Článek

Vítek a sídlo Ringo Starra: Už mu říká pane! Za půl miliardy korun...

 
Obchod je zpečetěn! Nakonec miliardář Radovan Vítek (44) ani nemusel sáhnout tak hluboko do kapsy. Anglické sídlo Rydinghurst po exbeatlovi Ringo Starrovi (74) koupil »jen« za 502 milionů korun.
05.05.2015 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků)
Podobné články

Pavel Vítek slaví padesátiny, půjčil si hodinky za milion

 
Zpěvák Pavel Vítek letos v září oslaví 50. narozeniny. Ke kulatinám si nadělil nejen speciální koncert na Karlštejně, ale také novou sérii fotek. Charizmatický zpěvák na některých z nich připomíná Jamese Bonda. Na snímcích fotografa Petra Kurečky má Vítek mimo jiné i luxusní švýcarské hodinky skoro za milion korun. Další články k tématu: Sidovský a Vítek byli ve Vídni na Tině Turner. S falešnými lístky Vítek a Sidovský: Není se čeho bát, kluci! Registrovaní Vítek a Sidovský hodovali až do rána Vítek a Sidovský: když si muž bere muže Vítek a Sidovský: velký den se blíží! Vítek a Sidovský se vezmou na Karlštejně
23.07.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (115 článků) , Pavel Vítek (100 článků) , Pavel Vítek (100 článků) , James Bond (539 článků)

Miliardář Vítek koupil panství od Ringo Starra z The Beatles: Za 600 milionů!

 
Zatímco většina fanoušků skupiny The Beatles si musí vystačit s cédéčky, miliardář Radovan Vítek (44) si koupil rovnou sídlo od jejich bubeníka Ringo Starra (74)! Za až 600 milionů korun!
05.02.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků) , The Beatles (73 článků)

Developeru Vítkovi se daří. Koupil si anglické sídlo od slavného Ringo Starra

 
Český miliardář Radovan Vítek, šéf realitní skupiny CPI Property Group, koupil od bubeníka někdejší slavné britské skupiny The Beatles Ringo Starra honosné sídlo v Anglii. Starr se rozhodl žít převážně v USA. Informoval o tom dnes na svém portálu časopis Forbes. Odhadl, že nemovitost mohla stát kolem 600 milionů korun.
05.02.2015 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků) , The Beatles (73 článků)

Netradiční vystoupení Ringo Starra a jeho kapely pobavilo i překvapilo

 
Středeční první koncert Ringo Starra a jeho All-Starr Bandu v České republice nebyl typickou propagací tvorby liverpoolského zpěváka a bubeníka. Na probíhajícím evropském turné jsou jeho vystoupení rozdělena do čtyř vzájemně se prolínajících částí.
01.07.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků)

Dva paláce miliardáře Radovana Vítka: V Anglii HUJ, na Pohořelci FUJ!

 
Čtvrtý nejbohatší Čech Radovan Vítek (44 let, 29,4 miliardy korun) si koupil nádherné britské sídlo bubeníka Beatles Ringo Starra. Vlastní ale také palác na pražském Pohořelci. A tenhle dům je už léta atraktivní leda tak pro krysy!
16.02.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků)

Pavel Vítek ve víru oslav: recitál k padesátinám a čtvrt století ve vztahu

 
Zpěvák a herec Pavel Vítek prožívá rok plný oslav. Téměř na stejný den připadají jeho padesátiny i pětadvacáté výročí společného soužití s partnerem Janisem Sidovským. Životní jubileum zpěvák oslavil narozeninovým recitálem v Rytířském sále hradu Karlštejn. Další články k tématu: Pavel Vítek slaví padesátiny, půjčil si hodinky za milion VIDEO: Pavel Vítek měl nehodu, na semaforech do něj naboural jiný řidič Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu
23.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (100 článků) , Pavel Vítek (100 článků) , Janis Sidovský (70 článků)

Hvězda Beatles Ringo Starr zahraje v Praze

 
Středeční pražský koncert člena kultovních Beatles Ringo Starra (70) netrpělivě očekávají i mnohé české osobnosti. Někdejší bubeník Olympicu František Ringo Čech chtěl osobně předat členu liverpoolských Brouků jeden ze svých obrazů. Podle pořadatelů však k němu nikdo nesmí.
28.06.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků) , František Ringo Čech (145 článků)

František Ringo Čech: Karel Svoboda a sebevražda? Pitomost!

 
Co je pravdy na tom, že umělkyně, aby dostaly roli v souboru Františka Ringo Čecha (67), musejí splnit takzvanou »ústní zkoušku«, tedy poskytnout orální sex? Proč Ringo tvrdí, že skladatel Karel Svoboda (†68) určitě nespáchal sebevraždu, jak se říká? A proč mu tolik leží v žaludku zpěvák Petr Kolář (43)? Svérázný umělec František Ringo Čech nám na všechny otázky odpověděl více než otevřeně a s ničím a nikým si nebral servítky. Dá se tedy předpokládat, že i tento rozhovor řadě lidí pořádně zvedne mandle!
12.09.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (494 článků) , Karel Svoboda (501 článků) , František Ringo Čech (145 článků)

Pražská kavárna je množina idiotů, ulevil si Ringo Čech. A pak brutálně sejmul pátera Halíka a jeho sponzora Sekyru

 
ROZHOVOR „Prezidentský post pro Halíka je mimo naši galaxii,“ říká pro ParlamentníListy.cz František Ringo Čech. Promluvil nejen právě o Tomáši Halíkovi a jeho velkém podporovateli Luďkovi Sekyrovi, ale vyjádřil se i k „pražské“ kavárně“. „Jsou to kecalové, kteří nemají nic na práci, vysedávají… je to množina idiotů,“ nebere si servítky František Ringo Čech. Svůj názor řekl i na prohlášení Halíka, podle kterého se dá věřit veřejnoprávním médiím. A například Primu a některá internetová média označil za ideologicky cinknutá. „Televize jsou cinknuté všechny. Halík si chce pravděpodobně udržet jednu z televizí, aby ho vysílala. Čili ji jako pochválil,“ míní František Ringo Čech.
05.05.2017 06:55 |

podobné články

Chlapcům se prostě nechce z bavoráku. Ringo Čech seděl ve Sněmovně se Sobotkou i Zaorálkem a poví vám, co jsou zač. Po svém a bez příkras

 
ROZHOVOR „Situace v sociální demokracii je nyní přesně stejná jako ve fotbalovém svazu: stará parta vytrvale brání svoje chlebodárce a vzniká vlastně patová situace. Řeší to zvonění klíčů, ale my už jsme klíči dozvonili...,“ říká pro ParlamentníListy.cz František Ringo Čech. Jednoho ze členů triumvirátu, Lubomíra Zaorálka, zná prý velmi dlouho. Ještě z doby, kdy se Ringo stal „zavrženým synem ČSSD“. „Už v té době jsem o něm nikdy nevěděl, co si myslí, a nevím to o něm ani teď. Chovanec je velmi zásadový, až unáhlený, ale podle mne neměl tak okatě prezentovat, že nechceme uprchlíky,“ uvádí dále Ringo Čech. A Sobotka? „Ztotožňuji se slovy prezidenta Zemana o zbavení se balvanu na cestě. Ovšem na rozdíl od Miloše si myslím, že těch balvanů je tam víc a že to auto už daleko nedojede.“
16.06.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2402 článků) , Miloš Zeman (20443 článků)

VIDEO: Pavel Vítek měl nehodu, na semaforech do něj naboural jiný řidič

 
Zpěvák Pavel Vítek měl v deštivém čtvrtečním odpoledni nehodu na přechodu pro chodce v Karlovarské ulici v Praze. Do jeho černého subaru narazila zezadu stříbrná octavie. Ani jednomu z řidičů se nic nestalo, škoda na vozidlech ale bude zřejmě vysoká. Další články k tématu: Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu Pavel Vítek o koncertu po deseti letech: Měl jsem nahnáno VIDEO: Řidič vezl na předním skle policistu, který mu chtěl dát pokutu
12.04.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (100 článků) , Pavel Vítek (100 článků)

Podnikatel Vítek posilnil svůj vliv v představenstvu Orka

 
Podnikatel Radovan Vítek, jenž je největším akcionářem Orka, vytěsnil na dnešní odložené valné hromadě z představenstva firmy zástupce dalších dvou největších akcionářů Kingston a Alchemy. V nově pětičlenném orgánu má Vítek dva zástupce, dva jsou nezávislí a posledním je generální ředitel skupiny Jean-Francois Ott. ČTK to po jednání valné hromady řekl Vítek, který se zahraničními investory vede více než boj o vliv v Orku.
06.01.2014 16:50 |

podobné články

Nová CD - Ringo Starr, Karel Svoboda i Nick Cave

 
První únorové novinky mají pěkně našlápnuto. Vychází novina ex-Beatlea Ringo Starra, deska dosud nevydaných písní zemřelého skladatele Karla Svobody, nebo temný soundtrack k filmu The Road, který má na svědomí tandem Nick Cave a Warren Ellis.
03.02.2010 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Nick Cave (78 článků) , Ringo Starr (73 článků) , Karel Svoboda (501 článků) , Warren Ellis (7 článků) , Warren Ellis (7 článků) , Warren Ellis (5 článků)

Ringo Starr šíří pohodu. Originální není, protože nemusí

 
Novinka ex-Beatla Ringo Starra Y Not má všechny předpoklady potěšit přinejmenším usedlejší posluchače. Obsahuje kvalitně napsané kytarové písničky, které neusilují o originální zvuk, protože to nemají zapotřebí. Ringovi i jeho fandům stačí samy o sobě.
03.02.2010 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků)

Petr Janda z Olympiku: Zazpívá mu Ringo Starr z Beatles!

 
Frontman legendárního Olympiku Petr Janda (68) má smělé plány! I když jeho kapela bude slavit padesátiny až za dva roky, už dnes ví, kdo bude zpívat a hrát na velkolepém koncertě. „Chceme Ringo Starra z Beatles!“ prozradil Janda deníku Aha!
17.07.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků) , Petr Janda (689 článků) , Petr Janda (689 článků)

Nová CD - Iron Maiden, Ringo Starr i Jan Werich

 
Tento týden přeje příznivcům metalu, vychází totiž The Final Frontier, nová deska legendárních Iron Maiden. Dále se můžete těšit na záznam koncertu Ringo Starra Live At The Greek Theatre 2008, nebo na dosud nevydané povídání Jana Wericha Delikatesy.
18.08.2010 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků) , Jan Werich (81 článků)

Legendární »Brouk« Ringo Starr: Oslaví v Praze narozeniny?

 
Čeští fanoušci legendární skupiny Beatles se konečně dočkali a poprvé mohli v akci přímo na pódiu vidět a slyšet zpívajícího bubeníka Ringo Starra (70)!
30.06.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků)

Nová alba - Ringo Starr, Katarína Knechtová i Van Halen

 
Poměrně velká jména nabízí seznam albových novinek tak, jak ho tento týden servírují vydavatelství. Na světlo světa se prodírá nejenom nové album Ringo Starra, Kataríny Knechtové, skupin Van Halen nebo The Fray. Je tu po deseti letech i novinka irských Cranberries nebo zajímavé dílo náladotvorných Francouzů Air.
15.02.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků) , Katarína Knechtová (49 článků)

V Anglii našli první nahrávky Ringo Starra z Beatles

 
Po padesáti letech našli v Anglii zapomenuté nahrávky skupiny Rory Storm and the Hurricanes. Pravděpodobně by to nikoho nezajímalo, kdyby členem málo známé partičky nebyl i mladý Ringo Starr, pozdější bubeník Beatles.
04.09.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ringo Starr (73 článků) , Rory Storm (2 články)