Jaromír Jágr si dál v NHL dělá, co chce. S otcovskou láskou učí mladé spoluhráče své finty a zároveň krutě vyučuje protihráče. To, co předvedl proti týmu Philadelphie, byla další neskutečná paráda.
13.03.2016 08:10 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2227 článků)

Crosby má tisící bod v NHL, zvládl to rychleji než Jágr. Gudasův gól na výhru Philadelphie nestačil

Třetí gól hokejového obránce Radka Gudase v sezoně na výhru Philadelphie nestačil, tým s Michalem Neuvirthem v bráně s Edmontonem prohrál 3:6. Čtvrteční večer byl výjimečný pro Sidneyho Crosbyho, který zajistil Pittsburgu v prodloužení výhru 4:3 nad Winnipegem a získal tím tisící bod v NHL. Podařilo se mu to dokonce o šest zápasů dřív než Jaromíru Jágrovi.
17.02.2017 09:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2227 článků) , Sidney Crosby (88 článků) , Michal Neuvirth (103 článků)

Pane Jágr, dejte gól! Poslechl, ale přijde o nehet...

Když vstupoval na led, plácal si s malými dětmi. „Pane Jágr, dejte jim gól,“ přály si před duelem své Philadelphie s New Jersey. Jaromír Jágr (39) poslechl, vstřelil svoji první branku v kalendářním roce, ale jen zmírnil prohru 4:6. Navíc mu Parise »sekerou« přelomil hokejku a možná i prst.
06.02.2012 12:05 |

Jágr popáté v řadě bodoval, Vrbata dal dva góly

Útočník Radim Vrbata dvakrát skóroval v dresu Phoenixu, který vyhrál na ledě Colorada 4:1, Jaromír Jágr nahrál na vítězný gól Philadelphie a bodoval popáté za sebou.
03.11.2011 07:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2227 článků) , Radim Vrbata (96 článků)

Jágr dvěma góly v třetí třetině zařídil výhru Philadelphie

AKTUALIZOVÁNO. Útočník Jaromír Jágr se dvěma góly v třetí třetině sobotního utkání NHL proti Carolině podílel na výhře hokejistů Philadelphie 5:1 a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Hlavním strůjcem vítězství Flyers byl podle zámořských novinářů Claude Giroux, který dal gól a na další tři přihrál.
30.10.2011 09:00 |

Jágr ukončil střelecké trápení. Dal už 665. gól v základní části NHL

Po 15 zápasech se střelecky prosadil Jaromír Jágr. Trefou na 2:4 proti bývalému klubu Pittsburghu Penguins ale jen mírnil porážku Philadelphie. Byl to už jeho 665. gól v základní části NHL, Rival Fin Teemu Selänne zůstal na 663 trefách.
08.04.2012 07:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2227 článků) , Teemu Selänne (21 článků)

Paráda! Jágr dal gól, Eliáš na tři nahrál. Devils přerušili šňůru proher

Čeští hokejisté Jaromír Jágr a Patrik Eliáš se ve čtvrtečním utkání NHL zasloužili o výhru New Jersey nad Minnesotou 4:3 v prodloužení. Prvně jmenovaný dal svůj 23. gól v sezoně, druhý na tři přihrál a Devils přerušili sérii tří porážek.
21.03.2014 08:25 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2227 článků) , Patrik Eliáš (245 článků)

Jágr nebodoval, Letci i tak vyhráli v Jersey. Krejčí dal první gól v sezoně

Jaromír Jágr ve svém druhém utkání po návratu do NHL nebodoval, ale byl u dvou gólů Philadelphie při výhře 3:0 v New Jersey, první gól v sezoně vstřelil bostonský David Krejčí.
09.10.2011 08:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2227 článků) , David Krejčí (200 článků)

Jágr v prodloužení překonal Pavelce a zařídil výhru Philadelphie

Jaromír Jágr rozhodl v úterním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Philadelphie na ledě Winnipegu 5:4. Český útočník překonal Ondřeje Pavelce v brance Jets v poslední minutě nastaveného času a připsal si 16. trefu v sezoně.
22.02.2012 09:05 |

Jágr s Voráčkem zajistili Flyers první bod série s Pittsburghem

Český útočník Jakub Voráček zařídil gólem v prodloužení úvodního utkání prvního kola play off NHL výhru Philadelphie 4:3 v Pittsburghu. Kladenský odchovanec ukončil zápas dorážkou v času 62:23 a korunoval obrat Flyers, kteří po první třetině prohrávali 0:3. Jednou asistencí přispěl k úspěšnému vstupu Philadelphie do série i Jaromír Jágr.
12.04.2012 10:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2227 článků) , Jakub Voráček (233 článků)

Jakub Voráček dal vítězný gól Philadelphie, Chicago otočilo sérii se St. Louis

Jakub Voráček vstřelil v pátečním utkání 1. kola play off NHL vítězný gól Philadelphie, která porazila New York Rangers 2:1 a srovnala sérii na 2:2. Obhájci Stanleyova poháru z Chicaga zvítězili potřetí v řadě, tentokrát 3:2 v prodloužení na ledě St. Louis, a otočili stav série z 0:2 na 3:2.
26.04.2014 10:15 |

Osobnosti: Jakub Voráček (233 článků)

Jágr má parádní formu. Dal další gól a nikdo z Čechů mu nestačí

Jaromír Jágr je k nezastavení. I ve svých 41 letech je nejproduktivnějším českým hokejistou v NHL! Jeho gól a asistence v duelu s Nashvillem však přinesly Devils jen na jeden bod.
01.02.2014 08:45 |

Hokejista Jaromír Jágr po rozchodu s Innou Puhajkovou bere sílu od svých fanoušků, přátel a taky z práce. Trénuje na ledě, natáčí reklamy a našel si čas i na charitu. Focení ale není jeho oblíbená činnost, tak byl rád, když ho měl za sebou. Další články k tématu: Nepřestali jsme pro sebe existovat, říká Puhajková o rozchodu s Jágrem Jágr je volný, dál hledá ideál. Maximalisté to mají v lásce těžké OBRAZEM: Jágr vedle Lendla, fanoušci pod vlajkou a oslavy druhého bodu Kdo bude s Jágrem? Vsadit si můžete na Hanychovou nebo Kvitovou Hádka o miliardy dál dusí NHL. Ale brzo se začne hrát, tvrdí Jágr
20.11.2012 14:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2227 článků) , Inna Puhajková (284 článků)

Jágr vymetl šibenici! Parádní gól čísla 68 přinesl další body

Je to tam! Jágr zase skóroval! Šest zápasů trvalo čekání české hokejové ikony na další gól, a vlastně i další bod. Poté, co začátkem ledna vstřelil hattrick Philadelphii, tentokrát vymetl šibenici branky Floridy.
01.02.2015 09:50 |

Jaromír Jágr poprvé nastoupil dresu v Philadelphie a v Detroitu pomohl k vítězství svého týmu 3:1 gólem a nahrávkou.
24.09.2011 09:00 |

Jaromír Jágr ukončil dlouhé čekání na gól, když se v osmém zápase proti Torontu prosadil střelecky hned dvakrát, navíc si připsal jednu asistenci a výrazně přispěl k vítězství Philadelphie 4:2.
25.10.2011 07:50 |

Hokejisté Philadelphie zvládli i druhý zápas 1. kola play-off proti nenáviděnému rivalovi z Pittsburghu. Při výhře 8:5 zaznamenal Jaromír Jágr vítězný gól.
14.04.2012 08:25 |

Hru na Egypt Jágrovi fanoušci nechápou. Jardo, nenech si do toho kecat! Jste parádní maškary!

Hokejová legenda Jaromír Jágr (44) prokazuje, že má svérázný styl humoru. Veronika Kopřivová (25) svého miláčka podporuje a pomohla mu založit Instagram. Což je dobře. Fanoušci nyní vidí, jak Jágr žije mimo led. Někteří jeho poslední proměnu nechápou a odsuzují ho. Přitom je to velmi hezké a roztomilé, jak Jágr ze sebe umí někdy dělat maškaru a šaška. Za nás určitě palec nahoru!
23.10.2016 11:05 |

O parádní gól se postaral v utkání rumunského poháru záložník Otelul Galati Liviu Antal, který sice neproměnil penaltu, ale vzápětí se blýskl parádní trefou.
26.10.2011 13:55 |