Článek

VIDEO: Pomohla kloubní výživa labradorskému retrívrovi?

 
Odborníci na kloubní problémy psů vyzkoušeli, jestli a jak funguje kloubní výživa. Podívejte se na příběh 12leté Simby.
16.12.2015 00:05 |

podobné články

Podobné články

Soutěžte s Bleskem pro ženy o 8 balíčků Priessnitz Kloubní výživa

 
Stává se pro vás pohyb stále větším problémem? Pokud vás už nebaví neustále uhýbat bolestem a krátit své aktivity na minimum, vyzkoušejte Kloubní výživu FORTE s kolagenem z řady Priessnitz®, kterou doporučují přední lázeňská zařízení. Tento doplněk stravy obsahuje látky, jmenovitě kolagen, glukosamin, boswellii a vitaminy, které se vzájemně doplňují a tím ochraňují a vyživují chrupavky, kosti, vazivo i šlachy.
24.09.2012 00:20 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 10x balíček Priessnitz Kloubní výživy

 
Hledáte-li kvalitní péči o vaše klouby, Priessnitz® Kloubní výživa FORTE+vám přinese úlevu jako měsíční pobyt v lázních. Tento doplněk stravy obsahuje oba typy kolagenů, glukosamin a boswellii. Navíc je přípravek obohacen o vitaminy C, K a D.
22.04.2014 05:20 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Vaše recepty o Priessnitz Kloubní výživu i s mazáním!

 
Stává se pro vás pohyb stále větším problémem? Pokud vás už nebaví neustále uhýbat bolestem a krátit své aktivity na minimum, vyzkoušejte Kloubní výživu FORTE s kolagenem z řady Priessnitz®, kterou doporučují přední lázeňská zařízení. Tento doplněk stravy obsahuje látky, jmenovitě kolagen, glukosamin, boswellii a vitaminy, které se vzájemně doplňují a tím ochraňují a vyživují chrupavky, kosti, vazivo i šlachy.
05.09.2012 00:05 |

podobné články

Je to možné? V 65 letech stále sportuje. V čem spočívá tajemství skvělé kondice Antonína Panenky?

 
Bývalý fotbalový reprezentant a mistr Evropy z Bělehradu 1976 Antonín Panenka se stále udržuje ve formě. I v téměř 66 letech vybíhá pravidelně na trávník nebo tenisový kurt a dává si do těla. Se zachováním aktivního stylu života mu pomáhá přelomová kloubní výživa Gelmodel.
12.09.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Panenka (30 článků)

Retrívr uvízl na tenkém ledě: Zachránili ho hasiči

 
Hasiči zachránili život retrívrovi. Uvízl na hladině polozmrzlého rybníka v Ostravě. Akce trvala jen několik minut.
22.01.2015 17:11 |

podobné články

Odborníkv na výživu: Potřeby dětí se mění s věkem

 
Výživa dětí není totéž co výživa dospělých, potřeby dítěte se mění během růstu. Je proto důležité, aby byl přísun živin v jednotlivých letech dostatečný. Stravování ovlivňuje zdraví dlouho do budoucna, rodiče by měli vést děti ke zdravému životnímu stylu hravou formou už od nízkého věku. Obrovským problémem je, pokud dítě ráno nesnídá, řekl předseda Společnosti pro výživu Petr Tláskal.
21.07.2010 06:15 |

podobné články

Davidu Matáskovi zdravá výživa nic neříká. Ročního syna krmí hamburgery!

 
Trend současné doby, zdravá výživa hlavně pro děti, na nás útočí ze všech stran. A právě celebrity by možná měly lidem dávat příklad, jak zdravě žít. To ale neplatí o Davidu Matáskovi (48). Herec známý například ze série Básníků nebo z televizního seriálu Přešlapy si se zdravím svých dětí hlavu příliš neláme.
13.10.2011 00:45 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (112 článků)

Vlasy samou loknu měla, na stres ale nehleděla… Zabraňte vypadávání vlasů ještě dnes!

 
Věděli jste, že jednou z nejčastějších příčin vypadávání vlasů je stres? K nepřirozenému vypadávání vlasů může docházet i z důvodu přílišného vyčerpání, jež je tolik příznačné pro dnešní uspěchanou dobu. Viníkem může být také nevhodná strava způsobující kornatění cév, což takřka znemožňuje vyživování vlasů. Zatímco denní ztráta padesáti až sta vlasů je normální, při vyšším počtu může jít o nedostatečnou výživu nebo nemoc. Vězte, že péči o vlasy a prevenci není dobré příliš podceňovat, protože poškození vlasů, zejména jejich vypadávání, by mohlo být nevratné. Nelze se přitom spoléhat na vlasovou kosmetiku, ta pouze upravuje vzhled. Jediná výživa vlasů, která má smysl, je tedy výživa vnitřní.
29.05.2014 12:00 |

podobné články

Kojenecká výživa AMILK musela z obchodů kvůli salmonele. Nemáte ji doma?

 
Kojenecká mléčná výživa AMILK může být kontaminovaná bakteriemi salmonely. Informaci obdržela prostřednictvím evropského systému rychlého varování z Francie Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Distribuci v ČR prováděla primárně síť lékáren Dr. Max, která už v pátek výrobek z preventivních důvodů stáhla z prodeje. V tiskové zprávě to dnes uvedl mluvčí inspekce Pavel Kopřiva. Podle něj by spotřebitelé neměli výrobek konzumovat.
23.12.2017 18:15 |

podobné články

Umíte při pohybu držet správně tělo?

 
Svalová a kloubní rovnováha se získává pravidelným cvičením, které slouží jako prevenci nepohyblivosti, nemocí, psychického vyčerpání a únavy. Velice důležitá je metodika cvičení, aby se právně zapojily svaly, které mají být použity při dané cvičební ...
12.05.2010 09:05 |

podobné články

Jágr natáčel novou reklamu: Podívejte se do zákulisí!

 
Olympijský vítěz a čerstvý mistr světa Jaromír Jágr si při své letní návštěvě Čech vyzkoušel dráhu filmového herce. Zůstal však ve známém prostředí, ve spotu pro kloubní přípravek Gelactiv dělá to, co je mu nejbližší - střílí góly. Spot, který trvá třicet sekund a diváci ho uvidí na obrazovkách v průběhu léta, ukazuje Jaromíra Jágra na ledové ploše, v záři reflektorů. Soupeřem je mu gólman a namáhané klouby.
24.06.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků)

U doktora si připlatíme! Kloub za 10 tisíc!

 
Zhruba do půlky září – by měly odborné medicínské společnosti předat ministerstvu zdravotnictví seznam položek, na které by měli pacienti doplácet. V seznamu placených nadstandardů se tak patrně ocitnou například kloubní náhrady nebo ošetření od zkušeného primáře či víkendové operace.
06.09.2011 15:10 |

podobné články

Artrózou trpí každý pátý Čech, kloubní preparáty ji nevyřeší

 
Bolestivé onemocnění kloubů trápí dva miliony obyvatel Česka. "Zázračné" preparáty nás však rozhodně nespasí. Nejlepší prevencí je zvýšený pohyb.
14.12.2011 11:10 |

podobné články

CzechMed: Usilujeme o bezpečnost nebo větší byrokracii?

 
CzechMed, Česká asociace dodavatelů zdravotnických prostředků, komentuje aktuální dění ve Francii, kde u 650 pacientů byly implantovány neschválené kloubní implantáty, které údajně nemají certifikát, že splňují evropské normy.
21.05.2013 11:20 |

podobné články

CzechMed: Usilujeme o bezpečnost nebo větší byrokracii?

 
Rozhovor vznikl 21. 5. 2013 jako reakce na událost, která se stala ve Francii, kde 650 pacientů dostalo neschválené kloubní náhrady, které údajně nemají certifikát, že splňují evropské normy. Je tedy výrobce povinen hlásit i nepatrné inovace výrobku? Existují zde souvislosti mezi Nařízením Evropské unie o zdravotnických prostředcích, které je právě projednáváno v Evropském parlamentu?
22.05.2013 19:50 |

podobné články

Nová naděje pro nemocné artrózou: Léčba vlastní krví!

 
Čím dál více lidí má problémy s artrózou. Ojedinělá nejsou ani poranění kostí, kloubní chrupavky, svalů, vazů a šlach. A právě pro ty je určena nová moderní léčba krevní plazmou.
22.11.2013 12:32 |

podobné články

Lékař diagnostikoval nemoc podle seriálu: Pomohl mu Dr. House!

 
A pak že televize škodí mozku! Německý doktor Jürgen Schäfer diagnostikoval svému pacientovi (55) nemoc díky tomu, že je fanouškem seriálu Dr. House z lékařského prostředí. Jen tak byl schopný rozeznat otravu kobaltem z kloubní náhrady.
08.02.2014 10:55 |

podobné články

Neskutečné: Lékaři zachránili pacienta jen díky seriálu Doktor House!

 
Ačkoli se může zdát seriál Doktor House svými příběhy z lékařské diagnostiky přemrštěný, odráží zdravotnickou realitu. Důkazem je případ z Německa, o němž píše také odborný lékařský časopis Lancet. Publikoval článek o postupu německých lékařů, kteří využili poznatky z jednoho dílu sedmé série tohoto pořadu a zachránili život muži s umělou kloubní náhradou.
17.02.2014 10:35 |

podobné články

3D tisk auta i lidského obličeje. Pražský veletrh láká do světa moderních technologií

 
Kloubní náhrady nebo zubní implantáty přesně podle potřeb pacienta, náhradní díly pro auta i originální designové výrobky – oblast využití 3D tiskáren se neustále rozšiřuje. Aktuální trendy a vývoj tohoto odvětví mapuje pražský veletrh For Industry. Návštěvníci uvidí, jak se tiskne replika historického auta nebo si mohou nechat vytvořit 3D portrét své tváře.
16.04.2014 17:40 |

podobné články