Článek
Podobné články

Zeman bude o podpoře Rusnoka jednat s komunisty

 
Prezident Miloš Zeman dnes bude pokračovat v sérii jednání se šéfy poslaneckých klubů o podpoře úřednické vlády. Na zámku v Lánech se sejde se zástupci klubu KSČM. Před hlasováním sněmovny o důvěře kabinetu Jiřího Rusnoka už stihl Zeman jednání se šéfy čtyř poslaneckých klubů. Už v neděli se sešel s představiteli Věcí veřejných a v pondělí se šéfy poslanců ČSSD, ODS a TOP 09 a STAN.
23.07.2013 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17468 článků) , Jiří Rusnok (1815 článků)

Zoufalá Sandra (13) píše Aha! z Austrálie: Pomozte mi, prosím! Chci do Prahy!

 
E-mail, který rve srdce, byl včera doručen do schránky redakce deníku Aha! „Pomozte mi, prosím! Pomozte mi dostat se z Austrálie do Prahy k mámě,“ píše nám v něm zoufalá Sandra Ch. (13).
04.03.2011 12:05 |

podobné články

Kačenka (9): Naděje má cenu 12 tisíc, pomozte!

 
Pomozte ulehčit život jedné holčičce, těžce nemocné Kačence Zajíčkové (9) z Prahy. I přesto, že už od dětství trpí dětskou mozkovou obrnou, vždy, když se na vás podívá, jako by se usmívala a děkovala, že může být se svojí rodinou... Blesk se rozhodl zařadit Kačenku do projektu Srdce pro děti. Pomozte i vy koupit holčičce speciální rehabilitační lehátko a stoleček.
03.04.2011 07:05 |

podobné články

Mountfield opouští Kolo štěstí a na čas i Bédu Trávníčka, v kampani využívá Tomáše Matonohu

 
Český prodejce zahradní techniky Mountfield hodlá zjemnit svou komunikaci v televizi a po dlouhé době také marketingovou podporu na pobočkách.
11.01.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Matonoha (136 článků)

Strie už od puberty. Co s tím?

 
Je mi 24 let a už od puberty mě trápí strie. Vytvořily se mi téměř všude po těle. Po pubertě mi sice vybledly, ale chtěla bych je ještě zjemnit. Vím, že se zcela odstranit nedají. I tak bych ale udělala vše proto, aby nebyly na první pohled viditelné. Co mi poradíte?
03.09.2012 05:45 |

podobné články

Havlův Špaček: Zeman by měl zjemnit své chování

 
"Mistr etikety" a někdejší mluvčí Václava Havla Ladislav Špaček se vhodným společenským vystupováním, včetně oblékání, zabývá už roky. Jaký je jeho pohled na nově zvoleného prezidenta Miloše Zemana (SPOZ) v souvislosti s etiketou, vysvětlil deníku Právo.
04.02.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4545 článků) , Miloš Zeman (17468 článků)

Britské legendy elektronické hudby Depeche Mode zahrají dnes v Praze

 
Z poslechu této kapely vznikl kult už v 80. letech 20. století a její fanoušci se oblékali stejně temně a "goticky" jako její zpěvák Dave Gahan. Depeche Mode výrazně ovlivnili počátky elektronické hudby a inspirovali mnohé. Temnou syntetickou hudbu dokázali popově zjemnit a jejich koncerty platí za velmi slušnou podívanou. Do Prahy se znovu vrací v pondělí.
10.02.2014 15:35 |

podobné články

Bavorský ministr chce zjemnit sporný zákon: U hranic by se za dálnice neplatilo

 
Bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann chce prosadit, aby se plánované zpoplatnění německých silnic netýkalo příhraničních regionů, včetně českého pohraničí. O jeho návrhu, aby oblasti podél německých hranic získaly výjimku a aby v nich zahraniční řidiči nemuseli platit mýtné, dnes informoval německý list Welt am Sonntag. Herrmannův stranický kolega, ministr vnitra Alexander Dobrindt, je ale proti.
19.07.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Joachim Joachim (17 článků)

Cigareta u piva má naději. Poslanci chtějí nechat vesnické hospody zakouřené

 
Za dva týdny budou poslanci jednat o protikuřáckém zákonu. A někteří poslanci z řad ANO a ČSSD přemýšlejí, jak navrhovaný úplný zákaz kouření v hospodách a restauracích zjemnit. Podle jedné z variant by se smělo kouřit v hospodách v obcích do 500 obyvatel. Podle druhé by rozhodoval o kouření starosta. Informuje o tom v pátek MF DNES.
27.11.2015 09:35 |

podobné články

Baarová vláčela svůj osud. Byla velmi naivní, neinformovaná a zahleděná do sebe, míní historici

 
Slavná česká herečka s kontroverzní minulostí se po svém selhání ve 30. letech snažila několikrát přepsat své vzpomínky a zjemnit jejich vyznění.
22.01.2016 07:00 |

podobné články

»Zadek« venku: Uhádnete, kterému českému krasavci z vrtění půlek praskly kalhoty?

 
Řada známých tváří oblíbené soutěže StarDance využila velikonočních svátků k charitě – Česká televize ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti totiž stejně jako každý rok uvedla pořad Pomozte dětem – tentokrát pod titulem Pomozte dětem… aneb Když hvězdy nejen tančí.
25.04.2014 11:30 |

podobné články

Lesy ČR: Na limuzíny pro šéfy je, na platy zaměstnanců ne!

 
Lesy ČR propouštějí, rozprodávají majetek, snižují zaměstnancům benefity a firmou se teď šíří i panika, že příští měsíc nezbude na celé mzdy. Přesto tento státní podnik nakoupil luxusní limuzíny Audi pro šéfy za osm milionů korun a vybavil je i radary.
29.04.2009 17:57 |

podobné články

Co s bývalými šéfy tajných služeb? Zatím utíkají od státu do soukromí

 
V souvislosti s rolí bývalého šéfa civilní rozvědky Karla Randáka při zveřejnění kompromitujících fotografií politiků se opět ukázalo, že se stát neumí postarat o bývalé šéfy tajných služeb. Ti souhlasí s tím, že by vláda měla vysokým důstojníkům těchto složek nabízet při odchodu adekvátní uplatnění ve státních službách. Přijmout takovou nabídku by však nemělo být povinné.
02.08.2009 10:00 |

podobné články

Bártovo nařčení vedlo k vypsání tendru na šéfy ŘSD v krajích

 
Ředitelství silnic a dálnic vypsalo výběrové řízení na nové vedení krajských poboček, včetně pobočky v Ústí nad Labem. Informovala o tom v pondělí Česká televize s tím, že se tak stalo poté, co ministr dopravy Vít Bárta (VV) nařkl ústecké šéfy z propojení s ´kmotry´.
10.01.2011 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2828 článků)

PENTAGON A CIA BUDOU MÍT NOVÉ ŠÉFY! Zatočí konečně s teroristy?

 
Instituce klíčové pro bezpečnost Ameriky dostanou nové šéfy. Do čela Pentagonu nastoupí v pátek Leon Panetta a CIA začne ve stejný den řídit David Petraeus, informuje ve středu televize CNN.
29.06.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: David Leon (3 články)

Zbavte ministerstvo školství Bátory, žádají organizace šéfy vládních stran

 
Aktivisté a představitelé uznávaných organizací na ochranu lidských práv a menšin vyzvali premiéra Petra Nečase (ODS) a šéfy vládních stran Karla Schwarzenberga (TOP 09) a Radka Johna (VV), aby se zasadili o odvolání Ladislava Bátory z postu šéfa personálního odboru ministerstva školství. Podle nich by směřování vzdělávacích institucí neměl ovlivňovat člověk „spjatý s rasistickými a antisemitskými subjekty“.
03.08.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2461 článků) , Karel Schwarzenberg (3629 článků) , Petr Nečas (9215 článků)

ČSNS 2005 obvinila šéfy ústecké ČSSD z korupce

 
Představitelé České strany národně socialistické 2005 dnes obvinili šéfy ústeckých sociálních demokratů z korupce a praktik politické mafie namířených proti expředsedovi ČSSD Jiřímu Paroubkovi.
10.10.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3274 článků)

Praha hledá nové šéfy Divadla na Vinohradech a Švandova divadla

 
Praha ve středu vyhlásí výběrové řízení na ředitele dvou divadel. Nové šéfy by měla získat Divadlo na Vinohradech a Švandovo divadlo na Smíchově, rozhodla rada hlavního města. Novináře s tím seznámil radní pro kulturu Lukáš Kaucký (ČSSD). Nové vedení by mělo být jmenováno od začátku příští divadelní sezony, tedy od 1. září.
11.10.2011 13:45 |

podobné články

Policie vyšetřuje tři bývalé šéfy ŘSD kvůli Pražskému okruhu, píše deník

 
Policie vyšetřuje tři bývalé šéfy Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) kvůli údajně předražené stavbě jihozápadní části Pražského okruhu. Informují o tom Hospodářské noviny (HN). Vyšetřování by se mělo týkat Alfréda Brunclíka, Reného Poruby a Jiřího Švorce.
19.11.2012 06:15 |

podobné články