Článek

VIDEO Poslanci, vyslovte nedůvěru této "protektorátní" vládě, vyzývá...

 
Ministři vnitra zemí EU hlasovali o povinných kvótách. Česká republika byla společně s dalšími zeměmi východní Evropy přehlasována a vyjádření lídra hnutí Blok proti islámu Martina Konvičky na sebe nenechalo dlouho čekat. Nově vyzývá poslance, aby vyslovili nedůvěru vládě.
23.09.2015 18:06 |

podobné články

Podobné články

Babiš naštval kvůli Agrofertu a biopalivům opozici: Chtějí vyslovit nedůvěru celé vládě

 
Poslanci včera odmítli, aby byla ukončena státní podpora biopaliv. Tu hlasitě kritizuje třeba Miroslav Kalousek (TOP 09), podle kterého jde pouze o zájem Agrofertu, společnosti vicepremiéra a miliardáře Andreje Babiše. Kvůli hlasování o biopalivech pak chtějí i další opoziční strany vyjádřit nedůvěru celé Sobotkově vládě.
21.05.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12460 článků) , Miroslav Kalousek (6374 článků)

RECENZE: Průvodce protektorátní Prahou nabízí stovky stran zajímavostí

 
Mohutná publikace Jiřího Padevěta Průvodce protektorátní Prahou (Academia) přináší na osmi stovkách stran nesmírně podrobný obraz hlavního města mezi lety 1939-1945. Neobsahuje souvislý výklad dějin, spíše knižní mapu města se spoustou zajímavostí vztahujících se k jednotlivým ulicím a budovám.
25.10.2013 15:35 |

podobné články

Hájkův web varuje: Vzniká tu protektorátní eurovláda. Tady je řešení...

 
Miloš Zeman nakonec kapituloval a jmenuje „protektorátní eurovládu“. Napsal to publicista Ladislav Zemánek na serveru Protiproud.cz. Zároveň uklidňuje a mluví o vzniku nové euroskeptické strany „NE Bruselu – Národní demokracie“, která by se měla zasadit o obnovení samostatnosti českého státu.
25.01.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20493 článků)

FOTO Nejlepší kniha roku provádí protektorátní Prahou

 
V anketě Magnesia Litera vyhrála publikace Jiřího Padevěta Průvodce protektorátní Prahou. Podívejte se na fotografie z vyhlášení prestižní literární ceny.
08.04.2014 22:10 |

podobné články

FOTO Nejlepší kniha roku provádí protektorátní Prahou

 
V anketě Magnesia Litera vyhrála publikace Jiřího Padevěta Průvodce protektorátní Prahou. Podívejte se na fotografie z vyhlášení prestižní literární ceny.
08.04.2014 22:10 |

podobné články

Vláda Tymošenkové končí, parlament jí vyslovil nedůvěru

 
Ukrajinský parlament ve středu většinou 243 hlasů vyjádřil nedůvěru vládě Julije Tymošenkové. Proti premiérce byly i desítky hlasů z vládního tábora.
03.03.2010 13:40 |

podobné články

Aféra se sledováním Merkelové zasévá nedůvěru mezi USA a Německo

 
Podezření, že americké tajné služby sledovaly mobilní telefon německé kancléřky Angely Merkelové, zasévá nedůvěru mezi Berlín a Washington. Shodují se na tom dnes německé deníky, pro které se aféra stala událostí dne a překryla i informace o postupu povolebních vyjednávání o vládě mezi kancléřčinou CDU/CSU a sociální demokracií (SPD). 
24.10.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2095 článků)

Blok proti islámu požaduje vyslovení nedůvěry vládě. Projedná to s hnutím Úsvit-NK

 
Vzhledem k dohodám Bloku proti islámu se stranou Úsvit - Národní koalice se zítra v Třinci sejdu s předsedou Úsvitu a budu s ním jednat o tom, aby jeho poslanci okamžitě zahájili kroky, vedoucí k hlasování o nedůvěře současné protektorátní vládě.
23.09.2015 16:31 |

podobné články

VV mají o důvěře vládě jasno! Osm poslanců ji nepodpoří

 
Osm poslanců z řad VV vyjádří v pátek vládě svou nedůvěru. Poslanci strany budou hlasovat volně. Vláda má však i zastánce, důvěru vysloví poslanci Petráň, Chaloupka a Šťovíček.
25.04.2012 12:55 |

podobné články

»Hezouni« vzbuzují nedůvěru. Proč?!

 
Mozek lidí je naprogramován k upřednostňování průměrnosti. Co je průměrné, je téměř ideální. A přestože má člověk tendenci fyzicky obdivovat dokonalé křivky na těle i v obličeji, neznamená to, že hezounům důvěřuje. Přestože se mu možná líbí, nepůsobí na něj majitel velmi atraktivního obličeje tak důvěryhodně jako majitel průměrné tváře. Nedůvěru však budí také lidé mající tvář nepřitažlivou.
20.12.2014 18:40 |

podobné články

Nový průzkum: Polovina podnikatelů má k evidenci tržeb nedůvěru

 
Více než polovina podnikatelů a firem má k připravované elektronické evidenci tržeb i jakýmkoliv regulacím nedůvěru. Naopak jako potřebný označila projekt pětina dotázaných. Vyplývá to z průzkumu Hospodářské komory pro dnešní konferenci o elektronické evidenci tržeb. Do průzkumu se zapojilo 1100 firem a živnostníků ze všech krajů ČR.
16.06.2015 10:31 |

podobné články

Pražské ANO proti primátorce, vedení vyslovilo Krnáčové nedůvěru

 
Vedení pražské organizace hnutí ANO vyslovilo nedůvěru primátorce Adrianě Krnáčové. Uvedl to server Echo24 a ParlamentníListy. Pro Krnáčovou to může znamenat i hrozbu odvolání z čela hlavního města. Pražské ANO o primátorce hlasovalo jen krátce poté, co klub zastupitelů pražské Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN) podržel ve funkci náměstka primátorky Matěje Stropnického (SZ), se kterým je Krnáčová ve sporu.
24.08.2015 20:11 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (446 článků) , Adriana Krnáčová (656 článků)

Krnáčovou hodilo ANO přes palubu. Nedůvěru potvrdil Babiš

 
Většina členů předsednictva pražského klubu hnutí ANO vyslovila nedůvěru primátorce Adrianě Krnáčové. ANO, ČSSD a Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN) přitom stále řeší situaci kolem pražských stavebních předpisů. Rozhodnutí pražského klubu potvrdil i šéf hnutí ANO Andrej Babiš. 
25.08.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (656 článků)

Pražské ANO vyjádřilo primátorce Krnáčové nedůvěru

 
Členové pražského hnutí ANO vyjádřili primátorce Adrianě Krnáčové nedůvěru. Předseda strany Andrej Babiš tvrdí, že jde o problém v komunikaci mezi primátorkou, zastupiteli a pražskou organizací. Návrh na odstoupení Krnáčové nezaznamenal. Na společném večerním jednání problém vyřešíme, řekl dnes Babiš novinářům. Primátorka v tiskovém prohlášení uznala špatnou komunikaci se spolustraníky i médii. Usnesení spolustraníků o nedůvěře prý nebere na lehkou váhu, chce ale dál pracovat.
25.08.2015 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12460 článků) , Adriana Krnáčová (656 článků)

Lidé na demonstraci nadávali vládě. Šmejdi, volím komunisty

 
Kolem stovky tisíc lidí se sešlo na Václavském náměstí, aby vyjádřili svou nedůvěru vládě Petra Nečase. Shromážděné přijel pozdravit i zástupce odborářů ze Slovenska. Kromě poslechu oficiálních řečníků si lidé své názory sdělovali i vzájemně mezi sebou. Zaznívala řada ostrých slov vůči vládě. Došlo i na cinkání klíči. Parlamentnílisty.cz se na místě dotázali účastníků z různých regionů, co je na Václavské náměstí přivedlo.
21.04.2012 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9261 článků)

Sobotka: Hlasování o nedůvěře vládě je plané gesto, vláda přežije

 
Hlasování o nedůvěře vládě, které chce vyvolat část opozice, je podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) jen plané gesto. Opozice na vyjádření nedůvěry podle něj nemá v žádném případě potřebných 101 hlasů. Na debatu ve Sněmovně se ale prý těší. Sobotka to uvedl v reakci na prohlášení TOP 09, ODS a Úsvitu, že se pokusí vládě vyslovit nedůvěru.
21.05.2015 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9474 článků)

Zmatky komunistického poslance: Vláda vládne pro horních deset milionů

 
Poslanci KSČM na tiskové konferenci vysvětlili svá stanoviska k dnešnímu jednání o důvěře vládě. Na koalici nenechali nit suchou a vyzvali i vládní poslance, aby hlasovali pro nedůvěru. Vládě podle nich už nedůvěřuje více než devadesát procent obyvatel, což je dalším důkazem, že vláda vládne jen pro horních deset tisíc. Kvůli přeřeknutí komunistického poslance Kovačika však počty vyšly trochu jinak.
18.07.2012 14:30 |

podobné články

Poslanci mají dlouhé prázdniny, sejdou se až v únoru

 
Poslanci v úterý 21. prosince odmítli vyslovit nedůvěru vládě a teď je čeká víc než měsíční volno. Již v lednu sice zasednou některé výbory, sněmovna jako celek se ale sejde na schůzi až 1. února.
26.12.2010 11:25 |

podobné články

Poslanci se hodiny dohadovali o vládě, ta znovu nepadla! Nedůvěru vyslovilo jen 89 poslanců

 
Vláda přežila už čtvrté hlasování o nedůvěře. Ještě před tím poslanci zamítli navrh na zřízení komise, která měla prověřit údajné ovlivňování vyšetřování v kauze CASA ministrem Kalouskem.
18.07.2012 06:35 |

podobné články