Článek

VIDEO s písní proti uprchlíkům: Mladá zpěvačka vystoupila u Drtinové a přidala další kus

 
Evropo, dýchej. Tak zní název protiimigračního klipu, který představila herečka a zpěvačka Olivie Žižková. Ta nyní pohovořila v pořadu DVTV.cz moderátorky Daniely Drtinové o svém postoji vůči uprchlíkům.
09.08.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Olivie Žižková (69 článků) , Daniela Drtinová (323 článků)
Podobné články

Významná žena z ČT se zastala Drtinové: Vysvětlete její stažení

 
Výkonná ředitelka nových médií České televize Pavlína Kvapilová je po odborech ČT a týmu Událostí, komentářů další osobou, která se zastala Daniely Drtinové po jejím vyhazovu z večerního zpravodajského pořadu. Veřejnoprávní zpravodajství je třeba podle Kvapilové více otevřít, a to nejen kvůli kauze Drtinové. Jde o důvěryhodnost ČT jako takové. Napsala to ve svém prohlášení na sociální síti Facebook.
11.08.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (323 článků) , Pavlína Kvapilová (22 článků)

Drtinová místo Moravce. O tom se zmínil člen Rady ČT

 
V kauze odvolání moderátorky Daniely Drtinové z prestižního zpravodajského pořadu dosud zaznívaly spíše hlasy těch, kteří se moderátorky zastávali, ať už odborů nebo jejích kolegů. Rada ČT ale v odvolání Drtinové nevidí problém, a už vůbec ne politické tlaky. Informuje o tom server Lidovky.cz. Možná by ale Drtinové slušela výměna za Václava Moravce.
11.08.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (323 článků)

Hvězda Novy Eva Jurinová: U Drtinové si člověk připadá jako u výslechu a na hanbě

 
Celý víkend žila česká mediální scéna kauzou přesunu moderátorky České televize Daniely Drtinové z pořadu Události, komentáře do podvečerního Interview ČT. V hysterických debatách o politických tlacích či úsměvných sporech, který z diskusních pořadů ČT má „větší váhu“ poněkud zanikla zásadní otázka - kvality a schopnosti moderátorky Daniely Drtinové.
12.08.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Jurinová (80 článků) , Daniela Drtinová (323 článků)

Šéf ČT zkritizoval odboráře kvůli kauze moderátorky Drtinové

 
Generální ředitel České televize (ČT) Petr Dvořák informoval na středečním jednání Rady ČT o „mediálních vlnách“, které doprovázely přesun moderátorky Daniely Drtinové z Událostí, komentářů do pořadu Interview ČT 24, který bude mít od září název Interview Daniely Drtinové.
14.08.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (557 článků) , Daniela Drtinová (323 článků) , Petr Dvořák (552 článků)

Žádná dohoda proti Zemanovi neexistuje, ujišťoval Bělobrádek u Drtinové

 
Už 6. ledna nově se rodící koalice sociální demokracie, hnutí ANO a lidovců stvrdí podpisy svých předsedů koaliční smlouvu a měla by se zároveň definitivně domluvit na personálním obsazení vlády. Předseda KDU-ČSL a kandidát na vicepremiéra Pavel Bělobrádek v pořadu Interview Daniely Drtinové prozradil, že již neočekává další změny ve jménech budoucích ministrů.
02.01.2014 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (323 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Na demonstracích k uprchlíkům v Praze se sešly desítky lidí

 
Desítky lidí se dnes odpoledne sešly v Praze na demonstracích proti uprchlíkům i na jejich podporu. Jeden z protestů byl zaměřen proti imigrační politice české vlády a druhý proti xenofobii. Při žádné z demonstrací se podle mluvčí policie Ivety Martínkové neobjevily potyčky, ale na protestu proti uprchlíkům byl zadržen jeden řečník.
08.08.2015 17:00 |

podobné články

Policisté použili slzný plyn! Na demonstraci proti uprchlíkům bylo dusno

 
Desítky lidí se odpoledne sešly v Praze na demonstracích proti uprchlíkům i na jejich podporu. Na protestu proti uprchlíkům byl zadržen řečník ze Slovenska, proti jinému policie použila slzný plyn.
08.08.2015 17:50 |

podobné články

Stropnický: Jít na Ministerstvo obrany chce kus osobní odvahy

 
Pět nebo šest lidí si s sebou na ministerstvo chce vzít Martin Stropnický, kterého na ministra obrany nominovalo hnutí ANO. Stropnický to ve středu večer uvedl v pořadu Interview Daniely Drtinové s tím, že jít do tohoto rezortu vyžaduje nutný kus osobní odvahy. Prozradil také, kdy se setká s prezidentem, nebo že generál Jiří Šedivý se nejspíš stane jeho poradcem.
15.01.2014 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1654 článků) , Daniela Drtinová (323 článků)

Za vyšoupnutou Drtinovou se postavil kolega: Je tím fatálně ohroženo zpravodajství

 
Moderátor Událostí, komentářů Martin Veselovský, jenž je posluchačům dobře znám i z vysílání Českého rozhlasu, se v dopise, který uveřejnil server Britské listy, zastal své moderátorské kolegyně Daniely Drtinové. Spolu s editory Událostí, komentářů Janem Ouředníkem a Janem Rozkošným poukázal na to, že zásah proti Drtinové krátce před volbami působí zvláštně.
09.08.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (323 článků)

Naše reformy pomohly těm, kteří to potřebovali, ujistil Kalousek u Drtinové

 
Předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek byl pozván do pořadu Interview Daniely Drtinové debatovat především o domácí politice. Během dne však na sebe strhl pozornost svou výzvou, aby byl prezident Ukrajiny Viktor Janukovyč souzen za zločiny proti lidskosti. První téma tedy bylo zřejmé.
19.02.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků) , Daniela Drtinová (323 článků) , Viktor Janukovyč (382 článků)

VIDEO, které mnohé nadzvedne: Mladá zpěvačka chce na Hradě Zemana. A vůbec nešetří Drahoše

 
Zpěvačka Olivie Žižková, která se v minulosti proslavila protiuprchlickou písní Evropo, dýchej a následně také písní na podporu lídra SPD Tomia Okamury, se nyní rozhodla zazpívat i na podporu současné hlavy státu Miloše Zemana.
20.01.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Olivie Žižková (69 článků) , Miloš Zeman (20447 článků)

Daniela Drtinová je vynikající a odvážná profesionálka, tvrdí její kolegyně z ČT

 
Výkonná ředitelka nových médií České televize Pavlína Kvapilová je po odborech ČT a týmu Událostí, komentářů další osobou, která se zastala Daniely Drtinové po jejím vyhazovu z večerního zpravodajského pořadu. Veřejnoprávní zpravodajství je třeba podle Kvapilové více otevřít, a to nejen kvůli kauze Drtinové. Jde o důvěryhodnost ČT jako takové. Napsala to ve svém prohlášení na sociální síti Facebook.
11.08.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (323 článků) , Pavlína Kvapilová (22 článků)

Známé televizní tváře popisují okolnosti rychlého odvolání Drtinové

 
Za odvoláním jedné z nejvýraznějších moderátorek České televize Daniely Drtinové z prestižního pořadu Události, komentáře jsou s největší pravděpodobností politické tlaky, shodují se někdejší známí televizní moderátoři Zuzana Bubílková a Antonín Zelenka. Zdůvodnění vedení České televize, že jde vlastně o kariérní postup, protože Drtinová dostala nabídku, aby se stala výhradní moderátorkou pořadu Interview na stanici ČT 24 a ten by nesl její jméno, označili za úsměvné. Svůj názor ParlamentnímListům.cz ale sdělily i další známé mediální tváře Jana Bobošíková a Eva Jurinová.
11.08.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (151 článků) , Eva Jurinová (80 článků) , Antonín Zelenka (7 článků) , Jana Bobošíková (600 článků) , Daniela Drtinová (323 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

Mediální expert pochválil Události, komentáře. Bez té Drtinové jsou jako vyměněné

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Další díl ohlédnutí za uplynulým týdnem ve sdělovacích prostředcích věnuje mediální odborník Petr Žantovský hodnocení volební kampaně TOP 09, poukazuje na to, co se změnilo v pořadu Události, komentáře České televize odchodem moderátorky Daniely Drtinové a pozastavuje se nad tím, jak česká média informují o ruské skupině Pussy Riot.
28.09.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (323 článků)

Tori Amos: Dám písni formu a pak jdu z cesty

 
Dám písni formu a pak jdu z cesty, říká americká zpěvačka Tori Amos, která vystoupila ve čtvrtek v Praze a poskytla rozhovor Právu. Rozebírá v něm pohanství, křesťanství i svůj klavír.
25.09.2009 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tori Amos (16 článků)

Budou všechny soutěžící tak krásné? Tato Malťanka se na Eurovizi utká s Gábinou Gunčíkovou

 
Začátkem května vypukne ve Stockholmu Eurovision Song Contest, kde Českou republiku zastoupí Gabriela Gunčíková  (22) s písní I Stand . Jednou z jejích konkurentek bude čtyřiatřicetiletá maltská zpěvačka Ira Losco (s písní Walk of Water). Ta je momentálně v České republice, kde jako speciální host vystoupila v sobotu na benefičním večeru Pomozte dětem.
19.04.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (269 článků)

Skandál samozvané světice Angeliny Jolie: Kšefty s vrahem půl milionu lidí!

 
Herečka Angelina Jolie (41) se rozhodla koupit kus džungle v Kambodži. První koupila zhruba 7,5 hektarový pozemek a poté ke svému novému útočišti přidala další kus půdy. Za ten zaplatila cca 867 tisíc korun. Jolie se pasovala do role spasitelky a ochránkyně těch, kteří to potřebují. Pozemek ale koupila od Ta Titha, bývalého velitele Rudých Khmerů, který byl obviněn z povraždění více než půl milionu lidí při kambodžské genocidě před čtyřiceti lety.
01.03.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2045 článků)

4 slavné matky, které se vyfotily při kojení, teď se k nim přidala další

 
Trend kojících matek podporují i slavné ženy, které fotografie, kde "krmí své ratolesti":http://www.extra.cz/mlada-svedka-pobourila-verejnost-kdyz-na-facebooku-zverejnila-fotku-kde-koji-svoje-dite-pry-jde-o-pornografii-vidite-to-taky-tak, rády umisťují na sociální sítě. Před několika dny se k nim přidala topmodelka ruského původu "Natalia Vodianová":http://www.extra.cz/tema/natalia-vodianova (32), která porodila v květnu čtvrté dítě.
07.06.2014 10:40 |

podobné články

Na koncertě Žbirky za velkého aplausu vystoupila Marika Gombitová

 
V zaplněné Tipsport Areně na pražském Výstavišti vystoupila v pátek jako host koncertu Mira Žbirky vystoupila Marika Gombitová. Populární zpěvačku, která je po autonehodě od roku 1980 upoutaná na invalidní vozík, přivítaly tisíce diváků dlouhotrvajícím potleskem ve stoje.
16.09.2016 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Marika Gombitová (198 článků) , Mira Mira (48 článků)