Článek

Vidíte podobu? Tahle dáma je za roli nejslavnější šansoniérky nominovaná na Thálii

 
Běžní návštěvníci pražských muzikálových produkcí jméno této dámy možná ještě neznají. Pro opravdové divadelní fajnšmekry však Hana Fialová (45) není žádným nováčkem. Již několik let patří k těm nejzářivějším hvězdám muzikálového souboru Národního divadla moravskoslezského.
27.03.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Fialová (17 článků)
Podobné články

Bývalá první dáma Francie: z krásné modelky šedou myškou

 
Třiačtyřicetiletá Carla Bruniová-Sarkozyová se za pět let v Elysejském paláci změnila. První dáma Francie v začátcích platila za typickou Francouzku s vytříbeným módním vkusem. Bývalá modelka se však při odchodu svého manžela z funkce předvedla coby šedá myška. Další články k tématu: První dáma Francie je k nepoznání, přehání to s botoxem Carla Bruniová plánuje vrátit se k hudbě. Už má natočené další album Občas si vezmu paruku a jdu mezi lid, prozradila první dáma Francie První dáma Francie mění image: v prezidentské kampani chce být obyčejná Sarkozyho dcera se jmenuje Giulia, potvrdila to první dáma Francie
16.05.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (175 článků)

Vidíte rodinnou podobu? Tahle dáma je maminka Ani Geislerové. Víme, jak vychovávala své tři zrzavé dcery

 
Herečka Aňa Geislerová  (39) má neuvěřitelně sympatickou maminku. Dáma, která je profesí malířka, vychovala ovšem dcery tři a na všechny je pyšná. Jak na Aňu a Ester, které se věnují herectví, tak na Lelu, která šla v jejích stopách a je výtvarnicí. A miluje i svých sedm vnoučat.
03.12.2015 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (46 článků)

Tahle dáma oslavila 100 narozeniny! Neuvěříte, co je tajemstvím její dlouhověkosti

 
Také vás pokaždé, když vidíte někoho, kdo se dožil stovky, napadne, jak to jenom dělají? Nezoufejte, tahle dáma z Maine má pro vás recept na dlouhověkost, který se vám bude zaručeně zamlouvat. Není jím totiž nic jiného než víno!
11.07.2017 10:15 |

podobné články

Carla Bruniová-Sarkozyová se vrátila k práci modelky, předvádí šperky

 
Bývalá první dáma Francie Carla Bruniová-Sarkozyová se opět postavila před objektiv. Nafotila svou první reklamní kampaň od odchodu z Elysejského paláce. Více než modelingu se však věnuje hudbě. Další články k tématu: Bývalá první dáma Francie: z krásné modelky šedou myškou S kily navíc jsem vypadala ošklivě, říká bývalá první dáma Francie RECENZE: Carla Bruniová si zaslouží být brána jako písničkářka vážně Carla Bruniová předvedla těhotenské břicho v bikinách První dáma Francie je k nepoznání, přehání to s botoxem Místo ženy je v domácnosti, říká bývalá první dáma Francie
05.08.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (175 článků)

Vidíte tu podobu? Takhle vypadá vnučka Grace Kelly, levobočka záletného knížete Alberta!

 
Jmenuje se Jazmin a pochází z nejslavnější rodiny na světě. Jejím tatínkem je totiž kníže Albert Grimaldi (56), "vládnoucí panovník státečku Monako":http://www.extra.cz/tohle-se-nam-snad-jenom-zda-miley-cyrus-vystupovala-v-monaku-jako-dama-kde-je-ta-oplzla-smudla, který má zálibu v pěkných ženách, v pěkných ženách a pak taky v pěkných ženách.
15.06.2014 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (87 článků)

OPTICKÁ ILUZE: Co vidíte jako první na obrázku? Prozradí to vše o vaší osobnosti!

 
Máme tady další dokonalou optickou iluzi. Hodně záleží na tom, co vidíte na obrázku na první pohled. Hodně to vypoví o vaší osobnosti. Tak co vidíte?
27.12.2016 11:50 |

podobné články

Na Thálii nominovaná Natálie Grossová (15): Zpívat se učí až ve Vídni!

 
Tvrdě na sobě pracuje a už sklízí ovoce. Natálie Grossová (15) je za roli Sáry v muzikálu Ples upírů v nominaci na letošní Ceny Thálie. „Když mi to František Janeček s maminkou řekli, rozplakala jsem se,“ svěřila Blesku.
02.02.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (299 článků) , František Janeček (53 článků) , Natálie Grossová (29 článků)

Studenti se budou prát s Thálií

 
Divadelní festival PEREME SE S THÁLIÍ proběhne letos ve dnech 27.-29. listopadu v Divadle Na Prádle.
24.11.2009 08:55 |

podobné články

Studenti se opět budou prát s Thálií

 
Divadelní festival PEREME SE S THÁLIÍ proběhne 26.-28.11. v Divadle Na Prádle. Již 7. ročník nesoutěžní přehlídky vybraných divadelních souborů pražských gymnázií pořádá soukromé Gymnázium Jaroslava Seiferta ve spolupráci s malostranským Divadlem Na Prádle.
20.11.2010 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Seifert (29 článků)

Na rozkvetlou Květu leze jaro: Na večírku Thálií se Fialová líbala se třemi muži!

 
Jaro klepe na dveře a Květě Fialové (84) se začínají zapalovat lýtka. Věčně rozzářená herečka je důkazem toho, že láska kvete v každém věku. Na večírku Thálií se „zamilovala“ rovnou do tří mužů na jednou. A na důkaz lásky je jednoho po druhém pořádně zulíbala.
20.03.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (255 článků)

Jihočeskou Thálii za rozhlasové herectví získala Lenka Šestáková

 
Lenka Šestáková převzala Jihočeskou Thálii za rozhlasové herectví pro rok 2016. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v sobotu 25. března večer v Jihočeském divadle. Český rozhlas České Budějovice ocenil Lenku Šestákovou za interpretaci povídky Sestra Josefa.
26.03.2017 10:35 |

podobné články

Tohle je žena, která dle italského tisku stojí za pádem hvězdného manželství Aleny Šeredové a Gigiho Buffona. Vidíte tu podobu?

 
Jmenuje se Ilaria D'Amico a pracuje v italské televizi jako moderátorka. Je jí čtyřicet let a když se na ni podíváte, asi vás napadne, že "Alena Šeredová":http://www.extra.cz/tema/alena-seredova (35) utajovala svou starší sestru. Jenže tahle dáma bude nejspíš stát za jedním výživným šoubyznysovým krachem.
25.01.2014 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (618 článků) , Ilario (4 články)

Vidíte tu podobu? Tahle šarmantní dáma je maminkou zlaté rychlobruslařky Martiny Sáblíkové

 
Dvojnásobná medailistka ze Soči Martina Sáblíková měla na olympiádě tu největší možnou podporu. Ač se často říká, že přítomnost nejbližších přímo v hledišti může sportovce rozhodit, u Martiny tomu bylo naopak.
27.02.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků)

Vidíte tu podobu? Pilarová (74) slavila s maminkou její 99. narozeniny!

 
Krásný věk! Maminka zpěvačky Evy Pilarové slavila 99. narozeniny. Tahle vitální dáma stále nosí podpatky, dbá na to, aby byla vždy dokonale upravená, a snaží se svůj mozek neustále zaměstnávat.
26.06.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Pilarová (284 článků)

Chramostová nominovaná na Českého lva: Václavu Havlovi se tady nic neodpustí

 
Vlasta Chramostová byla za filmovou roli v Odcházení Václava Havla nominována na Českého lva. Elánu má ve svých pětaosmdesáti signatářka Charty 77 požehnaně. Právě připravuje pokračování svých pamětí. Herečka známá z filmů Spalovač mrtvol a Je třeba zabít Sekala, která od roku 1991 byla členkou Národního divadla, však sama o sobě říká, že je člověkem minulého století.
24.02.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků) , Vlasta Chramostová (34 článků) , Václav Český (431 článků)

Herečka nominovaná na Lva překvapila: Brýle tentokrát nechala doma, zato odvážného výstřihu až k pupíku se nebála

 
Tím, že byla nominována jako nejlepší herečka v hlavní roli za film Ztraceni v Mnichově, byla sama Jana Plodková  (34) udivena. "Co se týče velikosti mé role, tak mě samozřejmě nominace potěšila," řekla Super.cz herečka, o níž se nedá říct, že by po celou dobu neslezla z plátna.
07.03.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (162 článků)

Tahle slavná dáma po nehodě přišla o dítě, točila s Hitchcockem a obdivovali ji Hitler i Goebbels. Poznáte ji?

 
Dáma, kterou vidíte na fotografii, byla svého času velmi obletovanou filmovou hvězdou. V dobách největší slávy se jí dvořil i samotný Hitler, při autonehodě přišla o vytoužené dítě a s manželem, slavným boxerem, žila ve spokojeném manželství čtyřiapadesát let. Už víte?
07.09.2013 05:55 |

podobné články

Národní divadlo moravskoslezské proměnilo obě nominace na Ceny Thálie 2014

 
Cenu Thálie 2014 získali v kategorii opereta/muzikál Hana Fialová za roli francouzské šansoniérky Edith Piaf v inscenaci maďarské spisovatelky a scenáristky Évy Pataki Edith a Marlene a Tomáš Savka, konkrétně za roli Che v muzikálu Andrewa Lloyda Webbera Evita.
29.03.2015 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Savka (58 článků) , Hana Fialová (17 článků)

Největší fešák Cest domů přiznal nádhernou přítelkyni: Je to baletka z Národního a má nominaci na Thálii

 
Největší fešák seriálu Cesty domů Radúz Mácha už několik let žije s krásnou přítelkyní Martou. Málokdo ale ví, že Marta Drastíková je jednou z nejuznávanějších českých baletek. Tančí v Národním divadle a letos je v kategorii Balet dokonce nominována na prestižní cenu Thálie. "Držím jí palce, snad se to povede," říká herec.
14.02.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Radúz Mácha (29 článků)