Článek

VIDEO: Tento jeseter předvádí v akváriu naprosté kreace. Bojuje tak o holý život!

 
Tak tohle jste asi ještě nikdy neviděli. V jednom supermarketu se roztančil jeseter. Pohybuje celým svým tělem a ploutvemi a hlavu má nad vodou. Proč to ale dělá?
13.04.2016 18:40 |

podobné články

Podobné články

Kuriózní zvířecí záchranná akce: Z exotické létající ještěrky byl kočkou ulovený jeseter

 
Kuriózní výjezd mají za sebou plzeňští zvířecí záchranáři. Vyrazili do domova pro seniory v Sulkově zachraňovat exotickou létající ještěrku. Z té se ale vyklubal malý jeseter, ulovený kočkou z jezírka v sousední zahradě.
14.11.2017 10:40 |

podobné články

VIDEO: Tučňáci předvádí fotbalistům, jak zaválet na mistrovství

 
Fotbalisté Jižní Koreje mají podporu i ve zvířecí říši. V akváriu kousek od Soulu vznikla tučňáčí jedenáctka, která v roztomilých dresech předvádí své fotbalové dovednosti.
03.06.2010 16:45 |

podobné články

Jiří Holý (86) z Krále Šumavy je v nemocnici - Slavný herec bojuje o život!

 
Herec Jiří Holý (86), proslavený filmem Král Šumavy či seriály Velké sedlo, Třicet případů majora Zemana bojuje o život v pražské Thomayerově nemocnici! Lékaři záchranné služby, které k herci domů přivolali včera brzo ráno, jej totiž našli v bezvědomí!
30.10.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holý (23 článků) , Jiří Holý (23 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Zeman (1111 článků)

Velryba porodila v akváriu mládě velké jeden a půl metru

 
V chicagském akváriu mají o jednoho velrybího novorozence víc. Jedná se o pěkného cvalíka, který váží 74 kilogramů a měří jeden a půl metru. Mládě běluhy porodila velryba Puiji. První šla hlavička, což je pro běluhu nezvyklé. Přestože má po narození velrybí mládě lehce zakřivený ocas, těší se dobrému zdraví.
17.12.2009 07:15 |

podobné články

Běluha se na svatbě v akváriu roztančila v rytmu mexické hudby

 
Většinou se všechny zraky během svatby upírají na nevěstu, popřípadě na ženicha. V akváriu v americkém Mysticu, kde se Kimberly Mikenisová a Kevin Van Aelst rozhodli vstoupit do manželství, se středem pozornosti stal někdo úplně jiný, i když byl taky v bílém.
06.08.2011 14:45 |

podobné články

Vadná prodlužovačka k akváriu na Novojičínsku zapálila dům

 
Na dva milióny korun je vyčíslena škoda, kterou v úterý odpoledne způsobil požár rodinného domu v obci Sedlnice na Novojičínsku. Požár podle hasičů vznikl kvůli závadě na prodlužovačce k akváriu v obývacím pokoji.
29.07.2014 19:50 |

podobné články

Psí pacienti na pražské klinice cvičí v akváriu na běžeckém pásu

 
Úroveň služeb pro zvířecí pacienty se stále zvyšuje. Novinkou je zkvalitnění péče v rekonvalescenci po ortopedických a neurologických operacích ve formě aquaterapie. Na psí pacienty se pak naskýtá zajímavý pohled. Pod odborným dohledem cvičí v akváriu napuštěném teplou vodou na běžeckém pásu. Před kamerou si zacvičily border kolie Karamelka a Bordík.
25.05.2015 09:41 |

podobné články

Novinka v Zoo Ústí nad Labem: V akváriu mají placatá „miminka“

 
Táta Placička a máma Pánvička. Mají spolu čtyřčata, a když je vidíte, pochopíte, proč rodiče dostali taková jména. Jedná se totiž o Trnuchy skvrnité, které se v plné parádě vlní v akváriu ústecké zoo.
20.04.2017 05:05 |

podobné články

Karel Gott předváděl šílené taneční kreace, pak si léčil záda

 
Legendární Karel Gott (72) se tedy umí pěkně odvázat. To dokazují snímky, kterými zásobuje své fanoušky. Na fotografiích totiž předvádí zpěvák netradiční taneční kreace, ze kterých ho pak bolí záda.
07.07.2012 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4710 článků)

Tak vypadá boj o holý život. Na internetu je první VIDEO, které ukazuje masakr v luxusním letovisku

 
Co se stalo v letovisku, kam jezdí západní turisté? Vše svědčí o tom, že nedaleko Abidžanu útočili teroristé. První zprávy hovořily o 6 mrtvých, nyní už jich je 10 včetně malého dítěte. Toto je první video, které ukazuje hrůzy a boj o holý život. Pobřeží slonoviny už nikdy nebude bezpečnou zemí. Kdo dokáže tohle běsnění zastavit?
13.03.2016 17:21 |

podobné články

Jiří Holý (†86) - Odešel král »záporáků«

 
Ve středu odpoledne zemřel po téměř dvoutýdenní hospitalizaci v pražské Thomayerově nemocnici v Krči představitel řady televizních a fi lmových záporáků Jiří Holý (†86)! Herec, který sem byl převezen 29. října poté, co jej záchranáři našli doma v bezvědomí. „Kácí se ve vysokém lese,“ povzdechla si jen smutně Jiřina Švorcová (81), která stejně jako Holý odstartovala kariéru legendárním Králem Šumavy.
13.11.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Švorcová (157 článků) , Jiří Holý (23 článků) , Jiří Holý (23 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Ruppert a Holý to roztočili ve Varech, z oken ubytovny létal nábytek

 
Členové skupiny Monkey Business Roman Holý a Matěj Ruppert ztropili výtržnost po středečním koncertě v Karlových Varech, kde vystupovali se svou další skupinou Neruda. Na ubytovně školy, kde nocovali, uspořádali bujarý večírek, který skončil zásahem policie. Další články k tématu: Neruda Rupperta a Holého je jako návrat do puberty. Vulgární, ale očistný Nerudu založil Holý s Ruppertem pro čistou radost z kraválu Poslechněte si Nerudu, nový rockový projekt Holého a Rupperta Ruppert o Monkey Business: Deset let jsme se nehádali
15.03.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Holý (47 článků)

Zemřel světoznámý český chemik Antonín Holý

 
Ve věku 75 let zemřel v pondělí český chemik světového významu Antonín Holý. Oznámil to Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd, kde Holý desítky let pracoval.
17.07.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Holý (21 článků)

VIDEO: Leoš Mareš má v tanci konkurenci. Jeho roztomilí synové dokonale napodobují kreace ze StarDance

 
Moderátor Leoš Mareš nesklízí úspěch jen před porotou a diváky, ale jeho taneční kreace zaujaly i oba dva syny. Nejenže svého tátu sledují v televizi, ale rozhodli se ho dokonce i napodobit a vzniklo opravdu rozkošné video.
04.11.2015 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2983 článků)

Velký jeseter vyskočil z vody a trefil ženu na lodi, téměř jí vyrazil oko

 
Zdravotníci i náhodní kolemjdoucí u řeky Suwannee na Floridě minulý týden pomáhali ženě, kterou cosi trefilo do obličeje a způsobilo jí ošklivá zranění. Teprve následně se ukázalo, že šlo o velkého jesetera, který z neznámého důvodu vyskočil z vody rovnou na loď, kde žena seděla po boku své matky.
23.06.2011 08:35 |

podobné články

Jeseteři se vrátili do moravských řek, plavali v nich už v pravěku

 
Jedna z nejstarších ryb jeseter malý se po šedesáti letech vrátil do moravských řek. Povodí Moravy jich v pátek do Dyje a Moravy vysadilo 3 tisíce, dalších 17 tisíc bude následovat do roku 2021.
16.06.2017 15:20 |

podobné články

UNIKÁTNÍ VIDEO: Nic takového vám televize neukáže! Takhle se bojovalo o holý život v pařížské kavárně

 
Nové a naprosto unikátní záběry z Paříže ukazují, jak probíhal boj o holý život v jedné z místních kaváren. Kdyby radikálovi z IS neselhala zbraň, bylo by obětí ještě více.
19.11.2015 10:11 |

podobné články

VIDEO Jak se vám líbí módní kreace gratulantů Petra Jandy? Napište nám váš názor!

 
Na stovku hostů přišlo ve středu do luxusní restaurace na Václavském náměstí popřát k 70. narozeninám zpěváka a lídra skupiny Olympik Petra Jandy. Oslavu brali všichni velmi zodpovědně a proto se na to i náležitě »vyparádili«. Jak se to Jandovým přátelům a kolegům podařilo nebo nepodařilo, můžete posoudit sami. Názor na módní kreace vybraných gratulantů můžete psát do formuláře pod videi a fotogalerií.
03.05.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (694 článků) , Petr Janda (694 článků)

VIDEO Jak se vám líbí módní kreace gratulantů Petra Jandy? Teď hodnotíte vy!

 
Na stovku hostů přišlo ve středu do luxusní restaurace na Václavském náměstí popřát k 70. narozeninám zpěváka a lídra skupiny Olympik Petra Jandy. Oslavu brali všichni velmi zodpovědně a proto se na to i náležitě »vyparádili«. Jak se to Jandovým přátelům a kolegům podařilo nebo nepodařilo, můžete posoudit sami. Názor na módní kreace vybraných gratulantů můžete psát do formuláře pod videi a fotogalerií.
03.05.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (694 článků) , Petr Janda (694 článků)