Článek

Virginia Wing nabízí nostalgický pop plný elektroniky

 
Londýnské trio Virginia Wing si loni získalo srdce ostrovních hudebních kritiků svou snovou kombinací teskných melodií a elektroniky na debutovém albu Measures of Joy. Skupina přirovnávaná k německým krautrockovým Cluster i k Stereolab vystoupí v pondělí v pražském Paláci Akropolis.
03.04.2015 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Virginia Wing (1 článek)
Podobné články

Tvůrce Wing Commanderu chystá multiplayerovku Space Citizen

 
o byste řekli na to, že Chris Roberts, tvůrce Wing Commanderu prohlásí o své chystané hře následující? "V základě, to, oč se snažím, je uchopení Wing Commanderu, Privateera a Freelancera a jejich začlenění do jednoho konzistentního věsmíru. Chci vesmír, který má mnoho možností, rozmanité geopolitické konflikty, ale také vojenská tažení, na jejichž frontách...
10.10.2012 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Chris Roberts (5 článků)

Kouzelná podprsenka Ewy Farné zaujala další soutěžící: Podívejte, jaké triky s ňadry umí Virginia Buberníková!

 
Pokud někdo ubírá v posledních dnech pozornost vztahu "Ewa Farna":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna (19) - "Štefan Pčelár":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (24), pak je to finalistka "Virginia Buberníková":http://www.extra.cz/tema/virginia-bubernikova (24), na kterou prasklo, že dává přednost dámám a podle eXtra nedává přednost jen těm, ale také podprsenkám s push-up efektem.
12.04.2013 08:15 |

podobné články

Lesbičky v SuperStar: Virginia to vybalila hned, Aneta chodila ještě v soutěži s jiným finalistou!

 
SuperStar "další lesbickou vítězku mít nebude":http://www.extra.cz/superstar-opustila-lesbicka-kraska-s-nadupanym-dekoltem-bubernikova. Exotická kráska s našlapaným dekoltem "Virginia Buberníková":http://www.extra.cz/tema/virginia-bubernikova (18) je sice stejně orientovaná jako vítězka prvního ročníku "Aneta Langerová":http://www.extra.cz/tema/aneta-langerova (26), takže v posteli by si holky rozuměly, ale v duetu asi ne.
17.04.2013 13:25 |

podobné články

Tvůrce Wing Commandera chystá představení nového titulu

 
Nedávno oslavila 10. narozeniny česká Mafia (chystáme k tomu Figh Club Speciál) a momentálně nad stejným výročím juchá i Battlefield 1942. K oslavám se však přidává i Chris Roberts, stvořitel série Wing Commander a jeden ze spolutvůrců mého milovaného Freelancera. Po (cca) desíti letech odloučení od her se nám Chris na herní písek vrací a 10. 10. 2012 nám (během GDC...
10.09.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Roberts (5 článků)

NEJ vychytávky na veletrhu elektroniky!

 
Na berlínském veletrhu IFA 2010 byly k vidění stovky úžasných a přelomových novinek z oblasti spotřební elektroniky, ale jen hrstka z nich se mohla pyšnit přívlastkem NEJ. Těžko byste přehlédli televizi ve tvaru slona, obrazovku tenkou jak nit nebo tiskárny s “cool” designem. Podívejte se, jak berlínský veletrh spotřební elektroniky probíhal.
10.09.2010 13:00 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 1x balíček elektroniky ECG

 
Značku ECG do Čech dováží tradiční český distributor elektroniky, který velicepečlivě vybírá špičkové výrobky z oblasti elektroniky, které přináší právě podvlastní značkou ECG. Díky tomu máte jistotu, že pod značkou ECG najdete vždyjen to nejlepší z dané oblasti. ECG - to jsou vždy kvalitní produkty s maximálněvýhodnou cenou!
02.09.2013 00:05 |

podobné články

Tonya Graves: Pop může oslovit spoustu lidí

 
Zpěvačka Tonya Graves vydává debutové album I’m The Only Me. "Dosud jsem pop moc nezpívala. Monkey Business, s nimiž zpívám, k němu sice inklinují, ale vycházejí z funku a jsou velmi svobodní. Pop má tu výhodu, že může oslovit spoustu lidí. A také si myslím, že pokud člověk nechce být stylově vyhraněný, vždycky dělá pop," řekla v rozhovoru pro Právo Tonya.
03.10.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tonya Graves (86 článků)

Asistent Andyho Warhola si zamiloval pop-art: Podívejte na jeho nahou Madonnu nebo Angelinu Jolie

 
Americký umělec Steven Alan Kaufman byl hlavním asistentem průkopníka uměleckého směru pop-art Andyho Warhola, který si zkrátil jeho jméno jen na iniciály a říkal mu „SAKu“. Kaufman se kromě pop-artu věnoval rovněž sochařství, fotografování, sklenářství nebo tvořil filmy. Umělec, jenž pracoval s Warholem od svého mládí, zemřel před dvěma lety, nedožil se ani 40. narozenin. Přesto po sobě zanechal velké množství uměleckých děl, mezi která patří například v pop-artu ztvárněné legendární snímky slavných osobností.
26.02.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2056 článků) , Madonna (950 článků) , Andy Warhol (92 článků) , Andy Kaufman (1 článek)

To budete koukat: Sexbomba ze SuperStar Virginia v paruce vyšpulila svoji vypracovanou prdelku

 
Nejsvůdnější zpěvačka ze SuperStar Virginia Buberníková dnes počítá s vyhazovem, a proto si na rodné Slovensko už minulý týden převezla z Prahy většinu věcí. Dnes se ukáže večer televizním divákům neskutečně sexy.
14.04.2013 18:10 |

podobné články

SuperStar opustila lesbická kráska s nadupaným dekoltem Buberníková!

 
Včerejší finálové kolo opustila "Virginia Buberníková":http://www.extra.cz/tema/virginia-bubernikova (18). Večer, při kterém se zpívaly filmové hity, zpěvačce očividně nesedla skladba Perfect Day. V tomto názoru se shodla porota i s diváky, kteří servírku z Bratislavy poslali domů.
15.04.2013 14:40 |

podobné články

VIDEO: Veletrh elektroniky je tu! Nabízí televize s internetem

 
V americkém Las Vegas začala největší světová výstava spotřební elektroniky na světě.
07.01.2011 21:15 |

podobné články

Pop-Up Boutique Unique Unique bude letos určen celé rodině

 
Od 14. do 23. května 2012 se uskuteční II. ročník projektu Pop-Up Boutique Unique Unique. Jeho tématem je tentokrát All For Family, a tak se zde zájemci o netradiční formy nakupování i zážitků setkají s prezentací a prodejem vysoce kvalitních produktů a služeb zaměřených na celou rodinu. Koncept vychází z tzv. pop-upu, který je založen na principu provizorního butiku s prezentací a prodejem produktů a služeb, především specifických nebo nových produktů, speciálních cen, limitovaných edic...
27.04.2012 14:30 |

podobné články

Nahota, drogy nebo chlast. Česká pop-music s tím příliš nepracuje

 
Zatímco se česká pop-music krčí na malém území ve střední části Evropy a mnohokrát už prokázala – naposledy při trpkých účastech na soutěžích Eurosong – že není schopna konkurovat v podstatě nikomu, z tradičních bašt k nám přicházejí leckdy slušné skladby, šum cvrkotu i to, co v posledních letech cirkusem pop-music hýbe, a sice skandály.
31.12.2013 10:45 |

podobné články

Provokatér Iggy Pop v roli nahého modela. Svlékl se newyorským umělcům

 
Rocker Iggy Pop se zapojil do uměleckého projektu, v rámci něhož pózoval nahý pro nadcházející výstavu v brooklynském muzeu nazvanou Iggy Pop Life Class. Nahota není pro frontmana The Stooges žádný problém, ve svých 68 letech koncertuje tradičně bez košile. "Life Class je zvláštní místo, v němž se zkoumá lidská podoba. Vzhledem k podstatě výtvarného umění a historie umění je to stále nejlepší cesta k pochopení těla," vysvětlil autor výstavy Jeremy Deller s tím, že k porozumění rockové hudby i pozice Iggyho Popa v americké kultuře je nutné zdokumentovat jeho tělo. Akty vytvořené skupinou umělců z newyorské akademie umění budou vystaveny na podzim tohoto roku.
01.03.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Iggy Pop (46 článků)

Ruská Volga nabízí originální klubový mix elektroniky a ruských tradic

 
Osobité hudební pojetí nabízí ruská skupina Volga, která vystoupí v pondělí večer v pražském klubu Jazz Dock na Janáčkově nábřeží. Nabízí kombinace ruských tradic, elektronické hudby a šansonu.
09.11.2009 19:05 |

podobné články

Německý hudebník Shantel vystoupí v Praze s mixem elektroniky a balkánské hudby

 
Ve středu rozezní svým mixem elektroniky a balkánské hudby pražský Palác Akropolis německý hudebník Shantel se svojí osmičlennou kapelou Bucovina Club Orkestar.
05.10.2009 11:50 |

podobné články

NEJ vychytávky na veletrhu elektroniky!

 
VIDEO: Na berlínském veletrhu IFA 2010 byly k vidění stovky úžasných a přelomových novinek z oblasti spotřební elektroniky, ale jen hrstka z nich se mohla pyšnit přívlastkem NEJ. Těžko byste přehlédli televizi ve tvaru slona, obrazovku tenkou jak nit nebo tiskárny s “cool” designem.
10.09.2010 05:15 |

podobné články

Na výstavě elektroniky v Las Vegas se očekává 125 000 lidí

 
Na letošní výstavě spotřební elektroniky (CES) v Las Vegas se očekává zhruba 125 000 návštěvníků.
04.01.2011 12:20 |

podobné články

Rok 2012: Technika se bude ovládat pohybem a hlasem

 
Hromada chytrých televizí, notebooko-tabletů a tenkých chytrých telefonů. Dotykové displeje schopné rozpoznat více než 50 dotyků naráz. Téměř všechno vodotěsné, bezdrátové a ovládané hlasem, nebo pohybem. Tak by se dal popsat CES 2012, největší světový veletrh spotřební elektroniky, který se koná 10. až 13. ledna 2012 v Las Vegas. Podobně jako každý rok se hlavní město hazardu a okázalého luxusu změnilo v přehlídku nejnovějších vynálezů spotřební elektroniky a ukázalo, kam se bude technika v příštím roce ubírat.
11.01.2012 05:55 |

podobné články