Článek

VIDEO Miloš Zeman, novináři a střelná zbraň se sedmi náboji. Podívejte se sami, co se odehrálo

 
Prezident Miloš Zeman navštívil v rámci své cesty po Ústeckém kraji i 41. mechanizovaný prapor Vršovice. Sám si zde i vyzkoušel střelbu.
25.11.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20147 článků)
Podobné články

Opilcovi UKRADL REVOLVER I S NÁBOJI! Zloděje má policie

 
Chebští policisté dopadli muže, který okradl v baru opilého muže o revolver s náboji.
17.08.2011 13:35 |

podobné články

Teroristé střílí náboji vyrobenými v Česku: Islámský stát prý používá střelivo z dvou desítek zemí!

 
Zabíjení, mučení a řezání hlav. Takto vystupují teroristé z IS nejraději. Zabíjí stovky lidí denně, náboji dokonce i z České republiky. Radikálové používají  pestrou směs střeliva vyrobeného ve dvou desítkách zemí, a to včetně Česka a Slovenska. Velká část munice je i ze Spojených států, které nyní proti islamistům podnikají nálety.
06.10.2014 22:05 |

podobné články

Na obřích manévrech NATO vojáci po zásahu slepými náboji na 12 hodin „umírají“

 
Laserové vysílače, senzory nebo kamerový systém mění vojenské cvičení v německém Hohenfelsu v „reálný boj“. Při rozsáhlém cvičení Allied Spirit II, které v současné době na americké základně v Německu vrcholí, jsou laserovým zařízením vybaveni všichni vojáci i jejich technika. I když se tak při manévrech střílí slepými náboji, simulátor zaznamená zásahy a vojáka „vyřadí“ z boje, uvedla armáda na svém webu.
19.08.2015 16:36 |

podobné články

Krejčíř plánoval útěk z vězení: V jeho cele našli pistoli s náboji, 10 mobilních telefonů a taser

 
Taser, devítimilimetrová pistole s náboji a 10 mobilních telefonů. To není zdaleka všechno, co našla vězeňská služba v cele Radovana Krejčíře. Úřady předpokládají, že český uprchlík plánoval útěk.
27.09.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (696 článků)

Mnichovský zabiják svůj čin plánoval rok: Zbraň pocházela pravděpodobně z Česka!

 
Mnichovský zabiják, který ukončil život 9 lidem a následně sám sobě, podle mnichovského prokurátora Thomase Steinkrau-Kocha své oběti dopředu nevybíral. Svůj čin měl ovšem naplánovaný téměř rok a střelná zbraň pocházela z největší pravděpodobností z České republiky.
24.07.2016 16:50 |

podobné články

Zbraň! Zbraň! Trump zažil na pódiu horkou chvíli. Promlouvá, co mu to způsobilo

 
Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump zažil ve městě Reno ve státě Nevada velmi rušný večer. Z pódia ho odvedli dva agenti tajné služby poté, co zazněl výkřik „zbraň“ a dav na mítinku začal panikařit. Informovala o tom agentura AP. Nakonec se však ukázalo, že údajný útočník u sebe žádnou zbraň nemá. Jen protestuje proti muži, kterého považuje za „diktátora a fašistu“. Serveru britského deníku The Guardian poskytl exkluzivní rozhovor.
06.11.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3536 článků)

Ano, uzavření hranic. Ale jsou zde další důležité věci, které Miloš Zeman sdělil ruskému novináři

 
Sankce proti Rusku? Jsem proti takové politice. Podívejte se na Američany; dlouhých padesát let vedli sankční politiku proti Kubě. A k čemu to bylo? Podobné praktiky nenapomáhají vylepšování vzájemných vztahů, naopak snižují důvěru. A migranti? Ti přichází do Evropy s naprosto odlišnou kulturou, jejich hodnoty nejsou slučitelné s těmi, které zde vyznáváme my. Prezident České republiky Miloš Zeman poskytl rozhovor ruskému novináři Vladimiru Sněgirevovi. Z něj česká média citovala pasáž o uzavření hranic, interview však bylo mnohem obsáhlejší.
24.05.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20147 článků)

Střelba v Karlových Varech: muž se zřejmě pokusil o sebevraždu

 
Zvuk výstřelu se ozval ve čtvrtek v místech mezi Ostrovského mostem a Hlavním nádražím. U muže byla zajištěna střelná zbraň, okolnosti případu policie teprve vyšetřuje, potvrdila policejní mluvčí Andrea Pomichalová.
30.09.2010 13:45 |

podobné články

Školák o sebevraždě: Řekli nám, že se ředitel zabil, ať jdeme domů

 
Byl tichý, nesmál se, obvykle býval přísnější, vzpomíná Terezka T. ze 4.A na poslední hodinu s ředitelem základní školy v Boru u Tachova Martinem Š. Ve středu před polednem spáchal sebevraždu. Jeho tělo našli ve školní družině. Vedle něj ležel dopis na rozloučenou a střelná zbraň.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Nahá žena v bazénu rozptylovala majitele, její komplic zatím vykrádal dům

 
Šperky, střelná zbraň a léky zmizely o víkendu z domu 54letého muže na východě amerického státu Tennessee. Majitel domu pustil na svůj pozemek ženu, která se chtěla nahá vykoupat v jeho bazénu. Zatímco s ní trávil čas za domem, její komplic mu dům vykradl, informoval server cnhinews.com.
09.07.2013 16:45 |

podobné články

Místo ryby vytáhl rybář z řeky pistoli

 
Dne 17. 7. 2014 před devatenáctou hodinou při rybolovu v řece Sázavě v Zábřehu nalezl rybář pouzdro se zbraní. Devětatřicetiletý muž stahoval rybářské náčiní, kdy háčkem zachytil nějaký předmět a posléze na břeh vytáhl pouzdro, ve kterém byla krátká střelná zbraň.
18.07.2014 20:20 |

podobné články

Muž z BMW u soudu s kvérem na tričku: Pozůstalým nabídne peníze

 
Marek Půček, kterého policie podezírá, že svým BMW zabil jednadvacetiletou studentku Marii, přišel k soudu s tričkem, na kterém je vyobrazena střelná zbraň. Zároveň ale uvedl, že je mu líto, co se stalo.
08.08.2014 15:20 |

podobné články

Prokurátora našli s prostřelenou hlavou: Obvinil prezidentku z krytí útoku na Židy

 
Státního zástupce, který nedávno podal žalobu na argentinskou prezidentku Cristinu Fernández, nalezli v neděli mrtvého s kulkou v hlavě v jeho domě v Buenos Aires. U těla prokurátora Alberta Nismana se nalezla střelná zbraň. Zda šlo o sebevraždu, musí prokázat testy. Nisman obvinil hlavu státu z údajného krytí pachatelů atentátu na židovské charitativní organizace v hlavním městě v roce 1994.
20.01.2015 10:01 |

podobné články

Hrozila tragédie jako v Brodě? Útočník vešel do restaurace s namířenou pistolí, strážnící ho zneškodnili

 
Strážníci v Praze nejprve zaslechli výstřel, pak uviděli muže, jak s namířenou zbraní vchází do restaurace. Hrozí tragédie jako v Uherském Brodě, děsili se. K neštěstí nedošlo. Ukázalo se, že střelná zbraň byla pouze plynová.
27.08.2015 09:40 |

podobné články

„Plyn pro Romy zdarma“. Na Slovensku se objevily provokativní billboardy

 
„Elektřinu a plyn Romům zdarma.“ „Střelná zbraň do každé rodiny.“ Tyto a další nápisy na billboardech překvapily v září obyvatele Slovenska. Jde o politickou snahu nahnat u veřejnosti body před blížícími se volbami? Nebo je to snad promyšlená antirasistická kampaň? Na to by mohl odpovědět zadavatel reklamy, ten je ovšem neznámý. U podobných akcí je to koneckonců obvyklé – jak je i vidět na našem výběru dalších podobných zajímavostí.
11.09.2015 09:58 |

podobné články

Šílený experiment: Norský fyzik vs. střelná zbraň

 
Děti většinou fyzika nebaví, zaujmou je maximálně tak poutavé fyzikální experimenty. Jeden takový teď vyzkoušel Nor Andreas Wahl (32). Aby dokázal, o kolik větší je hustota vody než vzduchu, vlezl do bazénu a v něm na sebe vystřelil z pušky!
30.01.2016 12:20 |

podobné články

Dvouletý chlapec zastřelil matku: Hrál si s nabitou zbraní

 
Ve státě Wisconsin v USA se stala další tragédie, v jejímž středu je střelná zbraň. Tentokrát však nešlo o šíleného psychopata, který by pálil do svých spoluobčanů. Chlapeček našel v autě zapomenutou pistoli a začal si s ní hrát. Nešťastnou náhodou ale zabil svou matku.
28.04.2016 20:30 |

podobné články

Pokud nebude proti Zemanovi kandidovat jiný Zeman a Zeman bude obhajovat, vyhraje Zeman, sdělil PL Ivan Bartoš

 
ROZHOVOR Ztrátou důvěry v politiku si vysvětluje předseda Pirátské strany Ivan Bartoš slabou účast v nedávných volbách. Babiš a Kalousek si podle něj nemají co vyčítat, sociální demokraté mají kauz na deset kabátů ostudy. Kriticky pohlíží i na KDU-ČSL a ODS není nová, ale malá. Zajímavě se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k příští prezidentské volbě: „Pokud nebude proti Miloši Zemanovi kandidovat nějaký jiný Miloš Zeman a Miloš Zeman bude post obhajovat, vyhraje opět Miloš Zeman.“
31.10.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20147 článků) , Ivan Ivan (864 článků)

Zastřelil se u pultu!

 
Ďábelský plán vymyslel muž (†36) v Brně. Vlastní zbraň zřejmě neměl, a tak si zašel do prodejny. Kapsy si přitom napěchoval náboji. Prodavače v obchodě se zbraněmi v Rašínově ulici požádal o předvedení jedné z pistolí. Když ji dostal do rukou, nečekaně ji nabil.
02.08.2011 12:05 |

podobné články