Článek

Vilhelmová zase nepřišla na Lvy: Že by konec večírkového dua Aňa a Táňa?

 
I když byla dvakrát nominovaná, tak nepřišla. Herečka Táňa Vilhelmová (36) si letos nechala ujít dva filmové galavečery – předávání cen českých filmových kritiků a Českého lva. Co se děje? Že by s Vojtou Dykem (29) dali vale všem mejdanům?
22.02.2015 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (702 článků)
Podobné články

VIDEO: Vilhelmová před porodem dováděla s Geislerovou a ukázaly břicha

 
Herečka Táňa Vilhelmová to už má za pár. Přestože už brzy porodí dítě, které čeká s Vojtou Dykem, s těhotnou kamarádkou Aňou Geislerovou si stihla zadovádět v sadu plném rozkvetlých stromů. Další články k tématu: Cítím se krásná. Baví mě mít plné tvary, říká těhotná Vilhelmová Těhotná Tatiana Vilhelmová o přírůstku do rodiny: Vojta se těší Vojta Dyk se stal otcem, Vilhelmová porodila syna Aloise
10.05.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (445 článků) , Vojtěch Dyk (702 článků)

Poslední foto před porodem? Nahá Aňa Geislerová se položila do vany a ukázala jen obří pupek

 
Herečka "Aňa Geislerová":http://www.extra.cz/tema/ana-geislerova (37) pilně připravuje kampaň na "charitativní Vánoční bazar":http://www.extra.cz/vilhelmova-a-geislerova-ukazaly-tehotenske-pupky-divejte-jak-ve-videu-poskakuji-s-obnazenym-brichem, jenž se stal už tradicí, kterou si málokdo nechá ujít. Na rozdíl od své kolegyně "Táni Vilhelmové":http://www.extra.cz/tema/tatiana-vilhelmova (34) ještě neporodila, a tak se v rámci focení ještě pochlubila těhotenským bříškem.
11.06.2013 14:35 |

podobné články

Vilhelmová a Geislerová ukázaly těhotenské pupky: Dívejte, jak ve videu poskakují s obnaženým břichem!

 
Herečky "Aňa Geislerová":http://www.extra.cz/tema/ana-geislerova (37) a "Tatiana Vilhelmová":http://www.extra.cz/tema/tatiana-vilhelmova (34) využily toho, že jsou obě ve stejný čas těhotné, a pod taktovkou režiséra Petra Sergeje Butky natočily videoklip, ve kterém se obě aktérky přetahují, která má větší pupek, a dovádějí jako malé holky.
10.05.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (445 článků)

Roztomilost sama! Podívejte se, jak život s Dykem herečce Táně Vilhelmové svědčí

 
Nerozlučné kamarádky a herečky "Táňa Vilhelmová":http://www.extra.cz/tema/tatana-vilhelmova (35) a "Aňa Geislerová":http://www.extra.cz/tema/ana-geislerova (37) jako každým rokem i letos zorganizovaly svůj "bazar":http://www.extra.cz/tema/vanocni-bazar-v-mokre-ctvrti, kam své věci darují i ony.
22.09.2013 07:35 |

podobné články

Proč končí skupina Nightwork? Táňa za to nemůže, říká Vojta Dyk

 
Před dvěma lety začal žít s Tatianou Vilhelmovou a přibližně od téže doby bylo na Vojtovi Dykovi znát, že jej stále méně naplňuje a baví práce s kapelou Nightwork. Je to náhoda? Anebo je o sedm let starší herečka jakousi českou Yoko Ono, která koncem šedesátých let poblouznila Johna Lennona a navždy narušila vztahy ve skupině Beatles? Další články k tématu: Už jsme si všechno vyzkoušeli. Odcházíme v nejlepším, říkají Nightwork Vojta Dyk se stal otcem, Vilhelmová porodila syna Aloise V létě budu fungovat jako babysitter, říká Vojta Dyk Dyk musí doma věšet prádlo, Prachař vynáší odpadky a háčkuje OBRAZEM: Vilhelmová s Dykem pařili pod dohledem Vojty Kotka na stole Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy Slavičí perly: Vilhelmová a Dyk jako pár, rudý souboj Bílé a Farné
13.11.2013 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (303 článků) , Tatiana Vilhelmová (445 článků) , John Lennon (191 článků) , Yoko Ono (71 článků) , Vojtěch Dyk (702 článků)

Těhotné kamarádky Aňa a Táňa: Vytasily pupky!

 
VIDEO: Těhotné herečky Táňa Vilhelmová (34) a Aňa Geislerová (37) pár dní před porodem ukázaly světu své holé pupky. V rozkvetlé zahradě společně natočily video, kde s vykasaným trikem pod prsa dovádějí jak potrhlé.
10.05.2013 15:15 |

podobné články

Holky se nepohodly? Aňa a Táňa zrušily po deseti letech svůj vánoční bazar

 
Každoročně před Vánocemi prolomily Aňa Geislerová  (38) a Táňa Vilhelmová  (36) mlčení směrem k médiím jen proto, aby propagovaly svůj tradiční vánoční bazar. Divili jsme se, že letos k tomu ještě nedošlo, když už máme začátek listopadu. Přitom holky spolu evidentně mluví, zastihli jsme je spolu na večírku po jedné z filmových premiér.
07.11.2014 13:50 |

podobné články

Táňa Vilhelmová zažila šílenou cestu na dovolenou. V letadle s ní letěl její manžel i s milenkou

 
Rozejití partneři Táňa Vilhelmová  (33) a Pavel Čechák (34) se svými novými protějšky zažili pořádný šok. Při nedávné cestě na dovolenou totiž letěli stejnou linkou, a to i přes to, že Vilhelmová s Vojtou Dykem (26) měli namířeno do Thajska, kdežto Čechák se svou novou kočkou Berenikou Kohoutovou (20) na Srí Lanku.
10.02.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (702 článků) , Berenika Kohoutová (194 článků)

Táňa Vilhelmová v kůži! Bravo!

 
Herečka Táňa Vilhelmová je po dvou porodech čím dál krásnější. Svou štíhlou postavu halí do zajímavých outfitů, které téměř vždy projdou u módní policie. Módní redaktorka Markéta R. je nadšená z kožených kalhot, ale proč je Táňa zkombinovala s folklorem?
13.11.2009 08:05 |

podobné články

Rozpad Nightworků? Proč by to zapírala? Svěřila se Táňa Vilhelmová...

 
Pár Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk v českém showbyznysu budí stále emoce. Táňa přeci jen opustila rodinu kvůli o sedm let mladšímu Vojtovi Dykovi a navíc se o ní mluví jako o té, kdo může za rozpad kapely Nightwork. Jak to tedy vlastně bylo?  A kdo u nich doma vládne pevnou rukou?
12.02.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (702 článků)

Vilhelmová, tvář reklamy na Lvy: S Dykem zůstali doma?

 
Milovnice všech večírků Táňa Vilhelmová a její partner herec a zpěvák Vojta Dyk tentokrát na slavnostní předávání filmových cen Český lev nedorazili.
02.03.2013 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (702 článků)

Táňa Vilhelmová přiznala, že žárlí méně než její partner Vojta Dyk

 
Herečka Táňa Vilhelmová (35) žije s idolem mnoha dívek i žen Vojtou Dykem (28). Sama prý jeho fanynkou nikdy moc nebyla a na dívky, co by mu rády padly k nohám, prý zase tak moc nežárlí. V jejich vztahu je žárlivější Dyk.
20.06.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (702 článků)

Aňa Geislerová je trojnásobnou matkou, porodila syna

 
Herečka Aňa Geislerová v pátek porodila své třetí dítě. Syn dostal jméno Max. Herečka má s manželem Zdeňkem Janáčkem dvě děti. Další články k tématu: VIDEO: Vilhelmová před porodem dováděla s Geislerovou a ukázaly břicha Geislerová je těhotná a vdává se. Hřebejk točí na Třeboňsku Líbánky Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy Geislerovou ocenili v Thajsku za Želary Geislerová: Mám hospodský sklony. Přijde má chvilka a dávám páku Vary podruhé: Sobota vyladěná na erotickou strunu
29.06.2013 16:25 |

podobné články

Geislerová a Vilhelmová: Holky, proč se hádáte?

 
Nerozlučné přítelkyně Aňa Geislerová (33) a Táňa Vilhelmová (31) se podle informací Blesku pohádaly.
29.12.2009 05:45 |

podobné články

Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy

 
Herečka Jiřina Bohdalová dostala k 81. narozeninám originální dárek. Její kolegyně Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová pro ni skočily do řeky. Přidal se k nim také Vojta Dyk. Další články k tématu: VIDEO: Bohdalová slavila bagelem v restauraci u Zedníčka Přestanu, až to se mnou sekne, říká Jiřina Bohdalová Bohdalová překvapila Jiřího Janečka oslavou narozenin přímo na place Bohdalová dostala k jubileu pozemky na Měsíci, víc ji dojal šperk
07.05.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků) , Vojtěch Dyk (702 článků) , Jiří Vojta (86 článků) , Jiří Vojta (86 článků)

Geislerová, Vilhelmová a Dyk skočili do studené Vltavy. Za všechno může Jiřina Bohdalová

 
Pamatujete si, jak během Filmového festivalu v Karlových Varech Táňa Vilhelmová  (33) a Aňa Geislerová  (36) zakončily bujarý večírek s britským hercem Judem Lawem koupáním v říčce Teplé? Tak podobná situace se znovu opakovala.
07.05.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků)

Kamarádky Geislerová a Vilhelmová: Obě jsou těhotné!

 
POTVRZENO! Herečky Aňa Geislerová (36) a Táňa Vilhelmová (34) jsou obě v jiném stavu. Blesku to potvrdil zdroj z jejich okolí. Nerozlučné kamarádky jsou vdané a otěhotněly s milenci.
22.11.2012 05:10 |

podobné články

Těhotné kámošky Geislerová a Vilhelmová dováděly: Svá obrovská bříška vystavily v plné parádě!

 
Kamarádky a herecké kolegyně Aňa Geislerová  (37) a Táňa Vilhelmová  (34) shodně čekají své třetí potomky. Svá těhotenství dlouho tajily a zatloukaly. Teď se ale domluvily, že půjdou s kůží na trh. A když už, tak pořádně!
10.05.2013 16:05 |

podobné články

Nerozlučná dvojka Vilhelmová a Geislerová: Vzájemné vztahy ochladly! Děti si ukázaly na benzince…

 
Táňa Vilhelmová a Aňa Geislerová jsou jedny z neobsazovanějších českých hereček. Dřív spolu vymetaly všechny zásadní večírky a dělaly všechno společně, nedávno dokonce obě porodily v podobném termínu. Ale všechno je teď jinak.
03.10.2013 05:05 |

podobné články