Článek

VIDEO: Žena se vzácným onemocněním se po operaci poprvé cítí krásná

 
Jennifer Hilesová (28) od narození trpěla arteriovenózní malformací. Ta způsobuje abnormální spojení tepen a žil a benigní nádory, které krvácejí. Lékaři se báli o její život, a proto jí nahradili poškozenou tkáň kůží, kterou vypěstovali na nafukovacích balóncích na jejím obličeji.
20.09.2016 12:45 |

podobné články

Podobné články

Charlotte trpěla vzácným onemocněním mozku: Zachránil ji díky internetu

 
Chybělo málo, aby devatenáctiletá Charlotte Durham z anglického Staffordshire přišla o zrak. Trpěla totiž vzácným onemocněním, s nímž si lékaři nevěděli rady. Dívku nakonec nezachránil žádný odborník, ale její otec – inženýr. Zahrál si na amatérského doktora a na internetu objevil zázračný lék, který jeho dceru uzdravil.
17.02.2011 00:10 |

podobné články

Pamatujete si na video s prvním polibkem First Kiss? Tohle je další verze, ale s dotýkáním se pornohvězd!

 
"Video s názvem First Kiss":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, ve kterém se objevilo několik lidí, kteří se viděli poprvé v životě a před kamerou se měli líbat, se stalo obrovským hitem. Nehledě na to, že se později ukázalo, že v něm "vystupují zpěváci z nezávislých kapel nebo modelky":http://www.extra.cz/videli-jste-to-video-ve-kterem-se-dvacet-nahodnych-lidi-poprve-liba-cele-je-to-podvod-hraji-v-nem-profesionalni-modelky-a-herci. Popularita tohoto videa spustila i několik zajímavých kopií, mezi nimi například "video, ve kterém se cizí lidé poprvé svlékali":http://www.extra.cz/pamatujete-se-na-video-kde-se-cizi-lide-poprve-libali-tak-tohle-je-video-kde-se-cizi-lide-poprve-svlekaji.
14.10.2014 22:25 |

podobné články

Česnek a jeho moc léčit aneb jak zatočit s viry

 
Česnek se nachází v každé domácnosti, kde se pravidelně vaří. Jde o běžně užívanou potravinu a neumíme si bez ní představit guláš a spoustu dalších jídel. Česnek má mimo jiné mnoho zdraví prospěšných vlastností a považován je také za přírodní lék. Působí desinfekčně, chrání před virovým onemocněním, ošetřuje cévy, bojuje s bolestí a záněty. Česneku je mnoho odrůd, ale pokud se chceme bavit o skutečně účinném léku i prevenci, pak je to starý dobrý český česnek. Ty dovážené z Číny jsou většinou mdlé chuti a nejsou tak pálivé. Obsahuje bílkoviny, cukry, vitamín C, skupinu vitamínů B, vápník, fosfor, hořčík, mangan, železo, měď, jód, flavonoidy a listy obsahují karoten. Jak česnek léčí? Výrazně posiluje imunitní systém a zvyšuje tvorbu T-lymfocytů. Jeho pravidelným používáním potlačujete hnilobné a kvasné procesy ve střevech. Skvělý je při nachlazení, průjmu, angíně a různém zánětlivém onemocnění. Česnek je výborný i jako prevence proti rakovinovým onemocněním, jelikož má antioxidační vlastnosti. Užívání česneku či česnekových tablet, pokud chcete zamezit nepříjemnému zápachu z úst, snižuje i bolestivost a zánětlivé procesy v kloubech. Mimo jiné snižuje krevní tlak a rozpouští usazeniny v cévách. Rovněž je nutné zmínit, že příznivě ovlivňuje vysokou hladinu cukru v krvi a podporuje produkci glykogenu v játrech. Boj s virovým onemocněním Cítíte-li, že na vás leze chřipka, vyzkoušejte česnekovou šťávu v mléce. Potřebovat budete zhruba 7 paliček česneku, které prolisujete a přecedíte přes plátýnko. Šťávu uchovávejte v lednici a užívejte 3krát denně po lžíci rozmíchané v jednom deci rostlinného mléka nebo kefíru. Užívejte po dobu 5 dní tyto přírodní antibiotika a značně se vám uleví. Bonbón z česneku Počítejte s tím, že se nebudete moci po takovém bonbónu hned líbat. Ale pomáhá na bolest v krku, zánětech dásní, aftách a jiných neduzích. Stroužek česneku vložte do úst a jen tak ho převalujte (nekousat a neporušit). Z česneku se postupně uvolňují antiseptické látky a ty desinfikují oblast úst a krku. Cumlejte vždy nový... Čtěte více Příspěvek Česnek a jeho moc léčit aneb jak zatočit s viry pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
18.09.2015 21:46 |

podobné články

Angličanka začala po silné migréně mluvit s čínským přízvukem

 
Sarah Colwillová z Davonu v Anglii začala z nevysvětlitelných důvodů po těžké migréně mluvit čínským přízvukem. Pětatřicetiletá žena zřejmě trpí extrémně vzácným onemocněním, a to tak zvaným "syndromem cizího přízvuku". Poruchu lékaři poprvé zaznamenali v roce 1940 a od té doby evidovali pouze 60 podobných případů.
22.04.2010 17:30 |

podobné články

Verunka nikdy nestála na nohou. Díky hřebům by to měla zvládnout!

 
Sedmiletá Verunka trpí vzácným onemocněním - lomivostí kostí. Přerovští lékaři ji provedli sérii unikátních operací, při nichž jí do nohou dali speciální teleskopické hřeby! Dívenka za svůj krátký život měla už více než dvacet zlomenin! Díky speciálním hřebům, by se mohla konečně postavit na vlastní nohy.
10.11.2014 15:40 |

podobné články

Verunka Hambálková (7): Trpí extrémní lomivostí kostí! Ještě nikdy se nepostavila!

 
Verunce Hambálkové z Valašského Meziříčí je sedm let. V životě se zatím nikdy nemohla postavit na nohy. Trpí vzácným onemocněním, extrémní lomivostí kostí. Nyní jí svitla naděje, jako první v Česku podstoupila unikátní operaci.
17.11.2014 05:05 |

podobné články

Muž z Jižní Koreje trpí vzácným syndromem. Táhne mu na třicítku, ale stále vypadá jako desetiletý klučina!

 
Elixír na nesmrtelnost stále neexistuje. Vypadat věčně mladý však očividně lze. Své by vám o tom mohl povídat šestadvacetiletý muž z Jižní Koreje, který trpí vzácným syndromem.
22.06.2015 18:07 |

podobné články

To je neštěstí: Štěně Dag trpí vážným kloubním onemocněním! Nutně shání peníze na operaci, jinak jeho psí život navždy vyhasne!

 
Sedmiměsíční štěně pointra s PP jménem Dag trpí vážným kloubním onemocněním. Operace je nevyhnutelná v případě, že chce prožít šťastný psí život.
09.03.2014 21:55 |

podobné články

Citi kreditní karty - kudy platím, tudy šetřím!

 
Nakupujete rádi a často? Jak by se vám líbilo, kdybyste díky svým pravidelným nákupům získali až 1 000 korun měsíčně nebo ušetřili až 25 % na nákupech u partnerů programu Citi Club? S kreditními kartami Citi Life a Citi Classic od Citibank to zvládnete hravě!
22.02.2014 13:05 |

podobné články

Koncert pro Davida: Za peníze si pořídí počítačové vybavení

 
David Fibichr (16), který trpí vzácným genetickým onemocněním kůže, si užil benefiční koncert. V závěru, celý dojatý, převzal šek na 22 tisíc.
26.04.2009 21:30 |

podobné články

V USA se narodilo kotě se dvěma tvářemi

 
Kotě se dvěma tvářemi na jedné hlavě se minulý týden narodilo v americkém Charlestonu v Západní Virginii. Jeho majitelka mu dala i příznačné jméno Two Face (dvojí tvář). Podle veterinářky Eriky Drakeové jsou jeho šance na přežití zhruba poloviční, mládě trpí vzácným vrozeným onemocněním diprosopus.
14.06.2010 15:20 |

podobné články

Česku chyběla strategie pro vzácné choroby, vláda ji schválila

 
Zajistit správnou diagnostiku a léčbu všem pacientům s takzvaným vzácným onemocněním a soustředit péči do deseti až dvaceti center je cílem národní strategie pro vzácná onemocnění na léta 2010 až 2020.
14.06.2010 15:40 |

podobné články

Chlapec trpí vzácným onemocněním, několikrát do týdne pláče krev

 
Calvino Inman je na první pohled typický teenager, který se svou partou hraje basketbal, chodí do školy a prohání holky. Poslední dva roky ho však trápí vzácné onemocnění, několikrát do týdne se mu samovolně spustí pláč. Místo slz se mu ale z očí řine krev. Lékaři jsou zatím bezradní a netuší, co tento neobvyklý pláč, jenž trvá někdy i hodinu, způsobuje, informovat britský Daily Mail.
15.12.2010 11:50 |

podobné články

Kanaďanka s vzácnou kožní chorobou má "kůru" ve tváři

 
Leslie Ann Jenkinsová žijící v kanadském Ontariu před lety začala trpět vzácným kožním onemocněním, hyperkeratotickou formou dermatitidy způsobenou kvasinkou Malassezia. Jedná se o výskyt bolestivých výrůstků podobajících se strupům, které se ženě objevují na obličeji a krku a postupně se jí odlupují. Nemoc se přitom u ženy objevila před pouhými třemi lety, ale její tvář je nyní k nepoznání.
16.02.2011 08:10 |

podobné články

Další rána osudu: Nešťastnice Iveta Bartošová trpí vzácným onemocněním krve

 
K psychickým problémům Ivety Bartošové  (45) se přidala vážná nemoc krve. Padlá popová princezna musí mít vždy něco speciálního, a tak i její onemocnění patří mezi vzácné.
26.02.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6593 článků)

Američanka trpí záhadnou kožní nemocí, na hlavě jí rostou nehty

 
Osmadvacetiletá studentka trestního práva Shanya A. Isomová trpí velmi vzácným kožním onemocněním. To způsobuje, že jí na hlavě místo vlasů rostou nehty. Jak sama tvrdí, je jediná na světě, kdo má tuto nemoc, uvedl server huffingtonpost.com.
10.08.2012 15:30 |

podobné články

Michael York přiznal, že je vážně nemocný

 
Když se Michael York naposledy objevil ve společnosti, byl téměř k nepoznání. Přestože se spekulovalo, že je herec nemocný, až nyní přiznal svůj boj se vzácným onemocněním krve. Další články k tématu: D´Artagnan po 40 letech: Michael York je k nepoznání Michael York se popral s Tros Sketos Michael York se v Rudolfinu předvedl jako dobrý recitátor Klavír ani housle mi nešly, říká filmový d’Artagnan Michael York
29.04.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael York (111 článků)

Sestřičky si spolu nemohou hrát, mohlo by je to zabít!

 
Nebudou nikdy skotačit s dětmi v parku, nepojedou na prázdniny za teplem. Jakékoliv rozrušení či vyšší teplota je může zabít. Tihle dva blonďatí dvouletí andílci z anglického Warringtonu totiž trpí vzácným onemocněním.
07.06.2013 15:10 |

podobné články

Je vychrtlý na kost a nemůže přibrat! Mladíka trápí tajemná nemoc

 
Tom Staniford (23) trpí vzácným genetickým onemocněním, které mu nedovoluje přibrat na váze. V obličeji a končetinách proto nemá téměř žádný tuk a je extrémně vychtrlý. Jak se žije mladíkovi, jehož vášní je vrcholová cyklistika?
17.06.2013 21:15 |

podobné články