Jaromír Jágr si dál v NHL dělá, co chce. S otcovskou láskou učí mladé spoluhráče své finty a zároveň krutě vyučuje protihráče. To, co předvedl proti týmu Philadelphie, byla další neskutečná paráda.
13.03.2016 08:10 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků)

Crosby má tisící bod v NHL, zvládl to rychleji než Jágr. Gudasův gól na výhru Philadelphie nestačil

Třetí gól hokejového obránce Radka Gudase v sezoně na výhru Philadelphie nestačil, tým s Michalem Neuvirthem v bráně s Edmontonem prohrál 3:6. Čtvrteční večer byl výjimečný pro Sidneyho Crosbyho, který zajistil Pittsburgu v prodloužení výhru 4:3 nad Winnipegem a získal tím tisící bod v NHL. Podařilo se mu to dokonce o šest zápasů dřív než Jaromíru Jágrovi.
17.02.2017 09:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků) , Sidney Crosby (88 článků) , Michal Neuvirth (110 článků)

Pane Jágr, dejte gól! Poslechl, ale přijde o nehet...

Když vstupoval na led, plácal si s malými dětmi. „Pane Jágr, dejte jim gól,“ přály si před duelem své Philadelphie s New Jersey. Jaromír Jágr (39) poslechl, vstřelil svoji první branku v kalendářním roce, ale jen zmírnil prohru 4:6. Navíc mu Parise »sekerou« přelomil hokejku a možná i prst.
06.02.2012 12:05 |

Jágr popáté v řadě bodoval, Vrbata dal dva góly

Útočník Radim Vrbata dvakrát skóroval v dresu Phoenixu, který vyhrál na ledě Colorada 4:1, Jaromír Jágr nahrál na vítězný gól Philadelphie a bodoval popáté za sebou.
03.11.2011 07:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků) , Radim Vrbata (96 článků)

Jágr dvěma góly v třetí třetině zařídil výhru Philadelphie

AKTUALIZOVÁNO. Útočník Jaromír Jágr se dvěma góly v třetí třetině sobotního utkání NHL proti Carolině podílel na výhře hokejistů Philadelphie 5:1 a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Hlavním strůjcem vítězství Flyers byl podle zámořských novinářů Claude Giroux, který dal gól a na další tři přihrál.
30.10.2011 09:00 |

Jágr ukončil střelecké trápení. Dal už 665. gól v základní části NHL

Po 15 zápasech se střelecky prosadil Jaromír Jágr. Trefou na 2:4 proti bývalému klubu Pittsburghu Penguins ale jen mírnil porážku Philadelphie. Byl to už jeho 665. gól v základní části NHL, Rival Fin Teemu Selänne zůstal na 663 trefách.
08.04.2012 07:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků) , Teemu Selänne (21 článků)

Paráda! Jágr dal gól, Eliáš na tři nahrál. Devils přerušili šňůru proher

Čeští hokejisté Jaromír Jágr a Patrik Eliáš se ve čtvrtečním utkání NHL zasloužili o výhru New Jersey nad Minnesotou 4:3 v prodloužení. Prvně jmenovaný dal svůj 23. gól v sezoně, druhý na tři přihrál a Devils přerušili sérii tří porážek.
21.03.2014 08:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků) , Patrik Eliáš (249 článků)

Jágr nebodoval, Letci i tak vyhráli v Jersey. Krejčí dal první gól v sezoně

Jaromír Jágr ve svém druhém utkání po návratu do NHL nebodoval, ale byl u dvou gólů Philadelphie při výhře 3:0 v New Jersey, první gól v sezoně vstřelil bostonský David Krejčí.
09.10.2011 08:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků) , David Krejčí (200 článků)

Jágr v prodloužení překonal Pavelce a zařídil výhru Philadelphie

Jaromír Jágr rozhodl v úterním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Philadelphie na ledě Winnipegu 5:4. Český útočník překonal Ondřeje Pavelce v brance Jets v poslední minutě nastaveného času a připsal si 16. trefu v sezoně.
22.02.2012 09:05 |

Jágr s Voráčkem zajistili Flyers první bod série s Pittsburghem

Český útočník Jakub Voráček zařídil gólem v prodloužení úvodního utkání prvního kola play off NHL výhru Philadelphie 4:3 v Pittsburghu. Kladenský odchovanec ukončil zápas dorážkou v času 62:23 a korunoval obrat Flyers, kteří po první třetině prohrávali 0:3. Jednou asistencí přispěl k úspěšnému vstupu Philadelphie do série i Jaromír Jágr.
12.04.2012 10:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků) , Jakub Voráček (247 článků)

Jakub Voráček dal vítězný gól Philadelphie, Chicago otočilo sérii se St. Louis

Jakub Voráček vstřelil v pátečním utkání 1. kola play off NHL vítězný gól Philadelphie, která porazila New York Rangers 2:1 a srovnala sérii na 2:2. Obhájci Stanleyova poháru z Chicaga zvítězili potřetí v řadě, tentokrát 3:2 v prodloužení na ledě St. Louis, a otočili stav série z 0:2 na 3:2.
26.04.2014 10:15 |

Osobnosti: Jakub Voráček (247 článků)

Jágr má parádní formu. Dal další gól a nikdo z Čechů mu nestačí

Jaromír Jágr je k nezastavení. I ve svých 41 letech je nejproduktivnějším českým hokejistou v NHL! Jeho gól a asistence v duelu s Nashvillem však přinesly Devils jen na jeden bod.
01.02.2014 08:45 |

Hokejista Jaromír Jágr po rozchodu s Innou Puhajkovou bere sílu od svých fanoušků, přátel a taky z práce. Trénuje na ledě, natáčí reklamy a našel si čas i na charitu. Focení ale není jeho oblíbená činnost, tak byl rád, když ho měl za sebou. Další články k tématu: Nepřestali jsme pro sebe existovat, říká Puhajková o rozchodu s Jágrem Jágr je volný, dál hledá ideál. Maximalisté to mají v lásce těžké OBRAZEM: Jágr vedle Lendla, fanoušci pod vlajkou a oslavy druhého bodu Kdo bude s Jágrem? Vsadit si můžete na Hanychovou nebo Kvitovou Hádka o miliardy dál dusí NHL. Ale brzo se začne hrát, tvrdí Jágr
20.11.2012 14:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků) , Inna Puhajková (329 článků)

Jágr vymetl šibenici! Parádní gól čísla 68 přinesl další body

Je to tam! Jágr zase skóroval! Šest zápasů trvalo čekání české hokejové ikony na další gól, a vlastně i další bod. Poté, co začátkem ledna vstřelil hattrick Philadelphii, tentokrát vymetl šibenici branky Floridy.
01.02.2015 09:50 |

Jaromír Jágr poprvé nastoupil dresu v Philadelphie a v Detroitu pomohl k vítězství svého týmu 3:1 gólem a nahrávkou.
24.09.2011 09:00 |

Jaromír Jágr ukončil dlouhé čekání na gól, když se v osmém zápase proti Torontu prosadil střelecky hned dvakrát, navíc si připsal jednu asistenci a výrazně přispěl k vítězství Philadelphie 4:2.
25.10.2011 07:50 |

Hokejisté Philadelphie zvládli i druhý zápas 1. kola play-off proti nenáviděnému rivalovi z Pittsburghu. Při výhře 8:5 zaznamenal Jaromír Jágr vítězný gól.
14.04.2012 08:25 |

O parádní gól se postaral v utkání rumunského poháru záložník Otelul Galati Liviu Antal, který sice neproměnil penaltu, ale vzápětí se blýskl parádní trefou.
26.10.2011 13:55 |

Miguel Escalada dal parádní gól z půlky v ekvádorské lize a rozhodl tak zápas.
30.10.2011 13:50 |