Článek

VIDEO: V Plzni je to divoké, říká o svých bujarých večírcích Bočanová

 
Herečka Mahulena Bočanová (49) přiznala, že od narození dcery ji moc nebaví chodit po večírcích. Nejraději sedí doma a odpočívá. Když se ale jednou za čas vypraví na nějakou party s kamarády, stojí to za to.
05.05.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (722 článků)
Podobné články

Bočanová: Jachtu nemám, dům jsem postavila sama a chatu zdědila

 
Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová vyvrací fámy o životě v luxusu a sponzorech, díky nimž si koupila jachtu. V rozhovoru s duem Těžkej Pokondr na Frekvenci 1 prozradila, jak je to s jejími majetkovými poměry i jak to bylo s odchodem z Top Staru. Další články k tématu: Mahulenu jsem z televize nevyštípala, tvrdí Partyšová Bočanová dokončuje pro sebe a dceru nový dům, zahradu osází přátelé Bočanová si v Turecku našla nového přítele a dováděla s ním v moři Mahulena Bočanová okouzlila na lodi italského fotografa Vyprávěj pokračuje, kostýmy z „osmdesátek“ oblékli Bočanová i Prachař Díky dceři umřu jako slušný člověk, věří cholerická Bočanová Pomohli mi psychiatři a nestydím se za to, říká Mahulena Bočanová
03.02.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (722 článků) , Nick Carter (32 článků) , Leslie Carter (5 článků)

Mahulena Bočanová o plastikách: Řezat bych do sebe nenechala

 
Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová má krásu v genech. Její maminka byla modelka a podle herečky byl velký fešák i její otec. Jakákoliv plastická operace u ní prý nepřichází v úvahu. Další články k tématu: Zamilovaná Bočanová o barvě vlasů: Podle psychiatra jsem to zase já To má asi po mně, říká Bočanová o dceři, která plave v citech Bočanová: Jachtu nemám, dům jsem postavila sama a chatu zdědila Bočanová si v Turecku našla nového přítele a dováděla s ním v moři Mahulena Bočanová okouzlila na lodi italského fotografa
18.01.2014 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (722 článků)

Bočanová obráží večírky s dcerou: Večerníčky nedržíme

 
Herečka Mahulena Bočanová (44) se první zářijové dny objevila s dcerou Márinkou (10) na večírcích. I když dceři začala škola, Bočanová ji i přesto vzala do baru. "Nevidím na tom nic špatného, nedržíme nějaké večerníčky. Márinka chodí spát v devět. Navíc máme blízko byt, takže kdyby ji to na večírku nebavilo, jsme během chvilky doma," řekla Blesk.cz Bočanová.
02.09.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (722 článků)

Bočanová dokončuje pro sebe a dceru nový dům, zahradu osází přátelé

 
Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová se po nevydařeném manželství s Viktorem Mrázem staví na vlastní nohy. Mezi nejvýraznější kroky, které by ji už neměly připravit o střechu nad hlavou, patří stavba nového domu za Prahou. Nastěhovat by se do něj měla už v létě. Další články k tématu: Bočanová si v Turecku našla nového přítele a dováděla s ním v moři Mahulena Bočanová okouzlila na lodi italského fotografa Pomohli mi psychiatři a nestydím se za to, říká Mahulena Bočanová
21.04.2012 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (722 článků)

Mahulenu jsem z televize nevyštípala, tvrdí Partyšová

 
Novou moderátorkou Top Star Magazínu bude nekorunovaná královna večírků Gabriela Partyšová. Nahradí Mahulenu Bočanovou, která pořad uváděla pět let a o výměně neměla ani tušení. Televize ji totiž vůbec neinformovala. Další články k tématu: Gábina Partyšová: Život Pretty Woman se mi omrzel Večírky nejvíc obráží Jana Doleželová, tvrdí Partyšová Partyšová vzala syna poprvé na party, pokřtili spolu žraloka V bulváru práskám jen pravdu, hájí se Mahulena Bočanová Bočanová si v Turecku našla nového přítele a dováděla s ním v moři Mahulena Bočanová okouzlila na lodi italského fotografa Pomohli mi psychiatři a nestydím se za to, říká Mahulena Bočanová
07.06.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (688 článků) , Mahulena Bočanová (722 článků) , Gabriela Partyšová (283 článků) , Jana Doleželová (348 článků)

Bočanová si v Turecku našla nového přítele a dováděla s ním v moři

 
Moderátorka a herečka Mahulena Bočanová si léto užívá u moře. S kolegyní Ivanou Andrlovou sice chtěly původně do Řecka, nakonec ale skončily v Turecku. Bočanová, která musela poslední dobou čelit pomluvám v bulváru, si tam dokonce našla nového přítele. "Je nádherně heboučký a krásně zpíval," prozradila pro iDNES.cz Bočanová. Delfín Zeus se do ní prý také zamiloval.
15.08.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (722 článků) , Ivana Andrlová (96 článků)

Skoro padesátka Bočanová skončila ve VIPkách, nahradí ji asi Verešová. To zas budou Češi nadávat!

 
Moderátorka "Mahulena Bočanová":http://www.extra.cz/tema/mahulena-bocanova (47) už podruhé okusila, jaké to je dostat padáka z významného pořadu, díky kterému si posilujete image a tím i cenu na poli šoubyznysu. Bočanovou kdysi vyhodili z Top Staru, kde ji nahradila nudná a opotřebená "Gábina Partyšová":http://www.extra.cz/tema/gabina-partysova (35), aby po jejím vyhazovu nastoupila leklá ryba "Iva Kubelková":http://www.extra.cz/tema/iva-kubelkova (36). Bočanová dostala jako bolestné moderování "VIP zpráv":http://www.extra.cz/tema/vip-zpravy, ale co si budeme namlouvat, Top Star sice začal po odchodu Mahuleny upadat, ale odhozená moderátorka v pořadu, kde se střídá s dalšími kolegyněmi, už nemá šanci zazářit tak jako v sólo projektu.
14.04.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (722 článků)

Kate ke svatbě s princem Williamem dopomohla matka Carole

 
Nechybělo mnoho a ke královské svatbě prince Williama s Kate nedošlo. Kdyby následník britského trůnu pokračoval ve svých mládeneckých bujarých večírcích a kdyby nezaúřadovala jeho nynější tchyně. Carole Middletonová si při jedné návštěvě prince vzala stranou a chtěla vědět, jaké jsou jeho plány s Kate. Další články k tématu: Vévodkyně Kate opět plní královské povinnosti, syna nechala doma Kate není princezna, je to jen její „povolání“ Vévodkyně Kate porodila chlapce, budoucího britského krále
02.09.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (884 článků)

Nové tetování Bočanové: andělská křídla na zápěstí patří dceři

 
Levé zápěstí herečky a moderátorky Mahuleny Bočanové zdobí několik měsíců nové tetování. Andělská křídla symbolicky věnovala dceři Marině. Další dvě tetování ukrývá Bočanová na kotníku. Další články k tématu: To má asi po mně, říká Bočanová o dceři, která plave v citech Ruda z Ostravy vyhodil z pódia kouzelníka, ptal se na Bočanovou Bočanová: Jachtu nemám, dům jsem postavila sama a chatu zdědila
20.04.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (722 článků)

Ruml z X-Factoru si našel missku

 
Majitel stříbra ze soutěže X-Factor Ondřej Ruml (26) si našel novou přítelkyni. Bylo na čase. Po rozchodu s tou bývalou se totiž zpěvák dlouho trápil a svůj žal utápěl na bujarých večírcích.
12.08.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ruml (157 článků)

Americká televize má starosti o Sheena

 
Americká televizní stanice CBS vyjádřila hluboké znepokojení nad osobním životem herce Charlieho Sheena, hlavního hrdiny komediálního seriálu Dva a půl chlapa. Opakovaně se totiž objevují zprávy o jeho častém popíjení a bujarých večírcích. O stažení pořadu z vysílání se však televize podle agentury AP nezmínila.
21.01.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (446 článků)

Berlusconi: Jsem nemrava, ale 33 holek je moc!

 
Marockou dívku Ruby měl prý na placený sex třináctkrát. K prostituci na bujarých večírcích bylo ale nuceno dalších 32 – tentokrát už zletilých – dívek. Tak to alespoň o italském premiérovi Silviu Berlusconim (75) tvrdí italská prokuratura.
17.03.2011 08:35 |

podobné články

Šokující přiznání Jiřího Langmajera: Jsem žena!

 
O exkluzivním music clubu Kotnov v Táboře v poslední době slyšíme hodně. Sjíždí se tam celebrity, které v Praze nechtějí být rušeny na večírcích a bujarých party.
08.04.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (410 článků)

VIP rodinné trable: Toplánek si ze syna vychoval vymetače večírků!

 
Bývalý premiér Mirek Toplánek (54) svého syna Tomáše (18) velice rychle zasvětil do zákulisí vysoké politiky. Na bujarých večírcích plných alkoholu mu dělal společnost ještě předtím, než dosáhl plnoletosti!
20.04.2011 05:10 |

podobné články

Rihanna se s tím nepáře. Do ulic si vyrazila v průsvitném topu, odhalila své přednosti

 
Oblíbená zpěvačka Rihanna  (24) v poslední době ráda šokuje veřejnost. Nejenže se objevuje na bujarých večírcích, kde nechybí alkohol a údajně i omamné látky, ale poté, co výrazně zhubla, se zhlédla v odvážných modelech. Jeden takový předvedla při včerejší procházce po New Yorku.
15.06.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Vyrostou z nich nespoutané rebelky? Tyhle náctileté modelky trénuje Agáta Hanychová

 
Máme se na co těšit! Po přehlídkových molech a na bujarých večírcích možná už brzy poznáme novou Agátu Hanychovou  (27) .
15.08.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2476 článků)

Jakube Prachaři, koukej, co máš doma: Takto Agáta ukazovala prsa i opilecké ksichtíky coby čerstvá vicemiss

 
Modelka Agáta Hanychová  (27) je dnes pyšnou maminkou syna Kryšpína a úspěšnou modelkou. Ač se ráda promenáduje v odvážných outfitech na bujarých večírcích, zdaleka nepatří k takovým pařmenkám, jakou byla ještě před několika lety.
01.02.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2476 článků)

Anife v Tunisku: Královna pouště!

 
Ne na bujarých večírcích, ale v poušti je Turkyně Anife Vyskočilová (38) ve svém živlu. To prokázala i coby průvodkyně Tuniskem v poušti u bájného města Kartága. V bílých šatech a šátku na hlavě vypadala jako místní berberka.
02.02.2013 12:05 |

podobné články

Rebelka Miley Cyrus prý zkouší lesbický sex a hrátky ve třech

 
Producenti společnosti Disney šílí. Jejich hodná holčička Hannah Montana se proměnila v nemravnou rebelku odporující snad ve všem americké konzervativní morálce. Zpěvačka Miley Cyrus už loni naznačila, že se hodlá pěkně spustit. A na konci roku na několika bujarých večírcích podala jasné svědectví. Podle lidí z jejího okolí se chlubí také tím, že zkouší sex se ženami či sex ve třech.
03.01.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (834 článků) , Hannah Montana (80 článků)