Sportovní fanoušci jásají, ale pravidelní diváci show Tvoje tvář má známý hlas pěkně zuří. Kvůli hokeji přišli o svůj oblíbený sobotní program! Co se dá dělat, musíme vydržet další týden, než se show objeví. Namísto hodnocení nových vystoupení si ale můžeme zavzpomínat na to, co mělo zatím největší úspěch.
10.05.2016 10:00 |

Tvoje tvář má známý hlas, souhlasíte s výsledky 8. kola?

V sobotu proběhlo již 8. kolo populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Kdo předvedl nejlepší výkon a zasloužil by si vyhrát? Souhlasíte s bodování poroty, nebo máte svého favorita? Zahlasujte v anketě na konci článku!
30.05.2016 17:45 |

Tvoje tvář má známý hlas pokračuje, souhlasíte s bodováním?

3. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas ovládl Roman Vojtek jako Jon Bon Jovi s písní „Livin' On A Prayer“. Ostatní soutěžící se rozhodně také nenechali zahanbit. Souhlasíte s výsledkem, nebo váš favorit byl úplně někdo jiný. Zúčastněte se čtenářského hlasování v naší anketě!
19.09.2016 16:50 |

Osobnosti: Roman Vojtek (470 článků) , Jon Jon (48 článků)

Finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrál Jan Cina! Souhlasíte?

V neděli proběhlo finálové kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas, které vyhrál Jan Cina, který se předvedl jako Scatman John. Na druhém místě skončil David Gránský v kůži Marylina Mansona, následovaný Jessicou Rabbit v podání Marty Jandové. Souhlasíte s výsledky finále, nebo měl vyhrát někdo jiný?
21.11.2016 18:55 |

Osobnosti: John Scatman (2 články) , Marta Jandová (836 článků) , David Gránský (90 článků) , Jan Cina (72 článků) , Jessica Rabbit (1 článek)

Marta Jandová vyhrála 10. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas! Souhlasíte s výsledky?

Jubilejní 10. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Tentokráte nejvíce zazářila Marta Jandová jako zpěvák Meat Loaf, která vyhrála s obrovským náskokem 10 bodů nad druhou Annou Slováčkovou. Všechny výsledky, včetně čtenářské ankety o nejlepší vystoupení, najdete v tomto článku.
07.11.2016 20:10 |

Osobnosti: Meat Loaf (7 článků) , Marta Jandová (836 článků) , Anna Slováčková (23 článků)

Zahlasujte pro svého favorita ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas!

Již 5. kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Nabízíme vám všechna úžasná vystoupení pohromadě. Tentokráte nejvíce zazářila Marta Jandová jako CeeLo Green. Souhlasíte s vyjádřením poroty, nebo máte jiného favorita? A víte, jaké hvězdy budou napodobovány v příštím kole?
03.10.2016 19:15 |

Osobnosti: Marta Jandová (836 článků)

Tvoje tvář má známý hlas! Souhlasíte s bodováním poroty? Zahlasujte pro svého favorita!

Tvoje tvář má známý hlas! Pořad TV Nova, který láme rekordy sledovanosti už několik týdnů. Ne každý souhlasí s výsledky a bodováním poroty. Nyní vám nabízíme jedinečnou možnost hlasovat pro svého favorita. Kdo byl tedy v posledním kole nejlepší?
25.04.2016 17:15 |

Souhlasíte s výsledky sobotního kola soutěže Tvoje tvář má známý hlas?

Máme za sebou další, již 7. kolo populární pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas a soutěžící opět předvedli skvělé výkony. Jak je ale porota ohodnotila, se nemusí líbit každému. Zkuste obodovat soutěžící sami v naší anketě, komu dáte plný počet, a kdo to tentokrát vůbec nezvládl?
16.05.2016 17:25 |

Finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas

V sobotu proběhl desátý díl velkolepé pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas a bylo opravdu na co koukat! Čtyři postupující soutěžící zpívali píseň dle vlastního výběru, do zpěvu se zapojili i porotci a také jsme mohli vidět skvělé duety. Porota následně vybrala celkového vítěze soutěže. Na vás je teď rozhodnutí, jestli souhlasíte s porotou, či nikoliv. Vyjádřete se prostřednictvím ankety na konci článku.
13.06.2016 17:25 |

Jak dopadlo semifinálové kolo Tvoje tvář má známý hlas?

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas se blíží do svého finále. V 11. kole vyhrál s rekordním náskokem Jan Cina, který se předvedl v kůži hvězdné operní zpěvačky Montserrat Caballé. Na druhém místě skončil David Gránský s "pouhými" 28 body! Kdo byl vaším favoritem v tomto klíčovém kole? Souhlasíte s výsledky?
14.11.2016 18:50 |

Osobnosti: David Gránský (90 článků) , Jan Cina (72 článků) , Montserrat Caballé (5 článků)

V show Tvoje tvář má známý hlas se objeví i pikolík Maty z Ordinace: Napodruhé už nabídku neodmítl!

Jeho tvář ani hlas zatím příliš známé nejsou, ale od podzimu se to změní! Seriálový herec Jan Cina (28) je další potvrzenou hvězdou show Tvoje tvář má známý hlas 2.
01.08.2016 12:25 |

Osobnosti: Jan Cina (72 článků)

Hvězda Tvoje tvář má známý hlas Petr Rychlý: Krvavě zranil tanečnici a pak se dušoval, že není násilník

Petr Rychlý (50) na každé sobotní vystoupení Tvoje tvář má známý hlas dře jako kůň. Bez problémů se převtělil do šoumena Daniela Nekonečného (49) a jazzmana Louise Armstronga. Při zkoušce na vystoupení jako krasavec Antonio Banderas (55) se ale herec natolik rozvášnil, že zranil tanečnici!
10.04.2016 05:55 |

Osobnosti: Antonio Banderas (129 článků) , Louis Armstrong (15 článků) , Daniel Nekonečný (28 článků) , Petr Rychlý (256 článků)

Karel Gott o vystoupení Mišíka v Tvoje tvář má známý hlas: Má talent a je nad věcí!

Ze zdi na mě tupě zírá, po trezoru velká díra… Hit Karla Gotta (76) ze 70. let zná každý. Adam Mišík (19), který mistra v soutěži Tvoje tvář má známý hlas imitoval, byl tedy pod bedlivým dohledem nejen televizních diváků, ale i samotného Gotta. Co řekl na jeho vystoupení?
05.06.2016 13:15 |

Osobnosti: Karel Gott (4002 článků) , Adam Mišík (135 článků)

Sestřih všech vystoupení soutěže Tvoje tvář má známý hlas

Čtvrtému dílu soutěže Tvoje tvář má známý hlas tentokrát kralovala Markéta Procházková jako frontman kapely Scooter s jejich megahitem How Much Is The Fish! Ostatní vystoupení nebyla také k zahození, a proto vám je přinášíme pohromadě v tomto článku.
26.09.2016 19:40 |

Osobnosti: Markéta Procházková (62 článků)

Au, to muselo hodně bolet! Která hvězda takhle dře na vystoupení Tvoje tvář má známý hlas?

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas drtí zpěváky jako olivy, aby z nich vyždímala to nejlepší. Musí trénovat šílené taneční kreace, nosí složité masky a večer padají na pusu. Nedílnou součástí jsou i pády a zranění. Kdo se pochlubil svými modřinami?
27.04.2016 19:40 |

Show Tvoje tvář má známý hlas: Pazderková se svlékla, Mišík byl výjimečně oblečený a Fialová fenomenální

Máme za sebou další vystoupení show Tvoje tvář má známý hlas a našich osm celebrit se zase předvedlo v celé své kráse. Písně to byly dnes večer hodně těžké, ale ony to zvládly s přehledem a ještě u toho udělaly jednu velkou show. Komu to nejvíce slušelo a kdo byl úplně ten nejlepší? A komu se to naopak vůbec nepovedlo?
30.04.2016 22:35 |

David Kraus ze show Tvoje tvář má známý hlas: Mnohokrát mi došly síly a chtěl jsem skončit

Zpěvák David Kraus perlil v minulém díle show Tvoje tvář má známý hlas jako Till Lindemann z kapely Rammstein. Porotu i další účinkující zaujal tak, že mu všichni dali body a s přehledem vyhrál. Každou sobotu podstupuje proměnu a celý týden maká na tom, aby jeho vystoupení bylo co nejlepší. Jak sám ale přiznal, někdy si sáhl až na dno.
28.05.2016 18:30 |

Osobnosti: Till Lindemann (10 článků) , David Kraus (212 článků)

Tvoje tvář má známý hlas: Rychlý jako Hegerová překvapil, Mišík jako černoch s copánky kvílel a Holišová s Pazderkovou opět nezklamaly

Máme za sebou další vystoupení show Tvoje tvář má známý hlas. Soutěž měla týdenní pauzu, a tak už se všichni nemohli dočkat dalších proměn. A několik účinkujících opravdu překvapilo. Kdo prošel nejlepší proměnou a byl k nepoznání? A kdo byl naopak úplný loser?
28.05.2016 22:40 |

Dlouho očekávané druhé kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas je tu! Kdo byl nejlepší?

Přinášíme vám všech 8 včerejších vystoupení ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas na jednom místě. Hned po prvním kole je jasné, že laťka je nastavena opravdu vysoko a nikdo si netroufá odhadnout, kdo bude vítězem. Který soutěžící se vám včera líbil nejvíc a stal se vaším favoritem?
05.09.2016 18:00 |

Tvoje tvář má známý hlas se opět vrací. Podívejte se na to nejlepší!

Již v neděli začíná druhá řada soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde se představí zbrusu noví soutěžící a jak to dopadne je ve hvězdách. Ty nejlepší výkony z první části si můžete připomenout již nyní. Těšíte se na pokračování?
30.08.2016 17:20 |