Článek

VIDEO Než se stihl svléknout, policie ho odtáhla. Osud demonstranta proti Zemanovi

 
Svérázným způsobem přistoupili k oslavám založení československého státu aktivisté ze skupiny oMEN. Když prezident Zeman pokládal ve středu odpoledne věnec k soše Tomáše G. Masaryka na Hradčanském náměstí, spustili proti němu protest, který jim však narušila policie, když zatkla jednoho ze členů skupiny.
29.10.2015 09:26 |

podobné články

Podobné články

Policejní brutalita: Kopl ležícího demonstranta do hlavy

 
Prvomájové nepokoje v Berlíně mohou mít nepříjemnou dohru i pro jednoho z policistů. Někdo z přihlížejících sobotnímu policejnímu zásahu proti levicovým radikálům zaznamenal na video, jak těžkooděnec kopl do hlavy ležícího demonstranta, a záběry umístil na server YouTube.
03.05.2010 12:05 |

podobné články

VIDEO: Německý policista kopal demonstranta. Přiznal se

 
Německý policista, který během prvomájových demonstrací v Berlíně kopl ležícího demonstranta do hlavy, se v pondělí přiznal svému veliteli.
03.05.2010 20:50 |

podobné články

Demonstraci narušil i taxikář Ponert. Policie mu odtáhla auto

 
Na pražskou demonstraci zavítal i taxikář Zdeněk Ponert, který na Václavském náměstí začal organizovat svůj vlastní protest. Policie mu ale na přání odborářů odtáhla auto.
17.11.2012 14:40 |

podobné články

Šlégrová se obouvá do Králové: Odtáhla dceři tátu a je na to hrdá!

 
Mezi bývalou manželkou Jiřího Šlégra (41), Kateřinou Šlégrovou (40) a současnou milenkou Lucií Královou (30) to dál vře. Exmanželka hokejisty se nemůže smířit s tím, že Králová odtáhla tátu své dceři Jessice (13), s pranýřuje ji za to, kde může.
25.09.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (403 článků) , Lucie Králová (295 článků) , Jiří Šlégr (404 článků)

VIDEO: Egyptská policie zabila neozbrojeného muže

 
Na internetu se objevily záběry, na nichž egyptská policie na ulici v Alexandrii zastřelila neozbrojeného demonstranta. Video, které trvá zhruba dvě a půl minuty, pořídil neznámý člověk z balkonu svého domu. Když se policie na mladíka zaměřila, sundal si bundu, aby ukázal, že u sebe nemá zbraň. Krátce poté však policie zahájila palbu. Demonstrant byl na místě mrtvý.
07.02.2011 00:00 |

podobné články

Policie obvinila po útoku jednoho demonstranta. Prošetří i radikála Bartoše

 
Policie kvůli sobotní demonstraci proti islamizaci v Praze obvinila jednoho člověka z násilí proti úřední osobě. Celkem zadržela pět lidí, všichni už ale byli propuštěni. Uvedl to mluvčí pražské policie Jan Daněk. Jednoho z řečníků policie vyšetřuje kvůli podezření z podněcování k nenávisti vůči skupině obyvatel nebo omezování jejich práv a svobod. Z policejního vyjádření vyplývá, že jde zřejmě o předsedu radikální Národní demokracie Adama B. Bartoše.
27.03.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Adam (69 článků)

Střelba, ohlušující granáty a slzný plyn: Lidem vadí Trump

 
V oregonském Portlandu v noci na dnešek neznámý útočník postřelil demonstranta při protestech proti zvolení Donalda Trumpa prezidentem. Útok se stal na mostě v centru města, policie místo vyklidila a po pachateli pátrá. Protesty a shromáždění proti zvolení Donalda Trumpa se konaly i v dalších amerických městech, další akce jsou plánovány na dnešek.
12.11.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3417 článků)

Fanoušek Evertonu se během zápasu s Manchesterem City připoutal k brance!

 
Nevídaný zážitek se naskytl divákům úterního zápasu mezi Evertonem a Manchesterem City (1:0). V liverpoolském Goodison Parku narušil zápas pět minut před přestávkou šestačtyřicetiletý fanoušek, který pronikl na hřiště a připoutal se k brankové tyči hostujícího gólmana Joea Harta. Policistům trvalo zhruba tři minuty, než se jim muže podařilo vyprostit. Podle britské policie šlo o známého demonstranta, který měl protestovat proti náborové politice letecké společnosti Ryanair!
01.02.2012 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Joe Hart (6 článků)

Prezident po smrti demonstranta odvolal ministra vnitra i šéfa policie

 
Při sobotních demonstracích v paraguayském hlavním městě byl zabit jeden z protestujících. Lidé v zemi protestují proti změně ústavy, kterou v pátek schválili tamní senátoři. Ta umožňuje prezidentovi znovu kandidovat na nejvyšší úřad. Střety s policií si zatím vyžádaly tři desítky zraněných z řad demonstrantů, policistů, novinářů i poslanců.
02.04.2017 09:05 |

podobné články

Výročí: Mlátili nás jako koně!

 
Také máte dojem, že poslední dvě dekády uběhly nějak rychle? Čas je ale neúprosný, 17. listopadu to bude přesně dvacet let od vypuknutí sametové revoluce. Za tu dobu vyrostla nová generace, která totalitu nepamatuje, z tehdejších studentů je usedlá střední generace a ze statných padesátníků shrbení důchodci. Zavzpomínejme na pohnutou dobu z pohledu těch, kteří na památné manifestaci na Národní třídě stáli proti sobě, tedy demonstranta a příslušníka Veřejné bezpečnosti.
19.11.2009 10:35 |

podobné články

Manuál demonstranta proti Paroubkovi radí, jak ignorovat ochranku a křičet

 
Internetové stránky Antiparoubek.cz uveřejnily dokument popisující práva demonstrantů na akcích sociální demokracie. Radí v nich, jak komunikovat s policisty, jak na sebe neupozorňovat anebo to, co dělat v přímém kontaktu s ochrankou.
07.05.2010 21:10 |

podobné články

Manuál demonstranta proti Paroubkovi radí, jak ignorovat ochranku a křičet

 
Internetové stránky Antiparoubek.cz uveřejnily dokument popisující práva demonstrantů na akcích ČSSD. Radí v nich, jak komunikovat s policisty, jak na sebe neupozorňovat, či to, co dělat v přímém kontaktu s ochrankou.
08.05.2010 03:25 |

podobné články

Egyptští policisté půjdou na sedm let do vězení za smrt demonstranta

 
Soud v Káhiře dnes poslal na sedm let do vězení dva policisty, kteří byli odsouzeni za kruté zacházení s jedním demokratickým aktivistou loni v létě, které vyústilo v jeho smrt. Toto zabití se stalo jedním z impulzů pro povstání proti režimu prezidenta Husního Mubaraka letos v lednu.
26.10.2011 20:00 |

podobné články

Ruský soud poslal demonstranta na nucené psychiatrické léčení

 
Ruský soud dnes poslal jednoho z účastníků loňské demonstrace proti prezidentu Vladimiru Putinovi na nucené psychiatrické léčení. Michail Kosenko podle obžaloby tehdy zaútočil na policistu, ale neuvědomoval si nebezpečí svých činů, protože trpí "vážnou psychickou poruchou". Podle ochránců lidských práv jde ale o návrat sovětské praxe, kdy bývali disidenti odsuzováni k časově neomezené psychiatrické „léčbě", uvedla agentura AP.
08.10.2013 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2930 článků)

Daniel Radcliffe nemá problém se svléknout, chodili doma s rodiči nazí

 
Herec Daniel Radcliffe neměl problém svléknout se do naha a pobíhat po jevišti v hlavní roli divadelní hry Equus. A teď konečně vyjevil dvacetiletý představitel filmového Harryho Pottera, proč pro něj není nahota problém. Nikdy se totiž doma s rodiči nestyděli za svá obnažená těla.
31.07.2009 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (285 článků) , Harry Potter (1225 článků)

Kerestešová z Vyprávěj: Nechtěla se svléknout ve filmu, dostala padáka!

 
Slovenská herečka Andrea Kerestešová (25), která je hlavní ženskou postavou v seriálu Vyprávěj, se odmítla ve svém prvním filmu Rafťáci svléknout, tak ji vyhodili!
23.10.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (321 článků)

Dočkal není v Bílkově nominaci na kvalifikaci MS: Trenére, mám se svléknout z kůže?

 
Dočkal se nedočkal. Záložník norského Trondheimu Bořek Dočkal (24) by se asi musel svléknout z kůže, aby si ho kouč fotbalového nároďáku Michal Bílek všiml.
03.10.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Dočkal (35 článků) , Michal Bílek (365 článků)

Na Nově to paří: Moderátory donutili svléknout do plavek!

 
Vedra, která se už několik dní drží v Česku, jsou pro mnohé nesnesitelná. Stejné horko teď panuje na Nově. Produkce donutila moderátory Snídaně s Novou svléknout do plavek a vyrazit do terénu. A nebyli jediný. V plavkách už jsme jednou viděli i Lucii Borhyovou (35), coby mořskou pannu.
21.06.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1399 článků)

Příšerné ponížení: Lucii Bílé producent přikázal svléknout se před ním donaha

 
Lucie Bílá  (47) patří k nejvýraznějším zpěvačkám republiky, a tak si dnes může diktovat podmínky, jaké chce. Třeba i při probíhajícím Černobílém turné scénu a výpravu jako Madonna. Nebylo tomu tak ale vždy. Aby se vůbec stala známou, nestačilo mít jen zlato v hrdle. Před svým prvním producentem se musela svléknout donaha!
24.10.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Lucie Bílá (2227 článků)