Článek

VIDEO Miloš Zeman, novináři a střelná zbraň se sedmi náboji. Podívejte se sami, co se odehrálo

 
Prezident Miloš Zeman navštívil v rámci své cesty po Ústeckém kraji i 41. mechanizovaný prapor Vršovice. Sám si zde i vyzkoušel střelbu.
25.11.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20973 článků)
Podobné články

Mnichovský zabiják svůj čin plánoval rok: Zbraň pocházela pravděpodobně z Česka!

 
Mnichovský zabiják, který ukončil život 9 lidem a následně sám sobě, podle mnichovského prokurátora Thomase Steinkrau-Kocha své oběti dopředu nevybíral. Svůj čin měl ovšem naplánovaný téměř rok a střelná zbraň pocházela z největší pravděpodobností z České republiky.
24.07.2016 16:50 |

podobné články

Opilcovi UKRADL REVOLVER I S NÁBOJI! Zloděje má policie

 
Chebští policisté dopadli muže, který okradl v baru opilého muže o revolver s náboji.
17.08.2011 13:35 |

podobné články

Teroristé střílí náboji vyrobenými v Česku: Islámský stát prý používá střelivo z dvou desítek zemí!

 
Zabíjení, mučení a řezání hlav. Takto vystupují teroristé z IS nejraději. Zabíjí stovky lidí denně, náboji dokonce i z České republiky. Radikálové používají  pestrou směs střeliva vyrobeného ve dvou desítkách zemí, a to včetně Česka a Slovenska. Velká část munice je i ze Spojených států, které nyní proti islamistům podnikají nálety.
06.10.2014 22:05 |

podobné články

Na obřích manévrech NATO vojáci po zásahu slepými náboji na 12 hodin „umírají“

 
Laserové vysílače, senzory nebo kamerový systém mění vojenské cvičení v německém Hohenfelsu v „reálný boj“. Při rozsáhlém cvičení Allied Spirit II, které v současné době na americké základně v Německu vrcholí, jsou laserovým zařízením vybaveni všichni vojáci i jejich technika. I když se tak při manévrech střílí slepými náboji, simulátor zaznamená zásahy a vojáka „vyřadí“ z boje, uvedla armáda na svém webu.
19.08.2015 16:36 |

podobné články

Krejčíř plánoval útěk z vězení: V jeho cele našli pistoli s náboji, 10 mobilních telefonů a taser

 
Taser, devítimilimetrová pistole s náboji a 10 mobilních telefonů. To není zdaleka všechno, co našla vězeňská služba v cele Radovana Krejčíře. Úřady předpokládají, že český uprchlík plánoval útěk.
27.09.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (707 článků)

Zbraň! Zbraň! Trump zažil na pódiu horkou chvíli. Promlouvá, co mu to způsobilo

 
Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump zažil ve městě Reno ve státě Nevada velmi rušný večer. Z pódia ho odvedli dva agenti tajné služby poté, co zazněl výkřik „zbraň“ a dav na mítinku začal panikařit. Informovala o tom agentura AP. Nakonec se však ukázalo, že údajný útočník u sebe žádnou zbraň nemá. Jen protestuje proti muži, kterého považuje za „diktátora a fašistu“. Serveru britského deníku The Guardian poskytl exkluzivní rozhovor.
06.11.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3862 článků)

Střelba v Karlových Varech: muž se zřejmě pokusil o sebevraždu

 
Zvuk výstřelu se ozval ve čtvrtek v místech mezi Ostrovského mostem a Hlavním nádražím. U muže byla zajištěna střelná zbraň, okolnosti případu policie teprve vyšetřuje, potvrdila policejní mluvčí Andrea Pomichalová.
30.09.2010 13:45 |

podobné články

Školák o sebevraždě: Řekli nám, že se ředitel zabil, ať jdeme domů

 
Byl tichý, nesmál se, obvykle býval přísnější, vzpomíná Terezka T. ze 4.A na poslední hodinu s ředitelem základní školy v Boru u Tachova Martinem Š. Ve středu před polednem spáchal sebevraždu. Jeho tělo našli ve školní družině. Vedle něj ležel dopis na rozloučenou a střelná zbraň.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Nahá žena v bazénu rozptylovala majitele, její komplic zatím vykrádal dům

 
Šperky, střelná zbraň a léky zmizely o víkendu z domu 54letého muže na východě amerického státu Tennessee. Majitel domu pustil na svůj pozemek ženu, která se chtěla nahá vykoupat v jeho bazénu. Zatímco s ní trávil čas za domem, její komplic mu dům vykradl, informoval server cnhinews.com.
09.07.2013 16:45 |

podobné články

Místo ryby vytáhl rybář z řeky pistoli

 
Dne 17. 7. 2014 před devatenáctou hodinou při rybolovu v řece Sázavě v Zábřehu nalezl rybář pouzdro se zbraní. Devětatřicetiletý muž stahoval rybářské náčiní, kdy háčkem zachytil nějaký předmět a posléze na břeh vytáhl pouzdro, ve kterém byla krátká střelná zbraň.
18.07.2014 20:20 |

podobné články

Muž z BMW u soudu s kvérem na tričku: Pozůstalým nabídne peníze

 
Marek Půček, kterého policie podezírá, že svým BMW zabil jednadvacetiletou studentku Marii, přišel k soudu s tričkem, na kterém je vyobrazena střelná zbraň. Zároveň ale uvedl, že je mu líto, co se stalo.
08.08.2014 15:20 |

podobné články

Prokurátora našli s prostřelenou hlavou: Obvinil prezidentku z krytí útoku na Židy

 
Státního zástupce, který nedávno podal žalobu na argentinskou prezidentku Cristinu Fernández, nalezli v neděli mrtvého s kulkou v hlavě v jeho domě v Buenos Aires. U těla prokurátora Alberta Nismana se nalezla střelná zbraň. Zda šlo o sebevraždu, musí prokázat testy. Nisman obvinil hlavu státu z údajného krytí pachatelů atentátu na židovské charitativní organizace v hlavním městě v roce 1994.
20.01.2015 10:01 |

podobné články

Hrozila tragédie jako v Brodě? Útočník vešel do restaurace s namířenou pistolí, strážnící ho zneškodnili

 
Strážníci v Praze nejprve zaslechli výstřel, pak uviděli muže, jak s namířenou zbraní vchází do restaurace. Hrozí tragédie jako v Uherském Brodě, děsili se. K neštěstí nedošlo. Ukázalo se, že střelná zbraň byla pouze plynová.
27.08.2015 09:40 |

podobné články

„Plyn pro Romy zdarma“. Na Slovensku se objevily provokativní billboardy

 
„Elektřinu a plyn Romům zdarma.“ „Střelná zbraň do každé rodiny.“ Tyto a další nápisy na billboardech překvapily v září obyvatele Slovenska. Jde o politickou snahu nahnat u veřejnosti body před blížícími se volbami? Nebo je to snad promyšlená antirasistická kampaň? Na to by mohl odpovědět zadavatel reklamy, ten je ovšem neznámý. U podobných akcí je to koneckonců obvyklé – jak je i vidět na našem výběru dalších podobných zajímavostí.
11.09.2015 09:58 |

podobné články

Šílený experiment: Norský fyzik vs. střelná zbraň

 
Děti většinou fyzika nebaví, zaujmou je maximálně tak poutavé fyzikální experimenty. Jeden takový teď vyzkoušel Nor Andreas Wahl (32). Aby dokázal, o kolik větší je hustota vody než vzduchu, vlezl do bazénu a v něm na sebe vystřelil z pušky!
30.01.2016 12:20 |

podobné články

Dvouletý chlapec zastřelil matku: Hrál si s nabitou zbraní

 
Ve státě Wisconsin v USA se stala další tragédie, v jejímž středu je střelná zbraň. Tentokrát však nešlo o šíleného psychopata, který by pálil do svých spoluobčanů. Chlapeček našel v autě zapomenutou pistoli a začal si s ní hrát. Nešťastnou náhodou ale zabil svou matku.
28.04.2016 20:30 |

podobné články

Račok: Špatný projekt multikulturalismu

 
Komentovat to nebudu, je to otřesné, bolestivé, tragické. Nekompletní seznam obětí extrémně špatného „projektu“ multikulturalismu. Všechny případy mají jedno společné. Islám. Nezabíjela střelná zbraň, bomba, nůž, sekera, letadlo či automobil.
09.05.2018 07:45 |

podobné články

Ano, uzavření hranic. Ale jsou zde další důležité věci, které Miloš Zeman sdělil ruskému novináři

 
Sankce proti Rusku? Jsem proti takové politice. Podívejte se na Američany; dlouhých padesát let vedli sankční politiku proti Kubě. A k čemu to bylo? Podobné praktiky nenapomáhají vylepšování vzájemných vztahů, naopak snižují důvěru. A migranti? Ti přichází do Evropy s naprosto odlišnou kulturou, jejich hodnoty nejsou slučitelné s těmi, které zde vyznáváme my. Prezident České republiky Miloš Zeman poskytl rozhovor ruskému novináři Vladimiru Sněgirevovi. Z něj česká média citovala pasáž o uzavření hranic, interview však bylo mnohem obsáhlejší.
24.05.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20973 článků)

Pokud nebude proti Zemanovi kandidovat jiný Zeman a Zeman bude obhajovat, vyhraje Zeman, sdělil PL Ivan Bartoš

 
ROZHOVOR Ztrátou důvěry v politiku si vysvětluje předseda Pirátské strany Ivan Bartoš slabou účast v nedávných volbách. Babiš a Kalousek si podle něj nemají co vyčítat, sociální demokraté mají kauz na deset kabátů ostudy. Kriticky pohlíží i na KDU-ČSL a ODS není nová, ale malá. Zajímavě se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k příští prezidentské volbě: „Pokud nebude proti Miloši Zemanovi kandidovat nějaký jiný Miloš Zeman a Miloš Zeman bude post obhajovat, vyhraje opět Miloš Zeman.“
31.10.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20973 článků) , Ivan Ivan (941 článků)