Článek

VIDEO: Žena porodila svoje první dítě v 61 LETECH! Otěhotněla přirozenou cestou

 
Většina žen rodí mezi 20 a 30 lety, ne ale Maria Tosaria Veneruso (61). Ta si na svého první potomka musela dlouhou dobu počkat. Svoje první dítě porodila v neuvěřitelných 61 letech!
22.09.2016 14:05 |

podobné články

Podobné články

Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata

 
Díky pokrokům v medicíně mohou mít děti i ženy v poměrně pokročilém věku. Jistá Švýcarka v 66 letech porodila dvojčata a podle tamní televize se tato farářka v penzi stala nejstarší rodičkou v alpské republice. Další články k tématu: Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Žena porodila v 54 letech zdravé dítě, lékaři žasnou Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata Němka v 55 letech porodila třinácté dítě Rumunka porodila v 67 letech holčičku
05.03.2012 10:10 |

podobné články

VIDEO: Američanka rodila v autě, manžel řídil a filmoval

 
Jennifer Russellová z Texasu porodila své dítě v autě cestou do nemocnice. Její manžel Zachary jednou rukou držel volant a druhou natočil příchod své dcery na svět. Další články k tématu: Američanka porodila při řízení auta na cestě do nemocnice VIDEO: Žena porodila ve vlaku na Machu Picchu za asistence turistů Ve Španělsku porodila desetiletá dívka, ona i dítě jsou v pořádku Američanka porodila děti 8. 8. 2008, 9. 9. 2009 a 10. 10. 2010 Chorvatka porodila už potřetí za sebou ve stejný den i měsíc Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže
26.01.2012 16:25 |

podobné články

Z toho vám zatrne: Matka porodila přirozenou cestou šestikilové dítě!

 
Fakultní nemocnice v Lipsku má za sebou rekord, v Německu se narodilo největší dítě přirozenou cestou. Matka musela při porodu spoléhat jen na sebe, protože jí v těhotenství zjistili gestační diabetes, a proto nemohla podstoupit císařský řez a nemohla ani dostat tišící léky.
30.07.2013 16:10 |

podobné články

Rekordní miminko: Maminka (40) porodila přirozenou cestou cvalíka, který váží 6,2 kilo!

 
Opravdu rekordní kousek, který dal mamince zabrat! Ve Španělsku se přirozenou cestou narodil vůbec nejtěžší novorozenec v historii země. Britka Maxime Marin (40) porodila ve středu v nemocnici ve městě Denia dceru Marii Lorenu, která vážila rekordních 6,2 kilogramů.
09.08.2013 08:25 |

podobné články

Žena přivedla na svět přirozenou cestou šestikilové dítě

 
V pátek přišlo v nemocnici v Lipsku na svět dítě, které je nejtěžším, jaké se kdy v Německu narodilo. Holčička jménem Jasleen vážila po porodu 6,11 kilogramu. Nejpozoruhodnější na celé události ale je, že se narodila přirozenou cestou.
31.07.2013 16:20 |

podobné články

Američanka porodila šestikilové dítě přirozenou cestou a bez anestetik

 
Nadprůměrně velké děti zpravidla přicházejí na svět císařským řezem. To ale neplatí pro Ashera Stewardsona z Iowy. Před necelým týdnem se narodil přirozenou cestou, ačkoli jeho váha v matčině břiše vystoupala až na 6,24 kilogramu. Matka navíc nepotřebovala ani uklidňující léky.
02.02.2012 08:40 |

podobné články

Dívka (21) porodila sedmikilového obra! Přirozenou cestou a další dítě už nechce

 
To byl tedy porod! Když mladé Britce Jade Packer praskla voda, zdaleka netušila, jaké martyrium ji čeká. Na porodním sále strávila dlouhých 16 hodin – aby ne, přirozenou cestou povila 7kilového »obra«!
30.03.2013 08:05 |

podobné články

Mít dítě v 57 byla chyba, přiznala nejstarší prvorodička v Británii

 
Jednašedesátiletá Sue Tollefsenová před čtyřmi lety porodila své první dítě. Stala se tak nejstarší prvorodičkou v Británii. Když ale loni v zimě onemocněla a nemohla o dceru pečovat, přiznala, že mít dítě v pozdním věku nebyl dobrý nápad. Další články k tématu: Farářka v penzi v 66 letech porodila dvojčata Žena z Indie porodila ve svých 66 letech trojčata Čínská důchodkyně porodila v šedesáti letech dvojčata
21.03.2012 14:25 |

podobné články

Marie vážila po porodu 6,2 kg! Na svět přišla přirozenou cestou

 
Marie je možná vůbec největší novorozeně v historii! Po porodu totiž vážila neuvěřitelných 6,2 kilogramů. Ještě více je zarážející, že její maminka ji porodila přirozenou cestou!
08.08.2013 22:25 |

podobné články

Opustil manželku těsně před porodem, ta má nyní zdravotní komplikace: Žena Romana Vojtka nebude rodit přirozenou cestou

 
Jako by nestačilo, že jí dal manžel nečekaně pár týdnů před porodem kopačky a odstěhoval se, takže se z nenadálé životní situace zhroutila , teď ještě musí řešit předporodní komplikace! Manželka Romana Vojtka  (42) Tereza nemůže chlapečka na svět přivést přirozenou cestou.
04.03.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (471 článků)

Maria porodila první dítě v 61 letech! Chlapečka počala přirozenou cestou

 
Je to šťastná maminka, která je nadšená z narození svého prvního děťátka. Jde o radostnou událost, která je však všude na světě naprosto normální. U Italky Marie Rosarie Veneruso jde přesto o naprosto výjimečnou událost. Žena totiž své první dítě přivedla na svět ve věku 61 let.
22.09.2016 09:55 |

podobné články

Australská matka 12 dětí porodila paterčata

 
Australská matka 12 dětí přivedla v úterý na svět paterčata. Jedno z dětí zemřelo krátce po porodu, další čtyři jsou v pořádku. Informovala o tom ve středu australská média. Osmačtyřicetiletá žena údajně otěhotněla přirozenou cestou.
05.09.2012 19:00 |

podobné články

Australská matka 12 dětí porodila paterčata

 
Australská matka 12 dětí přivedla v úterý na svět paterčata. Jedno z dětí zemřelo krátce po porodu, další čtyři jsou v pořádku. Informovala o tom ve středu australská média. Osmačtyřicetiletá žena údajně otěhotněla přirozenou cestou.
06.09.2012 12:20 |

podobné články

Ve vídeňské zoo se narodila další panda počatá přirozenou cestou

 
Vídeňská zoologická zahrada v Schönbrunnu ve čtvrtek ohlásila narození další pandy, která byla počata přirozenou cestou. Jde podle agentury AFP v pořadí již o třetí takové pandí mládě.
16.08.2013 07:05 |

podobné články

Heidi Klum porodila čtvrté dítě

 
Německá topmodelka Heidi Klum se dočkala svého čtvrtého potomka. Na počátku minulého týdne porodila dceru Lou. Podle dostupných informací přišlo dítě na svět přirozenou cestou, kontrakce trvaly pouze hodinu!
20.10.2009 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (507 článků)

Otěhotněla na loučení se svobodou s »TRPASLÍKEM«. Manžel to zjistil až po porodu

 
Španělka z katalánské Valencie se na svém loučení se svobodou uvolnila víc, než by byla ochotna přiznat svému snoubenci či komukoli ve svém okolí. Vyspala se se striptérem trpícím nanismem neboli lidově řečeno trpaslictvím. Svému milému to ale zatajila a doufala, že se to nikdy nedozví. Jenže dozvěděl. Dost otřesně. Žena totiž se striptérem otěhotněla a genetická vada se přenesla na dítě. Takže porodila stejně postiženého chlapce.
13.10.2014 15:00 |

podobné články

Připravte své dítě na první třídu

 
Jak dítě připravit na první třídu? To je otázka, kterou si pokládá nespočet maminek a s níž si neví příliš rady. Přechod ze školky do školy je pro děti stresující událostí, ke které je třeba přistupovat s pečlivostí, časem i láskou. Dítka se možná na první třídu těší a nemohou se dočkat dne, kdy konečně uvidí své nové spolužáky, kdy si konečně oblečou školní aktovku a kdy konečně budou moci napsat svůj první domácí úkol, ale i přesto je tu jistá dávka nervozity, nejistoty a strachu – a to pro obě strany. Jestliže i vaše dítě opouští školku plnou her a chystá se do první třídy plné povinností, měli byste vědět, jak mu co možná nejvíce přechod mezi školkou a školou usnadnit. Nebojte se, poradíme vám, jak na to! Nastavte řád Největší rozdíl mezi školkou a školou je v disciplíně a řádu. Zatímco ve školce dítka nemusí dodržovat až tak přísná pravidla, nástupem na základní školu se ale všechno mění. Snažte se nastolit řád a dodržovat jej i doma. Nějaká rutina, která bude neměnná, za chvílí dítku přijde normální. Udělejte si výlet – do školy! Není se čemu divit, že dítka pociťují nejen strach a nervozitu, ale i zvědavost a chuť objevovat nové věci. Není proto na škodu, když mu první třídu ukážete ještě před prvním oficiálním dnem, aby si dítko mohlo prohlédnout prostředí a jakmile dojde na prvního září, nebude se zde cítit tak nejistě. Naučte jej samostatnosti Snažte se dítko vést k větší samostatnosti. Možná vás to bude stát hodně sil a bude třeba vynaložit maximum trpělivosti, ale nechte dítko, aby určité dovednosti, které bude potřebovat pro první třídu, dělalo samo – vázání tkaniček, oblékání apod. Radost na první třídu Aby dítě bez problému zvládlo první třídu, musí se do ní těšit a nemít z ní strach. Hodně si... Čtěte více Příspěvek Připravte své dítě na první třídu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2015 09:06 |

podobné články

Školačka porodila během testu, zkoušku pak dokončila

 
Rekha Gartiová z Nepálu začala rodit během psaní závěrečné zkoušky pro žáky desátých tříd. Přivedla na svět zdravého chlapečka. Po porodu se školačka vrátila do třídy, aby test dopsala. Další články k tématu: VIDEO: Američanka rodila v autě, manžel řídil a filmoval VIDEO: Žena porodila ve vlaku na Machu Picchu za asistence turistů Ve Španělsku porodila desetiletá dívka, ona i dítě jsou v pořádku Jedenáctiletá dívka porodila na své svatbě, ženich možná půjde za mříže
20.03.2012 13:45 |

podobné články

Vdaná matka (42) měla sex se školákem (15): Vězení se vyhnula, protože mu porodila dítě!

 
Vdaná matka dvou dětí, Britka Helen Cartwright (42), se loni zakoukala do teprve patnáctiletého školáka. Netrvalo dlouho a skončili v její manželské posteli. Žena otěhotněla a před pěti měsíci školákovi porodila dítě. Díky němu neskončila ve vězení!
06.06.2014 06:35 |

podobné články