v Praze

 
Středeční pražský koncert člena kultovních Beatles Ringo Starra (70) netrpělivě očekávají i mnohé české osobnosti. Někdejší bubeník Olympicu František Ringo Čech chtěl osobně předat členu liverpoolských Brouků jeden ze svých obrazů. Podle pořadatelů však k němu nikdo nesmí.
28.06.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků) , František Ringo Čech (145 článků)

František Ringo Čech: Karel Svoboda a sebevražda? Pitomost!

 
Co je pravdy na tom, že umělkyně, aby dostaly roli v souboru Františka Ringo Čecha (67), musejí splnit takzvanou »ústní zkoušku«, tedy poskytnout orální sex? Proč Ringo tvrdí, že skladatel Karel Svoboda (†68) určitě nespáchal sebevraždu, jak se říká? A proč mu tolik leží v žaludku zpěvák Petr Kolář (43)? Svérázný umělec František Ringo Čech nám na všechny otázky odpověděl více než otevřeně a s ničím a nikým si nebral servítky. Dá se tedy předpokládat, že i tento rozhovor řadě lidí pořádně zvedne mandle!
12.09.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (449 článků) , Karel Svoboda (461 článků) , František Ringo Čech (145 článků)

VIDEO: Pavel Vítek měl nehodu, na semaforech do něj naboural jiný řidič

 
Zpěvák Pavel Vítek měl v deštivém čtvrtečním odpoledni nehodu na přechodu pro chodce v Karlovarské ulici v Praze. Do jeho černého subaru narazila zezadu stříbrná octavie. Ani jednomu z řidičů se nic nestalo, škoda na vozidlech ale bude zřejmě vysoká. Další články k tématu: Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu Pavel Vítek o koncertu po deseti letech: Měl jsem nahnáno VIDEO: Řidič vezl na předním skle policistu, který mu chtěl dát pokutu
12.04.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (94 článků) , Pavel Vítek (94 článků)

Podnikatel Vítek posilnil svůj vliv v představenstvu Orka

 
Podnikatel Radovan Vítek, jenž je největším akcionářem Orka, vytěsnil na dnešní odložené valné hromadě z představenstva firmy zástupce dalších dvou největších akcionářů Kingston a Alchemy. V nově pětičlenném orgánu má Vítek dva zástupce, dva jsou nezávislí a posledním je generální ředitel skupiny Jean-Francois Ott. ČTK to po jednání valné hromady řekl Vítek, který se zahraničními investory vede více než boj o vliv v Orku.
06.01.2014 16:50 |

podobné články

Nová CD - Ringo Starr, Karel Svoboda i Nick Cave

 
První únorové novinky mají pěkně našlápnuto. Vychází novina ex-Beatlea Ringo Starra, deska dosud nevydaných písní zemřelého skladatele Karla Svobody, nebo temný soundtrack k filmu The Road, který má na svědomí tandem Nick Cave a Warren Ellis.
03.02.2010 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Nick Cave (73 článků) , Ringo Starr (69 článků) , Karel Svoboda (461 článků) , Warren Ellis (7 článků) , Warren Ellis (7 článků) , Warren Ellis (5 článků)

Ringo Starr šíří pohodu. Originální není, protože nemusí

 
Novinka ex-Beatla Ringo Starra Y Not má všechny předpoklady potěšit přinejmenším usedlejší posluchače. Obsahuje kvalitně napsané kytarové písničky, které neusilují o originální zvuk, protože to nemají zapotřebí. Ringovi i jeho fandům stačí samy o sobě.
03.02.2010 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků)

Petr Janda z Olympiku: Zazpívá mu Ringo Starr z Beatles!

 
Frontman legendárního Olympiku Petr Janda (68) má smělé plány! I když jeho kapela bude slavit padesátiny až za dva roky, už dnes ví, kdo bude zpívat a hrát na velkolepém koncertě. „Chceme Ringo Starra z Beatles!“ prozradil Janda deníku Aha!
17.07.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků) , Petr Janda (649 článků) , Petr Janda (649 článků)

Nová CD - Iron Maiden, Ringo Starr i Jan Werich

 
Tento týden přeje příznivcům metalu, vychází totiž The Final Frontier, nová deska legendárních Iron Maiden. Dále se můžete těšit na záznam koncertu Ringo Starra Live At The Greek Theatre 2008, nebo na dosud nevydané povídání Jana Wericha Delikatesy.
18.08.2010 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků) , Jan Werich (70 článků)

Legendární »Brouk« Ringo Starr: Oslaví v Praze narozeniny?

 
Čeští fanoušci legendární skupiny Beatles se konečně dočkali a poprvé mohli v akci přímo na pódiu vidět a slyšet zpívajícího bubeníka Ringo Starra (70)!
30.06.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků)

Nová alba - Ringo Starr, Katarína Knechtová i Van Halen

 
Poměrně velká jména nabízí seznam albových novinek tak, jak ho tento týden servírují vydavatelství. Na světlo světa se prodírá nejenom nové album Ringo Starra, Kataríny Knechtové, skupin Van Halen nebo The Fray. Je tu po deseti letech i novinka irských Cranberries nebo zajímavé dílo náladotvorných Francouzů Air.
15.02.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků) , Katarína Knechtová (24 článků)

V Anglii našli první nahrávky Ringo Starra z Beatles

 
Po padesáti letech našli v Anglii zapomenuté nahrávky skupiny Rory Storm and the Hurricanes. Pravděpodobně by to nikoho nezajímalo, kdyby členem málo známé partičky nebyl i mladý Ringo Starr, pozdější bubeník Beatles.
04.09.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků) , Rory Storm (2 články)

V Anglii našli první nahrávky Ringo Starra z Beatles

 
Po padesáti letech našli v Anglii zapomenuté nahrávky skupiny Rory Storm and the Hurricanes. Pravděpodobně by to nikoho nezajímalo, kdyby členem málo známé partičky nebyl i mladý Ringo Starr, pozdější bubeník Beatles.
04.09.2012 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků) , Rory Storm (2 články)

Nová alba: Visací zámek, Ringo Starr, Noel Gallagher a další

 
S novinkami v tomto týdnu přicházejí například český punkrockový Visací zámek nebo kapela bývalého člena skupiny Oasis Noela Gallaghera. Za zmínku stojí i kompilace skladeb Ringo Starra, která je předzvěstí očekávaného nového alba.
04.03.2015 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (69 článků) , Noel Gallagher (22 článků) , Noela Noel (5 článků)