Článek

VIDEO: Nejlepší vystoupení v SuperStar všech dob? Šeps to brutálně rozjel na chodbě!

 
Tohle vystoupení málem nikdo neviděl, přesto patří k tomu nejlepšímu, co se kdy v SuperStar seběhlo.
02.11.2015 22:26 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1080 článků) , Veronika Stýblová (54 článků) , Sabina Křováková (107 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (294 článků)

Prosíme, vyhoďte Šepse! Trápí se v SuperStar

 
Finalista Česko Slovenské SuperStar Michal Šeps (16) se v pěvecké soutěži už jen trápí! Na začátku to vypadalo jako pohádka. Šeps si užíval pozornosti diváků a fanynek, předváděl skvělou show a bavil se. Rozhlašoval, že miluje reggae a nic ho nerozhodí. Nyní po každotýdenní kritice od poroty je Šeps čím dál více skleslejším a vyhaslejším klukem, kterého účinkování už nebaví. Neumí zpívat a za ostatními zaostává. Diváci jej ale stále v soutěži drží...
23.05.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

Rozchod roku: Hvězdy SuperStar Šeps a Kolečkářová si dali sbohem. Už se nechtějí nikdy vidět!

 
Byla to romantika jako z pohádky. Ve druhé Česko Slovenské SuperStar tvořili nerozlučnou dvojici a zdálo se, že spolu snad už budou navždy. Milovník Jamajky a reggae Michal Šeps (16) a baculka Alžběta Kolečkářová (19) byli sice neobvyklý páreček, ale jejich láska diváky dojala. Tomu je však konec. Michal Šeps dal Alžbětě košem a už měsíc spolu dvojice nechodí.
02.12.2011 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků) , Alžběta Kolečkářová (41 článků)

Vykrmil se, jako kdyby čekal hlad a bídu! Hvězda SuperStar Michal Šeps už rozhodně není sladkým klučíkem!

 
Určitě si na Michala Šepse (22) všichni pamatujeme. Sice nevyhrál, ale přesto se stal hvězdou SuperStar. Nejvíce ho milovali ti, kteří si rádi zapálí jointa. Svým osobitým stylem si Šeps dokázal podmanit řadu fanoušků, ale také si získal srdce přísné poroty. Miloval reggae, hulení a klídek. Dnes se Michal Šeps stále věnuje hudbě. Ale už to není takové mládě, je z něj pořádně vyžraný chlápek!
24.10.2017 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

SUPERSTAR ŠEPS! Za vystoupení bere až 50 TISÍC!

 
Honorář jako opravdová superstar si účtuje za svá vystoupení bronzový finalista Česko Slovenské SuperStar Michal Šeps. Jeho koncert prý vyjde i na 50 tisíc korun!
13.06.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

Michal Šeps skončil na policii!

 
Finalista SuperStar Michal Šeps (16) byl pěkné kvítko. V exkluzivní zpovědi pro slovenský Nový Čas přiznal, že byl v mládí několikrát zadržen policií. "Musím se přiznat, že dřív, když jsem byl ještě mladší, tak jsem na policii několikrát skončil," prozradil na sebe Šeps.
02.05.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

Šeps zase hulil? Nevzdávám to, budu bojovat!

 
Zatoužil po vítězství? Michal Šeps (16) se ještě minulý týden a v neděli dušoval, že si nic víc nepřeje, než Česko Slovenskou SuperStar opustit. Jenže se z toho zřejmě vyspal, protože v pondělí se jeho přání obrátilo o 180 stupňů. „Budu bojovat, chci zpívat dál,“ rozhlašuje teď Šeps všude kolem sebe.
25.05.2011 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

Hulič Šeps válcuje konkurenci ze SuperStar: Vydělává statisíce

 
Milovník reggae a bronzový finalista letošní SuperStar Michal Šeps jede. Ze všech finalistů má zatím nejvíce nasmlouvaných koncertů a jeho fanoušci po něm doslova šílí. Ve videu u tohoto článku můžete vidět, jaký úspěch sklidilo jeho marihuanové vystoupení o víkendu v Pardubicích.
13.06.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

SUPERSTAR! TO BYL NÁŘEZ! Michal Šeps odpovídal ŽIVĚ!

 
Hostem úterního VIDEO ON-LINE rozhovoru na tn.cz byl SuperStar Michal Šeps. Rastaman skončil těsně před branami Grandfinále Česko Slovenské SuperStar.
30.05.2011 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

SUPERSTAR Michal Šeps! Šokující VIDEO: KOUŘIL MARIHUANU?

 
Šokující video! Jedna z hvězd Česko Slovenské SuperStar Michal Šeps byl přistižen ve značně nelichotivé situaci…
29.03.2011 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

Michal Šeps: Sledujte jeho cestu napříč SuperStar!

 
Málokdo čekal, že se Michal Šeps (16) v Československé Superstar probojuje až na třetí místo. Podívejte se, jak tento »černý kůň« procházel jedním kolem za druhým. Na jeho vizáži se však SuperStar příliš nepodepsala...
01.06.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

SUPERSTAR! Rastaman ŠEPS dostává PODPRSENKY! Alžběta žárlí!

 
Michal Šeps z Trutnovska patří k oblíbencům hudební SuperStar. Ve třetím finále mu spolu s plyšáky na podium po vystoupení přiletěla i podprsenka. Jeho přítelkyně Alžběta Kolečkářová rozhodně nadšením nezářila.
28.04.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků) , Alžběta Kolečkářová (41 článků)

Hulič Šeps ze SuperStar vydělává miliony: Je ve třech reklamách najednou

 
Finalista poslední SuperStar Michal Šeps slaví úspěchy na všech frontách. A už si díky tomu namastil pořádně kapsu. V současné době totiž vystupuje v reklamách třech velkých společností. Honorář za každou z nich se podle odborníků počítá minimálně ve stovkách tisíců korun.
26.09.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar

 
Už za pár týdnů se rozhodne, kdo se stane novou česko-slovenskou SuperStar. V pěvecké soutěži zůstali už jen čtyři finalisté. Slovák Štefan Pčelár a tři zástupci Česka - Sabina Křováková, Adam Kukačka a Martin Šafařík. Podívejte se, jak to vypadá v zákulisí show. Další články k tématu: Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo
15.05.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (54 článků) , Sabina Křováková (107 článků) , Martin Šafařík (32 článků) , Adam Kukačka (28 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Kontroverzní zpěvák Michal Šeps: Opět útočí na SuperStar

 
VIDEO: Kontroverzní zpěvák regge Michal Šeps (18), který se Česko Slovenské SuperStar účastnil již před dvěma lety, má do oblíbené reality show opět namířeno.
10.02.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

Přibral a přestal hulit: Takhle dnes vypadá král reggae ze SuperStar Michal Šeps (23)! VIDEO

 
Michal Šeps (23) byl v roce 2011 v SuperStar naprosto nepřehlédnutelný. Do soutěže vlétl jako kometa... Svou originalitou si získal široké publikum fanoušků, ale ani to nestačilo, aby se stal vítězem soutěže - skonči bronzový. Redakce eXtra.cz ho vypátrala a někdejší vyznavač marihuany na kameru prozradil, jak dnes žije.
01.03.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se

 
Soutěž SuperStar dostává nový rozměr. TV Nova zveřejnila fotografie vily, kterou budou už brzy obývat nejlepší z nejlepších, tedy finalisté z Česka a Slovenska. Dosud hudební show se tak změní v opravdovou reality show. Další články k tématu: Prima chystá show Máme rádi Česko, patrně ji pošle proti SuperStar VIDEO: Martucciho přítelkyni Feureislovou drsně vyrazili ze SuperStar Jarní Nova slibuje SuperStar ve vile a pokračování Gymplu Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky
05.03.2013 01:05 |

podobné články

VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí

 
Finalisté SuperStar mají drsný smysl pro humor. V těchto dnech natočili dvouminutový horor, který dějem připomíná snímek Nezvratný osud. Smrtka, naštěstí jen ve filmu, řádila i tentokrát. Další články k tématu: AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy VIDEO: Je krásný den, zpívá v novince popová superstar Michael Bublé OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení
17.04.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (38 článků)

Šeps ze SuperStar: Přiznal marihuanu!

 
Drogami nepohrdne! Semifinalista Česko Slovenské SuperStar Michal Šeps (16) se netají svou láskou k reggae. A stejně jako jeho největší idol Bob Marley si i Michal rád zakouří marihuanu. „K mému stylu to patří,“ přiznal.
28.03.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Bob Marley (56 článků) , Michal Šeps (114 článků)